hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2014.04.07

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 7 kwietnia 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Pamiątki detektywa Pozytywki (Grzegorz Kasdepke), na drugim Mózg. Fascynacje, problemy, tajemnice (Jerzy Vetulani). Kolejny produkt to Piękno neurobiologii (Jerzy Vetulani) oraz Praga z Hrabalem (Tomáš Mazal).
1
Pamiątki detektywa Pozytywki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pamiątki detektywa Pozytywki
Dostępny
417 szt.

Sympatyczny detektyw Pozytywka, robiąc porządki w siedzibie swojej agencji detektywistycznej „Różowe okulary”, odnalazł różne zapomniane przedmioty – pamiątki dawno już rozwiązanych zagadek. W tej właśnie, trzeciej z cyklu książce mali czytelnicy mogą prześledzić, jak sprytny detektyw rozwikłał kolejne trudne sprawy.

24,90 zł
16,99 zł

Rabat 31,8%
oszczędzasz 7,91 zł

35 osób kupiło
2
Mózg. Fascynacje, problemy, tajemnice - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mózg. Fascynacje, problemy, tajemnice
Dostępny
1 szt.

Neurobiologia jest dziś jedną z najważniejszych i najbardziej wszechstronnych nauk. Pomaga odpowiedzieć na wielkie pytania, z którymi od dawna mierzyły się filozofia, teologia, psychologia i nauki społeczne, a także na małe pytania, które zadajemy sobie co dzień. Co jest kryterium człowieczeństwa? Gdzie mieszka dusza? Skąd się bierze moralność? Gdzie rodzi się przyjemność? Dlaczego jesteśmy agresywni? Jak działa pamięć? Od czego i dlaczego się uzależniamy? Dlaczego lubimy seks? Czy zakochani myślą rozsądnie? Dlaczego dziewczynki wolą bawić się lalkami, a chłopcy samochodzikami? Czy w świecie nowych technologii zdołamy zachować prywatność myśli? Nieskończonym źródłem odpowiedzi lub podpowiedzi — i nowych fascynujących pytań — jest mózg, odsłaniający dzięki coraz bardziej zaawansowanym metodom badawczym kolejne swe tajniki, a w studiach nad nim można widzieć wręcz antropologię XXI wieku. Jerzy Vetulani oprowadza nas po naszym „centrum dowodzenia”, ukazując z erudycją i wdziękiem, że „szare komórki” to pole zainteresowań zarówno „twardej” biologii, jak i subtelnej humanistyki.

38,70 zł
27,86 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,84 zł

6 osób kupiło
3
Piękno neurobiologii - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Piękno neurobiologii
Dostępny
14 szt.

Fundamentalne pytania, jakie stawia sobie człowiek, ale dostarcza mnóstwa pouczających przykładów pozwalających choć odrobinę lepiej zrozumieć świat i zachwycić się bardziej świadomie tym, jak wspaniale jest on skonstruowany. I na tym polega jej piękno. Drugi tom dzieł wybranych Jerzego Vetulaniego przynosi kontynuację i rozwinięcie zagadnień wyłożonych w tomie pierwszym Mózg: fascynacje, problemy, tajemnice (2010). Dokąd zmierza medycyna, a zwłaszcza psychiatria? Jak radzić sobie ze starością i jak się na nią przygotowywać? Jak wiedzę na temat ludzkiego mózgu wprzęgać w pracę nad sobą i w ulepszanie ludzkich społeczności? Tezy, wnioski i rady naukowca zyskują jednak w tym tomie dodatkowe walory właściwe dla rozmowy i komentarza ad hoc: bezpośredniość i osobiste zaangażowanie.

36,30 zł
26,14 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,16 zł

6 osób kupiło
4
Praga z Hrabalem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Praga z Hrabalem
Dostępny
16 szt.

Ten przewodnik po miejscach, które Bohumil Hrabal (1914-1997) odwiedził, w których na jakiś czas się zatrzymywał, gdzie pracował lub mieszkał, został wzbogacony o krótkie fragmenty utworów pisarza, cytaty, które nawiązują do opisanych tu miejsc. Chciałem, aby ta książka nie pełniła jedynie funkcji turystycznej, albo – lepiej to ujmując – turystyczno-literackiej, ale również mogła być samodzielną lekturą, stanowić pendant do monografii Bohumila Hrabala. – ze wstępu autora Książka ukazała się w setną rocznicę urodzin pisarza. Tomas Mazal (ur. w 1956 r. w Pradze) – czeski pisarz, publicysta, wydawca, wieloletni przyjaciel, sekretarz i fotograf Bohumila Hrabala, autor m.in. książek Spisovatel Bohumil Hrabal (2004) i Praga z Hrabalem (Cesty s Bohumilem Hrabalem, wyd. oryg. 2011).

59,00 zł
42,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,52 zł

5 osób kupiło
5
Mała dziewczynka. Kasia bawi się w sekretarkę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Mała dziewczynka. Kasia bawi się w sekretarkę
Dostępny
55 szt.

Kasia bawi się w sekretarkę. Obejrzyj obrazki i przeczytaj książeczkę z rodzicami, a potem odpowiedz na pytania Kasi. Ty także możesz bawić się z Kasią w sekretarkę, przyklejając swoje zdjęcie na końcu książeczki. Cykl czarujących książeczek dla dziewczynek w bajecznie kolorowej scenerii z modeliny. Książka całokartonowa

10,70 zł
8,99 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 1,71 zł

3 osoby kupiły
6
Ulubione etiudy na skrzypce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
39,00 zł
30,03 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,97 zł

2 osoby kupiły
7
Pobojowisko - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pobojowisko
Dostępny
11 szt.

Czy w miłości i nienawiści istnieją jakiekolwiek nieprzekraczalne granice? Michael Crummey, autor rewelacyjnego Dostatku, powraca z kolejną powieścią rozgrywającą się na chłodnej Nowej Fundlandii. Tym razem śledzimy losy dwojga ludzi połączonych w młodości gorącą miłością, później natomiast rozdzielonych mocą nienawiści wsączającej się w ich życie na różnych płaszczyznach. Nowa Fundlandia, rok 1940. Młody katolik Wish Furey zarabia na życie, podróżując z kinem objazdowym po północnym wybrzeżu wyspy. W Cove, jednej z protestanckich osad rybackich, chłopak zakochuje się z wzajemnością w Sadie Parsons, dziewczynie zdającej się nie przystawać do oczekiwań purytańskiego środowiska, w którym dorasta. Narastający konflikt między Wishem a rodziną Parsonsów – uprzedzoną do katolickiego zalotnika – ostatecznie sprawia, że chłopak ucieka z Cove jako złodziej i niedoszły morderca, zaś Sadie opuszcza rodzinną osadę, by odnaleźć ukochanego w stolicy wyspy, St. John's. Dziewczyna nie zdaje sobie sprawy, jak wiele lat przyjdzie jej czekać na kolejne spotkanie z Wishem... Snując fascynującą historię wyklętej miłości, Crummey tka misterną sieć powiązań między pozornie nieistotnymi szczegółami, czyniąc zaś wydarzenia II wojny światowej na Pacyfiku jedną z osi fabuły, niezwykle przenikliwie zwraca uwagę na kwestię osobistej odpowiedzialności człowieka za otaczające go zło. Czy można wywieść związek między złą myślą a wybuchem bomby atomowej w Nagasaki? Okazuje się, że tak. Złożona stylistycznie i moralnie, odsłaniająca bebechy życia – to powieść przeznaczona nie tyle do czytania, co do doświadczania. (...) Niejednoznaczność moralna oraz gęsto utkane sploty niewygodnych prawd i gorzkich, acz koniecznych przebudzeń nadają „Pobojowisku” wiele z jego siły i głębi. – „The Vancouver Sun” Piękno „Pobojowiska” wypływa z najprostszej prawdy: miłość nie jest nieunikniona. – „Toronto Star”

39,99 zł
28,79 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,20 zł

1 osoba kupiła
8
Galerie Florencji Uffizi i Pitti bez etui - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Galerie Florencji Uffizi i Pitti bez etui
Dostępny
11 szt.

Przedstawienie w jednym tomie zbiorów Galerii Uffizi i Palazzo Pitti znajduje uzasadnienie w rzeczywistej jedności tych kolekcji, połączonych Korytarzem Vasariego (Corridoio Vasariano), przebiegającym ponad rzeką Arno górną częścią Ponte Vecchio. Zbiory Galerii Florenckich to także bardzo liczne, doskonałe obrazy rozlokowane w innych siedzibach; dlatego też prezentujemy tu również dzieła znajdujące się w Akademii Sztuk Pięknych, w Muzeum San Marco, w Bargello i w Cenacolo San Salvi. Stanowią one integralną część florenckich zbiorów muzealnych, ukazując kompletny i unikatowy w świecie zespół malarstwa toskańskiego, prezentując w sposób szeroki i wyczerpujący inne szkoły włoskiego malarstwa (w szczególny sposób wenecką), a także malarstwo zagraniczne. Pomysł Kosmy I Medyceusza, aby w Uffizi zgromadzić swoje pierwsze kolekcje dzieł sztuki, kontynuowali jego następcy: Francesco I, Ferdinando I i Ferdinando II. Lecz dopiero spuścizna rodu Della Rovere wniosła do Florencji tak ogromną liczbę dzieł sztuki najwyższej klasy, że Galeria wysunęła się na pierwsze miejsce pod względem nie tylko liczebności, ale przede wszystkim jakości zasobów. Druga wielka galeria ? Pałacowa (Galleria Palatina) ? założona przez Kosmę II, też została wzbogacona dzięki spuściźnie po rodzie Della Rovere, a następnie dzięki kolekcjom sztuki kardynała Leopolda Medyceusza i dynastii lotaryńskiej. W zbiorach florenckich przechowywane są najlepsze dzieła wszystkich największych artystów, często eksponowane kompleksowo, jak w przypadku Rafaela, Andrei del Sarto, Bronzina, Pontorma, Tycjana, Caravaggia i Rubensa. Niezwykle interesujące są kolekcje malarstwa niderlandzkiego, z obrazami takich mistrzów, jak Hans Memling, Rogier van der Weyden, Barend van Orley i Gerard David. Tu także można podziwiać arcydzieło piętnastowiecznego malarstwa flamandzkiego, jakim jest Ołtarz Portinarich Hugo van der Goesa. Szkoła niemiecka wyróżnia się sześcioma dziełami Dürera; hiszpańską reprezentują El Greco, Velázquez, Murillo i Goya. Można zatem rzec, że oto stoimy przed wejściem do jednej z największych galerii świata, z pewnością pierwszej pod względem jakości i bogactwa bezsprzecznych arcydzieł

209,00 zł
154,66 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 54,34 zł

1 osoba kupiła
9
Wszystko zależy od przyimka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wszystko zależy od przyimka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Wszystko zależy od przyimka - Jerzy Bralczyk, Jan Miodek, Andrzej Markowski w rozmowie z Jerzym Sosnowskim. Jak mówić po ludzku i po polsku w epoce internetu, sms-ów, głupich reklam i bełkotliwych mediów, opowiada profesorskie trio Bralczyk, Markowski i Miodek w rozmowie z Jerzym Sosnowskim. • Czy muzycy z The Beatles to bitelsi, czy bitlesi? • Dlaczego „wykonuję”, a nie „wykonywuję”? • Do czego zobowiązuje nas etykieta, a do czego netykieta? • Co zrobić, kiedy minister jest ministrą? • Dlaczego my, Polacy, „imprezujemy”, ale nie „sportujemy”? • Czy polski przetrwa angielską inwazję? ...oraz wszystko, co chcielibyście wiedzieć o współczesnym języku polskim, a nie macie kogo zapytać. Miodek Psychologicznie byłoby to nie do zniesienia, gdybyśmy nie mogli czasem powiedzieć: „weź se to i daj mi spokój”! Markowski Czy wulgaryzmy to błędy językowe? Nie, chyba że ktoś wyraz na „ka” napisze przez o z kreską. Wówczas jest to błąd ortograficzny. Wulgaryzmy to błędy kulturowe. Bralczyk Język ma gorączkę. Ze wszystkim przesadzamy. Nie można już się czymś interesować, nie można mieć zainteresowań, tylko pasję trzeba mieć. Nie możemy się czymś niepokoić, tylko od razu nas to bulwersuje.

40,00 zł
30,00 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 10,00 zł

10
Szczęście w garści - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczęście w garści
Dostępny
10 szt.

Dorota Simonides, wybitny etnolog i folklorysta o międzynarodowej sławie, jest autorką o ogromnym dorobku naukowym. Niejedna z jej książek, dzięki swej przystępności i barwnemu językowi, stanowi nie tylko prezentację wyników uznanych za pionierskie badań naukowych, ale i od iluś już lat jest ulubioną lekturą wielu czytelników – jak bijący rekordy popularności zbiór dowcipów śląskich Bery śmieszne i ucieszne. Książka, która prezentujemy czytelnikom, Szczęście w garści. Z familoka w szeroki świat ukazuje niezwykłe życie autorki, obfitujące w nieoczekiwane sploty okoliczności, wydarzenia dramatyczne i wywołujące uśmiech – wzrusza i bawi. "[…]wspomnieniowa książka opolskiej uczonej jest przede wszystkim zapisem najcieplejszych ludzkich uczuć. W szerszym zaś wymiarze odznacza się pisarskie dokonanie prof. Simonides niezwykłymi walorami dokumentacyjnymi. To kawałek historii Śląska z najbardziej znanymi postaciami tego regionu w tle. To historia zupełnie wyjątkowej dla tamtych generacji drogi śląskiego dziecka – w dodatku dziewczyny! – z robotniczego Nikiszowca na salony nauki, kultury i polityki. To też kawałek historii Polski, zwłaszcza tej po roku 1989" – tak pisze o tej książce prof. Jan Miodek. Książka w 2013 roku otrzymała nagrodę Historyczną Polityki. Fragmenty recenzji: "Czytając z zainteresowaniem kolejne stronice nie zauważamy, jak strumyk intymnych wspomnień porywa rzeka wydarzeń historycznych: narodziny „Solidarności”, stan wojenny, upadek imperium sowieckiego, polsko-niemieckie pojednanie". (Janusz Wójcik, Śląsk Nr 3, marzec 2012 "To jedna z najbardziej błyskotliwie napisanych lektur, z jakimi się spotkałam w ostatnim czasie. Płynna narracja, niezwykłe poczucie humoru, na przemian poważne i zabawne obserwacje i sytuacje (...)". (Henryka Wach- Malicka, Dziennik Zachodni, 31 marca 2012) "Znakomita książka dla wszystkich chcących wiedzieć, co to jest szczęście. I do czego służy garść". (Henryk Waniek, Nowe Książki, lipiec 2012) "To nie tylko ciekawe wspomnienia, ale też przepis na udane życie. (...) Taką Simonides, jak w tej książce, pełną ciepła i dowcipu, znali dotąd tylko niektórzy". (Józef Krzyk, Gazeta Wyborcza, marzec 2013) "Książka ważna dla właściwej oceny znaczenia Śląska Opolskiego we współczesnym polskim organizmie państwowym i narodowym". (Wojciech Wrzesiński, Polityka 17/18, kwiecień - maj 2013) "Książkę czyta się znakomicie, autorka pisze z dystansem wobec siebie i subtelnym poczuciem humoru. Autobiografia jest mocno osadzona w otaczającej rzeczywistości. (...) Udało się autorce nakreślić panoramiczny i barwny obraz swej małej ojczyzny: Śląska z czasów jej dzieciństwa (...) i Śląska współczesnego wraz z jego najważniejszymi problemami i dylematami, nierzadko bolesnymi". (Joanna Kapica-Curzytek, Esensja, czerwiec 2013)

40,00 zł
29,60 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,40 zł

11
Małe ABC na skrzypce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małe ABC na skrzypce
Dostępny
65 szt.

Małe abc na skrzypce powstało z myślą o cztero- i pięciolatkach wykazujących wczesne zainteresowanie muzyką, których opiekunowie chcieliby wprowadzić do świata pięknie zorganizowanych dźwięków jeszcze przed zapisaniem ich do szkoły. W pięknie opracowanym graficznie zbiorku znalazło się 36 krótkich utworków, piosenek dziecięcych, muzycznych opowieści, które dzieci mogą sobie najpierw wyklaskać, niektóre zaśpiewać, a po pokazie nauczyciela – zagrać. Powiększone i umieszczone na szerokiej pięciolinii nutki ułatwią podopiecznym ich odczytanie, a następnie zapamiętanie granych melodii. W zbiorze znajduje się również prosty akompaniament fortepianowy.

35,00 zł
26,95 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,05 zł

12
Życie z rakiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Życie z rakiem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.03.08

„Miałem kiedyś okazję uczestniczyć w zjeździe kardiologów z całego świata, na którym omawiano najnowsze metody ratowania chorych w zawale serca. Wśród uczestników przeprowadzono krótki sondaż, jak woleliby umrzeć – nagle, czy na chorobę nowotworową. Ku mojemu zdumieniu większość kardiologów wybrała raka. Jeszcze niedawno twierdzili, że wolą szybszą i bezbolesną śmierć. Najlepiej z powodu nagłego zatrzymania krążenia.” Zbigniew Wojtasiński

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

13
Potrawy z grilla - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Potrawy z grilla
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.07.09

Książka jest przeznaczona dla amatorów aromatycznych dań o niezapomnianym smaku Wśród smakowitych przepisów opatrzonych znakomitymi fotografiami znaleźć można odpowiednie przepisy na każdą okazję. Tam, gdzie jest grill, może się bowiem znaleźć wszystko: szybkie potrawy na co dzień, wyszukane specjały dla smakoszy, zaimprowizowane potrawy dla niespodziewanych gości, poczęstunek dla partnerów w interesach, barwne i zabawne dania dla milusińskich.

10,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

14
Trudne słówka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Trudne słówka
Dostępny
150 szt.

Książka skierowana do dzieci sześcio- i siedmioletnich, w której mogą ćwiczyć naukę pisania trudnych słówek, rysować po śladzie, a także umieszczać naklejki (prawie 100) w odpowiednich miejscach. Wykonując ćwiczenia zawarte w tym zeszycie, dziecko łatwo zapamięta słowa sprawiające trudności ortograficzne, będzie doskonalić i usprawniać naukę estetycznego pisania, ćwiczyć koncentrację i koordynację wzrokowo-ruchową, a przy tym dobrze się bawić.

10,00 zł
9,99 zł

Rabat 0,1%
oszczędzasz 0,01 zł

15
Dziecko Noego Erica-Emmanuela Schmitta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziecko Noego Erica-Emmanuela Schmitta
Niedostępny
Brak

Szczegółowe i przystępnie napisane streszczenie wraz z omówieniem problematyki zgodnie z aktualnym programem nauczania. Opracowanie zawiera również m.in.: plan wydarzeń, charakterystykę bohaterów, przykładowe wypracowania, istotne cytaty, ciekawe i różnorodne zadania sprawdzające. Pomoc w przygotowaniu do lekcji i sprawdzianów. Treść opracowania konsultowana z nauczycielami języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

5,99 zł
Powiadomienie
16
"Lassie, wróć!" Erica Knighta. Streszczenie, analiza, interpretacja - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
"Lassie, wróć!" Erica Knighta. Streszczenie, analiza, interpretacja
Dostępny
19 szt.

Szczegółowe i przystępnie napisane streszczenie wraz z omówieniem problematyki zgodnie z aktualnym programem nauczania. Opracowanie zawiera również m.in.: plan wydarzeń, charakterystykę bohaterów, przykładowe wypracowania, istotne cytaty, ciekawe i różnorodne zadania sprawdzające. Pomoc w przygotowaniu do lekcji i sprawdzianów. Treść opracowania konsultowana z nauczycielami języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

2,99 zł
17
Przygoda z Europą. Kreatywna książeczka dla dzieci - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygoda z Europą. Kreatywna książeczka dla dzieci
Dostępny
15 szt.

Przygoda z Europą to kreatywna książeczka, dzięki której dziecko bawiąc się przyswaja wiele ciekawych informacji o Starym Kontynencie. Różnorodne polecenia sprawiają, że każda kolejna strona książeczki staje się wielką

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

18
Przygoda ze świętym papieżem Janem Pawłem II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przygoda ze świętym papieżem Janem Pawłem II
Dostępny
7 szt.

Kolorowanka składa się z siedmiu rozdziałów przedstawiających dzieciństwo i młodość Karola Wojtyły; jego działalność jako kapłana i kardynała w Krakowie; wybór na papieża oraz różne sytuacje, w których się znalazł; życie i kult św. Faustyny Apostołki Bożego Miłosierdzia; podróże apostolskie (70 państw, które odwiedził papież); osiem wizyt w Polsce, obejmujące najważniejsze miejsca, w których był ojciec święty i 20 Polaków, których wyniósł na ołtarze; ostatnie dni papieża. Całość ubogacona łamigłówkami, które mają zmobilizować dziecko np. do poszukania w atlasie lub Internecie wyglądu flagi prezentowanego państwa, charakterystycznej budowli, czy ciekawostki geograficznej. Są też rysunki ukryte, które należy pokolorować według zadanego klucza.

25,00 zł
13,75 zł

Rabat 45,0%
oszczędzasz 11,25 zł

19
Metro 2033 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Metro 2033
Dostępny
6 szt.

After the nuclear holocaust a new fear is born - underground... Unabridged edition for Download Only. The year is 2033. The world has been reduced to rubble. Humanity is nearly extinct and the half-destroyed cities have become uninhabitable through radiation. Beyond their boundaries, they say, lie endless burned-out deserts and the remains of splintered forests. Survivors still remember the past greatness of humankind, but the last remains of civilisation have already become a distant memory. Man has handed over stewardship of the earth to new life-forms. Mutated by radiation, they are better adapted to the new world. A few score thousand survivors live on, not knowing whether they are the only ones left on earth, living in the Moscow Metro - the biggest air-raid shelter ever built. Stations have become mini-statelets, their people uniting around ideas, religions, water-filters or the need to repulse enemy incursion. VDNKh is the northernmost inhabited station on its line, one of the Metro's best stations and secure. But a new and terrible threat has appeared. Artyom, a young man living in VDNKh, is given the task of penetrating to the heart of the Metro to alert everyone to the danger and to get help. He holds the future of his station in his hands, the whole Metro - and maybe the whole of humanity.

44,10 zł
39,69 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,41 zł

20
Boska seksualność czyli sztuka kochania sercem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Boska seksualność czyli sztuka kochania sercem
Dostępny
14 szt.

Książka "Boska seksualność czyli sztuka kochania sercem" powstała z potrzeby serca i stanowi esencję świadomości, swego rodzaju kondensację prawdy. Grzegorz Kaźmierczak napisał tę pozycję w zaledwie kilka dni, ponieważ potrzeba dzielenia się z innymi motywowała proces tworzenia. Pozycja jest nieocenionym źródłem inspiracji dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć Nowej Ziemi. Dar kochania Sercem jest naturalnym elementem naszej świadomości, a ta książka pozwala na pełne przebudzenie. Wzrastanie do odkrywania i czerpania z Daru Boskiej Seksualności. Autor zaznacza, że po lekturze tej książki możemy odczuwać niedosyt i potrzebę dalszej pracy nad sobą. W takim wypadku zalecane jest sięgniecie po wcześniejsze książki Grzegorza Kaźmierczaka, które ułatwią rozbudzanie świadomości Świata Ziemi.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

21
W demokratycznym chaosie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W demokratycznym chaosie
Dostępny
3 szt.

Autor przedstawia absurdy codziennego życia w demokratycznym chaosie oraz wyjaśnia, w jaki sposób demoliberalizm niszczy Polskę. „Głupich rajcuje socjalizm; bo dają nam za darmo, bo ktoś się o nas troszczy, bo ktoś za nas myśli i decyduje. A mądrzejsi czytają Waldemara Rajcę i już wiedzą, że niczego nie ma "za darmo", a o sobie najlepiej myśleć i decydować samemu". Janusz Korwin-Mikke

32,00 zł
23,04 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

22
Święty Jan Paweł II - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Święty Jan Paweł II
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.07.20

Seria „Kocham Polskę” to propozycja dla rodziców i dziadków, którzy swoim pociechom chcą przekazać wiedzę o Polsce, jej historii, tradycji, bohaterach i wielkich postaciach… Niniejsze wydanie poświęcamy największemu z Polaków, ogłoszonemu świętym 27 kwietnia 2014 roku, Janowi Pawłowi II. Obecnie wzrasta już pokolenie dzieci, którym nie było dane poznać tej niezwykłej postaci. Znają go jedynie z pamiątkowych zdjęć, filmów czy książek… Dlatego my, ludzie, którzy wzrastaliśmy w otoczeniu świętości Jana Pawła II, mamy za zadanie kultywować jego pamięć w najmłodszych. Nasza pięknie ilustrowana książka z pewnością przypadnie do gustu dzieciom. Autorzy z niezwykłą dokładnością w prosty i zwięzły sposób przekazują naszym dzieciom historię życia św. Jana Pawła II.

12,40 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 19,4%
oszczędzasz 2,41 zł

23
Misterium Paschalne w Polsce - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Misterium Paschalne w Polsce
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.15

Już w pierwszych wiekach wiary chrześcijańskiej w Polsce powstał zwyczaj wznoszenia w Wielkim Tygodniu tak zwanego Grobu Pańskiego, w którym na zakończenie liturgii W. Piątku składano krzyż, a w późniejszych wiekach także Eucharystię, którą adorowano aż do nocy zmartwychwstania. W tę zaś noc podnoszono krzyż, a potem Eucharystię, z grobu przed Jutrznią Paschalną. W ten sposób lud wierny obchodził święte dni "ukrzyżowania, pogrzebania i zmartwychwstania Chrystusa".

18,70 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,2%
oszczędzasz 4,71 zł

24
Małe Modelki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małe Modelki
Dostępny
2 szt.

Gra planszowa dla 2-4 graczy w wieku od 4 lat. Gra przenosi uczestników w dość zamknięty i tajemniczy świat - świat mody. Aby wygrać należy jak najszybciej dotrzeć na ostatnie pole wybiegu ale najpierw trzeba zebrać na planszy osobistej wszystkie sprawności modelek.

39,20 zł
28,22 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,98 zł

Wróć do góry