hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2014.05.29

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 29 maja 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pokonać OCD, czyli zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Praktyczny przewodnik (Bruce M. Hyman, Cherry Pedrick), na drugim Hunowie (Edward Arthur Tompson ). Kolejny produkt to Jeść!!! (Jerzy Bralczyk) oraz Uno dos tres… ya! 1 Ćwiczenia (Angeles Palomino Maria).
1
Pokonać OCD, czyli zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Praktyczny przewodnik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pokonać OCD, czyli zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Praktyczny przewo...
Dostępny
81 szt.

Pokonać OCD... to doskonały poradnik oraz nieocenione źródło praktycznej wiedzy dla osób cierpiących na zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, ich rodzin, a także terapeutów pracujących na co dzień z takimi osobami. Książka pozwala zrozumieć, czym jest OCD, jakie są jego odmiany, jak się je diagnozuje i leczy. Istotna część publikacji to zalecenia i praktyczne wskazówki, jak samodzielnie, krok po kroku przejść program walki z OCD.

59,50 zł
41,65 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 17,85 zł

11 osób kupiło
2
Hunowie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hunowie
Dostępny
57 szt.

Badacz dziejów późnego cesarstwa rzymskiego, podejmując się spisania historii Hunów, na wstępie musi zaznaczyć, że przedstawia swoim czytelnikom opowieść bez początku i bez końca, i do tego taką, w której trudno się zorientować. W niniejszej książce zatem musimy zadowolić się, wzorem niektórych Rzymian, rozpoczęciem opowieści o Hunach nie w Mongolii, lecz w dorzeczu Kubania, i od wyznania, że nie wiemy o nich nic pewnego aż do czasu, kiedy pod koniec IV wieku naszej ery napadli na Ostrogotów. Nasza opowieść zakończy się upadkiem imperium Attyli i bezpośrednim pokłosiem tego wydarzenia.

60,00 zł
44,40 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 15,60 zł

4 osoby kupiły
3
Jeść!!! - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jeść!!!
Dostępny
31 szt.

W pięknie ilustrowanym leksykonie znany i lubiany językoznawca, profesor Jerzy Bralczyk, omówił sto osiemdziesiąt „smacznych słów”. Są to w większości nazwy apetycznie brzmiących potraw, pozostałe służą jedzeniu lub się z nim kojarzą. Nie jest to jednak przewodnik kulinarny sensu stricto, ponieważ autor przede wszystkim delektuje się nie samym smakiem jedzenia, lecz słowami, ich brzmieniem, urodą i funkcją. Każde hasło zawiera krótki, aczkolwiek treściwy passus etymologiczny, co stanowi dopiero punkt wyjścia do zabawnych rozważań o pełnym często zaskakujących skojarzeń, przysłów ludowych, śmiesznych zwrotów i barwnych powiedzonek języku polskim. Od „ananasa” do „żurku” wiedzie szlak mądrej opowieści profesora prowadzonej w stylu gawędy poprzez pyszne słowa nie tylko z działu kulinariów, lecz również wielu innych dziedzin życia codziennego. To książka dla wszystkich, nie tylko dla smakoszy, jednak można porządnie zgłodnieć przy jej lekturze.

39,90 zł
29,13 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,77 zł

3 osoby kupiły
4
Uno dos tres… ya! 1 Ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uno dos tres… ya! 1 Ćwiczenia
Dostępny
158 szt.

Curso de espanol para ninos en dos niveles. Cada nivel se compone de: - Libro del alumno + audio descargable - Cuaderno de actividades - Guia del profesor - Audio descargable

73,20 zł
65,88 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,32 zł

1 osoba kupiła
5
Uno dos tres… ya! 1. Podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Uno dos tres… ya! 1. Podręcznik
Dostępny
1 szt.

Curso de espanol para ninos en dos niveles. Cada nivel se compone de: - Libro del alumno + audio descargable - Cuaderno de actividades - Guia del profesor - Audio descargable

124,70 zł
86,04 zł

Rabat 31,0%
oszczędzasz 38,66 zł

1 osoba kupiła
6
Makroekonomia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Makroekonomia
Dostępny
107 szt.

Makroekonomia jest najczęściej używanym podręcznikiem na pierwszych latach studiów ekonomicznych w większości polskich uczelni. W obecnym, piątym wydaniu – dzięki rozszerzeniu grona autorów – dokonano kompleksowej aktualizacji całej książki. Zaprezentowano między innymi: • podstawową wiedzę z dziedziny ekonomii, szczegółowo opisując przede wszystkim produkcję i popyt globalny; politykę fiskalną; pieniądz i system bankowy; stopy procentowe; politykę pieniężną; podaż globalną; inflację; bezrobocie; kursy walutowe i bilans płatniczy; cykle koniunkturalne; handel międzynarodowy; • zmiany zachodzące we współczesnej gospodarce, w tym obszerną analizę kryzysu finansowego – jego przyczyn i skutków; • nowe narzędzia dydaktyczne, takie jak ponadobowiązkowe rozszerzenie matematyczne. Autorami podręcznika są wybitni uczeni i wykładowcy ekonomii, mający duże doświadczenie w doradztwie gospodarczym. Przekład na język polski jest zasługą pracowników naukowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

99,90 zł
74,93 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 24,97 zł

2 osoby kupiły
7
Gitara basowa. Szybki start z płytą DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gitara basowa. Szybki start z płytą DVD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.07

Gitara basowa. Szybki start to podręcznik dla osób, które zaczynają swoją przygodę z tym instrumentem. Phelippe Bassatti nie tylko uczy gry na gitarze basowej, ale przede wszystkim uczy gry na tym instrumencie w zespole. Bas jest nieodzownym elementem każdej grupy muzycznej, stanowi wraz z perkusją sekcję rytmiczną, budującą fundament zespołu. Dzięki temu kursowi ktoś, kto bierze gitarę basową do ręki pierwszy raz, nauczy się nie tylko samej techniki gry, ale będzie mógł od razu dołączyć do zespołu i grać w nim w sposób świadomy. Już od pierwszych lekcji uczący się gra z „żywym“ akompaniamentem perkusji, gitary i innych instrumentów w utworach reprezentujących takie gatunki jak rock, jazz, pop, hip hop, metal. Dzięki temu poznaje specyfikę gry na gitarze basowej właściwą różnym stylom muzycznym. W podręczniku objaśnione zostały wszystkie najpopularniejsze techniki gry na gitarze basowej: gra palcami, gra kostką, klang, slap, legato, flażolety, slide. Gitara basowa. Szybki start to przyjemność płynąca z muzykowania i gwarantowana satysfakcja!

25,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 6,91 zł

8
A.B.C. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
A.B.C. Audiobook
Agata Christie, Dolnośląskie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.17

Seryjny morderca zabija ludzi w porządku alfabetycznym. Odpracował już litery „A”, „B” i „C”… Czy zostanie schwytany, zanim dojdzie do „Z”? Sprytny przestępca umyka wymiarowi sprawiedliwości, mimo że przed każdą zbrodnią wysyła list z informacją, gdzie i kiedy należy szukać następnej ofiary. Koło zwłok zawsze zostawia rozkład jazdy pociągów, potocznie zwany ABC. Co więcej, w listach również podpisuje się „A.B.C.”. Czyżby zabójca cierpiał na kompleks alfabetyczny? Herkules Poirot czuje jednak, że za tym pozornym szaleństwem musi skrywać się umysł przebiegły i metodyczny, a zostawiane wskazówki mają sprowadzić policję na błędny trop.

24,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

9
Syn. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Syn. Audiobook
Jo Nesbo, Dolnośląskie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.17

Sonny Lofthus odsiaduje wyrok w najlepiej strzeżonym więzieniu Oslo. Jest znany z cierpliwego wysłuchiwania zwierzeń współwięźniów. Chodzą pogłoski, że przyznaje się do zbrodni popełnionych przez innych. W kłopoty z prawem popadł po śmierci ojca policjanta. Pewnego dnia jeden z więźniów opowiada Sonny'emu historię, która tragiczne odejście jego ojca przedstawia w zupełnie nowym świetle. Lofthus zaczyna dążyć do odkrycia prawdy. Fabuła rozwija się niczym skomplikowane równanie matematyczne z wieloma niewiadomymi. (...) Jo Nesbo znów triumfuje.

34,90 zł
25,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

10
Szmaragdowa tablica. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szmaragdowa tablica. Audiobook
Carla Montero, Rebis
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.05.12

Szmaragdowa tablica – bestseller w Hiszpanii i w Polsce, teraz w wersji do słuchania! Historia i współczesność, miłość i wojna, zakazany romans i dzika zazdrość, tajemniczy obraz i opętanie chciwością – ta wspaniała powieść zachwyca, przeraża i wciąga bez reszty. Madryt, początek XXI wieku. Ana pracuje w Muzeum Prado, prowadzi spokojne życie u boku Konrada, bogatego niemieckiego kolekcjonera dzieł sztuki, aż do chwili, gdy pewien list napisany podczas drugiej wojny światowej naprowadza go na ślad tajemniczego obrazu Astrologa przypisywanego Giorgionemu, malarzowi epoki renesansu. Skuszony wielką wartością tego dzieła, Konrad przekonuje Anę, żeby zajęła się jego poszukiwaniem. Mimo piętrzących się trudności Ana odkrywa nie tylko zawiłe losy rodziny, która od pokoleń strzeże Astrologa, ale i niezwykła prawdę, która całkowicie zmienia jej życie. Paryż podczas niemieckiej okupacji. Major SS Georg von Bergheim, żołnierz elity i bohater wojenny, dostaje rozkaz: ma odnaleźć obraz Giorgionego znany jako Astrolog. Hitler jest przekonany, że dzieło kryje wielki sekret ľ kto go odkryje, będzie rządził światem. Poszukiwania prowadzą majora do Sarah Bauer, francuskiej Żydówki. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, której konsekwencje będą zaskakujące dla nich obojga. Szmaragdowa tablica to nie tylko napisana z rozmachem historia o poszukiwaniu zagadkowego dzieła sztuki, ale i niezwykła opowieść o zakazanej miłości, która zdarzyła się wbrew wszelkim przeciwnościom. Carla Montero, hiszpańska pisarka, jest absolwentką prawa i zarządzania w biznesie. Jednak od zawsze uwielbiała pisać. Za swoją pierwszą bestsellerową powieść, Una dama en juego, otrzymała nagrodę Círcule de Lectores. Szmaragdowa tablica jest jej druga powieścią – prawa do jej wydania kupiło już kilka europejskich oficyn.

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

11
Wieża Eiffla. Wycinanki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieża Eiffla. Wycinanki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.04

Uprzestrzennianie papieru jest twórczą i rozwijającą zabawą, która nigdy się nie nudzi. Konstruując łatwe do wykonania modele, dzieci tworzą fascynujący świat, a przy tym ćwiczą sprawność manualną i kształcą wyobraźnię przestrzenną. Jednym słowem wycinanki „Pomysły dla maluchów” są najbardziej wciągającą książeczką edukacyjną, jaką można sprezentować dziecku. Dziecko może całkowicie samodzielnie wykonać zawarty w książce model wieży Eiffla – bez kleju i bez nożyczek! Pomogą wzory, jasne instrukcje oraz nacięcia, które sprawiają, że małe ręce bez trudu poradzą sobie z tworzeniem modeli. Dodatkową atrakcją wycinanek są proste teksty, które podpowiedzą jak ożywić papierowe modele.

13,40 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,4%
oszczędzasz 3,41 zł

12
Zupy siostry Marii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zupy siostry Marii
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.22

Zupy Siostry Marii to znakomita książka, w której znajduje się wiele sprawdzonych przepisów na doskonałe, pożywne zupy z warzyw, owoców i ryb. Większość z nich może stanowić samodzielny, bardzo wartościowy posiłek. Dzięki dokładnym opisom i wskazówkom, a także pięknym zdjęciom, wszystkie zupy zawsze się udadzą. To prawdziwa skarbnica wiedzy kulinarnej przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

37,90 zł
27,29 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,61 zł

13
NOS4A2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
NOS4A2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.04

Victoria McQueen odkrywa sposób na przenoszenie się w przestrzeni. Po pewnym czasie staje oko w oko z Nosferatu – upiorem porywającym dzieci. Choć doprowadza do jego ujęcia, po latach musi zmierzyć się z nim ponownie. Genialne połączenie klasycznych i nowoczesnych strachów i mrocznych fantazji, a wszystko doskonale pocięte i zmiksowane... Joe Hill stał się mistrzem swojego rzemiosła. – „Publishers Weekly”

40,60 zł
32,48 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,12 zł

14
Ameryka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ameryka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.20

"Czytelnik otrzymuje podstawowe, klarownie podane informacje związane z powstaniem i rozwojem Stanów Zjednoczonych, które ukazane z punktu widzenia tak zróżnicowanych dziedzin jak historia, polityka zagraniczna, militarna i imigracyjna, ustrojowe i prawne zasady działania państwa, gospodarka, szkolnictwo, religia, media i szeroko pojęta kultura - słowem książka przekazuje kompleksową wiedzę o Stanach Zjednoczonych." prof. dr hab. Elżbieta H. Oleksy (Uniwersytet Łódzki) "Autorzy w krótkich esejach zawierają zarówno historię omawianej przez siebie problematyki jak i współczesne jej uwarunkowania. Podkreślają też atrakcyjność wzorców amerykańskiego stylu życia dla współczesnego świata. Praca stanowi kompendium wiedzy o dziejach i polityce Stanów Zjednoczonych i może zainteresować wszystkich, którzy chcą poznać to państwo z istniejącą tam różnorodnością instytucji, ludzi oraz tradycji." prof. dr hab. Izabella Rusinowa (Uniwersytet Warszawski)

45,00 zł
37,35 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,65 zł

15
Martin Luther King Jr. 1929-1968 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Martin Luther King Jr. 1929-1968
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.12.22

Martin Luther King Jr. (1929-1968) - pastor kościoła baptystów w Montgomery (Alabama) i Atlancie (Georgia), doktor teologii Uniwersytetu Harvarda. Stał na czele organizacji duchownych działających w południowych stanach USA. Był wielokrotnie aresztowany. Głoszone przez niego hasła miłości nieprzyjaciół łączyły w sobie zasady chrześcijańskie z ideą wyznawaną i propagowaną wcześniej przez Mahatmę Gandhiego w Indiach. Działalność Kinga zainicjowała powolny proces integracji rasowej społeczeństwa amerykańskiego, który przy wsparciu innych amerykańskich organizacji murzyńskich, grup liberalnych oraz mass mediów doprowadziły do uchwalenia w 1964 i 1965 r. przez Kongres Stanów Zjednoczonych aktów prawnych zakazujących w tym kraju praktyk segregacyjnych na tle rasowym. Za prowadzoną przez niego walkę o demokratyzację społeczeństwa amerykańskiego bez używania przemocy została mu przyznana w 1964 r. Pokojowa Nagroda Nobla. Znienawidzony za swą działalność przez ultrarasistowskie organizacje Południa, zginął od kuli zamachowca w 1968 r. Pamięć o Martinie Lutherze Kingu Jr. jest nadal żywa w narodzie amerykańskim, czego wyrazem było odsłonięcie w Waszyngtonie w 2011 r. jego pomnika w pobliżu monumentów trzech wybitnych prezydentów - Abrahama Lincolna, Thomasa Jeffersona i Franklina Delano Roosevelta, a także nawiązanie przez Baraca Obamę w orędziu w 2013 r. do słynnych słów wypowiedzianych przez Kinga: I have a dream...

59,00 zł
48,97 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 10,03 zł

16
Uczta u Królowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uczta u Królowej
Dostępny
6 szt.

– Jedz z zamkniętą buzią! – Nie jedz rękami! – Nie huśtaj się na krześle! Tak mała Nina strofowana jest przez rodziców praktycznie przy każdym posiłku. Ale też trzeba przyznać, że zachowanie dziewczynki przy stole trudno nazwać „królewskimi manierami”. – A co byś zrobiła, gdyby królowa Anglii zaprosiła cię na ucztę do pałacu Buckingham? – pyta zniecierpliwiony tata Niny, a już chwilę później do drzwi puka... posłaniec królowej. Tak właśnie zaczyna się opowieść o małej dziewczynce, wielkiej uczcie i tym, jak powinno zachowywać się przy stole. Czy Nina wróci do domu, umiejąc posługiwać się wszystkimi rodzajami sztućców? Czy może to ona nauczy czegoś cały królewski dwór? Uczta u królowej to przeznaczony dla małych i dużych czytelników komiks Rutu Modan, autorki głośnych Ran wylotowych i Zaduszek. Pomysł na tę pełną humoru i pięknie narysowanych potraw historię wziął się z rozmowy rysowniczki i jej córki. Kiedy ta zachowywała się niegrzecznie przy stole, Rutu próbowała przywołać ją do porządku, mówiąc: – Co by było, gdyby królowa zaprosiła cię do siebie?! – na co dziewczynka odpowiedziała: – Tak się składa, że królowa jest moją bardzo dobrą przyjaciółką i powiedziała mi, że jem wręcz doskonale.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

17
Sos sojowy dla początkujących - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sos sojowy dla początkujących
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.30

Opowieść o wyjazdach i powrotach, rodzinnym dziedzictwie i o niezapomnianych smakach i zapachach Azji. Gretchen Lin wyjeżdża z Singapuru jako młoda dziewczyna, przekonana, że opuszcza swój rodzinny kraj na zawsze. Jednak kiedy jej małżeństwo zaczyna przechodzić kryzys, podejmuje decyzję o powrocie do Azji. Na miejscu ponownie odkrywa miejscowe zwyczaje, klimat - i przede wszystkim orientalną kuchnię, a zwłaszcza tajniki produkcji tradycyjnego sosu sojowego, którego receptura była przekazywana w jej rodzinie z pokolenia na pokolenie. Jednak nie da się żyć w wiecznym zawieszeniu pomiędzy kontynentami. W końcu Gretchen będzie musiała wybrać pomiędzy powrotem do męża i ratowaniem małżeństwa a pozostaniem w Azji na stałe. Sos sojowy dla początkujących to opowieść o wyjazdach i powrotach, rodzinnym dziedzictwie i o niezapomnianych smakach i zapachach Azji.

14,90 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,5%
oszczędzasz 2,91 zł

18
Twoje mieszkanie a twój charakter - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Twoje mieszkanie a twój charakter
Dostępny
8 szt.

Obserwując i analizując, jak mieszkasz Ty i jak mieszkają inni, odkryjesz najgłębsze sekrety ludzkiej duszy. Wszystko bowiem, co jest w Tobie, odbija się w Twoim mieszkaniu jak w lustrze. Jeśli chcesz lepiej poznać i zrozumieć samego siebie, bliskich czy swojego przyjaciela, znaleźć z nimi bliższy kontakt niż dotychczas i poznać jego sekrety, pragnienia i charakter, odkryj symbolikę otaczających Cię przedmiotów. Dzięki tej książce możesz dowiesz się, co powinieneś zmienić w swoim domu, aby na lepsze zmieniło się Twoje życie. Możesz wykorzystać terapeutyczną moc kolorów do urządzenia mieszkania, poprzez ustawienie mebli uzyskasz efekt lepszego przepływu energii, wybierając odpowiedni rodzaj muzyki wprawisz się w nastrój do efektywnego działania.

29,80 zł
22,35 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,45 zł

19
Szkice antropozoficzne. Chrześcijańska droga poznania świata duchowego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szkice antropozoficzne. Chrześcijańska droga poznania świata duchowego
Dostępny
26 szt.

Jerzy Prokopiuk, ur. w 1931 r. - autor "Szkiców antropozoficznych", gnostyk-antropozof, badacz myśli ezoterycznej, religijnej, filozoficznej i psychologicznej. "Szkice antropozoficzne" są zbiorem esejów, prezentujących antropozofię od jej korzeni filozoficznych poprzez metody inicjacyjne po pewne formy realizacji jej idei w życiu religijnym, kulturalnym i społecznym. Antropozofia jest przede wszystkim metodą poznania świata duchowego, chrześcijańską szkołą inicjacyjną - systemem ćwiczeń i medytacji, mających na celu przemianę człowieka. Jest również światopoglądem, będącym teoretycznym zapisem rezultatów tego poznania. Jest wreszcie propozycją budowy alternatywnej cywilizacji i kultury, ezoteryki, religii, sztuki, życia społecznego, politycznego i ekonomicznego, medycyny i techniki.

24,50 zł
18,99 zł

Rabat 22,5%
oszczędzasz 5,51 zł

20
Sennik egipsko-chaldejski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sennik egipsko-chaldejski
Dostępny
21 szt.

Sny to wołanie naszej podświadomości. Ostrzegają, pouczają, pomagają w podjęciu ważnych decyzji - jednym słowem wskazują drogę. Jeśli umiejętność ich właściwej interpretacji przestanie być Ci obca, staną się drogowskazem także w Twoim życiu. Przed Tobą alfabet snów wraz z ich objaśnieniem. Przekonaj się, że, wbrew tradycyjnym przekonaniom, nie wszystkie marzenia senne można interpretować dosłownie ani nawet zgodnie z ich znaczeniem symbolicznym. Jeśli tej nocy miałeś koszmary, zajrzyj do sennika, może bowiem okazać się, iż na pozór zły sen zapowiada dopływ gotówki, szczęście w miłości albo zawarcie nowej przyjaźni. Czy po zapoznaniu się z zawartą w książce interpretacją snów od A do Z przestaniesz życzyć bliskim słodkich snów?

44,90 zł
33,68 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 11,22 zł

21
Reinkarnacja i hipnoza w terapii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Reinkarnacja i hipnoza w terapii
Dostępny
10 szt.

Jak możesz wygrać z depresją, otyłością lub bulimią? Jak pozbyć się nerwic oraz wyzwolić się z nałogów? Jeśli chcesz poznać niezawodne sposoby na powyższe problemy, skorzystaj z pomocy zawartej w tej książce. Odpowiedzią na te i wiele innych problemów jest bowiem hipnoza. Jest ona nie tylko odpowiedzią, ale jednocześnie jest w stanie przynieść Ci ulgę. Aby mieć gwarancję skutecznej terapii konieczne jest skorzystanie z pomocy specjalistów o uznanej renomie i dużym doświadczeniu. Poznaj człowieka, którego wiedza jest równie potężna, jak silny jest jego kręgosłup moralny i chęć pomagania ludziom.Poznaj doktora Andrzeja Kaczorowskiego. Poznaj jego pacjentów. Poznaj cudowne efekty terapii przez niego stosowanych. Poznaj to wszystko, zastosuj i oswobodź się z więzów, które nie pozwalają Ci z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

49,80 zł
37,35 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,45 zł

22
Ciernista róża. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ciernista róża. Audiobook
Charlotte Link, Sonia Draga
Dostępny
5 szt.

Karin Palmer, była nauczycielka z Berlina, ogarnięta chęcią zmiany dotychczasowego życia, decyduje się wyjechać na angielską wyspę Guernsey, gdzie przed laty spędziła cudowne wakacje. Na miejscu okazuje się niestety, że pokój, który zarezerwowała, został oddany komu innemu i kobieta nie ma się gdzie podziać. Przez przypadek trafia do uroczego domu z ogrodem pełnym róż, który należy do 71-letniej Beatrice Shaye. Karin ulega urokowi staruszki, jej pięknego ogrodu i eleganckiego, przytulnego domu. Między kobietami szybko nawiązuje się serdeczna przyjaźń mimo dzielącej je różnicy wieku. Ich rozmowy stają się coraz bardziej intymne i szczere. Beatrice powoli zaczyna opowiadać o przeszłości. Nie mówi jednak wszystkiego... W chwili, gdy policja zacznie znajdować zwłoki kolejnych zamordowanych osób, Beatrice będzie musiała komuś zaufać. Jej wybór pada na Karin...

33,90 zł
25,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,47 zł

23
Z dziejów Polaków na Litwie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z dziejów Polaków na Litwie
Dostępny
274 szt.

„Historia rodu Romerów jest świetną ilustracją dziejów północno-wschodnich ziem dawnej Rzeczypospolitej Obojga Narodów – państwa wielokulturowego, wielojęzykowego i wieloreligijnego. […] Eugeniusz Romer, właściciel ziemski, prowadził działalność mającą na celu osłabienie wszelkich antypolskich zabiegów ze strony odrodzonego, narodowego państwa litewskiego w latach 20. i 30. ubiegłego wieku. […]. Mam nadzieję, że poniższa publikacja przybliży nie tylko życie i losy Eugeniusza Romera, ale też trudne polskie losy z odchodzących powoli w mrok zapomnienia dawnych ziem kresowych Rzeczypospolitej”. z Przedmowy Piotra Komorowskiego

34,00 zł
24,14 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 9,86 zł

24
Polska Dziedzictwo narodowe wersja włoska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska Dziedzictwo narodowe wersja włoska
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.05.30

Polska – skrawek Europy położony między Bałtykiem a Tatrami, kraj o skomplikowanej przeszłości, wielokrotnie dźwigający się z ruin i walczący o swoje samostanowienie. Liczne zabytki historii materialnej, ślady dawnych kultur, obyczaje i tradycje, krajobraz i przyroda – to wszystko staraliśmy się pokazać w 20 rozdziałach tematycznych, aby zachęcić Państwa do poznania i zrozumienia tej krainy nad Wisłą.

44,00 zł
31,68 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

25
Mela motylkowa wróżka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mela motylkowa wróżka
Dostępny
3 szt.

Rozwiązuj zadania, rysuj i koloruj bazgrołkowe obrazki. Strony książki ozdabiaj ponad 300 naklejkami! Baw się kolorowaniem i ścieraniem obrazków na magicznej okładce (koloruj mazakami i ścieraj chusteczką).

14,99 zł
11,99 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 3,00 zł

26
Trzy świnki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trzy świnki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.30

Seria książeczek przeznaczonych dla najmłodszych dzieci. Adaptacje klasycznych opowieści zostały pięknie zilustrowane przez utalentowanych polskich rysowników Monikę Trzpil i Zbigniewa Dobosza.

5,20 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,0%
oszczędzasz 0,21 zł

27
Od Cedar Run do Sharpsburga 1862 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Od Cedar Run do Sharpsburga 1862
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.26

Od Cedar Run do Sharpsburga 1862” stanowi zwieńczenie młodzieńczych zainteresowań Autora wielką wojną, która w II połowie XIX wieku wstrząsnęła Ameryką. Autor w książce tej snuje opowieść o kluczowych dla dziejów USA kilku tygodniach trwania szeroko zakrojonej kontrofensywy wojsk Stanów Skonfederowanych, mającej w zamyśle przywódców amerykańskiego Południa przechylić szalę zwycięstwa na stronę Gwiaździstego Krzyża. Autor prowadzi Czytelnika poprzez kolejne pola bitewne – znaczone aktami bohaterstwa, jak też mordem i pożogą. Opowiada o strategicznych decyzjach wielkich tego świata, a także o losie tysięcy szeregowych żołnierzy, uwikłanych w okrutne tryby wojennej Historii. Tekst tchnie momentami bólem rannych i konających, nie szczędząc naturalistycznych opisów okropności, które niesie ze sobą wojna. Marcin Suchacki świadomie zrezygnował w książce tej z wszelkich barwnych ilustracji, w tym z bogatego zbioru zdjęć z wielkiej imprezy rekonstrukcyjnej, zorganizowanej w Sharpsburgu z okazji 150 rocznicy bitwy tam stoczonej. Wojna, pokazana na kartach jego książki, nie ma bowiem w sobie nic z kolorowej parady pięknych mundurów i równie barwnych kwiatów, sypanych u nóg żołnierzy. Pozostały tylko czarno-białe fotografie, uczynione ręką Aleksandra Gardnera, który wzorem swoich poprzedników z doby wojny austro-sardo-francuskiej roku 1859 zarejestrował marylandzkie pobojowisko, usłane ciałami poległych. Fotografiom tym towarzyszą równie czarno-białe wizerunki mniej lub bardziej znanych bohaterów tamtego wilczego w dziejach Ameryki okresu.

34,00 zł
25,50 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,50 zł

28
Bielszy odcień śmierci. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bielszy odcień śmierci. Audiobook
Bernard Minier, Rebis
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.21

Posłuchaj bestsellerowego kryminału! Ponad 20 godzin nagrania! Grudzień 2008 roku, dolina w Pirenejach. Wczesnym rankiem pracownicy elektrowni wodnej znajdują na górnej stacji kolejki linowej okaleczone ciało konia. Tego samego dnia młoda absolwentka psychologii obejmuje posadę w ściśle strzeżonym zakładzie psychiatrycznym dla przestępców, położonym w tej samej dolinie. W ciągu kilku dni okolicą wstrząsają kolejne zbrodnie. Śledztwo prowadzi komendant Martin Servaz, czterdziestoletni policjant z Tuluzy, znany ze swej przenikliwości i intuicji. Tym razem przyjdzie mu się jednak zmierzyć z wyjątkowo okrutnym i przebiegłym mordercą. Wkrótce okaże się, że bajkowe górskie miasteczko kryje mrożące krew w żyłach tajemnice. Czy będzie to dla Servaza początek koszmaru? Zapierająca dech w piersi atmosfera. Intryga trzymająca w napięciu do granic możliwości. Wyjątkowa podróż w krainę najgłębiej skrywanych ludzkich lęków. Pierwsza powieść Miniera to prawdziwe objawienie! „Bielszy odcień śmierci cechuje chłodna, pełna napięcia atmosfera, która z pewnością przyciągnie fanów skandynawskiego kryminału, a także tych, którzy cenią francuskie wyrafinowanie. Powieść trzyma w napięciu i sprawia, że nie można się od niej oderwać, a Bernard Minier to nowy wielki talent na scenie powieści kryminalnych”. – Ruth Tross, Mulholland Books Bernard Minier dorastał u stóp Pirenejów. Jest laureatem wielu konkursów na opowiadania. Bielszy odcień śmierci to jego pierwsza powieść.

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

29
Uno dos tres… ya! Część 2. Podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uno dos tres… ya! Część 2. Podręcznik
Dostępny
69 szt.

Kurs języka hiszpańskiego dla początkujących, przeznaczony dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Cel i zawartość kursu są zgodne z zasadami Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego. Curso de espanol para ninos en dos niveles. Cada nivel se compone de: • Libro del alumno + audio descargable, • Cuaderno de actividades, • Guia del profesor.

126,20 zł
113,58 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 12,62 zł

30
Uno dos tres… ya! 2 Ćwiczenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uno dos tres… ya! 2 Ćwiczenia
Dostępny
76 szt.

Curso de espanol para ninos en dos niveles. Cada nivel se compone de: - Libro del alumno + audio descargable - Cuaderno de actividades - Guia del profesor

77,40 zł
69,66 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,74 zł

31
Polska Dziedzictwo narodowe wersja francuska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska Dziedzictwo narodowe wersja francuska
Dostępny
27 szt.

Polska – skrawek Europy położony między Bałtykiem a Tatrami, kraj o skomplikowanej przeszłości, wielokrotnie dźwigający się z ruin i walczący o swoje samostanowienie. Liczne zabytki historii materialnej, ślady dawnych kultur, obyczaje i tradycje, krajobraz i przyroda – to wszystko staraliśmy się pokazać w 20 rozdziałach tematycznych, aby zachęcić Państwa do poznania i zrozumienia tej krainy nad Wisłą.

44,00 zł
31,68 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,32 zł

32
W imię prawdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W imię prawdy
Dostępny
6 szt.

Autorka przedstawia zasłużone dla Polski postacie i fakty, niekiedy mało znane, ale stanowiące wzór dla kolejnych pokoleń Polaków. W imię prawdy, wartości te powinny znaleźć należne miejsce w świadomości narodowej. Przypomina ważne dla Polski wydarzenia, zarówno dawne, jak i z niedalekiej przeszłości: historyczne, religijne oraz kulturowe. Poznanie pięknych kart walki o niepodległość Polski, utrwalanie wartości patriotycznych i umiłowanie Ojczyzny, powinno być obowiązkiem każdego Polaka.

31,10 zł
24,88 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 6,22 zł

33
Obsługiwanie gości. Kelner. Kwalifikacja T.9. Zeszyt ćwiczeń. Część 1, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obsługiwanie gości. Kelner. Kwalifikacja T.9. Zeszyt ćwiczeń. Część 1,...
Dostępny
129 szt.

Publikacja skierowana do uczniów kształcących się w zawodzie kelner. Realizuje treści z zakresu drugiej części kwalifikacji T.9 (Obsługiwanie gości). Zeszyt ćwiczeń zawiera zadania i ćwiczenia skorelowane z podręcznikiem Obsługa kelnerska. Części 1 i 2. Polecenia dotyczą takich zagadnień, jak: procedury i zasady bezpieczeństwa, wymagania wobec kelnera, wyposażenie i wystrój zakładu gastronomicznego, aranżacja sal dla gości, karty menu oraz zasady obsługiwanie gości. Zadania zilustrowano licznymi rysunkami i zdjęciami.

48,10 zł
42,81 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,29 zł

34
44 sonety brynowskie z obrazami Jerzego Dudy-Gracza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
44 sonety brynowskie z obrazami Jerzego Dudy-Gracza
Dostępny
8 szt.

Sonety brynowskie są wspaniałym zwieńczeniem twórczości poety. Dojrzałe, przemyślane, wycyzelowane w każdym najdrobniejszym szczególe – są tyleż osobiste co uniwersalne. Wynika to ze strategii pisarskiej poety, z jego dbałości o słowo, o rytm i rym, z wrażliwości na dźwiękową stronę wiersza. Jego znakomity warsztat pisarski kształtował się od wczesnej młodości, szczególnie w trakcie studiów polonistycznych u Kazimierza Wyki.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

35
Polityka imigracyjna Izraela - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polityka imigracyjna Izraela
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.06

Książka jest wielowątkowym przeglądem zagadnień związanych z polityką imigracyjną Izraela, opisującym zarówno działania samego państwa, jak i wspólnoty żydowskiej. Ukazuje plątaninę społecznych, historycznych, religijnych, ideologicznych i kulturowych uwarunkowań omawianej polityki oraz skomplikowany i płynny system przyjmowania żydowskich imigrantów i integracji nowych obywateli. Cechuje go wiele nietypowych rozwiązań, między innymi udział w polityce imigracyjnej organizacji pozarządowych czy programy propagujące imigrację w diasporze. W pracy został także omówiony wpływ uwarunkowań demograficznych na działania Państwa Izraela. Książka jest przeznaczona głównie dla osób interesujących się problematyką konfliktów i migracji międzynarodowych oraz współczesną sytuacją polityczną i społeczną Izraela oraz diaspory.

29,40 zł
25,87 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 3,53 zł

36
Obsługiwanie gości. Kelner. Kwalifikacja T.9. Zeszyt ćwiczeń. Część 2, wydanie 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obsługiwanie gości. Kelner. Kwalifikacja T.9. Zeszyt ćwiczeń. Część 2,...
Dostępny
32 szt.

Publikacja skorelowana z podręcznikiem Obsługa kelnerska. Część 1 i 2, którego zadaniem jest usystematyzowanie i utrwalenie wiedzy z zakresu obsługi gości. Realizuje treści w zakresie kwalifikacji 9.2. (Obsługiwanie gości). Ćwiczenia dotyczą zagadnień takich jak: organizacja pracy kelnera, podawanie potraw i napojów, zwyczaje żywieniowe różnych narodów, serwis specjalny, sztuka barmańska, obsługa gości hotelowych oraz organizacja przyjęć. Autorki uzupełniły zadania licznymi rysunkami i zdjęciami.

40,50 zł
36,05 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,45 zł

37
Edukacja dla bezpieczeństwa. Klasy 1-3.  Podręcznik z ćwiczeniami - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edukacja dla bezpieczeństwa. Klasy 1-3. Podręcznik z ćwiczeniami
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.10.14

Nr dopuszczenia: 639/2013 Edukacja dla bezpieczeństwa to nowe wydanie sprawdzonego i skutecznego podręcznika. Przygotowuje gimnazjalistów m.in. do udzielania pierwszej pomocy, reagowania w sytuacjach kryzysowych, a także do radzenia sobie z niebezpieczeństwami, jakie mogą spotkać każdego z nas w życiu codziennym. Wszystkie zawarte w podręczniku treści są przekazane w sposób prosty i zrozumiały, tak by łatwo było je zapamiętać. Pomagają w tym liczne zdjęcia, grafiki i schematy. Ten podręcznik to najlepszy wybór na rynku.

36,90 zł
32,84 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 4,06 zł

38
Test your English Vocabulary in Use. Upper-intermediate with Answers - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Test your English Vocabulary in Use. Upper-intermediate with Answers
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.03

Test Your English Vocabulary in Use: Upper-intermdiate is a set of vocabulary tests to accompany English Vocabulary in Use: Upper-intermediate. It highlights the key vocabulary from the units of the book and can be used on its own or with the companion volume of English Vocabulary in Use: Upper-intermediate. * Additional exposure to up-to-date vocabulary. * Easy-to-use tests for convenient revision. * Wide variety of test types make learning vocabulary memorable and fun. * Clear marking system means progress can be checked easily. * Comprehensive answer key for students working on their own. * Suitable for self-study and classroom use.

65,00 zł
58,50 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,50 zł

39
To mówi Amen - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
To mówi Amen
Dostępny
6 szt.

Porywająca, mocna duchowo książka o stawaniu się chrześcijaninem, o radykalnym pójściu za Panem, o odkrywaniu swojej drogi życia i wiernym podążaniu nią w myśl wezwania ,,obyś był zimny albo gorący". Punktem wyjścia są dla autora słowa Chrystusa z Apokalipsy św. Jana. Interpretując je, zgodnie z metodą Ojców Kościoła, poprzez inne teksty biblijne, pokazuje że jako uczniowie Jezusa musimy być radykalni, bo On sam jest radykalny. W nim nie ma >>tak>nietak

16,91 zł
12,99 zł

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,92 zł

40
O miłości małżeństwie i rodzinie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O miłości małżeństwie i rodzinie
Dostępny
12 szt.

Bądź wrażliwy na drugiego człowieka! Rozpoznaj emocje, potrzeby własne i bliskich! Autor - doświadczony rekolekcjonista i kierownik duchowy - w bardzo przystępny sposób odpowiada na pytania dotyczące miłości, małżeństwa i rodziny. W swoich rozważaniach podejmuje tematykę relacji międzyludzkich, w szczególności zaś miłości małżeńskiej, rodzinnej, a także wychowania dzieci i młodzieży. Podpowiada co robić, kiedy mamy wrażenie, że wzajemna miłość bywa bardzo trudna? Jak obiektywnie ocenić i poprawić wzajemne relacje? Książka jest cennym poradnikiem, próbującym rozpoznać emocjonalną stronę życia, a także relacji międzyludzkich. Zawiera praktyczne porady w postaci pytań i odpowiedzi, które pozwolą Czytelnikowi w zrozumieniu wzajemnych relacji. Dodatkowym walorem książki jest płyta CD z nagranymi konferencjami autora, poświęconymi tematyce, dotyczącej miłości.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

41
Obsługa klientów. Prowadzenie sprzedaży. Tom 3. Podręcznik. Technik handlowiec. Sprzedawca. Technik księgarstwa. Kwalifikacja A.18 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Obsługa klientów. Prowadzenie sprzedaży. Tom 3. Podręcznik. Technik ha...
Dostępny
56 szt.

Podręcznik skierowany do uczniów kształcących się w zawodach sprzedawca, technik handlowiec i technik księgarstwa. Realizuje treści z zakresu kwalifikacji A.18. (Prowadzenie sprzedaży). W publikacji szczegółowo omówiono metody prowadzenia sprzedaży. Duży nacisk położono na prowadzenie rozmowy sprzedażowej i cechy osobowościowe sprzedawcy. Scharakteryzowano typy klientów. Zwrócono uwagę na zasady etyki i bezpieczeństwa pracy związanej ze sprzedażą. Wprowadzono najważniejsze zagadnienia prawne związane z działalnością handlową. Szata graficzna umożliwia uczniowi zwizualizowanie wyposażenia sklepu, a charakterystyka pracy sprzedawcy – zorientowanie się, czy kandydat na to stanowisko wybrał właściwą drogę zawodową. Pytania kontrolne pomogą sprawdzić poziom wiedzy. Numer dopuszczenia MEN: 70/2013

48,10 zł
42,81 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 5,29 zł

42
Evolution plus 3. Podręcznik + płyta CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Evolution plus 3. Podręcznik + płyta CD
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.18

Nr dopuszczenia: 675/3/2014 Evolution plus to nowe wydanie popularnej serii „Evolution”, przeznaczonej dla klas 4–6 szkoły podstawowej. Podręcznik zapewnia uczniom łagodne przejście do II etapu edukacyjnego, co jest szczególnie ważne m.in. dla tych nauczycieli, u których w jednej klasie spotkają się uczniowie dziewięcio- i dziesięcioletni. Evolution plus w naturalny sposób dorasta razem z uczniami, przygotowując ich do sprawdzianu szóstoklasisty, pierwszego poważnego sprawdzianu z języka angielskiego w ich życiu. Nowy materiał językowy wprowadzany jest w kontekście dostosowanym do realnego świata i otoczenia dzieci, co pozwala im szybciej przyswajać nowe słownictwo i struktury gramatyczne oraz wykonywać ćwiczenia, mające na celu ich utrwalenie. Wśród nich znajduje się wiele ćwiczeń w typie egzaminacyjnym, przygotowujących uczniów do wszystkich czterech części sprawdzianu. Pojawiają się one zarówno w Książce ucznia, jak i w Zeszycie ćwiczeń już od czwartej klasy, ale ich liczba rośnie z każdym kolejnym poziomem kursu.

52,70 zł
45,85 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 6,85 zł

43
Echo 3. Podręcznik z ćwiczeniami i płytą CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Echo 3. Podręcznik z ćwiczeniami i płytą CD
Dostępny
18 szt.

Podręcznik z ćwiczeniami Echo 3. Kurs dla początkujących to bardzo dobry sposób na skuteczną naukę języka rosyjskiego. Uczniowie opanowują umiejętności niezbędne do porozumiewania się w prostych sytuacjach codziennych, rozwijają podstawowe sprawności językowe (mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie). Podręcznik proponuje nowoczesne sposoby uczenia się i tematykę bliską zainteresowaniom młodzieży. Na końcu każdego rozdziału części podręcznikowej znajduje się moduł powtórzeniowy umożliwiający ocenę postępów w nauce oraz przygotowanie do pracy kontrolnej. W części ćwiczeniowej jest prezentowane wyselekcjonowane słownictwo do aktywnego opanowania. Na końcu podręcznika znajdują się tablice gramatyczne z komentarzem oraz podręczny słownik rosyjsko-polski obejmujący słownictwo występujące w podręczniku. W podręczniku (papierowym) znajduje się kod dostępu do elektronicznej wersji ćwiczeń na WSiPnet.pl. Po zalogowaniu się na stronie WSiPnet.pl uczniowie mogą – w trybie treningu – rozwiązywać ćwiczenia online, otrzymując od razu wynik. Elektroniczne ćwiczenia motywują do systematycznej pracy i poprawiania wyników, czyli nauka staje się bardziej skuteczna. Dzięki ćwiczeniom w podręczniku papierowym i w wersji elektronicznej przygotowanie do lekcji, odrabianie pracy domowej, powtórki przed sprawdzianami i egzaminem gimnazjalnym stają się łatwiejsze. Każdy może pracować tak, jak lubi. Z książką albo przy komputerze. Nr aprobaty: 97/32011

66,50 zł
59,19 zł

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,31 zł

44
Kuba i czarodziejskie nożyczki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kuba i czarodziejskie nożyczki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.15

Kiedy Kuba wycina papierowe potwory, które wcześniej sam narysował, nie spodziewa się jeszcze, że nożyczki, których używa, mają magiczną moc. Dzięki temu ożyją nagle dobre stwory z odległego świata. Czy to aby tylko dziecięca wyobraźnia? A może czarodziejska kraina NES istnieje naprawdę? „Kuba i czarodziejskie nożyczki” przeniosą nas do świata, w którym króluje dobro, a każdy służy drugiemu pomocą. Zwierzęta i dobre potwory z krainy NES potrafią nie tylko poprawić samopoczucie, ale posiadają również tajemne lekarstwo przywracające zdrowie. Gdzieś, tak naprawdę nie wiadomo gdzie, istnieje czarodziejska kraina NES, stworzona przez wszechwładnego Neshabara.? Miejsce to dość niezwykłe, niedostępne dla zwykłych śmiertelników, albowiem nie trafia tam nikt przypadkowy. W całej historii istnienia czarodziejskiej krainy było w niej tylko dwoje ludzi – dwóch chłopców, którzy się nie znali, byli w różnym wieku, ale łączyła ich miłość do jednego małego białego szczurka. Jeśli lubicie śmiać się i wzruszać, a ponadto chcecie poznać tajemnicę, jaka połączyła chłopców, ich przygody i podróże do czarodziejskiej krainy NES, koniecznie przeczytajcie tę historię. Miłej zabawy życzy Autorka

29,00 zł
21,17 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,83 zł

45
Matematyczne esy floresy 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matematyczne esy floresy 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.05

Zabawy i ćwiczenia do nauki liczenia 4 zeszyty dzięki, którym dziecko rozwija swoje zdolności w zakresie liczenia, kategoryzacji, ale także kształtuje umiejętności w zakresie grafomotoryki, logicznego myślenia i spostrzegawczości. Podstawowe zadania opierają się na wykorzystywanych w edukacji szkolnej schematach łączenia w zbiory, rysowania figur, liczeni opartego na konkretach typu: „narysuj tyle kropek, ile biedronek widzisz na ilustracji”.

8,90 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,5%
oszczędzasz 1,91 zł

Wróć do góry