hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.03.22

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 22 marca 2014 roku.
1
Dasz radę! O pokonywaniu uzależnień - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dasz radę! O pokonywaniu uzależnień
Niedostępny
Brak

O doświadczeniach w terapii uzależnień opowiada w tej książce dr Bohdan Tadeusz Woronowicz - legenda psychiatrii, człowiek konkretny w pracy i poglądach, a równocześnie niezmiernie czuły. Oddaje głos także swoim zdrowiejącym pacjentom i przyjaciołom. Intensywny styl życia, rozwój technologii, zmiany w relacjach międzyludzkich powodują wzrost i pojawianie się nowych uzależnień. Wielu ludzi nawet nie pyta samych siebie, dlaczego nie potrafią funkcjonować bez picia alkoholu czy palenia marihuany. Dlaczego przesiadują godzinami przed komputerem i nie rozstają się z komórką albo dlaczego ich dziecko woli zaciemniony pokój od treningu na świeżym powietrzu? Czego im brakuje, żeby zatrzymać się, zadać sobie pewne pytania, spojrzeć na świat i siebie i spróbować zmienić swoje życie? Czy przypadkiem nie jest to również Twoje życie?

35,00 zł
26,25 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,75 zł

2
Nikki Heat. Tom 3. Gorączka zmysłów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nikki Heat. Tom 3. Gorączka zmysłów
Dostępny6 szt.

Pełna intryg i szybkich zwrotów akcja Gorączki zmysłów, niezwykle pasjonującej powieści kryminalnej autora bestsellerów "New York Timesa", Richarda Castle'a, ponownie łączy Nikki Heat, nieustępliwą i seksowną detektyw Wydziału Zabójstw nowojorskiego Departamentu Policji, z przemądrzałym reporterem Jamesonem Rookiem. Dziwaczne morderstwo księdza w klubie usług sadomasochistycznych w Nowym Jorku staje się wstępem do najbardziej pasjonującego i niebezpiecznego śledztwa, jakie kiedykolwiek prowadziła Nikki. Heat staje do walki z najbezwzględniejszym w mieście baronem narkotykowym, aroganckim dostawcą sprzętu i usług dla CIA oraz tajemniczym szwadronem śmierci, który za wszelką cenę chce pozbawić ją życia. A jest to jedynie wierzchołek góry lodowej, początek drogi, która wiedzie w głąb mrocznej konspiracji sięgającej na sam szczyt nowojorskiego Departamentu Policji. Kiedy Nikki za bardzo zbliża się do prawdy, zostaje nieoczekiwanie okryta hańbą, pozbawiona odznaki i pozostawiona samej sobie jako cel dla zabójców. Nie ma przy sobie już nikogo, komu mogłaby zaufać. Z wyjątkiem jednego tylko człowieka w jej życiu, który nie jest policjantem - reportera Jamesona Rooka. W samym środku nowojorskiej zimy stulecia detektyw Nikki Heat z całą determinacją chce dowieść jednego: że robi się coraz goręcej. "Gorączka zmysłów" dostępna jest już w przedsprzedaży na stronie wydawnictwa 12 Posterunek.

34,90 zł
24,43 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,47 zł

3
Matura z biologii. Zbiór zadań maturalnych. Zakres rozszerzony - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matura z biologii. Zbiór zadań maturalnych. Zakres rozszerzony
Dostępny9 szt.

Książka Matura z biologii jest zbiorem zadań ilustrujących wymagania zawarte w podstawie programowej z dnia 23 grudnia 2008 roku. Książka podzielona jest na dziewięć rozdziałów. Na końcu każdego rozdziału znajdują się propozycje odpowiedzi, co umożliwia korzystającym ze zbioru zadań porównanie i sprawdzenie własnych rozwiązań. Zbiór zawiera ponad 500 zadań otwartych i zamkniętych różnych rodzajów. Wśród zadań zamkniętych oprócz typowych, których rozwiązanie polega na zaznaczeniu jednej prawidłowej odpowiedzi, są również takie, które wymagają od maturzysty porządkowania i oceny podanych informacji.

23,00 zł
21,16 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 1,84 zł

Wróć do góry