hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.02.07

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w piątek 7 lutego 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Jesień cudów (Jodi Picoult), na drugim Geniusz i świnie (Piotr Lipiński). Kolejny produkt to Kim być? Sheila zaczyna od nowa (Sheila Heti ) oraz Dopóki nie powiem do widzenia (Susan Spencer-Wendel, Bret Witter ).
1
Jesień cudów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jesień cudów
Dostępny
24 szt.

Mariah przyłapuje męża z inną kobietą i wpada w depresję, a jej córka Faith – świadek zdarzenia – zaczyna zwierzać się wyimaginowanej przyjaciółce. Początkowo Mariah lekceważy te rozmowy, jednak kiedy Faith dokonuje kolejnych cudownych uzdrowień, a na jej dłoniach pojawiają się stygmaty, zadaje sobie pytanie, czy córce istotnie nie objawia się Bóg. Wieść rozchodzi się błyskawicznie – Mariah i Faith wbrew własnej woli stają się bohaterkami medialnego cyrku. Rozwój sytuacji nieuchronnie prowadzi do destabilizacji rodziny dręczonej przez media, lekarzy oraz posiadaczy jedynych słusznych prawd. Jodi Picoult (ur. 1966) – studiowała nauki humanistyczne na Uniwersytecie Princeton i pedagogikę na Uniwersytecie Harvarda. W 2003 roku otrzymała nagrodę New England Book za całokształt twórczości. Jest autorką osiemnastu powieści, m.in.: „Bez mojej zgody”, „Zagubiona przeszłość”, „Przemiana”, „Krucha jak lód”, „Dziwiętnaście minut”, „Drugie spojrzenie”, „W naszym domu”. Łączny nakład jej książek przekroczył już 7 milionów egzemplarzy.

34,00 zł
25,50 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,50 zł

2 osoby kupiły
2
Geniusz i świnie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Geniusz i świnie
Dostępny
19 szt.

Geniusz i świnie” to reporterska opowieść o Jacku Karpińskim (1927-2010), który w latach 70. minionego wieku zbudował w Polsce komputer szybszy niż pecety dziesięć lat później. Tyle że nic z tego nie wynikło – dla Polski, bo dla konstruktora i owszem – ogromne kłopoty. Dlaczego geniusz nie odniósł tak oczywistego, wydawałoby się, sukcesu? Bo żył w komunistycznym kraju? I jego komputer mógł stać się konkurencją dla radzieckiego? A może miał zbyt trudny charakter? Łatwiej by mu pewnie było za granicą, ale tam, choć propozycji nie brakowało, pracować nie chciał. Czy dlatego, że wychowany został na patriotę i nie tylko walczył – był żołnierzem legendarnego batalionu „Zośka” – ale też pragnął pracować dla kraju? I pracował, choć władze usuwały go z kolejnych zakładów jako wroga ludu. Piotr Lipiński szuka odpowiedzi na te i inne pytania, choćby o współpracę z tajnymi służbami; bada archiwa, rozmawia z ludźmi, którzy Karpińskiego znali, oraz z samym bohaterem swej opowieści. W efekcie książka jest nie tylko portretem intrygującej osobowości i obrazem specyficznego okresu naszych dziejów, ale też pasjonującą opowieścią o cenie twórczości i ryzyka, które wymaga ofiar, ale nadaje życiu smak. Piotr Lipiński (1967), reporter historyczny. Przez niemal dwadzieścia lat był związany z „Gazetą Wyborczą”. Autor książek „Humer i inni” – o pierwszym w III Rzeczpospolitej procesie zbrodniarza stalinowskiego, „Bolesław Niejasny” – o Bierucie, komunistycznym prezydencie Polski, „Ofiary Niejasnego” – o prześladowanych w latach stalinizmu, „Towarzysze Niejasnego” – o sprawujących władzę komunistach, „Raport Rzepeckiego” – o twórcy powojennego podziemia antykomunistycznego, pułkowniku Janie Rzepeckim. Laureat wyróżnień Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich oraz nominacji miesięcznika „Press” w kategoriach reportaż i wywiad. W 2009 r. na łódzkim Festiwalu Mediów „Człowiek w zagrożeniu” otrzymał nagrodę prezesa Stowarzyszenia Filmowców Polskich za zrealizowany dla TVP 1 dokument „Co się stało z polskim Billem Gatesem?”, który posłużył za punkt wyjścia dla książkiGeniusz i świnie”.

31,50 zł
22,05 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,45 zł

1 osoba kupiła
3
Kim być? Sheila zaczyna od nowa - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kim być? Sheila zaczyna od nowa
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.12.17

Kontrowersyjna powieść. Nowatorska, odważna i bezwstydnie szczera Zdumiewa i prowokuje Wciągająca historia burzliwej, pełnej emocji przyjaźni dwóch kobiet. Sheila, główna bohaterka, to pisarka tuż po rozwodzie, dorabiająca w salonie fryzjerskim, Margaux jest odnoszącą sukcesy malarką. Pierwsza usiłuje stworzyć sztukę na zlecenie, druga bierze udział w konkursie na najbrzydszy obraz. Ponadto: perwersyjny kochanek, ekscentryczni artyści i podróż do Nowego Jorku. A wszystko to w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, jakim człowiekiem należy być. „To inne kobiety, nie mężczyźni (…), mają największy wpływ na przemianę dziewczyn w kobiety. Inne kobiety, nie mężczyźni, umożliwiają wyrażenie i odkrywanie samej siebie. Inne kobiety, nie mężczyźni, są świadkami triumfów i tragedii młodych kobiet. To w innych kobietach, nie w mężczyznach, jednocześnie odnajdujemy się i zatracamy”. – Anna Holmes, „New Yorker” „Bohaterki nie zabiegają o tego samego faceta, nie rozmawiają o związkach damsko-męskich (…), nie konkurują, nie biją się, nie podkładają sobie świni. To dlatego między innymi książka jest trudna w odbiorze dla przeciętnego mężczyzny”. – Barbara Szelewa „Naprawdę przedziwna, ale zabawna wyprawa w poszukiwaniu autentyczności”. – Margaret Atwood

44,90 zł
33,23 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 11,67 zł

4
Dopóki nie powiem do widzenia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dopóki nie powiem do widzenia
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.07.31

Ciesz się tym, co masz. Kiedy zorientujesz się, że niczego ci nie brakuje, cały świat będzie należał do ciebie Jeszcze kilka lat temu Amerykanka Susan Spencer-Wendel nie planowała napisania książki. Była odnoszącą sukcesy dziennikarką, szczęśliwą żoną i matką trójki dzieci. W 2011 roku zdiagnozowano u niej nieuleczalną chorobę – stwardnienie zanikowe boczne. Kobieta nie poddała się. Napisała książkę, nie chciała zmarnować ostatnich lat życia na bezskuteczne leczenie i hospitalizację. Zdecydowała się na spełnienie wszystkich swoich dotychczasowych marzeń. Wytwórnia filmowa wykupiła prawa do tej książki, będzie film.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

5
Hiszpański. Superkurs (kurs + rozmówki + audiokurs) +CD, nowe wydanie - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hiszpański. Superkurs (kurs + rozmówki + audiokurs) +CD, nowe wydanie
Dostępny
3 szt.

"Hiszpański. Superkurs" to nowe wydanie bestsellerowego kursu Lingo; to kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka od podstaw, a zarazem możliwie szybko móc korzystać z jego znajomości w życiu codziennym. Łączy w sobie zalety intensywnego kursu, sprawdzoną w praktyce użyteczność rozmówek, oraz wygodę i mobilność kursu audio. Kompletny zestaw do samodzielnej nauki - Intensywny kurs w 30 lekcjach - Rozmówki polsko-hiszpańskie - 150 minut kursu audio (CD MP3) Kurs obejmuje poziomy A1 i A2 oraz przygotowanie do B1 zgodnie z klasyfikacją Rady Europy. Ponadto zawiera: - współczesne dialogi i słownictwo z tłumaczeniami - aktualną tematykę: biznes, internet, kultura, rozrywka, poszukiwanie pracy - przejrzyste objaśnienia gramatyki i ćwiczenia z kluczem - lekcje powtórkowe i ćwiczenia na rozumienie ze słuchu Rozmówki polsko-hiszpańskie to: - 12 rozdziałów tematycznych obejmujących wszystkie najważniejsze dziedziny życia - zwroty i słówka niezbędne w podróży, pracy, interesach - natychmiastowa pomoc językowa przy zakupach, rezerwacji hotelu, zamawianiu jedzenia - przykładowe dialogi i słowniczek po każdym rozdziale Kurs audio zawiera: - ponad dwie godziny nagrań na płycie CD MP3 - dialogi i słownictwo nagrane z udziałem rodowitych Hiszpanów oraz polskiego lektora - nagrania do wszystkich lekcji kursu i rozdziałów rozmówek To płyta przyjazna samoukowi: do słuchania w domu, w samochodzie, w pracy, kiedy tylko chcesz.

34,90 zł
24,78 zł

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,12 zł

6
Już się uczę! Ćwiczenia 3-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już się uczę! Ćwiczenia 3-latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.05.28

Edukacyjna seria „Już się uczę!” została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. W każdej książce znajdują się różnorodne zadania i ćwiczenia, które umożliwiają dzieciom rozwijanie spostrzegawczości, kształcenie umiejętności logicznego myślenia i doskonalenie sprawności manualnych. Staranne opracowanie graficzne oraz dołączone naklejki uatrakcyjnią zadania postawione przed dziećmi, a sympatyczni bohaterowie serii zachęcą dzieci do wykonywania ćwiczeń. Książki zostały opracowane w oparciu o aktualną podstawę programową wychowania przedszkolnego (oprócz 2-latka, którego nie obejmuje podstawa) oraz doświadczenia autorek w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Elementarz i zeszyt ćwiczeń tworzą komplet, ale można też z nich korzystać niezależnie.

6,00 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,8%
oszczędzasz 1,01 zł

7
Wyprawy motocyklowe. Techniki jazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprawy motocyklowe. Techniki jazdy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.10.05

Tysiące kilometrów w nieprzewidywalnych warunkach to test życia dla twojej techniki jazdy. Sytuacje, które prawdopodobnie napotkasz na szlaku, będą bardziej skomplikowane i wymagające niż podczas normalnej jazdy po drodze. Będziesz musiał odpowiednio na nie zareagować, a twoje reakcje muszą być automatyczne. Część z nich powinna się stać twoją drugą naturą. Na szczęście reakcji możesz się nauczyć i ćwiczyć je tak, by weszły w krew. W książce znajdziesz przepis na: – zachowanie prawidłowej pozycji w czasie jazdy – przy przyspieszaniu, hamowaniu, w zakręcie, przy uślizgu, na stojąco i na siedząco, jeździe pod górę i w dół, jeździe z pasażerem, – bezpieczną jazdę po szutrze, piachu, wydmach, kamieniach, błocie, asfalcie, w wodzie, po lodzie i śniegu, – kontrolę sprzęgła, wybór właściwej trasy, hamowanie, koleiny i przeszkody, skręcanie w różnych warunkach, – kłopotliwe sytuacje – wywrotkę na stoku i konieczność podniesienia motocykla, sprawne i bezpieczne ominięcie wyrwy w moście, wyciągnięcie motocykla z jaru, – szybką jazdę, uślizgi z użyciem hamulca, skoki, – udaną wyprawę długodystansową, – ćwiczenia pomagające w poprawie i utrzymaniu kondycji fizycznej, – przetrwanie. Jeśli masz stosowne umiejętności i odpowiednią technikę, możesz poskromić każdy teren. Stosuj ogólne zasady i rozwijaj specjalistyczne zdolności tak, by stały się twoją drugą naturą. Wówczas większość energii psychicznej i fizycznej będziesz mógł wykorzystać do pokonywania przeszkód na szlaku. Pożegnaj się z rutyną, monotonią codzienności i podejmij wyzwanie, jakim jest jazda w nieznane!

54,00 zł
43,74 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 10,26 zł

8
Już się uczę Ćwiczenia 5-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już się uczę Ćwiczenia 5-latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.01

Edukacyjna seria „Już się uczę!” została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. W każdej książce znajdują się różnorodne zadania i ćwiczenia, które umożliwiają dzieciom rozwijanie spostrzegawczości, kształcenie umiejętności logicznego myślenia i doskonalenie sprawności manualnych. Staranne opracowanie graficzne oraz dołączone naklejki uatrakcyjnią zadania postawione przed dziećmi, a sympatyczni bohaterowie serii zachęcą dzieci do wykonywania ćwiczeń. Książki zostały opracowane w oparciu o aktualną podstawę programową wychowania przedszkolnego (oprócz 2-latka, którego nie obejmuje podstawa) oraz doświadczenia autorek w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Elementarz i zeszyt ćwiczeń tworzą komplet, ale można też z nich korzystać niezależnie.

7,00 zł
5,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,4%
oszczędzasz 1,01 zł

9
Już się uczę! Ćwiczenia 4-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już się uczę! Ćwiczenia 4-latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.02.29

Edukacyjna seria „Już się uczę!” została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. W każdej książce znajdują się różnorodne zadania i ćwiczenia, które umożliwiają dzieciom rozwijanie spostrzegawczości, kształcenie umiejętności logicznego myślenia i doskonalenie sprawności manualnych. Staranne opracowanie graficzne oraz dołączone naklejki uatrakcyjnią zadania postawione przed dziećmi, a sympatyczni bohaterowie serii zachęcą dzieci do wykonywania ćwiczeń. Książki zostały opracowane w oparciu o aktualną podstawę programową wychowania przedszkolnego (oprócz 2-latka, którego nie obejmuje podstawa) oraz doświadczenia autorek w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Elementarz i zeszyt ćwiczeń tworzą komplet, ale można też z nich korzystać niezależnie.

6,00 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,8%
oszczędzasz 1,01 zł

10
Już się uczę Ćwiczenia 2-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już się uczę Ćwiczenia 2-latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.05.11

Edukacyjna seria „Już się uczę!” została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. W każdej książce znajdują się różnorodne zadania i ćwiczenia, które umożliwiają dzieciom rozwijanie spostrzegawczości, kształcenie umiejętności logicznego myślenia i doskonalenie sprawności manualnych. Staranne opracowanie graficzne oraz dołączone naklejki uatrakcyjnią zadania postawione przed dziećmi, a sympatyczni bohaterowie serii zachęcą dzieci do wykonywania ćwiczeń. Książki zostały opracowane w oparciu o aktualną podstawę programową wychowania przedszkolnego (oprócz 2-latka, którego nie obejmuje podstawa) oraz doświadczenia autorek w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Elementarz i zeszyt ćwiczeń tworzą komplet, ale można też z nich korzystać niezależnie.

6,00 zł
4,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,8%
oszczędzasz 1,01 zł

11
Już się uczę Elementarz 5-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już się uczę Elementarz 5-latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.02.20

Edukacyjna seria „Już się uczę!” została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. W każdej książce znajdują się różnorodne zadania i ćwiczenia, które umożliwiają dzieciom rozwijanie spostrzegawczości, kształcenie umiejętności logicznego myślenia i doskonalenie sprawności manualnych. Staranne opracowanie graficzne oraz dołączone naklejki uatrakcyjnią zadania postawione przed dziećmi, a sympatyczni bohaterowie serii zachęcą dzieci do wykonywania ćwiczeń. Książki zostały opracowane w oparciu o aktualną podstawę programową wychowania przedszkolnego (oprócz 2-latka, którego nie obejmuje podstawa) oraz doświadczenia autorek w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Elementarz i zeszyt ćwiczeń tworzą komplet, ale można też z nich korzystać niezależnie.

12,99 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

12
Już się uczę! Elementarz 4-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już się uczę! Elementarz 4-latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.03.04

Edukacyjna seria „Już się uczę!” została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. W każdej książce znajdują się różnorodne zadania i ćwiczenia, które umożliwiają dzieciom rozwijanie spostrzegawczości, kształcenie umiejętności logicznego myślenia i doskonalenie sprawności manualnych. Staranne opracowanie graficzne oraz dołączone naklejki uatrakcyjnią zadania postawione przed dziećmi, a sympatyczni bohaterowie serii zachęcą dzieci do wykonywania ćwiczeń. Książki zostały opracowane w oparciu o aktualną podstawę programową wychowania przedszkolnego (oprócz 2-latka, którego nie obejmuje podstawa) oraz doświadczenia autorek w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Elementarz i zeszyt ćwiczeń tworzą komplet, ale można też z nich korzystać niezależnie.

13,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

13
Już się uczę! Elementarz 3-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już się uczę! Elementarz 3-latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.03.02

Edukacyjna seria „Już się uczę!” została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. W każdej książce znajdują się różnorodne zadania i ćwiczenia, które umożliwiają dzieciom rozwijanie spostrzegawczości, kształcenie umiejętności logicznego myślenia i doskonalenie sprawności manualnych. Staranne opracowanie graficzne oraz dołączone naklejki uatrakcyjnią zadania postawione przed dziećmi, a sympatyczni bohaterowie serii zachęcą dzieci do wykonywania ćwiczeń. Książki zostały opracowane w oparciu o aktualną podstawę programową wychowania przedszkolnego (oprócz 2-latka, którego nie obejmuje podstawa) oraz doświadczenia autorek w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Elementarz i zeszyt ćwiczeń tworzą komplet, ale można też z nich korzystać niezależnie.

13,00 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 3,01 zł

14
Już się uczę Elementarz 2-latka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Już się uczę Elementarz 2-latka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.02.09

Edukacyjna seria „Już się uczę!” została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. W każdej książce znajdują się różnorodne zadania i ćwiczenia, które umożliwiają dzieciom rozwijanie spostrzegawczości, kształcenie umiejętności logicznego myślenia i doskonalenie sprawności manualnych. Staranne opracowanie graficzne oraz dołączone naklejki uatrakcyjnią zadania postawione przed dziećmi, a sympatyczni bohaterowie serii zachęcą dzieci do wykonywania ćwiczeń. Książki zostały opracowane w oparciu o aktualną podstawę programową wychowania przedszkolnego (oprócz 2-latka, którego nie obejmuje podstawa) oraz doświadczenia autorek w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Elementarz i zeszyt ćwiczeń tworzą komplet, ale można też z nich korzystać niezależnie.

12,99 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,1%
oszczędzasz 3,00 zł

15
Dzieciakom i ptakom - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieciakom i ptakom
Dostępny
71 szt.

Pełne humoru wiersze Tadeusza Mioduszewskiego pobudzą dziecięcą wyobraźnię. Czy wiecie, skąd się biorą ciepłe słowa? O czym śni piesek Brysio? Komu pasikonik na skrzypkach swych dzwoni? Co się przydarzyło jajkom grającym w piłkę? Czy może widzieliście to dziwne zwierzę, które przed chwilą mignęło i wpadło do lasu? Ciekawe… Szukamy odpowiedzi, gdy tymczasem: „sen się zbliża niczym ptak, wydziobuje resztki dnia”. Kołysanki Tadeusza Mioduszewskiego, ukryte w książce, przywitają „nockę puchatą” — pomogą rodzicom uśpić i utulić brykające dzieciaki. Tomik z ilustracjami Janusza Stannego dla wszystkich wrażliwych na barwę i piękno świetnej kreski.

12,90 zł
10,99 zł

Rabat 14,8%
oszczędzasz 1,91 zł

16
MIASTO LUBIĘ DEKOROWAĆ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
MIASTO LUBIĘ DEKOROWAĆ
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.03.08

W tej wyjątkowej książce znajdziesz miejsce na stworzenie swoich własnych projektów! Do dyspozycji masz mnóstwo naklejek i szablonów! Puść wodze wyobraźni! Naklejki! Szablony! Miejsce na Twoje własne projekty!

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

17
WIEŚ LUBIĘ DEKOROWAĆ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
WIEŚ LUBIĘ DEKOROWAĆ
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.18

W tej wyjątkowej książce znajdziesz miejsce na stworzenie swoich własnych projektów! Do dyspozycji masz mnóstwo naklejek i szablonów! Puść wodze wyobraźni! Naklejki! Szablony! Miejsce na Twoje własne projekty!

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

18
Restauracja. Lubię dekorować - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Restauracja. Lubię dekorować
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.08.30

W tej wyjątkowej książce znajdziesz miejsce na stworzenie swoich własnych projektów! Do dyspozycji masz mnóstwo naklejek i szablonów! Puść wodze wyobraźni! Naklejki! Szablony! Miejsce na Twoje własne projekty!

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

19
PAŁAC LUBIĘ DEKOROWAĆ - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PAŁAC LUBIĘ DEKOROWAĆ
Dostępny
1 szt.

W tej wyjątkowej książce znajdziesz miejsce na stworzenie swoich własnych projektów! Do dyspozycji masz mnóstwo naklejek i szablonów! Puść wodze wyobraźni! Naklejki! Szablony! Miejsce na Twoje własne projekty!

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

20
Speed Cups - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Speed Cups
G3
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.10

Czy najwyższa w wazonie jest niebieska niezapominajka, czy czerwona róża? W jakim kolorze jest lokomotywa, a w jakim ostatni wagon pociągu? Czy na samym czubku drzewa usiadła czarna sroka, czy żółty kanarek? Jakiego koloru jest samochód, który wyprzedził inne i jaki deser lodowy zostanie zjedzony jako pierwszy? W "Speed Cups" każdy z graczy otrzymuje 5 różnokolorowych kubeczków i musi jak najszybciej ułożyć je w kolejności pokazanej na karcie z rysunkiem. Ta wskazuje, czy kubki mają być ułożone obok siebie, czy ustawione jeden na drugim. Zadanie wykonane? Czas jak najszybciej zadzwonić dzwonkiem! Najbardziej spostrzegawcza osoba zostanie zwycięzcą. Zawartość pudełka: 20 kubeczków w 5 kolorach 24 karty do gry 1 dzwonek instrukcja. Gra dla 2-4 graczy, w wieku powyżej lat 6.

79,00 zł
69,52 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 9,48 zł

21
Depresja. Wyjście z problemu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Depresja. Wyjście z problemu
Dostępny
25 szt.

Zbyt wiele osób cierpi z powodu depresji, a nam wszystkim zdarzają się okresy „dołków psychicznych” lub zwyczajnego przygnębienia. Jak sobie z tym poradzić? Ten profesjonalny poradnik stanowi ogromną pomoc w walce ze smutkiem. Pokazuje niezwykłe odkrycia dotyczące powstawania choroby, jak również jej leczenia. Czasami niewielkie zmiany w stylu życia stanowią o wielkiej różnicy. Zobacz, co możesz zrobić dla siebie i Twoich bliskich. Znajdź odpowiedź na pytania: • Jak znaleźć specyficzne przyczyny swojej depresji? • Jakie zmiany w diecie mogą korzystnie wpłynąć na samopoczucie? • Jak unikać negatywnego myślenia? • Jak stosować leczenie światłem? • Jakie są strategie redukcji stresu? • Jaki wpływ ma oddychanie na sprawność umysłową? • Kiedy stosować zioła i leki antydepresyjne?

50,00 zł
36,00 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 14,00 zł

22
Hajer jedzie do Soczi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hajer jedzie do Soczi
Dostępny
45 szt.

Jak wygląda Rosja na pół roku przed Olimpiadą w Soczi z punktu widzenia rowerzysty, przemierzającego ją z Murmańska na północy do Soczi na południu? Ile w tym kraju zostało ze starego Sojuza? Jak odnoszą się do napotkanego Polaka zwykli Rosjanie, a jak urzędnicy państwowi? Jak przodownik pracy socjalistycznej, żołnierz walczący w Afganistanie, kombatanci II wojny światowej czy pracownicy zamkniętych już zakładów przemysłowych wspominają dawne czasy? Jaki obraz Rosji rysuje się ze wspomnień Mietka Bieńka, który w ciągu 4 miesięcy przejechał na rowerze 13 tysięcy kilometrów? Znajdziemy tu historie komiczne i wstrząsające, pouczające i wciągające, a w każdej z nich tkwi prawdziwa dusza rosyjskiego narodu. Przeczytamy o ludziach, dla których nasz Hajer jest albo bohaterem, godnym uwiecznienia w programie telewizyjnym, albo niepotrzebnym śmieciem, zagracającym rosyjskie drogi. Z opowieści Bieńka przebija wiara, że warto podróżować, by raz za razem pokonywać przeciwności losu i napotykać na swej drodze wspaniałych ludzi. Ponad 300 stron pełnych wigoru podróżniczych opowieści okraszonych sugestywnymi zdjęciami autora!

39,90 zł
28,73 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,17 zł

23
Vat 2014 Poradnik księgowego - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vat 2014 Poradnik księgowego
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.08

W książce przedstawione zostały najważniejsze zagadnienia w zakresie podatku od towarów i usług (VAT), ze szczególnym uwzględnieniem zmian które obowiązują od 1 stycznia 2014 r. Podczas omawiania poszczególnych zagadnień przywołano ponad dwieście interpretacji przepisów prawa podatkowego oraz orzeczeń sądów w zakresie VAT. Poruszone w książce tematy zostały omówione na podstawie obowiązujących przepisów ustawy VAT oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy. Publikacja zawiera też praktyczne przykłady oraz pytania i odpowiedzi na najciekawsze tematy, które w ostatnim czasie były przedmiotem zainteresowania księgowych.

59,00 zł
48,97 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 10,03 zł

24
Budownictwo Opodatkowanie usług 2014 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Budownictwo Opodatkowanie usług 2014
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.08

Książka „Opodatkowanie usług budowlanych” adresowana jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie usług budowlanych i powstała w celu rozwiązania wątpliwości, rodzących się na tle opodatkowania tej działalności. Autorka dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem wynikającym z wieloletniej praktyki w zawodzie Doradcy Podatkowego, dając przy tym wskazówki pomagające uniknąć błędów w rozliczaniu się z urzędem skarbowym. Wszystkich wyjaśnień udziela z uwzględnieniem aktualnego stanu prawnego ze wskazaniem przepisów prawnych regulujących poszczególne zagadnienia tematyczne. Książka stanowi praktyczny i rzeczowy poradnik ilustrowany przykładami zdarzeń gospodarczych.

59,00 zł
48,97 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 10,03 zł

25
Systemowo-funkcjonalna analiza dyskursu - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Systemowo-funkcjonalna analiza dyskursu
Niedostępny
Brak

Niniejsza antologia stanowi zbiór prac prezentujących przedmiot badań i podstawy teoretyczno-metodologiczne systemowo-funkcjonalnej analizy dyskursu, wywodzącej się z tzw. brytyjsko-australijskiej szkoły rejestru i gatunku. U jej podstaw leży teoria języka jako ?społecznego systemu semiotycznego? (language as a social semiotic), autorstwa M.A.K. Halliday?a, stanowiąca nadal ważny punkt odniesienia dla dyskusji na temat relacji język-kontekst-kultura, a ostatnio także na potrzeby krytycznych badań nad komunikacją multimodalną. Zbiór ten kierowany jest w pierwszym rzędzie do lingwistów, tekstologów i dyskursologów, w tym szczególnie do polonistów i badawczy komunikacji spoza angielskiego obszaru językowego, oraz przekładoznawców i tłumaczy. Mamy nadzieję, iż będzie on przydatny także dla badaczy komunikacji społecznej, językowej i multimodalnej, wywodzących się z innych obszarów nauk o człowieku, społeczeństwie i komunikacji.

39,00 zł
28,47 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 10,53 zł

26
Zarządzanie przedsiębiorstwem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zarządzanie przedsiębiorstwem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.01.29

Zarządzanie przedsiębiorstwem w nowych uwarunkowaniach jest dużą umiejętnością, wymaga lat doświadczeń, ogromnej wiedzy, jest wyzwaniem dla kierujących przedsiębiorstwami. Podejmując różne decyzje, w różnych obszarach działalności przedsiębiorstwa, muszą być świadomi ryzyka, zarządzając przedsiębiorstwem muszą to ryzyko, jego skalę i zakres, starać się rozpoznać i wykorzystując swoją wiedzę i zgromadzoną informację, ale również kierując się intuicją, ocenić jego skutki dla przedsiębiorstwa.

48,00 zł
38,88 zł
Powiadomienie

Rabat 19,0%
oszczędzasz 9,12 zł

27
Niepłodność - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niepłodność
Niedostępny
Brak

W serii Ginekologia w Praktyce klinicznej ukazują się przewodniki kliniczne, które mają na celu pomóc ginekologom w zapewnianiu skutecznej opieki medycznej wszystkim pacjentkom. W każdym z tomów serii zostało szczegółowo omówione oparte na faktach postępowanie w określonych problemach z dziedziny ginekologii. Zawarte w tekście podsumowania danych naukowych są źródłem wiedzy na temat prowadzonych badań i najistotniejszych publikacji. Dzięki zamieszczonemu na końcu każdego rozdziału obszernemu Piśmiennictwu możliwe jest również pogłębianie wiedzy dotyczącej określonego zagadnienia klinicznego.

93,00 zł
Powiadomienie
28
Psychologia etologia genetyka 27/2013 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia etologia genetyka 27/2013
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.02

Maria Jarymowicz, Kamil Imbir, Dorota Jasielska, Tomasz Wolak, Patrycja Naumczyk: Wzbudzanie emocji specyficznych dla automatycznego vs refleksyjnego systemu wartościowania a odpowiedzi hemodynamiczne mózgu (badanie z wykorzystaniem fMRI ) [Elicitation of automatic vs. reflective emotions and hemodynamic responses of the brain (fMRI study) ], s. 7?24; Anita Dominika Dąbrowska, Władysław Narkiewicz-Jodko: Religijność a cechy osobowości u studentów warszawskich uczelni wyższych [Religiosity and personality traits in students of Warsaw universities], s. 25?40; Ewa Małgorzata Szepietowska, Barbara Gawda: Metapamięć: jakie są uwarunkowania sądów o własnej pamięci? Badania pilotażowe .[Metamemory: What are the determinants of judgments about one?s own memory? A pilot study ], s. 41?58; Justyna Szymańska, Agnieszka Kaczmarczyk, Katarzyna Piwko, Maciej Trojan: Techniki monitorowania zachowań terytorialnych i migracyjnych w badaniach etologicznych [Techniques of monitoring territorial and migratory behaviour in ethological research ], s. 59?70; Krzysztof Cipora, Monika Szczygieł: Wyścig Liczb ? The Number Race ? polska wersja językowa narzędzia wczesnej interwencji w przypadku ryzyka dyskalkulii rozwojowej oraz ws pomagania rozwoju kompetencji arytmetycznych [Polish language version of The Number Race computer game for remediation of dyscalculia and enhancing math competence], s. 71?86; Urszula Barańczuk, Bogdan Zawadzki: Polska adaptacja Inwentarza Poznawczych Strategii Regulacji Stanów Afektywnych (ICARUS) [Polish Adaptation of the Inventory of Cognitive Affect Regulation Strategies (ICARUS)], s. 87?105.

21,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,6%
oszczędzasz 2,01 zł

29
O to chodzi! 5. Część 2. Język polski. Podręcznik - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O to chodzi! 5. Część 2. Język polski. Podręcznik
Dostępny
11 szt.

Podręcznik przeznaczony do kształcenia ogólnego do nauczania języka polskiego w szkole podstawowej.

25,00 zł
23,25 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 1,75 zł

30
Tratwa manekina - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tratwa manekina
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.13

Nowa powieść Piotra Wojciechowskiego chyba najczęściej odsłania etyczne przesłanie całej jego twórczości. Wciąga nas wir losów, chwilami fantasmagoryjny, chwilami tragikomiczny – ale zawsze prawdziwie kaleczący. Ból z powodu tego okaleczenia najpierw wydaje się beznadziejny, przenika życie od dzieciństwa po starość. Zrozumienie losu i ulgę przynosi tylko jedno: odkrycie,że ktoś cierpi bardziej i czeka na opiekę, na wierne towarzyszenie. I jakoś tak się dzieje, że wszyscy, nawet najwięksi pozerzy i egotycy, świadomie albo nieświadomie skupiają się na pomocy osieroconemu dziecku. To dziecko jest realną istotą i jest symbolem: zwariowany świat dochodzi do ładu ze sobą tylko od tego miejsca, gdzie jest najbardziej bezbronny… Piotr Matywiecki

36,00 zł
25,56 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 10,44 zł

31
Sądy kapturowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sądy kapturowe
Dostępny
1 szt.

Niezwykle celne felietony Ojca Leona Knabita. Autor wspaniale sprawdza się w krótkiej, często żartobliwej formie, wydając swoje sądy... o wychowaniu i patriotyzmie, o Unii Europejskiej, o strojach i pornografii, o miłosierdziu i pojednaniu, o szkole i rodzinie, o tolerancji... Na zbiór składają się felietony z cyklu ?Sądy kapturowe? publikowane w tygodniku ?Gość Niedzielny?. Teksty zostały zilustrowane rysunkami Joanny Kościukiewicz.

26,40 zł
19,99 zł

Rabat 24,3%
oszczędzasz 6,41 zł

Wróć do góry