hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2014.01.28

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli we wtorek 28 stycznia 2014 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Dzienniki Nikki. Ja wiem lepiej (Rachel Renée Russell), na drugim Dziewczynki i kucyki. Kolejny produkt to Małymi kroczkami. Zegar (Maria Matyszkiewicz) oraz Alicja w Krainie Czarów. Audiobook (Lewis Carroll).
1
Dzienniki Nikki. Ja wiem lepiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzienniki Nikki. Ja wiem lepiej
Dostępny453 szt.

W piątej części znakomitej serii Nikki Maxwell prowadzi dział porad w szkolnej gazetce. Nikki zaczyna się nagle interesować dziennikarstwem – w wydaniu szkolnym, co być może ma związek z tym, że wredna MacKenzie prowadzi w szkolnej gazetce dział plotek, a także z tym, że w szkole pojawia się pewna plotka o Brandonie – Nikki wolałaby, żeby MacKenzie zachowała ją dla siebie. Nikki dołącza do redakcji... i ląduje w dziale porad! Z początku odpowiadanie na listy dzieciaków jest fajne, ale kiedy skrzynki Panny „Ja wiem lepiej” zaczynają być zasypywane prośbami o pomoc, Nikki czuje, że sama potrzebuje pomocy. Na szczęście u jej boku (i przy klawiaturze) wiernie trwają jej przyjaciółki, Chloe i Zoey!

31,90 zł
24,88 zł

Rabat 22,0%
oszczędzasz 7,02 zł

2 osoby kupiły
2
Dziewczynki i kucyki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziewczynki i kucyki
Dostępny85 szt.

Kolorowanka B5, s. 16 z naklejkami Tematyka: dla dziewczynek

4,00 zł
2,99 zł

Rabat 25,3%
oszczędzasz 1,01 zł

2 osoby kupiły
3
Małymi kroczkami. Zegar - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małymi kroczkami. Zegar
Dostępny17 szt.

Zestaw pomocy polecamy nauczycielom szkół specjalnych, klas integracyjnych oraz I-II szkół masowych.

49,00 zł
46,55 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 2,45 zł

1 osoba kupiła
4
Alicja w Krainie Czarów. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Alicja w Krainie Czarów. Audiobook
Lewis Carroll, Agora - multimedia
Dostępny10 szt.

„Mistrzowie Słowa” – wielcy aktorzy czytają wielką literaturę Każdy z 15 tomów zawiera bogato ilustrowaną książkę przedstawiającą sylwetkę danej aktorki czy aktora oraz krótki opis pisarza i jego dzieła. 15 książek, których nie sposób było lepiej napisać, ale które można było jeszcze lepiej przeczytać. 15 wybitnych interpretacji dzieł literackich nagranych w formacie MP3.

25,00 zł
18,99 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

1 osoba kupiła
5
Microsoft Excel 2013. Analiza i modelowanie danych biznesowych - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Microsoft Excel 2013. Analiza i modelowanie danych biznesowych
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.27

Opanuj techniki modelowania i analizy danych w programie Microsoft Excel 2013 i przekształć surowe informacje w końcowe wnioski. Ten oparty na rzeczywistych zastosowaniach poradnik praktyczny pokazuje, jak posługiwać się najnowszymi narzędziami Excela do integrowania danych z wielu źródeł i jak skutecznie zbudować relacyjne źródło danych wewnątrz pliku danych programu Excel. Udoskonal swoje umiejętności posługiwania się programem Excel do rozwiązywania rzeczywistych problemów •Podsumowywanie danych przy użyciu rozwiązań PivotTables i opisywych statystyk •Analizowanie nowych trendów w analityce predykcyjnej i opisowej •Stosowanie linii trendu, wielokrotnej regresji i wygładzania wykładniczego •Korzystanie z zaawansowanych funkcji programu Excel, takich jak OFFSET i INDIRECT •Szczegółowe poznanie kluczowych funkcji finansowych, statystycznych i czasu •Efektywne tworzenie wykresów przy użyciu narzędzia Power View •Rozwiązywanie złożonych problemów optymalizacyjnych przy użyciu narzędzia Excel Solver •Wykonywanie symulacji typu Monte Carlo dla cen giełdowych i modeli licytacyjnych •Stosowanie ważnych narzędzi modelowania, takich jak dodatek Inquire Wayne L. Winston, były profesor technik operacyjnych i decyzyjnych w Kelley School of Business na Uniwersytecie stanu Indiana, obecnie wykłada gościnnie w Bauer College of Business Uniwersytetu Houston. Jest laureatem przeszło 45 nagród nauczycielskich MBA. Poprowadził też kursy technik modelowania z użyciem programu Excel dla tysięcy analityków pracujących dla firm z listy Fortune 500. Był też konsultantem wielu innych organizacji, w tym także zawodowej drużyny koszykówki Dallas Mavericks. Jest autorem 15 książek poświęconych programowi Excel, nauce o zarządzaniu i badaniom operacyjnym, w tym pozycji zatytułowanej Mathletics, poświęconej związkom pomiędzy matematyką i sportem.

98,70 zł
74,03 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 24,67 zł

6
Vademecum administratora Windows Server 2012 R2 Przechowywanie danych, bezpieczeństwo i sieci - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Vademecum administratora Windows Server 2012 R2 Przechowywanie danych,...
Dostępny4 szt.

Ten podręczny i precyzyjny poradnik kieszonkowy pozwala szybko znajdować odpowiedzi na pytania związane z administrowaniem magazynami, zabezpieczeniami i sieciami w systemie Windows Server 2012 R2. Poradnik koncentruje się na najważniejszych zadaniach wykonywanych przez administratorów przy użyciu praktycznych procedur, tabel i wykazów, a przekazywane w nim informacje niezbędne są do wykonywania zadań i skrócenia czasu ich realizacji – zarówno w miejscu pracy, jak i poza nią. Omawiana tematyka obejmuje: •Zarządzanie systemami plików i dyskami •Konfigurowanie magazynu •Udostępnianie danych •Zarządzanie sieciami TCP/IP •Uruchamianie klientów i serwerów DHCP •Optymalizowanie systemu DNS •Administrowanie drukarkami sieciowymi i usługami drukowania •Zapewnianie bezpieczeństwa i zgodności oraz przeprowadzanie inspekcji systemów •Wykonywanie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych William R. Stanek jest wielokrotnie nagradzanym autorem ponad 100 książek, w tym Windows Server 2012 Inside Out, Windows 8 Administration Pocket Consultant i Microsoft SQL Server 2012 Pocket Consultant. Jest głównym redaktorem serii poradników Vademecum administratora (Pocket Consultant).

69,30 zł
51,98 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,32 zł

7
Rośliny cebulowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rośliny cebulowe
Niedostępny
Brak

Rośliny cebulowe to niewątpliwie lubiana i wdzięczna grupa kwiatów. Prezentowany poradnik jest doskonałą propozycją dla osób, które chciałaby zająć się ich uprawą i pielęgnacją przez cały rok. Zawarte w książce informacje podpowiedzą, jak rozmnażać rośliny, jak je przezimować. Autorka szczegółowo opisuje terminy kwitnienia poszczególnych gatunków, sposoby odchwaszczania, ściółkowania i ewentualne szkodniki mogące niszczyć rośliny. Instruktażowe rysunki, kolorowe fotografie i rzetelne opracowanie to z pewnością atuty poradnika.

9,99 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 2,00 zł

8
Sven Hannawald - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sven Hannawald
Niedostępny
Brak

Przełom 2001 i 2002 roku. Wszyscy Polacy są przekonani, że podobnie jak przed rokiem Adam Małysz w cuglach zwycięży w jubileuszowym 50. Turnieju Czterech Skoczni. Jest w znakomitej formie, wygrał sześć z pierwszych dziewięciu konkursów Pucharu Świata. Wtedy pojawia się On. Sven Hannawald. Eksploduje formą. Wygrywa trzy pierwsze konkursy, do Bischofshofen jedzie z szansą na osiągnięcie bezprecedensowego sukcesu – wygrania jako pierwszy skoczek w historii wszystkich czterech konkursów TCS. Siedmiu zawodników wygrało wcześniej trzy pierwsze konkursy, żaden jednak nie wytrzymał presji w ostatnim. On tak. Psychika ze stali. Medale olimpijskie, mistrzostwo świata w lotach, zaciekła rywalizacja z Adamem Małyszem w dwóch kolejnych edycjach Pucharu Świata. A potem nagle zniknął. Załamanie psychiczne, syndrom wypalenia, stres, samotność, myśli samobójcze. Przez wiele lat dochodził do siebie. Teraz tą książką chce pomóc wszystkim, którzy znajdą się w podobnej sytuacji. Kiedyś najbardziej znienawidzony sportowiec w Polsce. Po apelu Adama Małysza o szacunek dla jego największego rywala równie gorąco dopingowany przez polskich fanów. W specjalnym dodatku dla nich Sven opowiada o rywalizacji z Adamem Małyszem, polskich kibicach, Wojciechu Fortunie i co sądzi o pomyśle zorganizowania zimowych igrzysk olimpijskich w Krakowie.

39,90 zł
30,72 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

9
Poezje - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Poezje
Niedostępny
Brak

Jerzy Stachura (ur. 05.01.1951) - poeta, bard, malarz. Chłopak z Grabówka. Bratanek Edwarda. "Naczelny" poeta Gdyni. Wybór najlepszych wierszy z lat 1971–2013 dokonany przez samego autora. "Z tym zbawianiem świata / to trzeba uważać - / Chrystus umarł na krzyżu / Sted zwariował / a ja się rozpiłem".

15,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 13,4%
oszczędzasz 2,01 zł

10
Zatańcz ze mną ostatni walc - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zatańcz ze mną ostatni walc
Niedostępny
Brak

Zapomniane dotąd dzieło Zeldy, przyćmione przez Czułą noc Francisa S. Fitzgeralda, jest pierwowzorem słynnej powieści. Francis, oburzony szczegółowym opisem ich prywatnego życia, bezskutecznie próbował ingerować w tekst żony. Burzliwe losy bohaterów, Davida i Alabamy, zdradzają intymne historie z życia słynnej amerykańskiej pary. Książka Zeldy w wyjątkowy sposób ukazuje skomplikowane relacje dwóch artystów, rozdartych między karierą a rodziną. Bogactwo, przepych i sława zawsze były marzeniem Alabamy, prostej dziewczyny z konserwatywnego Południa. Kiedy poznaje początkującego malarza z wielkimi perspektywami, Davida Knighta, odnajduje w nim swojego rycerza, który wyrwie ją ze stagnacji i zapewni wymarzone życie w dostatku i splendorze. Oboje z wielkimi ambicjami wyruszają na podbój Europy. Rzucają się w tajemniczy świat artystycznej bohemy, bez pamięci oddając się przyjemnością. Kluby jazzowe, francuskie galerie sztuki i rosyjski balet całkowicie pochłaniają ich czas. Szalone życie i rosnąca sława Davida oddalają małżonków od siebie, spychając oboje na skraj zdrady.

39,90 zł
29,53 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 10,37 zł

11
Język angielski od A do Z. Repetytorium - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język angielski od A do Z. Repetytorium
Niedostępny
Brak

Książka przeznaczona jest dla uczniów przygotowujących się do matury z języka angielskiego lub do egzaminu FCE. Adresowana jest również do studentów uczęszczających na lektorat z języka angielskiego oraz do wszystkich osób, które pragną poszerzyć i usystematyzować swoje wiadomości z zakresu angielskiej gramatyki. Książka obejmuje cały materiał gramatyczny przewidziany programem nauczania dla szkół średnich. Jej pierwsza część poświęcona jest poszczególnym częściom mowy. Zawarte w niej liczne przykłady pozwalają na szybkie przyswojenie wiadomości i na ich praktyczne wykorzystanie. Repetytorium uzupełniają ćwiczenia wraz z rozwiązaniami oraz lista nieregularnych czasowników angielskich.

24,90 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

12
100% gramatyki języka niemieckiego - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
100% gramatyki języka niemieckiego
Niedostępny
Brak

Książka przeznaczona jest dla uczniów szkół średnich, którzy przygotowują się do matury z języka niemieckiego bądź do egzaminu państwowego. Adresowana jest również do studentów, którzy uczęszczają na lektorat z języka niemieckiego oraz do wszystkich osób, które pragną poszerzyć i usystematyzować swoją wiedzę z zakresu niemieckiej gramatyki. Książka obejmuje materiał gramatyczny przewidziany programem nauczania dla szkół średnich. Składa się z trzynastu rozdziałów poświęconych poszczególnym częściom mowy oraz budowie różnego typu zdań w języku niemieckim. Omawianym zagadnieniom gramatycznym towarzyszą liczne przykłady. Przyswojeniu wszelkich potrzebnych wiadomości służy przejrzysty układ graficzny oraz żywa kolorystyka książki.

17,90 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 27,4%
oszczędzasz 4,91 zł

13
Wyrażać niewyrażalne - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyrażać niewyrażalne
Niedostępny
Brak

Praca Karoliny Ruty sytuuje się w obszarze stylistyki językoznawczej. Jej przedmiotem jest opis, analiza i interpretacja wybranych nacechowanych (relewantnych) stylistycznie elementów struktury językowej i tekstowej tetralogii Romana Brandstaettera „Jezus z Nazarethu”. Złożoność i swoistość przedmiotu tej analizy narzuciła badaczce konieczność pogodzenia różnych metod, ukształtowanych na gruncie różnych paradygmatów badawczych lingwistyki. Przyjęte przez autorkę założenia teoretyczno-metodologiczne i zastosowane instrumentarium badawcze należy uznać za oryginalne, przemyślane, a przede wszystkim właściwe i adekwatne zarówno do zamierzonego celu rozprawy, jak i do zgromadzonego materiału językowego.

39,00 zł
32,76 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 6,24 zł

14
Ulubione malowanki. Burek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ulubione malowanki. Burek
Dostępny10 szt.

Kolorowanka w formacie A5 z naklejkami.

3,50 zł
2,99 zł

Rabat 14,6%
oszczędzasz 0,51 zł

15
Tir i inne pojazdy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Tir i inne pojazdy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.03

Kolorowanka A4, s. 16 z naklejkami Tematyka: pojazdy

4,80 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 16,9%
oszczędzasz 0,81 zł

16
Pojazdy Stasia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pojazdy Stasia
Niedostępny
Brak

Kolorowanka A5, s. 16 z naklejkami Tematyka: pojazdy

3,50 zł
2,99 zł
Powiadomienie

Rabat 14,6%
oszczędzasz 0,51 zł

17
Kolorowe zagadki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowe zagadki
Dostępny8 szt.

Książka edukacyjna. Gry, zabawy, łamigłówki. Środek kolor. 40 naklejek.

8,00 zł
5,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 2,01 zł

18
Estetyka dyskursu nacjonalistycznego w Polsce 1926-1939 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Estetyka dyskursu nacjonalistycznego w Polsce 1926-1939
Dostępny42 szt.

Tożsamość narodowa kryje w sobie wartości i pułapki. Kiedy moja tożsamość staje się obiektem agresji zewnętrznej, czuję, że atakowana jest moja wolność i godność. Kiedy mój język ojczysty jest dyskryminowany, tradycja mego narodu jest cenzurowana, prawo do szacunku dla mojej przeszłości narodowej jest poddawane represji ? wtedy odczuwam, że moje człowieczeństwo jest poniewierane. Obronę swego społeczeństwa nie pozwalam nazywać nacjonalizmem. Nacjonalizmem jest wrogość czy pogardliwe lekceważenie dla tożsamości narodowej bliźniego ? cudzoziemca. I nacjonalizmem jest przekonanie, że tylko mój ? etniczno-religijny ? pogląd na kształt duchowy mego narodu jest właściwy, bowiem tylko ja posiadłem prawdę ostateczną o sekretach narodowej duszy. Dlatego nacjonalizm odrzuca pluralizm, a odmienności postrzega jako narodową zdradę czy apostazję. W imię tego schematu usuwano z kultury polskiej Gombrowicza, Miłosza i Szymborską. Nacjonalizm nie lubi różnorodności ? lubi jednolitość: ?Jeden naród, jedno państwo, jeden wódz?. Dlatego często nacjonalizm prowadzi do katastrof; dlatego trzeba nacjonalizm obserwować z uwagą. Zawarte w tym tomie studia nad nacjonalistycznym dyskursem w Polsce międzywojennej zasługują na staranną i pilną lekturę. Adam Michnik

54,60 zł
48,05 zł

Rabat 12,0%
oszczędzasz 6,55 zł

19
8+2 i domek w lesie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
8+2 i domek w lesie
Niedostępny
Brak

Nowe przygody bohaterów 8+2 i ciężarówka – najpopularniejszej norweskiej książki dla dzieci Co to: aż jedenaście par śladów na śniegu przed domkiem w lesie? Właśnie wprowadzili się tutaj mama, tata i ośmioro dzieci: Maren, Martin, Marta, Mads, Mona, Milly, Mina i mały Morten. A razem z nimi – babcia. Teraz to najweselszy dom w całej Norwegii! Dzieci godzinami bawią się w chowanego, mama niespodziewanie ma czas na czytanie książek, tata wspina się na najwyższe drzewo ze swoim puzonem. A babcia? Trenuje skoki narciarskie, otwiera własny sklep i walczy z Indianami.

29,90 zł
22,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

20
Dobrze że tu jesteśmy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dobrze że tu jesteśmy
Niedostępny
Brak

"Światowe Dni Młodzieży są uroczystym potwierdzeniem „tak” Chrystusowi. W taki właśnie sposób był przeżywany w Roku Wiary XXVIII Światowy Dzień Młodzieży – Rio de Janeiro 2013. Oba te wydarzenia duszpasterskie łączyła ważna problematyka: „Wiem, komu uwierzyłem” (2 Tm 1, 12) – to hasło Roku Wiary. „Idźcie i nauczajcie wszystkie narody” (Mt 28, 19) – to temat XXVIII Światowego Dnia Młodzieży. Postawa wyrażona słowami „wiem, komu uwierzyłem” wyraża się gotowością podjęcia misji wyznaczonej przez Chrystusa: „Idźcie i nauczajcie wszystkie narody”. Wyrażam wielką wdzięczność Wydawnictwu za tę publikację. Pomoże ona młodzieży – i nie tylko młodzieży – dostrzec wielkie przesłanie Ojca Świętego Franciszka, które popłynęło z Brazylii. Syntezą tego przesłania są słowa wypowiedziane przez Ojca Świętego w dniu 28 lipca 2013 roku podczas Mszy Świętej kończącej XXVIII Światowy Dzień Młodzieży – Rio de Janeiro 2013: „Jesteśmy częścią Kościoła, a nawet stajemy się budowniczymi Kościoła i głównymi aktorami historii. […] Idźcie, bez lęku, aby służyć”. Szanownym Czytelnikom życzę Bożego błogosławieństwa w dobrym odczytaniu przesłania Ojca Świętego, które zostało skierowane do nas wszystkich, abyśmy stawali się coraz lepszymi „budowniczymi Kościoła”." Biskup Henryk Tomasik (ze wstępu)

12,50 zł
11,99 zł
Powiadomienie

Rabat 4,1%
oszczędzasz 0,51 zł

21
PUS. Słowniczek poprawnej polszczyzny. Część 5 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
PUS. Słowniczek poprawnej polszczyzny. Część 5
Dostępny34 szt.

Słowniczek poprawnej polszczyzny to piąta książeczka w serii Słowniczków. Książeczka dla dzieci w nauczaniu zintegrowanym zawiera ponad 300 wyrazów, wyrażeń i zwrotów językowych, w których najczęściej popełniane są błędy; w prosty i przystępny sposób przybliża zasady pisowni, odmiany, składni, znaczeń związków frazeologicznych i poprawnego użycia wyrazów; daje dzieciom możliwość samodzielnego rozstrzygnięcia różnego typu wątpliwości językowych; atrakcyjna szata graficzna,; ponad 120 rysunków autorstwa Mirosława Stankiewicza, które śmieszą i intrygują swoją dowcipną formą; w pracy z dziećmi klas młodszych zalecana jest dodatkowa aktywność nauczyciela, prowadzenia ukierunkowanych zajęć, ze szkolnym słownikiem poprawnej polszczyzny.

21,50 zł
18,99 zł

Rabat 11,7%
oszczędzasz 2,51 zł

22
Zszywanie - w ucieczce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zszywanie - w ucieczce
Niedostępny
Brak

Zbiór bardzo ekspresyjnych, mocnych wierszy, będących swego rodzaju rozliczeniem poety z życiem, z tym, co go bolało, z tym, co go cieszyło. Mierzy się w nich też z własną niedoskonałością. Jak we wszystkich utworach Jagiełły tak i tu tłem są góry, i wiejska zagroda.

24,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,9%
oszczędzasz 5,01 zł

23
Powieść o ojczyźnie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Powieść o ojczyźnie
Niedostępny
Brak

Powieść o ojczyźnie” ukraińskiej autorki Dzwinki Matijasz to książka nie tyle o kraju, co o ludziach. O życiu, miłości, smutku i pamięci. O tym, że naiwne spojrzenie dziecka odkrywa przed dorosłymi prawdę świata, że tęsknota za miłością może wyssać z człowieka życiodajne soki, a wolność jest niezbędna do życia. Że ojczyzna jest tam, gdzie żyją lub spoczywają najbliżsi, to zapamiętany krajobraz, zapach ogrodu i domu, to miejsce, za którym tęsknimy. Czytając tę książkę, nie ma się wątpliwości, że jej „akcja” rozgrywa się na Ukrainie. „Powieść o ojczyźnie” to również traktat – językowy, teologiczny i polityczny – ubrany w mistrzowską stylistycznie narrację wyeksponowaną przez tłumaczenie Bohdana Zadury.

34,00 zł
24,48 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,52 zł

24
Niemiecki Czasy Repetytorium - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niemiecki Czasy Repetytorium
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.26

To świetna pomoc dla uczniów, maturzystów, studentów, osób przygotowujących się do egzaminów językowych, a także wszystkich, którzy potrzebują uporządkowania wiadomości o czasach niemieckich. Dokładne omówienie czasów w języku niemieckim relacja czasownika (die Rektion des Verbs) wybór czasowników o wielorakim znaczeniu wybór czasowników słabych, mocnych, mieszanych.

29,90 zł
21,23 zł
Powiadomienie

Rabat 29,0%
oszczędzasz 8,67 zł

25
Uparte serce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Uparte serce
Dostępny17 szt.

Czy dwoje ludzi po przejściach ma szansę ułożyć sobie życie? Czy traumy z przeszłości można pokonać dzięki wierze i miłości? Zmęczona samotnym życiem, przybita tragedią, do której doszło w miejscu jej pracy, Kate podejmuje nowe wyzwanie: odnowienie rodzinnej posiadłości. Spotyka tam Matta, mężczyznę z tajemniczą przeszłością, który pomaga jej w tym przedsięwzięciu. To powieść o uwolnieniu z głębokiego smutku i pozostawieniu za sobą trudnego bagażu doświadczeń życiowych oraz o dążeniu ku pełni i szczęściu.

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

26
Małymi kroczkami. Liczymy do 10 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małymi kroczkami. Liczymy do 10
Dostępny19 szt.

Zestaw różnorodnych ćwiczeń przeznaczony dla nauczycieli szkół specjalnych, oddziałów przedszkolnych, klas zerowych. Opracowanie jest polecane do pracy z dziećmi z trudnościami edukacyjnymi; jako element uzupełniający i wzbogacający realizowany program nauczania matematyki.

32,00 zł
30,40 zł

Rabat 5,0%
oszczędzasz 1,60 zł

27
Z metafizyką przez życie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Z metafizyką przez życie
Niedostępny
Brak

Dla tych, którzy nie potrafią jeździć na snowboardzie, albo grać na skrzypcach, czynności te wydają się być jakąś abstrakcją. Identycznie rzecz ma się z uprawianiem filozofii, a w szczególności tej, którą Arystoteles określił jako „metafizyka” (gr. ta metá ta physiká). I jak wyczyny sportowe czy artystyczne jednych pociągają innych do nauki i naśladowania, dokładnie to samo dzieje się w przypadku uprawiania metafizyki. Podobnie jak w sporcie i sztuce, polem uprawnym metafizyki jest zastany świat realny: osób, zwierząt, roślin oraz rzeczy, a nie, jak by się komuś mogło wydawać, jedynie kartki papieru, czy ekran komputera. Toteż znajdujący się przed Państwem zbiór esejów filozoficznych ma wymiar praktyczny, ponieważ są to refleksje odnoszące się bezpośrednio do życia realnego człowieka w realnym świecie, nawiązujące nierzadko do jego aktualnej współczesnej kondycji. Refleksje te są próbą ukazania w bardziej prosty i przystępny sposób nieraz trudnych i złożonych filozoficznych problemów. Z reguły są to krótkie teksty, ale trafiające w sedno sprawy.

17,00 zł
12,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

28
Za Rodziną = Z Rodzina pod prąd - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Za Rodziną = Z Rodzina pod prąd
Dostępny4 szt.

Książka ta dotyczy sytuacji rodziny w kontekście obecnego życia społecznego. Pokazuje, jak działania władz osłabiają rodzinę na płaszczyźnie ekonomicznej, pchając do kryzysu demograficznego. Prawodawstwo Europy ułatwia rozwody i aborcję, a utrudnia wychowanie. Państwo przejmuje tradycyjne funkcje rodziny. Poddaje ją nadzorowi biurokratycznemu. Rodzina jest jednak wspólnotą naturalną, która wyprzedza państwo. Miłość małżeńska i rodzinna pozostaje kluczowym czynnikiem szczęścia i rozwoju człowieka. Biblia i tradycja Kościoła są przeciwne rozwodom. Chrześcijaństwo stoi po stronie rodziny. Michał Wojciechowski - teolog świecki, profesor Pisma Świętego w Olsztynie. Opublikował ponad 30 książek na temat Biblii, starożytności i etyki społecznej.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

Wróć do góry