hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2014.05.13

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 13 maja 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Marysia u babci i dziadka (Nadia Berkane), na drugim Sztuka doceniania siebie (Heinz-Peter Rohr). Kolejny produkt to Mysi domek. Sam i Julia w cyrku (Karina Schaapman) oraz Dom wzajemnych rozkoszy (Hanna Samson).
1
Marysia u babci i dziadka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marysia u babci i dziadka
Dostępny
50 szt.

Misia Marysia i jej maleńki braciszek oraz chomik Gryzek jadą w odwiedziny do dziadków. Dziewczynka spędzi wspaniały dzień, bawiąc się w ogrodzie, racząc się smakołykami babci i zbierając z dziadkiem grzyby. A psotny chomik, który uwielbia straszyć Marysię dla żartu, sam naje się niemałego strachu. Czy rzeczywiście zabłądzi w lesie? Może za bardzo przejął się bajkami

6,90 zł
5,99 zł

Rabat 13,2%
oszczędzasz 0,91 zł

3 osoby kupiły
2
Sztuka doceniania siebie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sztuka doceniania siebie
Dostępny
12 szt.

Poradnik przedstawiający unikalną, sprawdzoną w praktyce i skuteczną metodę, która pomogła już wielu ludziom na całym świecie • Czy brak Ci pewności siebie? • Czy wydaje Ci się, że nie spełniasz oczekiwań innych? • Czy masz poczucie, że zawsze ponosisz porażki? • Czy prześladują Cię myśli, że jesteś niekochany, odrzucany, niechciany? • Czy masz wrażenie, że inni Cię wykorzystują? Czy zmagasz się z lękiem i przygnębieniem? Jeśli Twoja odpowiedź na któreś z tych pytań jest pozytywna, Sztuka doceniania siebie może pomóc Ci zmierzyć się z Twoimi problemami. Tematem tego poradnika jest poczucie własnej wartości, które, jak pokazuje autor, jest kluczem do poczucia zadowolenia z życia i odczuwania szczęścia. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że u źródła ich problemów psychicznych leżą właśnie zaburzenia w tej sferze, często zapoczątkowane jeszcze w okresie dzieciństwa. W tej książce poznasz krok po kroku unikalną metodę kształtowania poczucia własnej wartości, stworzoną na podstawie wieloletniego doświadczenia terapeutycznego autora.

31,90 zł
22,97 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,93 zł

2 osoby kupiły
3
Mysi domek. Sam i Julia w cyrku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mysi domek. Sam i Julia w cyrku
Dostępny
26 szt.

Latem w okolice Mysiego Domku przyjeżdża cyrk. Dla Sama i Julii jest to początek wspaniałych wakacji. Co prawda przyjaciele będą musieli rozstać się na jakiś czas, bowiem Julia wraz z mamą wyruszą z cyrkiem w trasę, a Sam zostanie w Mysim Domku, jednak nie przestaną do siebie pisać. Życie w cyrku wygląda zupełnie inaczej niż w domu. Mama Julii gotuje artystom obiady, a Julia uczy się cyrkowego fachu: sprzedaje bilety, pomaga rozstawiać wielki namiot, trenuje taniec na linie i asystuje w występie magika. Tymczasem w Mysim Domku też sporo się dzieje – Sam opiekuje się trojaczkami i bawi się z koleżanką Ellą. O wszystkich swoich przygodach napisze Julii w listach. Książka jest projektem Kariny Schaapman, która zbudowała go jako tło dla swoich książeczek. Powstał z kartonowych pudeł i papier mâché. Niniejszy, trzeci tom przygód Sama i Julii oparty jest na wątkach autobiograficznych. Autorka odtworzyła zapamiętane z młodości namiot i wozy cyrkowe z taką samą dbałością o szczegóły, jakie charakteryzują jej poprzednie książki. Znalazły się tu pomniejszone plakaty cyrkowe, zdjęcia i listy pochodzące z jej osobistego archiwum.

35,00 zł
26,25 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

2 osoby kupiły
4
Dom wzajemnych rozkoszy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dom wzajemnych rozkoszy
Dostępny
9 szt.

Nowy reality show o erotycznej formule inspirowanej „Dekameronem” przyciąga przed telewizory miliony widzów. Prowadzący robią, co mogą, by podgrzać atmosferę. Ludzkie historie rządzą się jednak własnymi prawami. Spod słodkich z założenia opowieści wyziera gorzko-kwaśna rzeczywistość. W dodatku ginie jedna z uczestniczek programu. Czy jej śmierć uda się utrzymać w tajemnicy przed telewidzami? Inspektor Malicki rozumie powagę sytuacji, ale ta coraz szybciej wymyka się spod kontroli… Śmieszno-smutna opowieść o szaleństwie świata, w którym ważniejsze od życia i śmierci są słupki oglądalności.

29,99 zł
22,49 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

1 osoba kupiła
5
Szachy Ojca Mateusza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szachy Ojca Mateusza
Tactic, od 7 lat
Dostępny
173 szt.

Szach i mat, Panie Mietku! Klasyczna gra planszowa wykonana z najwyższej jakości drewna. Teraz masz okazję zagrać w szachy niczym aspirant Nocul z księdzem Mateuszem. Rozwiń swoją zdolność koncentracji, umiejętność analitycznego myślenia, cierpliwość i wyobraźnię. Kto wie, na jakie tropy naprowadzi Cię ta klasyczna gra strategiczna w nowej, eleganckiej oprawie... Czy jesteś gotowy podjąć to wyzwanie? Czas na Twój ruch! Zawartość opakowania: • drewniana szachownica, • 32 drewniane pionki, • instrukcja.

69,90 zł
57,32 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 12,58 zł

1 osoba kupiła
6
Dlaczego przestałem być żydem. Spojrzenie izraelczyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dlaczego przestałem być żydem. Spojrzenie izraelczyka
Dostępny
13 szt.

`Ponieważ źle znoszę fakt, że prawo izraelskie narzuca mi przynależność do jakiejś fikcyjnej wspólnoty etnicznej, a jeszcze gorzej konieczność prezentowania się reszcie świata jako członek klubu wybranych, przeto oświadczam, że chcę podać się do dymisji i przestać uważać siebie za Żyda.` Shlomo Sand

50,00 zł
43,00 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,00 zł

1 osoba kupiła
7
Cuda świętej Faustyny - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuda świętej Faustyny
Dostępny
249 szt.

"Cuda świętej Faustyny" to 12 reportaży o ludziach, których ocaliło Boże Miłosierdzie. Ocaliło życie i zdrowie, wyprowadziło z uzależnień duchowych i z nałogów, obdarzyło rodzicielstwem... Historie Zuka Spancy i Pereca Willenberga pokazują, że Miłosierdzie Boga nie zna granic. Wszystkie historie są emocjonujące i poruszające. Prawdziwe! Kardynał Franciszek Macharski, gorliwy orędownik Bożego Miłosierdzia, chory na nowotwór został uzdrowiony. Magda, młoda i utalentowana dziewczyna, w wypadku straciła części czaszki. Dziś chodzi, mówi w kilku językach obcych. Sparaliżowany Luciano pewnej nocy w szpitalu zobaczył tajemniczą postać. Święta Faustyna podeszła do niego ze słowami "Nie bój się". Następnego dnia Luciano wstał z łóżka.

29,90 zł
23,02 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,88 zł

1 osoba kupiła
8
Leczenie uzależnionej osobowości - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Leczenie uzależnionej osobowości
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.11

Skłonność do uzależnień tkwi w nas równie mocno jak umitowanie wolności. Większość ludzi jest mniej lub bardziej uzależniona od używek, od telewizji, od seksu, od rodziny, od pracy, od pozycji społecznej, wreszcie od obrazu własnej osoby. Tragedią narkomanów i alkoholików jest to, że znaleźli się w niewoli substancji szczególnie destrukcyjnych dla ich zdrowia oraz społecznego funkcjonowania i tylko to ich odróżnia od maniaków pracy, palaczy tytoniu, czy osób przewrażliwionych na punkcie swojego ja. Jeżeli wziąć pod uwagę mechanizm uzależnienia, a nie jego przedmiot, to mało kto z nas jest prawdziwie wolny – oto główna teza tej książki. Dlatego może być ona pomocna nie tylko dla osób wychodzących z uzależnienia od leków, narkotyków i alkoholu...

29,99 zł
22,49 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,50 zł

9
Wieczór wróżb - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wieczór wróżb
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.11

"Wieczór wróżb" to książeczka z serii „Samy czytamy”. Zawiera ona wesołe opowiadania o dziewczynkach. Teksty zostały napisane dużą czcionką, co ułatwia naukę czytania. Po każdym opowiadaniu umieszczono najtrudniejsze wyrazy. Czytanie uatrakcyjnią komiksy.

11,50 zł
8,99 zł
Powiadomienie

Rabat 21,8%
oszczędzasz 2,51 zł

10
Na ratunek - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Na ratunek
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.28

"Na ratunek" to książeczka z serii „Samy czytamy”. Zawiera ona wesołe opowiadania o chłopcach. Teksty zostały napisane dużą czcionką, co ułatwia naukę czytania. Po każdym opowiadaniu umieszczono najtrudniejsze wyrazy. Czytanie uatrakcyjnią komiksy.

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

11
Grand. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Grand. Audiobook
Janusz L. Wiśniewski, Wielka Litera
Dostępny
23 szt.

Miłość nigdy nie rodzi się jako jedynaczka. Zawsze ma strach jako brata bliźniaka Sopocki grand Hotel, na którym unosi się szczególna melancholia historii i legend, staje się miejscem wydarzeń niezwykłych – miejscem ludzkiego przemienienia. Jak Anioł Podpatrywacz śledzimy ludzi, którzy zatrzymali się tu na jeden letni weekend. Możemy zajrzeć do ich pokoi, przejrzeć historię ich życia, zasnąć i obudzić w ich łóżkach, zanurzyć w ich lękach, pragnieniach i tęsknotach.

34,90 zł
25,83 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 9,07 zł

12
Odnowić pamięć o miłości Bożej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Odnowić pamięć o miłości Bożej
Dostępny
6 szt.

8 czerwca 2013 roku w Domu Macierzystym Księży Sercanów w Krakowie-Płaszowie, odbyło się sympozjum naukowe Odnowić pamięć o miłości Bożej, poświęcone tematyce teologii kultu Najświętszego Serca Jezusowego. Wpisuje się ono w cykl przygotowań do obchodów 250. rocznicy ustanowienia liturgicznego święta Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ustanowił je papież Klemens VIII w 1765 roku. W niniejszej publikacji znajdują się wykłady wygłoszone w trakcie sympozjum. Kult i duchowość Jezusowego Serca wielokrotnie w historii pomagały Kościołowi w przezwyciężaniu trudności wewnętrznych i w odzyskiwaniu jego mocy apostolskiej w zmieniających się nieustannie społeczeństwach. Oby zbliżający się jubileusz – i dobre do niego przygotowanie – pomógł nam wszystkim „odnowić w sobie pamięć o miłości Bożej” i przez to otworzyć się bardziej na zaofiarowane nam zbawienie.

30,00 zł
25,50 zł

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,50 zł

13
Feynmana wykłady z fizyki t.1/3 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Feynmana wykłady z fizyki t.1/3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.09

Najbardziej niezwykły podręcznik fizyki, jaki został kiedykolwiek napisany, wciągający czytelnika w odkrywanie prawidłowości rządzących przyrodą. Komplet zawiera: Feynmana wykłady z fizyki T. 1, cz. 1 Richard P. Feynman, Robert B. Leighton, Matthew Sands Feynmana wykłady z fizyki. T. 1, cz. 2 Richard P. Feynman, Robert B. Leighton, Matthew Sands Feynmana wykłady z fizyki. T. 2, cz. 1 Richard P. Feynman, Robert B. Leighton, Matthew Sands Feynmana wykłady z fizyki. T. 2, cz. 2 Richard P. Feynman, Robert B. Leighton, Matthew Sands Feynmana wykłady z fizyki. T. 3 Richard P. Feynman, Robert B. Leighton, Matthew Sands

299,00 zł
263,12 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 35,88 zł

14
Miłość i małżeństwo w Indiach. Z dziejów literatury indyjskiej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miłość i małżeństwo w Indiach. Z dziejów literatury indyjskiej
Dostępny
81 szt.

W studium literatury indyjskiej autorstwa Barbary Grabowskiej zachwyca kalejdoskop barwnych wątków dotyczących relacji bogów i bohaterów z niebiankami i ziemiankami zawartych w dwóch wielkich epopejach, Mahabharacie i Ramajanie, innych sanskryckich tekstach klasycznych oraz nowszych bengalskich. Autorka prowadząc rozważania o erotycznych skandalach na indyjskim Olimpie, sposobach zawierania małżeństw czy związkach Kryszny z kobietami, zwraca uwagę na fakt, że w literaturze indyjskiej ukształtowały się dwa wizerunki kobiety: idealnej żony, pozbawionej woli i indywidualności i traktującej męża jak boga, oraz idealnej kochanki, partnerki w rozkoszach miłosnych, symbolu erotycznego. Oba wzorce zostały wykreowane z męskiego punktu widzenia w społeczeństwie zdominowanym przez struktury patriarchalne. Postać Sity, oddanej żony, w dyskursie feministycznym służy jako dowód aprobaty dla cierpienia kobiet poddanych męskiej tyranii. Całość tworzy wielowątkowy przekaz dający świadectwo toczącemu się w Indiach dialogowi kultur i epok. Kolejne rozdziały stanowią ilustrację klarownych konstrukcji myślowych, a atrakcyjna tematyka rozszerza pole recepcji poza grono specjalistów i studentów. Barbara Grabowska, profesor w Zakładzie Azji Południowej Wydziału Orientalistycznego Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się literaturą i religią Indii, zwłaszcza Bengalu.

57,00 zł
49,02 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 7,98 zł

15
Piękny dzień - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękny dzień
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.23

Rodzina Jennifer przygotowuje się do jej ślubu na pięknej wyspie Nantucket. Margot, siostra panny młodej, przygląda się temu z politowaniem, bo już nie wierzy w miłość. A Doug, ich ojciec, musi wreszcie zadecydować, co czuje do kobiety, z którą się związał po śmierci ukochanej żony. Panna młoda nie rozstaje się z Notatnikiem, w którym jej matka zawarła szczegółowe wskazówki dotyczące tego pięknego dnia. Ale czy nawet najbardziej drobiazgowe zapiski mogą przygotować Jennifer na prawdę, która tego dnia wyjdzie na jaw? Co jeszcze może się zdarzyć, gdy cała rodzina zgromadzi się na jednej małej wyspie? Autorka umiejętnie maluje słodko-gorzkie oblicza miłości, pokazuje, czym jest wierność i zaufanie i jak różnorodne mogą być wyobrażenia o szczęściu. Elin Hilderbrand jest nazywana królową wakacyjnych powieści; sprzedała ich już ponad 4 miliony. Ich akcję umieszcza na malowniczej wyspie Nantucket, na której rodzą się wielkie miłości, rozgrywają rodzinne dramaty, a odwieczne przyjaźnie są poddawane próbom.

34,90 zł
29,90 zł
Powiadomienie

Rabat 14,3%
oszczędzasz 5,00 zł

16
Marysia mówi nie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marysia mówi nie
Dostępny
71 szt.

Co się dzieje z naszą dobrą znajomą misią? Dlaczego wciąż się dąsa, na wszystko kręci nosem i nic jej się nie podoba? Co to za fochy i uparte „nie, nie, nie”? O, doskonale to znamy, prawda? Ale czy umiemy sobie z tym poradzić? Chomik Gryzek i rodzice Marysi doskonale wiedzą, jak sprytnie podejść małą uparciuchę i rozprawić się z jej humorkami. Warto się od nich uczyć!

6,90 zł
5,99 zł

Rabat 13,2%
oszczędzasz 0,91 zł

17
Marysia na basenie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Marysia na basenie
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.05.14

Misia Marysia i jej przyjaciel Gryzek wybierają się na basen. Dla najmłodszych czytelników to wspaniała zachęta, aby pójść w jej ślady. Razem z rezolutną bohaterką dowiedzą się, co robimy, zanim wejdziemy do wody, jak bawimy się w brodziku, a jak w głębszym basenie oraz co jest zabronione. Będą się uczyć pływać oraz przeżyją wielkie emocje na dużej zjeżdżalni. Jaka świetna zabawa! Teraz dzieciom nie pozostanie nic innego, jak pojechać z rodzicami na basen!

6,90 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,2%
oszczędzasz 0,91 zł

18
Balony nadziei - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Balony nadziei
Dostępny
2 szt.

Akcja „Balony dla Polski” została zorganizowana przez specjalnie utworzony w styczniu 1982 roku w Paryżu Komitet Wolnych Balonów dla Polski (Comité des Balons Libres vers la Pologne). Skojarzenia z podobnymi działaniami przeprowadzonymi w latach 1955–1956 przez Komitet Wolnej Europy są jak najbardziej zasadne. Wysłano wówczas do Polski między innymi broszury „Zza kulis bezpieki” oparte na rewelacjach ppłk. Józefa Światły, zbiega z Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a także fotograficzny zapis Czerwca’56 w Poznaniu.

40,00 zł
30,80 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,20 zł

19
Puzzle 100 elementów. Disney, zakręcony świat Violetty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Puzzle 100 elementów. Disney, zakręcony świat Violetty
Trefl, 100
Dostępny
27 szt.

Przedstawiamy puzzle z bohaterami serialu „Violetta”. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 41.0 x 27.8 cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło i wykorzystanie materiałów ekologicznych. Puzzle są na licencji Disneya.

13,49 zł
11,99 zł

Rabat 11,1%
oszczędzasz 1,50 zł

20
Almanach antropologiczny 4 Twórczość słowna / Literatura. Performance, tekst, hipertekst - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Almanach antropologiczny 4 Twórczość słowna / Literatura. Performance,...
Dostępny
32 szt.

Tom inspirowany myślą Michaiła Bachtina w podejściu do ekspresji językowej, stanowi autorską propozycję, pozwalającą definiować, analizować i interpretować polską kulturę współczesną – w odniesieniu do medialnych przemian historycznych – przez pryzmat właściwych jej form twórczości słownej i związanych z nią praktyk językowych. Powstające środowiska komunikacyjne, warunkowane (ale nie determinowane) pojawianiem się nowych mediów, stwarzają wciąż nowe przestrzenie, powołują do istnienia różne sfery działania, które – jak widać chociażby na przykładzie internetu – uczestnicy kultury próbują językowo zagospodarować i twórczo przekształcić w praktykach zarówno codziennych, jak i artystycznych. Dzieje się to dzięki wykorzystywaniu znanych i utartych postaci czy użyć słowa, ale także poprzez ich przekraczanie i wytwarzanie form nowych, stabilizujących się stopniowo w postaci gatunków wyłaniających się z ludzkich praktyk językowych.

49,00 zł
41,16 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,84 zł

21
Complete First Workbook without answers z płytą CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete First Workbook without answers z płytą CD
Dostępny
27 szt.

Complete First Second edition is an official preparation course for Cambridge English: First, alsko known as First Certificate in English (FCE). It combines the very best in contemporary classroom practice with first-hand knowledge of the challenges students face. The information, practice and advice contained in the course ensure that they are fully prepared for all parts of the test, with strategies and skills to maximise their score.

78,00 zł
70,20 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,80 zł

22
Cambridge English. Compact Key for Schools. Workbook without answers + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cambridge English. Compact Key for Schools. Workbook without answers +...
Dostępny
13 szt.

Choose an official Cambridge English course for the most authoritative exam preparation available! Compact Key for Schools is a concise and focused course which thoroughly prepares A2-level students for all three papers of Cambridge English: Key (KET) for Schools. Twelve units provide 50-60 hours of core material to maximise the performance of school-age learners.

65,00 zł
58,50 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 6,50 zł

23
Complete Advanced Student's Book without answers + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Complete Advanced Student's Book without answers + CD
Dostępny
179 szt.

Complete Advanced second edition is an official preparation course for the revised Cambridge English: Advanced exam, also known as Certificate in Advanced English (CAE). It combines the very best in contemporary classroom practice with first-hand knowledge of the challenges students face. The information, practice and advice contained in the course ensure that they are fully prepared for all parts of the test, with strategies and skills to maximise their score.

150,00 zł
135,00 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 15,00 zł

24
Plecak Violetta fiolet róż - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak Violetta fiolet róż
Niedostępny
Brak

Plecak dwukomorowy, uchwyt; regulowane, profilowane szelki pokryte siatką, boczne kieszenie z siatki,

99,30 zł
Powiadomienie
25
Mała dziewczynka. Memory 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała dziewczynka. Memory 2
Dostępny
38 szt.

Klasyczna gra pamięciowa dla najmłodszych. Sztywne karty, zamknięte w kartonowym pudełku, zdobią obrazki zaczerpnięte ze znanej serii książek dla najmłodszych „Mała dziewczynka” . Aby rozpocząć rozgrywkę, należy odwrócić karty, pomieszać i odnaleźć pasujące do siebie pary obrazków. Gra ćwiczy zdolność koncentracji i pamięć wzrokową.

11,00 zł
8,99 zł

Rabat 18,3%
oszczędzasz 2,01 zł

26
Memory 1 Mała dziewczynka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Memory 1 Mała dziewczynka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.21

Klasyczna gra pamięciowa dla najmłodszych. Sztywne karty, zamknięte w kartonowym pudełku, zdobią obrazki zaczerpnięte ze znanej serii książek dla najmłodszych „Mała dziewczynka” . Aby rozpocząć rozgrywkę, należy odwrócić karty, pomieszać i odnaleźć pasujące do siebie pary obrazków. Gra ćwiczy zdolność koncentracji i pamięć wzrokową.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

27
Muzułmańska edukacja i wychowanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Muzułmańska edukacja i wychowanie
Dostępny
3 szt.

Książka poświęcona jest jednemu z bardziej interesujących "wizjonerów" współczesnej myśli pedagogicznej Fetullahowi Gulenowi oraz ruchowi społecznemu nazywanemu od jego imienia. To znamienne, że teolog katolicki, religioznawca, historyk idei, bierze "na warsztat" muzułmańskiego myśliciela i z dużą dawką empatii, możliwą u człowieka o określonej wrażliwości metafizycznej, pochyla się nad jego przemyśleniami i praktycznymi rozwiązaniami w omawianej sferze. Dr hab. Piotr Stawiński prof Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

28
Automasaż leczniczy. Teoria i praktyka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Automasaż leczniczy. Teoria i praktyka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.27

Autor przedstawia teorię i praktykę automasażu klasycznego, punktowego oraz stref relaksacyjnych stóp i rąk.

37,00 zł
26,27 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,73 zł

29
Bańki mydlane miecz 120 ml, Samoloty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bańki mydlane miecz 120 ml, Samoloty
Mega Creative
Niedostępny
Brak

Bańki mydlane w pojemniku w kształcie miecza o pojemności 120 ml, z wizerunkami postaci z filmu Samoloty.

6,40 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,0%
oszczędzasz 1,41 zł

Wróć do góry