hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.05.30

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 30 maja 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Joga kręgosłupa (Alois Raab), na drugim Podróż do kresu nocy (Celine Louis-Ferdinand). Kolejny produkt to Kiedy ostatnio byłam szczęśliwa (Rose Lagercrantz) oraz Gramatyka języka hiszpańskiego z ćwiczeniami (Cybulska-Janczew Małgorzata, Perlin Jacek).
1
Joga kręgosłupa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Joga kręgosłupa
Dostępny1058 szt.

W zapobieganiu i leczeniu dolegliwości pleców i wad postawy osiągnięto już dzięki jodze wspaniałe sukcesy. 55 pozycji kroko­dyla było inspiracją dla ćwiczeń przedstawionych w niniejszej książce. W ramach szczegółowego programu ćwiczeń w pięciu seriach otrzymają Państwo informacje dotyczące: anatomii kręgosłupa i przyczyn bólu pleców, oddziaływania ćwiczeń jogi, głębokiego relaksu, ćwiczeń uzupełniających, ćwiczeń do masażu organów wewnętrznych. Ćwiczenia te prostują, wzmacniają i relaksują kręgosłup, mogą być wykonywane w każdej chwili, przy niewielkim nakładzie sił. Program ćwiczeń jest tak skonstruowany dydaktycznie, iż na­wet początkującym nie sprawi żadnych problemów.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

6 osób kupiło
2
Podróż do kresu nocy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podróż do kresu nocy
Dostępny88 szt.

Podróż do kresu nocy (1932) to debiut Louisa-Ferdinanda Céline'a (1894–1961), uznawanego za jednego z największych pisarzy francuskich. Oparta na wątkach autobiograficznych powieść wywołała duże zainteresowanie krytyki i czytelników. Sukces wynikał z zastosowania przez autora zupełnie nowego i rewolucyjnego języka. Celine odwołuje się do języka mówionego, do argot, do wszelkiego rodzaju kolokwializmów. W niezwykle brutalnej, prowokacyjnej i niejednokrotnie szokującej formie przedstawia opis współczesności, którą można oddać jedynie poprzez krzyk i bunt.

63,00 zł
45,36 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 17,64 zł

6 osób kupiło
3
Kiedy ostatnio byłam szczęśliwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kiedy ostatnio byłam szczęśliwa
Dostępny64 szt.

Jutro Dunia kończy pierwszą klasę. Dunia, która jest taka szczęśliwa, że mogłaby o tym napisać książkę! Nawet zaczęła pisać i książka jest prawie gotowa, czeka tylko na ostatni rozdział. Dunia właśnie ma się zabrać za pisanie bardzo szczęśliwego zakończenia, kiedy ktoś wywołuje panią z klasy, a za moment pani prosi Dunię na korytarz. Pani jest bardzo poważna. Dunia od razu rozumie, że coś się stało. Czy Dunia będzie mogła jeszcze kiedykolwiek znów być szczęśliwa? A jednak w całym tym nieszczęściu wydarza się coś radosnego, co pozwala jej dokończyć pisanie książki… O trudnych, nieprzewidzianych zdarzeniach, którymi czasem zaskakuje nas życie, ale też o tym, że nawet wtedy można i wolno odczuwać radość. Mocna, wzruszająca opowieść. W sam raz dla początkujących czytelników nie tylko ze względu na treść, ale i formę. Czytanie ułatwiają: prosty język, duża czcionka, przejrzysty układ strony i świetne rysunki Evy Eriksson. O Duni przeczytacie również w książkach Moje szczęśliwe życie oraz Moje serce skacze z radości.

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

5 osób kupiło
4
Gramatyka języka hiszpańskiego z ćwiczeniami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gramatyka języka hiszpańskiego z ćwiczeniami
Dostępny62 szt.

Podręcznik przeznaczony dla szerokiego grona uczących się języka hiszpańskiego. Poszczególne zagadnienia gramatyczne zostały omówione szczegółowo i zilustrowane wieloma przykładami. Materiał został podzielony na małe jednostki, ćwiczenia następują bezpośrednio po części teoretycznej i przykładach, co bardzo pomaga w skutecznej nauce. Książka zawiera ćwiczenia wdrażające, automatyzujące, utrwalające i testujące (kontrolne), wszystkie opatrzone rozwiązaniami zawartymi w Kluczu, co pozwala uczącym się przećwiczyć i przyswoić prezentowany materiał gramatyczny.

69,00 zł
60,72 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

3 osoby kupiły
5
Człowiek, który był Chestertonem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Człowiek, który był Chestertonem
Dostępny13 szt.

Książka przedstawia sylwetkę pisarza oraz wybrane fragmenty jego twórczości, w świetle których Chesterton jawi się jako prorok naszych czasów Publikacja przedstawia stosunek autora do współczesnej mu rzeczywistości oraz koncepcję jej odnowy w duchu Ewangelii. Czytelnik znajdzie w książce biografię Chestertona, prześledzi proces kształtowania się jego światopoglądu. Zapozna się z poglądami dotyczącymi sfer życia zarówno religijnego, politycznego oraz gospodarczego.

10,70 zł
7,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 2,71 zł

2 osoby kupiły
6
W dniu ślubu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W dniu ślubu
Dostępny8 szt.

Wielostronicowa pamiątka ślubna w twardej oprawie. Z miejscem na fotografię nowożeńców, ich imiona, datę zwarcia małżeństwa. Pamiątka zawiera fragmenty Pisma Świętego, słowa papieży: Jana Pawła II i Franciszka oraz wiele innych godnych zapamiętania cytatów dotyczących małżeństwa i miłości.

12,50 zł
9,99 zł

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,51 zł

2 osoby kupiły
7
Urodziny prawie wszystkich - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Urodziny prawie wszystkich
Dostępny28 szt.

49 wariacji na temat urodzin w nowym zbiorze zwierzęcych opowiadań Toona Tellegena – mistrza absurdu i filozoficznej zadumy. Pisemnie, posępnie, nieokiełznanie, w myślach, sennie, jako list, w gościnie, samemu ze sobą, w deszczu, na dębie, za murem, padając… Toon Tellegen zabiera nas do zwariowanego lasu znanego z książki Nie każdy umiał się przewrócić, by pokazać, na jak wiele sposobów obchodzi się w nim urodziny. W tej książce świętują je prawie wszyscy – a każdy robi to po swojemu. Opowiadania Tellegena pełne są absurdalnych przygód i prostych prawd. Dowcipne, melancholijne, filozoficzne, poetyckie, wzruszające – bawią i zachwycają czytelników w każdym wieku.

32,00 zł
24,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,00 zł

1 osoba kupiła
8
Podkarpackie (podróżownik) mapa turystyczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podkarpackie (podróżownik) mapa turystyczna
Dostępny10 szt.

Mapa przeznaczona jest nie tylko dla kierowców, ale i dla wszystkich, którzy dużo jeżdżą po Polsce i lubią odkrywać nowe miejsca. Posiada rozbudowaną treść tematyczną przydatną turystom. Na odwrocie są opisy wielu atrakcji dodatkowo zilustrowane zdjęciami. Wśród nich są obiekty zabytkowe, parki narodowe i krajobrazowe. Każdy turysta znajdzie tu coś dla siebie. PODRÓŻOWNIK - zabytki - fotografie atrakcji - parki krajobrazowe - aktualne informacje drogowe. Skala: 1:250 000

9,90 zł
6,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 2,91 zł

1 osoba kupiła
9
Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną
Dostępny5 szt.

Odkryj tajemnice biografii Ryszarda Wagnera – wybitnego kompozytora! Ryszard Wagner – jeden z najbardziej znanych niemieckich kompozytorów operowych. Sławny twórca i skomplikowana osobowość; egocentryk i skandalista swoich czasów. W 2013 roku w Niemczech i w Europie hucznie obchodzono dwusetną rocznicę urodzin Wagnera. Bayreuth – miasteczko w Bawarii, w którym znajduje się willa Wagnera oraz teatr operowy do wystawiania jego dzieł, jest także siedzibą potomków kompozytora, miejscem skrywającym wiele tajemnic artysty. Zarządzany przez klan Wagnerów festiwal dziś także budzi wiele kontrowersji. Gottfried Wagner (ur. 1947) – doktor muzykologii, reżyser i publicysta, prawnuk kompozytora, jeden z nielicznych członków rodziny, poddaje bezkompromisowej ocenie wpływ Wagnera na kształtowanie się nihilistycznych poglądów oraz ideologii zagrażającej współczesnej mu Europie. Autor publikacji co jakiś czas dopomina się o krytyczną rozprawę z mrocznymi stronami historii rodziny oraz o otwarcie archiwów dotyczących Wagnera i Festiwalu Wagnerowskiego w Bayreuth. Uniemożliwia to jednak brak woli ze strony „strażników Graala” z Bayreuth, wśród których ostatnio najważniejsze są siostry Autora, Katharina i Eva. Całe Niemcy oddają hołd sławnemu kompozytorowi, tymczasem Gottfried mąci ten nastrój, pokazując prawdziwe oblicze swego pradziadka, antysemity i mizogina, z pogardą odnoszącego się do życia, tonącego w samouwielbieniu i zafascynowanego śmiercią. Wskazuje na ścisły związek idei Wagnera z psychologicznym oddziaływaniem jego muzyki i wystawia rachunek wszystkim, którzy zamykają oczy na tę niebezpieczną stronę osobowości sławnego kompozytora. Publikacja jest polemiką kulturowo-polityczną.

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

2 osoby kupiły
10
Za drzwiami mojego gabinetu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Za drzwiami mojego gabinetu
Dostępny42 szt.

Zbigniew Lew Starowicz najwybitniejszy polski seksuolog opisuje jedna z ciekawszych przypadków w swojej karierze naukowej. Zawsze zachowuje dyskrecję. Nigdy nie ujawnia szczegółów dotyczących poszczególnych pacjentów ale jednak opisuje szczegółowo różne dziwne i niecodzienne przypadki dotyczące ludzkiej seksualności. A któż może wiedzieć więcej niż on na ten temat po blisko 50-letniej praktyce. A wszystko to i ciekawie i zarazem z poczuciem dystansu i dyskrecji. Dowiemy się i o pedofilii i i modnym dziś temacie seksu kleru, ale także, a może przede wszystkim o problemach seksualnych zwykłych ludzi. A może dzięki tej lekturze zyskamy cenne rady co do swojego seksualnego życia. Bo któż z nas nie ma problemów?

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

2 osoby kupiły
11
Kampania bawarska - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kampania bawarska
Dostępny4 szt.

Już wiosną 1741 roku, odkąd wyraźniej zaczęła rysować się wroga postawa Bawarii, Maria Teresa nakazała nadwornej radzie wojennej bez niepotrzebnego rozgłosu podjąć najbardziej konieczne środki do ochrony niemal zupełnie opuszczonych przez wojska prowincji. Wykonanie dyspozycji powierzyła jednemu z członków rady, feldmarszałkowi lejtnantowi hrabiemu von Salburgowi, którego natychmiast wysłała w teren. Otrzymał on rozkaz udać się do Linz wraz z majorem inżynierii Steigerem, pod pretekstem polowania. Mieli tam przeprowadzić inspekcję bawarskiej granicy, zobaczyć jakich zasobów mogłaby dostarczyć okolica (żywność i ludzi zdolnych do obsadzenia posterunków i wąwozów na granicy), wyznaczyć miejsce, w którym należałoby założyć wielkie zaplecze z zapasami, a wreszcie i zasięgnąć nowin i informacji o planach elektora. 9 lipca, gdy Salburg wypełniał swą misję, do Wiednia dotarły jednocześnie: informacja o marszu Bawarczyków nad Inn, oraz raport pułkownika pułku Walsegga, informującego z Brisach, że 30 tys. Francuzów w sierpniu ma zamiar ruszyć przez Szwabię na Bawarię. Wywołane przez te wieści poruszenie w Wiedniu było tym większe, że w tym momencie w Górnej Austrii znajdowały się tylko dwa pułki dragonów: z Sabaudii i Khevenhüllera.

50,00 zł
38,50 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 11,50 zł

12
Prawdziwe kolory - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawdziwe kolory
Niedostępny
Brak

Kolejna powieść autorki „Zimowego ogrodu”, „Na domowym froncie” i „Zdarzyło się nad jeziorem Mystic”. Historia trzech sióstr, których stabilny świat rozpada się z powodu zazdrości, zdrady i nieoczekiwanych namiętności. Siostry Grey, zawsze sobie bliskie, po śmierci matki stają się najlepszymi przyjaciółkami. Najstarsza, Winona, ma świadomość, że nie posiada zalet, które doceniałby jej despotyczny ojciec. Pewnego dnia, już jako najlepsza prawniczka w mieście, postanawia udowodnić mu swoją wartość. Aurora kładzie kres wszelkim rodzinnym sporom i stara się wszystkich uszczęśliwić, skrywając własny bolesny sekret. Najmłodsza z sióstr, Vivi Ann, jest niekwestionowaną gwiazdą. Uwielbianej przez wszystkich, olśniewająco pięknej marzycielce wszystko przychodzi z łatwością do chwili, gdy w miasteczku pojawia się pewien nieznajomy… Lojalność sióstr Grey zostanie wystawiona na ciężką próbę, tajemnice ujawnione, a szokująca zbrodnia podzieli rodzinę i ukochane miasteczko.

34,90 zł
27,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,98 zł

13
Powstać z popiołów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powstać z popiołów
Niedostępny
Brak

Peter Gladwin jako roczne dziecko ledwo ocalał z pożaru domu. Doznał poważnych obrażeń, których skutkiem okazała się częściowa niepełnosprawność. Oszpecony, pokryty bliznami, dorastał w siermiężnych warunkach na przedmieściach Halifaxu jako trzecie z dziewięciorga dzieci. Peter zawsze popadał w rozmaite tarapaty. Nieustanne kłopoty z policją, trudne pobyty w domach opieki naznaczone częstymi ucieczkami sprawiły, że większość czasu spędzał na ulicy. Wkrótce podczas jakiejś bójki został ugodzony nożem tak nieszczęśliwie, że stracił zupełnie władzę w prawej ręce. W relacjach z innymi też nie szło mu najlepiej. Uzależnienie od alkoholu, narkotyków i hazardu stało się dla niego ucieczką od rzeczywistości. Trwało to przez cale lata. Wreszcie pojawiły się myśli samobójcze. Peter planował już, jak ze sobą skończy. Lecz w pewnej rozmowie z siostrą dokonał nagle zaskakującego odkrycia, które miało całkowicie odmienić jego los. To był początek głębokiej przemiany. Przez lata pracował w poradniach odwykowych oraz jako kurator osób wychodzących z nałogu. Obecnie udziela się jako mówca na rozmaitych konferencjach, dzieląc się swym doświadczeniem życia. Ma żonę i trójkę dzieci.

25,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 7,01 zł

14
Język norweski w pracy. Rozmówki norweskie + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język norweski w pracy. Rozmówki norweskie + CD
Dostępny7 szt.

Język norweski w pracy to opracowanie skierowane przede wszystkim do osób, które pracują lub zamierzają pracować za granicą. Będzie również przydatne tym osobom, którym znajomość języka norweskiego jest przydatna w pracy w Polsce. W opracowaniu uwzględniono wiele aspektów związanych zatrudnieniem, takich jak: poszukiwanie pracy, ogłoszenia pracodawcy, pisanie listu motywacyjnego i CV, rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą, wynagrodzenie za pracę, czas pracy, zakres obowiązków, warunki pracy. W książce uwzględniono słownictwo związane z różnorodnymi pracami, takimi jak: prace budowlane, instalacje elektryczne i CO, praca w warsztacie samochodowym, naprawa sprzętu gospodarstwa domowego, praca kelnera, praca w barze, sprzątanie, opieka nad dziećmi i osobami starszymi, prace ogrodnicze. Ponadto opracowanie podejmuje podstawową tematykę, która nie jest związana bezpośrednio z zatrudnieniem. Tematyka ta została podzielona na kilkanaście grup tematycznych, takich jak np. podróż, wycieczki, zakupy, restauracja, sport, wypoczynek i inne. W książce omówiono również najważniejsze cechy języka norweskiego oraz podstawowe zasady i reguły gramatyczne. Na płycie znajdują się nagrania słów, zwrotów i rozmówek w języku polskim i norweskim. Płyta zawiera ponad 180 minut nagrań zapisanych w formacie MP3.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

15
Język niderlandzki w pracy Rozmówki niderlandzkie + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język niderlandzki w pracy Rozmówki niderlandzkie + CD
Dostępny6 szt.

Język niderlandzki w pracy to opracowanie skierowane przede wszystkim do osób, które pracują lub zamierzają pracować za granicą. Będzie również przydatne tym osobom, którym znajomość języka niderlandzkiego jest przydatna w pracy w Polsce. W opracowaniu uwzględniono wiele aspektów związanych zatrudnieniem, takich jak: poszukiwanie pracy, ogłoszenia pracodawcy, pisanie listu motywacyjnego i CV, rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą, wynagrodzenie za pracę, czas pracy, zakres obowiązków, warunki pracy. W książce uwzględniono słownictwo związane z różnorodnymi pracami, takimi jak: prace budowlane, instalacje elektryczne i CO, praca w warsztacie samochodowym, naprawa sprzętu gospodarstwa domowego, praca kelnera, praca w barze, sprzątanie, opieka nad dziećmi i osobami starszymi, prace ogrodnicze. Ponadto opracowanie podejmuje podstawową tematykę, która nie jest związana bezpośrednio z zatrudnieniem. Tematyka ta została podzielona na kilkanaście grup tematycznych, takich jak np. podróż, wycieczki, zakupy, restauracja, sport, wypoczynek i inne. W książce omówiono również najważniejsze cechy języka niderlandzkiego oraz podstawowe zasady i reguły gramatyczne. Na płycie znajdują się nagrania słów, zwrotów i rozmówek w języku polskim i niderlandzkim. Płyta zawiera ponad 160 minut nagrań zapisanych w formacie MP3.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

16
SCRUM i nie tylko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
SCRUM i nie tylko
Niedostępny
Brak

Zarządzanie projektami za pomocą metod zwinnych, czyli Agile jest tematem zyskującym coraz większą popularność. Ciągle zmieniająca się rzeczywistość wymaga technik i narzędzi, aby w sposób prosty i szybki spełniać wymagania klienta, jednocześnie zachowując wysoką jakość produktu. Szczególnie dotyczy to branży IT. Książka wychodzi naprzeciw wspomnianym potrzebom. Tematy przedstawione są tu w przystępny sposób, zarówno dla osób pracujących w paradygmacie Agile, jak również dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z metodykami zwinnymi. SCRUM i nie tylko? to rzetelna wiedza poparta oryginalnymi źródłami. To ponad siedem lat doświadczeń w polskich i międzynarodowych Zespołach oraz setki godzin szkoleń w jednej książce. Z książki dowiesz się: ? jakie są metody Agile i jak w pełni wykorzystać ich potencjał; ? jak planować tylko tyle, ile potrzeba i dostarczać produkt iteracyjnie i przyrostowo; ? jak nie popełniać najczęstszych błędów; ? jak sprawdzać postęp i reagować na zmiany; ? jak minimalizować straty i optymalizować pracę; ? jak prowadzić wydajne, zmotywowane Zespoły; ? jak szacować, planować i zawierać kontrakty; ? na czym polega Agile Coaching; ? jak wprowadzić Agile do Twojej firmy. Publikacja przeznaczona jest dla zespołów projektowych, programistów, testerów, menedżerów, a także profesjonalistów z pasją do tworzenia niesamowitych produktów. W trakcie 10 lat pracy w branży IT, autor zdobył wszechstronne doświadczenie w całym cyklu wytwarzania oprogramowania. Pracował jako programista, wdrożeniowiec, tester, wsparcie klienta, Scrum Master, Test Manager i Project Manager, dzięki czemu patrzy na oprogramowanie oraz proces jego wytwarzania z kilku perspektyw i znajduje wspólny język zarówno z biznesem, jak i IT. Autor posiada certyfikaty: Certified Scrum Professional, CSM, PSM I, PMI-ACP, ISTQB Advanced Level - Test Manager, Master Practitioner NLP i Erickson Certified Professional Coach.

54,00 zł
47,52 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,48 zł

17
Słownik budowlany polsko-niemiecki • niemiecko-polski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik budowlany polsko-niemiecki • niemiecko-polski
Dostępny14 szt.

Słownik zawiera około 9000 starannie wyselekcjonowanych haseł, słów i zwrotów z zakresu budownictwa. Duża część haseł posiada liczne przykłady użycia. Publikacja stanowi zbiór terminów i zwrotów przydatnych w sektorze budowlanym i może być pomocna dla osób mających związek z branżą budowlaną, pracowników budowy, architektów, agentów obrotu nieruchomościami lub dla każdego, komu jest potrzebna znajomość niemieckiego słownictwa budowlanego.

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

18
Disney Junior 500 naklejek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Junior 500 naklejek
Niedostępny
Brak

„500 naklejek” to znakomita okazja, żeby doskonale się bawić w towarzystwie Jake’a, księżniczki Zosi i innych bohaterów znanych z seriali emitowanych na kanale Disney Junior. W książce znajdziecie mnóstwo stron do pokolorowania oraz ponad 500 fantastycznych naklejek z wizerunkami Waszych ulubionych bohaterów. Zacznijcie zabawę już dziś!

20,00 zł
15,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 4,01 zł

19
Disney Baby. A kuku! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Disney Baby. A kuku!
Niedostępny
Brak

Zabawę w zgadywanki lubią wszystkie dzieci! Dzięki książeczce A kuku! możesz bawić się ze swoim maluszkiem w towarzystwie sympatycznych bohaterów Disneya. Pełne humoru rymowane wierszyki łatwo wpadają w ucho. Przeczytaj dziecku zagadkę i zachęć je do pokazywania obrazkowych odpowiedzi na wysuwanych stronach. Wspólne czytanie i oglądanie obrazków to propozycja twórczego spędzenia czasu z dzieckiem, a to najlepsze, co możesz mu podarować!

12,99 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,4%
oszczędzasz 2,00 zł

20
Michael Jackson - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Michael Jackson
Niedostępny
Brak

Król popu! Żywa legenda! Perfekcyjny artysta z zagubioną duszą. Kim był? Dewiacyjnym manipulantem czy wrażliwym człowiekiem? A może dowodem na to, że dzieciństwa nie da się oddzielić od reszty życia...? To nietypowa historia życia. Bo jak to możliwe, że człowiek, który miał 50 milionów dolarów w gotówce i mógł zapytać, ile kosztuje Wawel, 80% swoich piosenek śpiewa o cierpieniu i samotności, nieszczęściu i bólu? Czyżby pieniądze szczęścia nie dawały? A popularność, cały splendor, miliony sprzedanych płyt i tłumy „fanów” na całym świecie nie dawały wewnętrznego spokoju, satysfakcji i szczęścia? To niesamowita historia człowieka, która w każdym wyzwoli maksimum emocji.

29,00 zł
20,88 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,12 zł

21
Okolice Krakowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Okolice Krakowa
Dostępny14 szt.

Najlepszy i najbogaciej ilustrowany przewodnik po Okolicach Krakowa. Wszystkie miejscowości opisane są w tym roku. Uzupełnione o wszystkie nowe obiekty jakie powstały w okolicach Krakowa w ciągu najbliższych lat. Dodatkowo kilkaset zdjęć kolorowych, godziny otwarcia co najciekawszych obiektów, sposoby dojazdu z Krakowa. Absolutnie niezbędna publikacja dla kogoś kto chce zobaczyć co ciekawego kryją krakowskie okolice. I to nie nie te banalne typu Wieliczka czy Oświęcim ale wszelkie inne miejsca

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

22
Motyl na bucie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Motyl na bucie
Dostępny4 szt.

Parafrazując słowa Wincentego Pola dotyczące miłości, można powiedzieć śmiało po lekturze utworów Zygmunta Kowalczuka: czym jest poezja, jak nie wiecznym trwaniem, wiecznym natchnieniem i wiecznym kochaniem...? Tak, motyl poezji poety mieni sie kolorami życia, uczuć, ludzi i cudowności świata i przyrody. Ów motyl, z ogromną wrażliwością dotyka skrzydłami naszej codzienności, przenikając ją empatią. Autor nadaje swojej poezji wymiar, o który trudno we współczesnym świecie - jest w niej bezbrzerzny horyzont metafizyki, dlatego z uznanie o twórczości Autora pisał ks. Jan Twardowski

15,00 zł
10,99 zł

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

23
Małopolskie (podróżownik) mapa turystyczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małopolskie (podróżownik) mapa turystyczna
Dostępny32 szt.

Mapa przeznaczona jest nie tylko dla kierowców, ale i dla wszystkich, którzy dużo jeżdżą po Polsce i lubią odkrywać nowe miejsca. Posiada rozbudowaną treść tematyczną przydatną turystom. Na odwrocie są opisy wielu atrakcji dodatkowo zilustrowane zdjęciami. Wśród nich są obiekty zabytkowe, parki narodowe i krajobrazowe. Każdy turysta znajdzie tu coś dla siebie. PODRÓŻOWNIK - zabytki - fotografie atrakcji - parki krajobrazowe - aktualne informacje drogowe. Skala: 1:250 000

9,90 zł
6,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 2,91 zł

24
Podlaskie (podróżownik) mapa turystyczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podlaskie (podróżownik) mapa turystyczna
Dostępny5 szt.

Mapa przeznaczona jest nie tylko dla kierowców, ale i dla wszystkich, którzy dużo jeżdżą po Polsce i lubią odkrywać nowe miejsca. Posiada rozbudowaną treść tematyczną przydatną turystom. Na odwrocie są opisy wielu atrakcji dodatkowo zilustrowane zdjęciami. Wśród nich są obiekty zabytkowe, parki narodowe i krajobrazowe. Każdy turysta znajdzie tu coś dla siebie. PODRÓŻOWNIK - zabytki - fotografie atrakcji - parki krajobrazowe - aktualne informacje drogowe. Skala: 1:250 000

9,90 zł
6,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 2,91 zł

25
Mazowieckie (podróżownik) mapa turystyczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mazowieckie (podróżownik) mapa turystyczna
Dostępny10 szt.

Mapa przeznaczona jest nie tylko dla kierowców, ale i dla wszystkich, którzy dużo jeżdżą po Polsce i lubią odkrywać nowe miejsca. Posiada rozbudowaną treść tematyczną przydatną turystom. Na odwrocie są opisy wielu atrakcji dodatkowo zilustrowane zdjęciami. Wśród nich są obiekty zabytkowe, parki narodowe i krajobrazowe. Każdy turysta znajdzie tu coś dla siebie. PODRÓŻOWNIK - zabytki - fotografie atrakcji - parki krajobrazowe - aktualne informacje drogowe. Skala: 1:250 000

9,90 zł
6,99 zł

Rabat 29,4%
oszczędzasz 2,91 zł

26
Sztuka i wizualizacja naukowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka i wizualizacja naukowa
Dostępny34 szt.

Obraz jest równie ważnym środkiem przekazu, co tekst. Takie twierdzenie, zupełnie dziś oczywiste, autor odnosi do Fragmentów fizjonomicznych, najbardziej znanego dzieła poświęconego fizjonomice i jednego z ważniejszych tekstów oświecenia. Analiza przykładów grafik i ich zastosowania do zobrazowania kontrowersyjnych obserwacji Lavatera ukazuje czytelnikowi rolę ilustracji zaprzęgniętej w służbę rozwijającej się nauki, jej historyczne i obrazowe tła, związki z tradycją europejskiego obrazowania i tworzącą się konwencją ilustracji naukowej.

48,00 zł
33,60 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,40 zł

27
Ekho. Lustrzany świat. Tom 1. Nowy Jork - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ekho. Lustrzany świat. Tom 1. Nowy Jork
Dostępny49 szt.

Ekhö to lustrzany świat Ziemi. Znajdziemy tam znane nam miasta i państwa, ale trochę inne: nie ma elektryczności, smoki zastępują samoloty pasażerskie, wagoniki metra znajdują się na plecach dziwnych stonóg... Lecz najdziwniejsze są Preshauny, które pod postacią włochatych formalistów, wydają się trzymać ten świat w ryzach... Studentka Fourmille i Yuri, jej współpasażer z Boeinga 747 zmierzającego do Nowego Jorku, zostają wciągnięci do Ekhö i muszą odnaleźć tam swoje miejsce. Wszystko komplikuje się, gdy Fourmille odkrywa, ze zamieszkuje ją duch jej zmarłej starej ciotki... Fantastyczna, dziwna i niecodzienna przygoda, która pokazuje nam dziwne odbicie naszego społeczeństwa. Główna bohaterka i jej przypadkowy towarzysz lądują w tym lustrzanym świecie i przeżywają nieprawdopodobne przygody. Za rekomendację może posłużyć fakt, że autorem scenariusza jest Arleston (znany i ceniony w Polsce za opowieści ze świata Troy) natomiast rysunki tworzy Barbucci (Sky Doll).

45,00 zł
35,55 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 9,45 zł

28
Piąty etap - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piąty etap
Niedostępny
Brak

"Piąty etap" to najwcześniejsza zachowana powieść Sergiusza Piaseckiego. Napisana w więzieniu na Świętym Krzyżu w kwietniu 1934 roku. Początkowo zatrzymana przez cenzurę więzienną z powodów politycznych, mogła ukazać się drukiem dopiero w rok po wyjściu autora na wolność (1938). Pisząc tę powieść Piasecki oparł się na przeżyciach własnych oraz kolegów z polskiego wywiadu. Opisał ich życie, pełne przygód i niebezpieczeństw. Akcja powieści rozgrywa się na pograniczu polsko-sowieckim i w Rosji sowieckiej w latach dwudziestych. Kontynuację stanowi powieść "Bogom nocy równi". Na emigracji wydał (1950) wersję skróconą książki, łącząc niektóre wątki "Piątego etapu" i "Bogom nocy równi" w jeden tom. Edycja niniejsza jest oparta na ostatnim pełnym, wydaniu książkowym z 1938 roku.

43,00 zł
30,96 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,04 zł

29
Bogom nocy równi - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bogom nocy równi
Niedostępny
Brak

Bogom nocy równi jest kontynuacją Piątego etapu. Powieść ta napisana i wydana w rok po opuszczeniu więzienia przez Piaseckiego (1938) opowiada o przygodach pracowników i współpracowników polskiego wywiadu. Jej akcja rozgrywa się na pograniczu polsko-sowieckim i w Rosji sowieckiej w latach dwudziestych. Przebywając na emigracji autor wydał skróconą wersję książki (1950), łącząc niektóre wątki Piątego etapu i Bogom nocy równi w jeden tom. Edycja niniejsza jest oparta na ostatnim pełnym wydaniu książkowym z 1938 roku.

43,00 zł
30,96 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,04 zł

30
Durango 2. Dni gniewu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Durango 2. Dni gniewu
Dostępny8 szt.

Zasypane śniegiem równiny stanu Wyoming, koniec XIX wieku. Tajemniczy rewolwerowiec Durango zjawia się na terenach White Valley, wstrząsanych krwawymi sporami o ziemię i władzę. Czy niebezpieczny przybysz stanie po stronie uciśnionych drobnych farmerów, czy też przyłączy się do bogatego i bezwzględnego senatora Howletta? Kiedy przemawiają rewolwery, biel śniegu zabarwia się krwią.

38,00 zł
31,16 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 6,84 zł

31
Urban 2. Idący na śmierć - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Urban 2. Idący na śmierć
Dostępny27 szt.

Dla Ciebie, kolonisto, który dzień za dniem ociekasz krwią i potem, aby zapewnić przyszłość ludzkiej rasie, Springy Fool wymyślił Monplaisir. Monplaisir, magiczne miejsce, gdzie przez dwa tygodnie w roku możesz zapomnieć o swojej ciężkiej pracy i swobodnie oddać się wszystkim swoim fantazjom. Monplaisir to coś więcej niż park rozrywki. To przeogromne miasto rozłożone na 300 000 hektarów i dwóch poziomach, w całości pomyślane tak, aby spełniać wszelkie zachcianki. Puść wodze fantazji, masz nieograniczony wybór.

38,00 zł
30,02 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 7,98 zł

32
Tori Amos - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tori Amos
Dostępny21 szt.

Tori Amos od dziecka była muzycznym Włóczykijem. Wędrowała własnymi szlakami, wybierając często trasy, na które nikt ani przed nią, ani po niej się nie zapuszczał. Tori ma duszę odkrywcy i poszukiwacza przygód, który kocha muzykę, krwiste opowieści i dobre wino. Ta książką, pierwsze tak obszerne polskie opracowanie na temat artystki, jest opowieścią o jej podróżach, poszukiwaniach i fascynacjach. Jest także przewodnikiem po świecie kobiety – istoty zmysłowej, prowokatorki, poetki, kompozytorki, matki, żony i jednej z najbardziej innowacyjnych artystek na scenie muzycznej. Tori gra dla nas od ponad 25 lat. Wciąż sprawia wrażenie jakby wszystko, co najlepsze było dopiero przed nią. Oto moja niezbyt obiektywna biografia Tori Amos – artystki, która zawsze wiedziała, co zaśpiewać, żeby mnie pocieszyć. – Dagny Kurdwanowska

19,90 zł
14,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 4,91 zł

33
W tym znaku zwyciężysz - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W tym znaku zwyciężysz
Niedostępny
Brak

Uwierzmy i zaufajmy Krzyżowi! W tym znaku zwyciężymy Ksiądz prałat Marian Rajchel (ur. w 1937 roku) jest jednym z egzorcystów archidiecezji przemyskiej. Wykładał psychologię w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu i w Gródku Jagiellońskim na Ukrainie. Od ponad trzydziestu lat pracuje w Jarosławiu, gdzie przez dwadzieścia dwa lata był proboszczem parafii NMP Królowej Polski. Dał się tam poznać jako znakomity organizator: zainicjował wykłady biblijne, poradnictwo rodzinne, kuchnię dla bezdomnych im. Brata Alberta, świetlicę dla dzieci z rodzin patologicznych, spotkania dla osób starszych, niepełnosprawnych i Anonimowych Alkoholików. Rozpoczął też ewangelizację przez media — zorganizował pierwszą w archidiecezji przemyskiej katolicką rozgłośnię radiową „Ave Maria”. W tym znaku zwyciężysz jest książką poświęconą walce duchowej. Autor – doświadczony egzorcysta – wzywa do zmagań z dostrzeganym w świecie złem. Ukazuje strategię szatana, drogi wiodące do opętania, stara się odpowiedzieć na pytania kierowane do egzorcysty. Przedstawia świadectwo osoby dręczonej przez złego ducha, drogę uwolnienia od wpływu złych mocy. Krzyż to potężna broń przeciw siłom ciemności, szczególnie potrzebna do pokonania piekła, które atakuje nie tylko Kościół, ale także rodzinę i człowieka.

14,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

34
Nordic walking w Polsce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nordic walking w Polsce
Dostępny1 szt.

Kijki w dłoń! Nordic walking to sport dla wszystkich. Zapewnia wszechstronne korzyści dla zdrowia, jest odpowiedni dla ludzi w każdym wieku, można go uprawiać w niemal każdych warunkach pogodowych i niemal wszędzie, samotnie, w parze lub w dużej grupie. Nie wymaga skomplikowanych przygotowań i kosztownego sprzętu – wystarczą odpowiednio dobrane kijki, dobre buty i wygodny strój.

35,00 zł
25,20 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,80 zł

35
Lego Friends. Szkicownik projektantki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lego Friends. Szkicownik projektantki
Niedostępny
Brak

Szkicownik projektantki to książka, dzięki której poznasz tajniki projektowania. Znajdziesz w niej inspirację do tworzenia niepowtarzalnych gadżetów. Dowiesz się, jak krok po kroku tworzyć fantastyczne kreacje na przeróżne okazje. I odkryjesz, że aranżacja wnętrz wcale nie jest trudną sztuką! Specjalnie przygotowane szablony, naklejki oraz strony ze szkicami i wzorami materiałów pozwolą Ci przeżyć wraz z Twoimi ulubionymi bohaterkami fascynującą, stylową przygodę!

14,99 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

36
Rodzinny sekret - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rodzinny sekret
Niedostępny
Brak

Co zrobić, jeśli całe życie okazuje się jednym wielkim kłamstwem? Klara żyła dotychczas w luksusie i beztrosce. Jedno tragiczne wydarzenie powoduje, że musi zacząć wszystko od nowa. W dodatku okazuje się, że jej najbliżsi ukrywali przed nią prawdę o niej samej. Lekki, zakończony happy endem romans z wątkiem kryminalnym w tle!

29,90 zł
21,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

37
Baśnie włoskie tom 3 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baśnie włoskie tom 3
Niedostępny
Brak

Italo Calvino (1923–1985) przestudiował niezliczone opowieści ze wszystkich regionów Włoch, gromadzone i spisywane w ciągu stulecia przez badaczy folkloru. Tłumaczył je z dialektów, systematyzował, porównywał i opowiadał na nowo, uświetniając przekazy tradycji ludowej pisarskim kunsztem i pomysłowością. Powstało dzieło imponujące rozmachem, na miarę monumentalnej pracy braci Grimm, pozwalające z nowej perspektywy spojrzeć na autora powieści takich, jak Jeśli zimową nocą podróżny czy Rycerz nieistniejący oraz Wykładów amerykańskich. Prezentujemy pierwsze pełne polskie wydanie dwustu Baśni włoskich, opatrzone wstępem i komentarzami autora. Edycja trzytomowa

59,00 zł
42,48 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

38
Kolorowy świat Przewodnik dla nauczyciela Część 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowy świat Przewodnik dla nauczyciela Część 1
Niedostępny
Brak

Przewodnik dla nauczyciela to zgodnie z pomysłem Autorek najbliższy pomocnik pedagoga. Zawiera on scenariusze zajęć na każdy dzień roku szkolnego. Obok każdego scenariusza znajdują się miniatury kart potrzebnych do jego przeprowadzenia, by nauczyciel mógł korzystać tylko z książki. Na początku każdego scenariusza znajduje się temat lekcji i wpis do dziennika. Po nich następuje zapis przebiegu zajęć. Każde ćwiczenie jest szczegółowo opisane. Wymienione są pomoce potrzebne do jego przeprowadzenia oraz czynności wykonywane przez dziecko. Jeśli w ćwiczeniu pojawiają się teksty – są one umieszczone poniżej lub wskazane jest miejsce, gdzie można je łatwo znaleźć (np. strona internetowa, książka). Jeśli w ćwiczeniu wykorzystywane są materiały z teczki dla dziecka lub płyty CD, jest to wyraźnie oznaczone. Na końcu scenariusza znajdują się przydatne informacje dodatkowe. Są to na przykład zebrane nazwy przedmiotów związanych z tematem, żeby nie szukać w słownikach i encyklopediach. Dla przykładu w temacie „Morskie opowieści” znajdują się wyjaśnienia słów: bulaj (okienko w statku), kotwica, pirat, busola magnetyczna. Na końcu przewodnika znajduje się spis literatury przydatnej w pracy.

12,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,8%
oszczędzasz 2,01 zł

39
Barwy chorału. Ton 2 - Muzyka
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Barwy chorału. Ton 2
Niedostępny
Brak

„Barwy Chorału” to wyjątkowa edycja ukazująca chorał gregoriański nie tylko jako muzykę sakralną, ale jako kod do zrozumienia europejskiej kultury w ośmiu duchowych odsłonach. Choć każda z ośmiu płyt serii jest dziełem samym w sobie, jednak wyrafinowane gusta odkryją niesamowitą satysfakcję z porównywania ze sobą wszystkich ośmiu tonów.

38,50 zł
27,72 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,78 zł

40
Radość spotkania - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Radość spotkania
Niedostępny
Brak

Kolejna książeczka ze zbiorem „dobrych słów”. Radości nie można zatrzymać – papież Franciszek przekonuje o tym każdego dnia. Radość to dar Ducha, który ożywia chrześcijanina – nie bójmy się jej doświadczyć! Książeczka zawiera miejsce na dedykację.

6,10 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 18,2%
oszczędzasz 1,11 zł

41
Przebudowa wojska pruskiego w latach 1655-1660 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przebudowa wojska pruskiego w latach 1655-1660
Niedostępny
Brak

Rozprawa S. Augusiewicza po raz pierwszy w polskiej historiografii w tak rzetelny oraz wyczerpujący sposób opisuje i analizuje wojskowość pruską w latach Potopu, a zatem w ważnym dla Rzeczypospolitej szlacheckiej okresie, gdy elektor brandenburski z przeciwnika „przerodził się” w sojusznika Polski. Dlatego istotnym problemem jest zaprezentowanie przez Autora genezy oraz mechanizmów owej reorganizacji armii pruskiej, w wyniku której powstała na bazie formacji obrony krajowej stała zaciężna armia z zapleczem finansowym i administracyjnym oraz logistycznym i personalnym. S. Augusiewicz wykazał istotną rolę w procesie formowania wojsk polowych miejscowych garnizonów i struktur dowódczych oraz pruskiej kadry oficerskiej, umiejętnie wplatając w tok wywodów najważniejsze zjawiska społeczne i polityczne oraz wydarzenia militarne, co świadczy o dojrzałości merytorycznej Autora rozprawy. Sławomir Augusiewicz – absolwent Uniwersytetu Warszawskiego (1992), doktorat na Uniwersytecie Warszawskim w 1997. Uczeń prof. dr. hab. Jaremy Maciszewskiego. Od 1998 adiunkt w Instytucie Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Ważniejsze publikacje: Działania militarne w Prusach Książęcych w latach 1656-1657, Olsztyn 1999; Prostki 1656, Warszawa 2001; Wybitni Polacy w Królewcu XVI XIX wiek, Olsztyn 2005 [współautorstwo z Januszem Jasińskim i Tadeuszem Orackim].

70,00 zł
53,90 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 16,10 zł

42
O zwierzętach Nauka z tygryskiem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O zwierzętach Nauka z tygryskiem
Dostępny7 szt.

Książeczka, która pomoże dziecku w poznaniu liczb, alfabetu, nauczy rozpoznawać kolory. Dzięki ciekawym zagadkom i kolorowym rysunkom ze zwierzętami nauka stanie się przyjemnością.

5,70 zł
4,99 zł

Rabat 12,5%
oszczędzasz 0,71 zł

43
Gotów, pal, cel - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gotów, pal, cel
Niedostępny
Brak

Zastanawiasz się, czy i ty możesz zostać geniuszem biznesu? Poznaj koncepcje i techniki, które wywołają w tobie wewnętrzną metamorfozę i zmienią sposób, w jaki myślisz o prowadzeniu firmy. Tym razem Michael Masterson – multimilioner i guru biznesu – dzieli się z tobą niezwykle ważnymi sekretami dotyczącymi zakładania nowych przedsiębiorstw i rozwijania tych już istniejących. Jeśli planujesz uruchomienie własnego interesu – ta książka jest dla ciebie. Jeśli masz już firmę, ale nie wiesz, jak wprowadzić ją na kolejny szczebel rozwoju – dowiesz się, jak to zrobić. Jeśli twoje przedsiębiorstwo bardzo dobrze sobie radzi, ale ty za dużo pracujesz – znajdziesz tu strategie, dzięki którym zmniejszysz ilość czasu poświęcanego na pracę, a firma nadal będzie funkcjonowała doskonale, generując coraz większe przychody. W kolejnych rozdziałach dowiesz się, jak: zbudować firmę od zera i szybko zacząć osiągać zyski; otoczyć się pomocnymi i kochającymi pracę ludźmi; kreować skuteczne kampanie reklamowe i prześcignąć konkurencję, wdrażając innowacyjne procedury operacyjne; wykorzystać potęgę Internetu dla zwiększenia zysków i czerpać możliwie największe przychody z prowadzenia firmy; zamienić swoją obecną pracę w najlepszą pracę na świecie. Do zbudowania przynoszącej zyski firmy potrzeba czegoś więcej niż tylko pieniędzy – konieczne jest zastosowanie unikatowych umiejętności i strategii. Korzystając z rad Mastersona będziesz w stanie rozwinąć te niezbędne kwalifikacje i wykorzystać je do usprawnienia działania dowolnego przedsięwzięcia biznesowego. Stwórz plan działania, który umożliwi ci wspięcie się na kolejny szczebel sukcesu!

44,90 zł
32,33 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,57 zł

44
Psychologia społeczna 1(28)2014 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia społeczna 1(28)2014
Niedostępny
Brak

Czasopismo "Psychologia społeczna" jest kwartalnikiem, organem Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej. Profil czasopisma obejmuje problematykę szeroko rozumianej psychologii społecznej: obok eksperymentalnej psychologii społecznej, czasopismo jest otwarte na prace z pogranicza różnych dyscyplin traktujących o człowieku w środowisku społecznym, poczynając od socjologii i nauk społecznych, a kończąc na biologii, neuronauce i psychologii poznawczej. Redakcja stawia sobie też ambitny cel przełamania trwającej kilkadziesiąt lat schizmy między "psychologiczną psychologią społeczną" i "socjologiczną psychologią społeczną". Czasopismo jest otwarte na polemiczne debaty pomiędzy przedstawicielami różnych orientacji teoretycznych i metodologicznych dotyczących miejsca człowieka w środowisku społecznym. Spis treści [Contents] Anna Kwiatkowska: Problemy metodologiczne w badaniach międzykulturowych i kulturowych [Methodological issues in cultural and cross-cultural research], doi 10.7366/189618002014280101, s. 8?27; Piotr Szarota: Przyjaźń pod mikroskopem. Problemy metodologiczne w badaniach nad funkcjonowaniem relacji przyjacielskich [Scrutinizing friendship. Methodological problems in investigation of friendship relationships], doi 10.7366/189618002014280102,s. 28?37; Karolina Mazurowska, Paweł Boski: Czynniki istotne w procesie rozwiązywania konfliktu w międzykulturowym środowisku pracy. Triangulacja w interpretacji danych [Significant factors in the processs of conflict solution in the multicultural work setting.Triangulation in data interpretation], doi 10.7366/189618002014280103, s. 38?53; Natasza Kosakowska-Berezecka, Karol Karasiewicz: Jestem unikalny, więc cenię Twoją unikalność? Wpływ aktywizacji tożsamości osobistej i społecznej na postrzeganie innych ? porównanie międzykulturowe Polska?Indie [I am unique therefore I appreciate your uniqueness? Effects of personal and social identity priming on judgments of others: A cross-cultural comparison of Poland and India], doi 10.7366/189618002014280104, s. 54?67; Anna Kwiatkowska, Joanna Roszak, Renata Sikora, Ben C. H. Kuo, Konstantin Karpinskij, Tatiana Gushchina, Greta Gober: Kultura a strategie radzenia sobie ze stresem. Badania międzykulturowe [Culture, stress and coping strategies. Cross-cultural study], doi 10.7366/189618002014280105, s. 68?91; Joanna Różycka-Tran, Paweł Boski, Bogdan Wojciszke: Wiara w grę o sumie zerowej jako aksjomat społeczny: badanie w 37 krajach [Zero-sum game belief as a social axiom: A 37-nation study], doi 10.7366/189618002014280106, s. 92?109.

21,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 2,01 zł

45
Today 2. Książka ucznia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Today 2. Książka ucznia
Dostępny20 szt.

Nr dopuszczenia: 669/2/2013 Autorzy Today wiedzą, że każdy uczeń jest inny oraz że nie ma dwóch takich samych dni ani dwóch identycznych lekcji. Proponują kurs przedstawiający współczesne dzieci w autentycznych sytuacjach komunikacyjnych. Naturalny kontekst sprawia, że uczniowie łatwiej rozumieją i zapamiętują język angielski, a nauka staje się przyjemna i skuteczna.

60,90 zł
54,20 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,70 zł

46
Moja pierwsza książeczka dźwiękowa Przedszkolne przedstawienie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja pierwsza książeczka dźwiękowa Przedszkolne przedstawienie
Niedostępny
Brak

W przedszkolu radosny gwar i szum. Chcesz wiedzieć dlaczego? Naciśnij przycisk i posłuchaj, co się wydarzy. Książeczka z ilustracjami i efektami dźwiękowymi.

15,50 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,2%
oszczędzasz 2,51 zł

47
Historia Konsulatu i Cesarstwa. Tom 2. Część 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Historia Konsulatu i Cesarstwa. Tom 2. Część 1
Niedostępny
Brak

Niniejsza reedycja jest pierwszym wydaniem od 150 lat klasycznej i monumentalnej pracy wybitnego historyka Adolphe Thiersa.

65,00 zł
50,05 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 14,95 zł

48
Today! 1. Zeszyt ćwiczeń + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Today! 1. Zeszyt ćwiczeń + CD
Dostępny5 szt.

Autorzy Today! wiedzą, że każdy uczeń jest inny oraz że nie ma dwóch takich samych dni ani dwóch identycznych lekcji. Proponują kurs przedstawiający współczesne dzieci w autentycznych sytuacjach komunikacyjnych. Naturalny kontekst sprawia, że uczniowie łatwiej rozumieją i zapamiętują język angielski, a nauka staje się przyjemna i skuteczna.

55,90 zł
49,75 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 6,15 zł

49
Poprawnie wymawiam pr, br. Ćwiczenia, obrazki, gry i płyta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poprawnie wymawiam pr, br. Ćwiczenia, obrazki, gry i płyta
Niedostępny
Brak

Poprawnie wymawiam pr, br to pomoc logopedyczna służąca do utrwalania poprawnej wymowy głoski r po głoskach p i b. Książka przeznaczona jest do pracy z dzieckiem pod kierunkiem rodziców, a także w gabinecie logopedycznym. Zawiera bogato zilustrowany materiał językowy, opracowany w postaci różnorodnych ćwiczeń, zabaw i gier. Zwiększają one motywację do wysiłku i pomagają w uzyskaniu trwałych efektów. Wpływają u ucznia na rozwój funkcji poznawczych takich jak: słuch fonematyczny, percepcję wzrokową i sprawność manualną. Do książki dołączona jest płyta CD. Zawiera ona prezentację z kolorowymi obrazkami ćwiczonych słów, które można wielokrotnie powtarzać wraz z lektorem. Jest to ulubiona przez dzieci forma ćwiczeń – z pomocą komputera. Książka formatu A4 składa się z: • 48 kolorowych stron, • 8 kartonowych wkładek A4 z elementami gier do wycięcia. Znajdują się na nich 4 gry typu „MEMO” (w sumie 96 obrazków) i 2 gry typu „DOMINO” (w sumie 68 kostek domina), • płyty CD.

45,00 zł
31,95 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 13,05 zł

50
Kolorowe zwierzaki Klub przyrodnika - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowe zwierzaki Klub przyrodnika
Niedostępny
Brak

Skąd się biorą kolory u zwierząt? Dlaczego kurczak jest żółty, a kura brązowa? Czy złota rybka zawsze jest złota? Kto zmienia płaszcz na zimę? Czy zwierzęta widzą kolory? Kardynał, pluskolec, cytrynek i loretka – co to? Kto to? Rozwiąż z nami te zagadki! Poznaj bajecznie kolorowe zwierzęta. Wklejaj naklejki i zapamiętuj nazwy zwierzaków. Zostań odkrywcą przyrody!

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

Wróć do góry