hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2013.12.05

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 5 grudnia 2013 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Fiszki. Czasowniki nieregularne. Angielski (Patrycja Wojsyk), na drugim Fiszki Język angielski – Czasowniki frazowe (Patrycja Wojsyk). Kolejny produkt to Fiszki Język angielski – Idiomy (Patrycja Wojsyk) oraz Fiszki Język angielski – Kolokacje (Patrycja Wojsyk).
1
Fiszki. Czasowniki nieregularne. Angielski - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki. Czasowniki nieregularne. Angielski
Dostępny
61 szt.

Przedstawiamy fiszki do nauki języka angielskiego. Opakowanie zawiera trzy podstawowe formy 100 czasowników nieregularnych z transkrypcją fonetyczną (Infinitive, Past Simple i Past Participle). Nauka form czasu przeszłego czasowników nieregularnych to nieunikniony etap już w początkowej fazie nauki języka angielskiego – tytuł polecamy osobom, które reprezentują poziom podstawowy (A1) lub niższy średnio zaawansowany (A2). Wymiary: 8.2 x 2.6 x 6.5 cm

19,00 zł
13,99 zł

Rabat 26,4%
oszczędzasz 5,01 zł

19 osób kupiło
2
Fiszki Język angielski – Czasowniki frazowe - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Język angielski – Czasowniki frazowe
Dostępny
27 szt.

"Tytuł zawiera 100 podstawowych czasowników frazowych wraz z przykładami użycia ułatwiającymi utrwalenie znaczenia czasowników. Czasowniki frazowe (phrasal verbs) składają się z czasownika głównego i przyimka bądź partykuły, które często zmieniają nie do poznania znaczenie czasownika (np. to look - "patrzeć", ale: to look for - "szukać"). Z tego względu czasowniki frazowe sprawiają uczącym się języka angielskiego duże trudności. Dodatkowo jest to zagadnienie często zaniedbywane w procesie nauki języka angielskiego. A przecież phrasal verbs to najchętniej używane przez Anglików czasowniki! Nagrania mp3 – gratis!"

19,00 zł
13,99 zł

Rabat 26,4%
oszczędzasz 5,01 zł

8 osób kupiło
3
Fiszki Język angielski – Idiomy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Język angielski – Idiomy
Dostępny
34 szt.

"Tytuł prezentuje 100 idiomów wraz z przykładami użycia obrazującymi ich znaczenie. Zwroty idiomatyczne to zagadnienie niezmiernie ważne w nauce każdego języka - idiomy pojawiają się przede wszystkim w tzw. żywym języku: w codziennych konwersacjach, telewizji, prasie czy internecie. Ich poprawna znajomość będzie zatem procentować - z jednej strony większą pewnością w rozumieniu wypowiedzi, z drugiej strony możliwością poczucia się jak native speaker... Nagrania mp3 – gratis!"

19,00 zł
13,99 zł

Rabat 26,4%
oszczędzasz 5,01 zł

5 osób kupiło
4
Fiszki Język angielski – Kolokacje - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Język angielski – Kolokacje
Dostępny
22 szt.

"Tytuł zawiera 100 podstawowych kolokacji wraz z przykładami użycia ułatwiającymi utrwalenie znaczenia kolokacji. Właściwe użycie przyimków sprawia trudności wielu uczącym się języka angielskiego, gdyż nie można ich jednoznacznie przyporządkować przyimkom polskim (np. odpowiednikiem polskiej kolokacji "cierpieć na" jest angielska to suffer from). W omawianym tytule zgromadzono najczęściej pojawiające się w początkach nauki języka angielskiego zestawienia czasowników, rzeczowników i przymiotników z przyimkami (tzw. kolokacje czasownikowe, rzeczownikowe i przymiotnikowe). Nagrania mp3 – gratis!"

19,00 zł
13,99 zł

Rabat 26,4%
oszczędzasz 5,01 zł

5 osób kupiło
5
Fiszki Język niemiecki – Czasowniki nieregularne - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Język niemiecki – Czasowniki nieregularne
Dostępny
26 szt.

"Tytuł zawiera trzy podstawowe formy 100 najważniejszych czasowników mocnych i nieregularnych (Infinitiv, Imperfekt i Perfekt). Opanowanie form podstawowych czasowników mocnych i nieregularnych to nieunikniony etap w początkowej fazie nauki języka niemieckiego. Bez doskonałego przyswojenia sobie tego zagadnienia nie można używać bardziej złożonych struktur gramatycznych. Nagrania mp3 – gratis!"

19,00 zł
13,99 zł

Rabat 26,4%
oszczędzasz 5,01 zł

4 osoby kupiły
6
Fiszki Język hiszpański – Poznaj Hiszpanię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Język hiszpański – Poznaj Hiszpanię
Dostępny
15 szt.

"Poznaj Hiszpanię" to jeden z tytułów serii "FISZKI - Język i fakty" przybliżającej język i kulturę pięciu krajów europejskich najczęściej odwiedzanych przez turystów - Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii, Francji i Włoch. W tytule "Poznaj Hiszpanię" na 100 kartonikach przybliżamy geografię, politykę, historię i kulturę Hiszpanii. Podajemy też ciekawostki kulinarne i obyczajowe, a także najpopularniejsze stereotypy kojarzone z tym obszarem - a to wszystko po hiszpańsku. Nagrania mp3 – gratis!"

19,00 zł
13,99 zł

Rabat 26,4%
oszczędzasz 5,01 zł

3 osoby kupiły
7
Fiszki Język francuski – Czasowniki dla  początkujących - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Język francuski – Czasowniki dla początkujących
Dostępny
13 szt.

"FISZKI – Czasowniki dla początkujących" pozwolą szybko i skutecznie opanować zagadnienia związane z włoskimi czasownikami, niezbędnymi na poziomie podstawowym. Najnowsze wydanie zawiera: 300 trwałych kartoników 300 plików mp3 do pobrania pudełko do nauki w formie quizu (MEMOBOX) program do nauki online oraz praktyczne etui"

49,00 zł
34,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

3 osoby kupiły
8
Fiszki Język  niemiecki – Czasowniki dla  początkujących - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Język niemiecki – Czasowniki dla początkujących
Dostępny
29 szt.

"FISZKI – Czasowniki dla początkujących" pozwolą szybko i skutecznie opanować zagadnienia związane z nimieckimi czasownikami, niezbędnymi na poziomie podstawowym. Najnowsze wydanie zawiera: 300 trwałych kartoników 300 plików mp3 do pobrania pudełko do nauki w formie quizu (MEMOBOX) program do nauki online oraz praktyczne etui"

49,00 zł
34,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

2 osoby kupiły
9
Rachunkowość zarządcza - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rachunkowość zarządcza
Dostępny
22 szt.

Sposób i zakres wykorzystywania informacji finansowych przez zarządzających zależy od celów ich pozyskania. Niektóre systemy rachunkowości koncentrują się na dostarczaniu informacji dla celów kontroli, inne zaś służą raczej do wspomagania podejmowania decyzji dotyczących przyszłych działań. Biorąc pod uwagę, obie te perspektywy, autorzy szczegółowa omawiają w książce wszystkie podstawowe zagadnienia rachunkowości zarządczej, do których należą m.in.: - rola rachunkowości w procesie podejmowania decyzji i kontroli wykonania, - klasyfikacja kosztów, problemy związane z alokacją kosztów pośrednich, - różne systemy rachunku kosztów, - zagadnienia dotyczące podejmowania decyzji krótkoterminowych, - problemy związane z budżetowaniem, - ocena wyników menedżerów, - strategiczne narzędzia i współczesne koncepcje rachunkowości zarządczej.

99,00 zł
89,10 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 9,90 zł

2 osoby kupiły
10
Fiszki Język rosyjski – Słownictwo 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Język rosyjski – Słownictwo 2
Dostępny
12 szt.

"Oryginalne FISZKI pozwalają szybko i skutecznie opanować ponad 2100 słów i zwrotów na poziomie podstawowym. Najnowsze wydanie zawiera: 1040 trwałych kartoników 330 minut nagrań do pobrania pudełko do nauki w formie quizu (MEMOBOX) program do nauki online oraz praktyczne etui"

89,00 zł
62,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

1 osoba kupiła
11
Fiszki Język angielski – Przysłowia i cytaty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Język angielski – Przysłowia i cytaty
Dostępny
25 szt.

"Tytuł prezentuje 67 przysłów oraz 33 cytaty, które przypisywane są bądź to znanym Anglikom, bądź Amerykanom. Przysłowia i cytaty to zagadnienia, które pojawiają się w późniejszych etapach nauki języka obcego i są odzwierciedleniem swobody językowej uczącego się. Dzięki ich znajomości każdy może "zabłysnąć", uatrakcyjnić swoją wypowiedź czy celnie spuentować myśl. Nagrania mp3 – gratis!"

20,00 zł
14,99 zł

Rabat 25,1%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
12
Skarby III Rzeszy ukryte na Dolnym Śląsku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarby III Rzeszy ukryte na Dolnym Śląsku
Dostępny
23 szt.

Jest to książka nieco inna od dotychczasowych publikacji poświęconych chowaniu przez Niemców dzieł sztuki bądź poszukiwaniu ich po 1945 roku. Bardzo często oddajemy głos naocznym świadkom niezwykłych wydarzeń. To oni stają się wielokrotnie głównymi bohaterami, opowiadają o otaczającej ich rzeczywistości i nieznanych bądź dziś zapomnianych ludziach i faktach. Dzięki temu czytelnik ma możliwość wczucia się w klimat epoki, poznaje sposób działania i myślenia ówczesnych urzędników, zarówno polskich jak i niemieckich.

42,00 zł
30,24 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,76 zł

1 osoba kupiła
13
Fiszki Język rosyjski – Słownictwo 1 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Język rosyjski – Słownictwo 1
Dostępny
13 szt.

"Oryginalne FISZKI pozwalają szybko i skutecznie opanować ponad 2100 słów i zwrotów na poziomie podstawowym. Najnowsze wydanie zawiera: 1040 trwałych kartoników 285 minut nagrań do pobrania pudełko do nauki w formie quizu (MEMOBOX) program do nauki online oraz praktyczne etui"

89,00 zł
62,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

1 osoba kupiła
14
Jak zgadzać się na własne życie? - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak zgadzać się na własne życie?
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.06

Odpowiedzi na pytanie zadane w tytule książki: Jak zgadzać się na własne życie? szukać należy najpierw w głębi własnego serca, stając przed sobą samym i przed Bogiem z własnymi obawami i lękami, pragnieniami i nadziejami. Publikacja ma charakter poradnika duchowego – egzystencjalnego i odwołuje się nie tylko do sfery ducha i religii, ale także do psychologii. Człowiek jest bowiem jednością duchową, psychiczną i fizyczną. Stąd też nie można mówić o ludzkiej egzystencji bez odniesienia do procesów psychicznych, które się w niej dokonują. Książka składa się z dwu części. Pierwsza ukazuje przejawy niezgody na życie, druga zaś przedstawia dynamikę godzenia się na własne życie, która w najgłębszej swej istocie jest zawsze otwarcie się na Boga i Jego miłość. Integralną częścią książki są „Pytania do refleksji” oraz „Ćwiczenia na czas modlitwy”, dzięki którym książka może byś wykorzystana w rekolekcjach i skupieniach jak też jako wprowadzenie do osobistej modlitwy. Książka, bestseller polskiego rynku (tłumaczona także na języki słowiańskie) już niemal dwadzieścia lat pomaga, szczególnie ludziom młodym, w szukaniu odpowiedzi na pytanie: Jak zgadzać się na własne życie?

14,90 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
15
Moja kuchnia polska - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moja kuchnia polska
Dostępny
133 szt.

Za sprawą tego wydania pragniemy udowodnić, że równie satysfakcjonujące jak spożywanie jest przyrządzanie posiłków. Daj się przekonać, że polska kuchnia jest niezwykle smaczna i niebanalna. Już dziś pobierz naukę gotowania od samego mistrza i zasmakuj tradycji. Mateusz Gessler z wykształcenia architekt ogrodowy z zamiłowania kucharz i restaurator. Występował w wielu popularnych programach telewizyjnych, m.in. Top Chef. Na co dzień prowadzi restaurację Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler, którą odwiedza wielucelebrytów. Gotowanie na oczach gości, możliwość degustacji 24 godziny na dobę świadczą o niezwykłej otwartości na klienta. To tu, jak nigdzie indziej, poczujesz, że kuchnia zbliża ludzi.

39,99 zł
30,39 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 9,60 zł

1 osoba kupiła
16
Najwierniejsi z wiernych. Historia 12.Dywizji - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Najwierniejsi z wiernych. Historia 12.Dywizji
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.27

"Meine Ehre heisst Treue" czyli "mój honor nazywa się wierność" - ta dewiza SS chyba w najpełniejszym wymiarze znalazła swój wyraz w działaniach 12. Dywizji Pancernej SS Hitlerjugend. Jednostka ta została sformowana głównie z siedemnastoletnich członków nazistowskiej organizacji młodzieżowej Hitlerjugend, od której też wzięła swoją nazwę. Aliancka propaganda początkowo określała nową jednostkę niemiecką szyderczym określeniem "dywizja dzieci", ale już pierwsze walki w Normandii pokazały, że "dzieci" są twardym i fanatycznym przeciwnikiem, potrafiącym dać odpór posiadającemu znaczną przewagę wrogowi. Miejsce szyderstwa zajął strach, ale też podziw... Książka, którą oddajemy Czytelnikowi to owoc czternastu lat badań. Prezentuje ona historię tej niezwykle ciekawej i w pewnym sensie - ze względu na wiek większości jej żołnierzy - eksperymentalnej jednostki pancernej. Autorowi udało się zebrać wiele relacji uczestników walk, jakie toczyli żołnierze Dywizji Hitlerjugend na długim szlaku bojowym, które, uzupełnione o wiadomości archiwalne, tworzą bardzo interesujący i przejmujący obraz. Co ciekawe, w pracy wspierali autora nie tylko weterani Dywizji Hitlerjugend, ale również byli żołnierze i historycy z Wielkiej Brytanii, Francji, Kanady i Stanów Zjednoczonych. 12. Dywizja Pancerna Hitlerjugend walczyła w Normandii, gdzie w ciągu miesiąca walk poniosła straty w wysokości 60%. Po upadku Caen znalazła się w kotle pod Falaise, gdzie jej zadaniem było utrzymać jak najdłużej drogę odwrotu dla wojsk niemieckich. Wykonując to zadanie Dywizja utraciła większość sprzętu, jednak udało się jej uniknąć okrążenia, co pozwoliło w przyszłości odbudować jej wartość bojową i wykorzystać w walkach na innych frontach - co będzie tematem kolejnych części książki. Niezwykle ciekawy sposób prezentacji materiału historycznego sprawia, że dzieje Dywizji Hitlerjugend powinny znaleźć się w księgozbiorze wszystkich Czytelników, którzy interesują się działaniami wojsk pancernych w okresie II wojny światowej.

49,90 zł
34,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,97 zł

1 osoba kupiła
17
Chłopcy z zielonych stawów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chłopcy z zielonych stawów
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.02.09

Ta prawdziwa opowieść o serdecznej przyjaźni chłopców odrywa od klawiatury i ekranu monitora i przenosi nas w czasy przedwojenne, do wadowickiej wsi Podstawie. Tu rozciągają się szerokie wody stawów, pełne życia, bogatej roślinności, gdzie kłębi się ruchliwa moczarka kanadyjska i widać stojące w nich, pulsujące białością wełniane chmury, jakby świat obrócił się do góry nogami. Niedaleko, za torami będącymi zarazem granicą, od której ciągnęły się zabudowania wsi Podstawie mieszkał chłopiec nazywany Pigusiem. Był półsierotą i podwójnym kaleką. Zamykany w małej izbie w zimowe dni, siedząc przy zamarzniętym oknie patrzył na wrogi dla niego świat i marzył. Marzenia miał zwyczajne, proste, normalne, tyle że było ich tak wiele: mieć zdrową nogę, niechaj ta sztywność w prawym łokciu ustąpi, niech ręka będzie ręką sprawną a nie kaleką, niech zawsze będą koło niego przyjaciele Ziutek, Jędrek, Franuś-Beczka i Czesiu, żeby nigdy nie rósł na polach pęczak ani kapusta, żeby pies, Cygan, nie był uwiązany, żeby on, Piguś, chodził do szkoły, żeby na stawach mógł pływać, żeby potrafił jaskółki chwytać za ogon, żeby... żeby... żeby zawsze był tak szczęśliwy, jak... w Świętojańską Noc...

24,00 zł
17,99 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 6,01 zł

18
Pozłacany róg Tom 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pozłacany róg Tom 2
Dostępny
3 szt.

Rok 1873 – początek La Belle Époque. Ład i pokój w Europie wydają się ustanowione na zawsze. Jak w tych spokojnych czasach żyją bohaterowie pierwszych części powieści? Jakie mają plany, marzenia, możliwości? Czy są szczęśliwi? A może zwyczajnie nudzą się, żyjąc z dnia na dzień? W końcu to osoby należące do uprzywilejowanej warstwy społecznej… Bez obawy! Tu życie aż kipi! W mnogości przedstawionych z doskonałym wyczuciem dramatycznym scen odnajdujemy fascynujący klimat dawnych dni. Czyny szlachetne i podłe, niechęć i pożądanie, śmiech i łzy, stracone nadzieje i uśmiech fortuny, narodziny i śmierć, rozpacz i nadzieja – tworzą tu wielobarwną mozaikę, w której piękno szczegółów harmonijnie splata się z obrazem całości w szeroką epicką opowieść. Autorka nie ogranicza się do prostego opisu zdarzeń, ale od czasu do czasu skłania swoich bohaterów do filozoficznych refleksji. Szczególną przyjemność sprawia obserwowanie, jak zmieniają się w czasie postacie już znane – czeka tu nas niejedna niespodzianka! Doda Około-Kułak, autorka powieści „Księga motyli” i „Ptaszyna” (Świat Książki), sztuki „Siostrzyczki biorą wszystko” (w repertuarze teatru Bagatela w Krakowie), debiutowała opowiadaniem „Mgła” w tygodniku „Przekrój”. W 2013 nakładem Wydawnictwa Novae Res ukazał się I tom „Pozłacanego rogu”.

34,00 zł
24,82 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,18 zł

19
Golem i Dżin, część I - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Golem i Dżin, część I
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.03.10

Połączyła ich bezsenność Dwie mityczne istoty z odległych stron świata spotykają się w jednym mieście pod osłoną nocy. Golem Chava – stworzona w dalekiej Polsce oraz dżin Ahmad – zrodzony z ognia w starożytnej Syrii. Debiutancka powieść Helene Wecker w niezwykły sposób splata żydowską tradycję z kulturą Bliskiego Wschodu i literacką wizją Nowego Jorku u schyłku XIX wieku. Niezwykły tygiel magii, wierzeń i mitów w jedynej takiej książce.

39,90 zł
31,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

20
Oswoić swojego raka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Oswoić swojego raka
Dostępny
6 szt.

Oswoić swojego raka to autobiograficzna opowieść o zmaganiach młodej kobiety z chorobą nowotworową. Autorka dzieli się swoimi wspomnieniami i przemyśleniami, aby dać nadzieję i siłę osobom chorym. Książka ta ma być wsparciem dla tych, u których stwierdzono nowotwór, i ich rodzin, lecz może stać się także źródłem inspiracji i motywacji dla każdego. Oswoić swojego raka to również rodzaj poradnika, w którym autorka opisuje swoją reakcję na wieść o nieuleczalnej chorobie, codzienne zmagania z chorobą, rehabilitację, badania i operacje, a następnie kolejne wizyty kontrolne. Zawarte są w niej także porady dotyczące odżywiania, żywności ekologicznej, zdrowego trybu życia. Dzięki chorobie autorka odkryła w sobie artystyczną pasję – zajęła się decoupage’em, malowaniem, fotografią. Swoim optymizmem i determinacją próbuje oswoić innych z rakiem oraz zmotywować ich do walki. W tym wszystkim towarzyszą jej przyjaciele, rodzina i wierny miś Stefan oraz pies Puma. To książka o tym, jak chęć życia, wiara w Boga i pasja pomagają pokonywać przeszkody.

30,00 zł
21,90 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 8,10 zł

21
Arcanus Arctica - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Arcanus Arctica
Dostępny
4 szt.

Wojna, intryga i demony przeszłości, przed którymi nie ma ucieczki. Aby powrócić do tych, których kochasz, musisz postawić na szali swoje życie. Rok 1981, Arktyka. Na stacji naukowo-badawczej śmierć ponosi jeden z uczestników wyprawy. Z czasem okazuje się, że nie był to wypadek, a morderstwo. Podejmowane przez szefa misji próby ustalenia sprawcy kończą się fiaskiem... W oddalonej o tysiące kilometrów Polsce rządni władzy oficerowie zawiązują spisek mający na celu obalenie dotychczasowych przywódców. Zostaje wprowadzony stan wojenny, sytuacja wymyka się spod kontroli. Zbrojny konflikt wylewa się poza granice Polski, co grozi destabilizacją całego bloku wschodniego… Tymczasem nad Arktyką szaleje burza śnieżna. Dochodzi do zniszczenia radiowęzła i stacja zostaje odcięta od świata. Atmosfera gęstnieje z każdą chwilą... Co łączy zagadkowe morderstwo z odległą przeszłością? Czy jego rozwikłanie będzie końcem koszmaru, a może tylko… jego początkiem? Dariusz Pawłowski, urodzony 25.05.1972 roku w Warszawie, gdzie mieszka do tej pory. Z wykształcenia ekonomista, przez wiele lat związany z sektorem IT, w którym pracował jako programista baz danych. Jedną z największych pasji w jego życiu są podróże; zwiedził już Bliski Wschód, Afrykę, Azję Centralną i Kaukaz. Czynnie uprawia kolarstwo górskie i biegi przełajowe.

29,00 zł
21,17 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,83 zł

22
Architektura okupowanej Łodzi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Architektura okupowanej Łodzi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.09.16

Książka Tomasza Bolanowskiego Architektura okupowanej Łodzi. Niemieckie plany przebudowy miasta przedstawia mniej znaną kartę historii Łodzi w czasie okupacji. Łódź miała się stać prawdziwym niemieckim miastem. Autor przedstawia plany, zamierzenia urbanistyczne i architektoniczne Niemców. Już w styczniu 1940 r. okupant prawie czterokrotnie powiększył administracyjne granice miasta, a w ciągu roku gotowy był Plan Gospodarczy Łodzi sporządzony przez prof. Walthera Bangerta z biura Alberta Speera. W październiku 1941 r. rozkazem Adolfa Hitlera Łódź została objęta ustawą o Neugestaltung deutscher Städte. Były to dokumenty umożliwiające jej kompleksową przebudowę. Tomasz Bolanowski w ciekawy sposób odkrywa przed Czytelnikiem kolejne etapy planowanych prac, np. nowy układ komunikacyjny i projekty wyburzenia obiektów przemysłowych w centrum. Książka pozwoli łodzianom dostrzec historyczne oblicze ich miasta, m.in. ślady po rozpoczętej przebudowie Śródmieścia, intrygujące swoją odmiennością zespoły poniemieckich budynków przy ulicach Kalinowej, Ziołowej i na Stokach. W Łodzi można znaleźć przykłady niemal każdego rodzaju zabudowy mieszkaniowej stosowanej przez faszystów w okresie II wojny światowej. Publikacja zainteresuje nie tylko historyków, ale także miłośników Łodzi i jej architektury. Publikację wzbogacą unikatowe ilustracje, plany i projekty architektoniczne.

79,90 zł
57,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 22,37 zł

23
Jak stawałem się chirurgiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jak stawałem się chirurgiem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.09

Historia życiowa każdego z chirurgów jest nieco inna. Jednym z przesłań 66. Kongresu Towarzystwa Chirurgów Polskich było "(…) z chirurgiem jak z poetą - trzeba się nim urodzić". W czasach, kiedy młodzi chirurdzy szukają autorytetów i wzorców do naśladowania powstała książka, która jest zbiorem wystąpień prezentowanych na Sympozjum w Sarzynie "Jak stawałem się chirurgiem. Osobowość chirurga". Profesorowie: Krzysztof Bielecki, Michał Krauss, Jerzy Polański, Edward Stanowski, Stanisław Zapalski, Zygmunt Górka, Ordynatorzy - doktorzy nauk medycznych: Jędrzej Gajda, Leszek Czerwiński, Tadeusz Karakuła, zgodzili się opisać swoją długą drogę stawania się chirurgiem. Ujmujące, wzruszające i zabawne historie, opowiedziane z punktu widzenia mądrego i dojrzałego już lekarza - chirurga, sprawiają, że czytelnik zapoznaje się z tym zawodem od drugiej, jakże ciekawej strony. Natomiast młodzi lekarze, dopiero wchodzący w zawód chirurga, z powodzeniem znajdą wzór do naśladowania.

30,00 zł
21,00 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 9,00 zł

24
Fiszki Język francuski – Poznaj Francję - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Język francuski – Poznaj Francję
Dostępny
12 szt.

"Poznaj Francję" to jeden z tytułów serii "FISZKI - Język i fakty" przybliżającej język i kulturę pięciu krajów europejskich najczęściej odwiedzanych przez turystów - Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii, Francji i Włoch. W tytule "Poznaj Francję" na 100 kartonikach przybliżamy geografię, politykę, historię i kulturę Francji. Podajemy też ciekawostki kulinarne i obyczajowe, a także najpopularniejsze stereotypy kojarzone z tym obszarem - a to wszystko po francusku. Nagrania mp3 – gratis! "

19,00 zł
13,99 zł

Rabat 26,4%
oszczędzasz 5,01 zł

25
Fiszki Język włoski – Czasowniki dla  początkujących - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Język włoski – Czasowniki dla początkujących
Dostępny
9 szt.

"FISZKI – Czasowniki dla początkujących" pozwolą szybko i skutecznie opanować zagadnienia związane z włoskimi czasownikami, niezbędnymi na poziomie podstawowym. Najnowsze wydanie zawiera: 300 trwałych kartoników 300 plików mp3 do pobrania pudełko do nauki w formie quizu (MEMOBOX) program do nauki online oraz praktyczne etui"

49,00 zł
34,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

26
Fiszki Język hiszpański – Czasowniki dla  początkujących - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Język hiszpański – Czasowniki dla początkujących
Dostępny
17 szt.

"FISZKI – Czasowniki dla początkujących" pozwolą szybko i skutecznie opanować zagadnienia związane z hiszpańskimi czasownikami, niezbędnymi na poziomie podstawowym. Najnowsze wydanie zawiera: 300 trwałych kartoników 300 plików mp3 do pobrania pudełko do nauki w formie quizu (MEMOBOX) program do nauki online oraz praktyczne etui"

49,00 zł
34,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

27
Fiszki Język włoski – Poznaj Włochy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Język włoski – Poznaj Włochy
Dostępny
15 szt.

"Poznaj Włochy" to jeden z tytułów serii "FISZKI - Język i fakty" przybliżającej język i kulturę pięciu krajów europejskich najczęściej odwiedzanych przez turystów - Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii, Francji i Włoch. W tytule "Poznaj Włochy" na 100 kartonikach przybliżamy geografię, politykę, historię i kulturę Włoch. Podajemy też ciekawostki kulinarne i obyczajowe, a także najpopularniejsze stereotypy kojarzone z tym obszarem - a to wszystko po włosku. Nagrania mp3 – gratis!"

19,00 zł
13,99 zł

Rabat 26,4%
oszczędzasz 5,01 zł

28
Fiszki Język niemiecki – Poznaj Niemcy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Język niemiecki – Poznaj Niemcy
Dostępny
27 szt.

"Poznaj Niemcy" to jeden z tytułów serii "FISZKI - Język i fakty" przybliżającej język i kulturę pięciu krajów europejskich najczęściej odwiedzanych przez turystów - Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii, Francji i Włoch. W tytule "Poznaj Niemcy" na 100 kartonikach przybliżamy geografię, politykę, historię i kulturę Niemiec. Podajemy też ciekawostki kulinarne i obyczajowe, a także najpopularniejsze stereotypy kojarzone z tym obszarem - a to wszystko po niemiecku. Nagrania mp3 – gratis! "

19,00 zł
13,99 zł

Rabat 26,4%
oszczędzasz 5,01 zł

29
Fiszki Język angielski – Poznaj Wielką Brytanię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Język angielski – Poznaj Wielką Brytanię
Dostępny
21 szt.

"Poznaj Wielką Brytanię" to jeden z tytułów serii "FISZKI - Język i fakty" przybliżającej język i kulturę pięciu krajów europejskich najczęściej odwiedzanych przez turystów - Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii, Francji i Włoch. W tytule "Poznaj Wielką Brytanię" na 100 kartonikach przybliżamy geografię, politykę, historię i kulturę Wielkiej Brytanii. Podajemy też ciekawostki kulinarne i obyczajowe, a także najpopularniejsze stereotypy kojarzone z tym obszarem - a to wszystko po angielsku. Nagrania mp3 – gratis! "

19,00 zł
13,99 zł

Rabat 26,4%
oszczędzasz 5,01 zł

1 osoba kupiła
30
Fiszki Język niemiecki – Czasowniki dla  średnio zaawansowanych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Język niemiecki – Czasowniki dla średnio zaawansowanych
Dostępny
13 szt.

"FISZKI – Czasowniki dla średnio zaawansowanych" pozwolą szybko i skutecznie opanować zagadnienia związane z niemieckimi czasownikami, niezbędnymi na poziomie podstawowym. Najnowsze wydanie zawiera: 1000 trwałych kartoników 1000 plików mp3 do pobrania pudełko do nauki w formie quizu (MEMOBOX) program do nauki online oraz praktyczne etui"

89,00 zł
62,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

31
Fiszki Język hiszpański – Czasowniki dla  średnio zaawansowanych - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Fiszki Język hiszpański – Czasowniki dla średnio zaawansowanych
Dostępny
19 szt.

"FISZKI – Czasowniki dla początkujących" pozwolą szybko i skutecznie opanować zagadnienia związane z hiszpańskimi czasownikami, niezbędnymi na poziomie podstawowym. Najnowsze wydanie zawiera: 1000 trwałych kartoników 1000 plików mp3 do pobrania pudełko do nauki w formie quizu (MEMOBOX) program do nauki online oraz praktyczne etui"

89,00 zł
62,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 26,70 zł

32
Prawo do ustalenia tożsamości w polskim porządku prawnym - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prawo do ustalenia tożsamości w polskim porządku prawnym
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.12.16

W nowoczesnych systemach prawnych wraz z rozwojem praw człowieka w znaczeniu, jakie temu pojęciu nadało prawo międzynarodowe, odpowiedni status - jako podmiot prawa - zyskał sam człowiek. Pogłębiona dziś, o występujące w historii ludzi i narodów okrutne zjawiska łamania praw człowieka, świadomość godności istoty ludzkiej oznacza żywą świadomość godności wszystkich ludzi. Człowiek właśnie w oparciu o reakcje etyczne, ocenę zła, które neguje najwyższe prawa moralne, rozumie sens współżycia państwa, społeczeństwa, czy też własnej rodziny. W konsekwencji dostrzega, dzięki wrodzonej samoświadomości, potrzebę silnej więzi i jedności pomiędzy etyką - medycyną - a prawem. Nie sposób nie zgodzić z żywymi świadkami faszystowskich eksperymentów medycznych i zbrodni ustrojów totalitarnych, że jedyną wartość, którą człowiek zdołał ocalić w tych nieludzkich czasach, była właśnie godność. To dzięki niej, mógł nadawać właściwy sens swojemu dalszemu ludzkiemu byciu. Dlatego też pomiędzy etyką - medycyną i prawem nie może istnieć żadna presja zewnętrzna, która wyzwoli "nowe strategie otępiania ludzkiej świadomości". W konsekwencji, z samej etyki uczyni etykę kaleką, z medycyny - przemysł, a z prawa - jedynie mechanizm, czy gwaranta swojej bezkarności Zrozumiała jest zatem próba samoobrony człowieka przed zagubieniem w świecie własnej cywilizacji, utratą kontroli nad wieloma procesami z nią związanymi, czy wreszcie utratą własnej tożsamości.

45,00 zł
37,35 zł
Powiadomienie

Rabat 17,0%
oszczędzasz 7,65 zł

33
W świecie porozumienia bez przemocy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
W świecie porozumienia bez przemocy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.06.14

Praktyczne narzędzia do budowania więzi i komunikacji. Zbiór ostatnich pism Marshalla B. Rosenberga, jednego z największych nauczycieli naszych czasów, który wbrew wszechobecnej przemocy na świecie konsekwentnie wprowadza w życie swoją pokojową filozofię życia i zaraża nią innych. Człowieka, który wierzy, że naturą ludzką jest dawać siebie innym i czerpać radość z tego, że nasze wspólne życie staje się lepsze. • Czeka cię niemiłe spotkanie z szefem? • Wychowawczyni zadzwoniła ze szkoły w sprawie twojego dziecka? • Jesteś po nieprzyjemnej kłótni z partnerem lub partnerką? • Wiesz, że twój kolejny ruch zdecyduje o relacji z ważnymi dla ciebie osobami? • Jak postąpić? Jak się zachować? Często znajdujemy się w podobnych sytuacjach ‒ i równie często reagujemy według stałych schematów: bronimy swoich racji, nie chcemy słuchać drugiej strony, mówimy rzeczy okrutne ze złości lub frustracji. Ale może być inaczej. Porozumienie bez Przemocy dostarcza narzędzi do lepszego rozumienia siebie i innych. Pokazuje, jak dotrzeć do sedna konfliktów i jak je rozwiązać. Jak komunikować innym ludziom swoje potrzeby, nie raniąc ich, oraz jak odgadywać ich potrzeby.

32,90 zł
30,60 zł
Powiadomienie

Rabat 7,0%
oszczędzasz 2,30 zł

34
Czekoladowe ciasta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czekoladowe ciasta
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.06.09

Biszkopt czy ciasto drożdżowe z kroplą czekolady zmienia naturalny smak ciasta w fascynującą, pełną aksamitu i delikatności tajemnicę. Niezapomniany czar tortu wiedeńskiego i orzeźwiający urok rumowo-śliwkowego brownie to tylko przedsionek kulinarnych odkryć, jakie obiecuje nam świat czekolady. W książce obok wykwintnych tortów znajdziemy krajankę z wiśniami, morelowo-orzechowe trójkąty i krówkową kostkę. Raj dla łasuchów i wszystkich smakoszy dobrych ciast.

29,90 zł
23,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,98 zł

35
Akademia malucha. Zabawy edukacyjne pięciolatka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia malucha. Zabawy edukacyjne pięciolatka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.04.20

Zabawy edukacyjne z naklejkami! Poprawiają umiejętności manualne dziecka, uczą kolorów i kształtów, ćwiczą wyobraźnię i koncentrację, rozwijają myślenie, pomagają rozwijać słownictwo, uczą orientacji przestrzennej, przygotowują do pisania i czytania. Zapraszamy do nauki i zabawy z Akademią malucha.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

36
Akademia malucha. Zabawy edukacyjne czterolatka - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia malucha. Zabawy edukacyjne czterolatka
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.21

Zabawy edukacyjne z naklejkami! Poprawiają umiejętności manualne dziecka, uczą kolorów i kształtów, ćwiczą wyobraźnię i koncentrację, rozwijają myślenie, pomagają rozwijać słownictwo, uczą orientacji przestrzennej. Zapraszamy do nauki i zabawy z Akademią malucha.

5,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,2%
oszczędzasz 1,01 zł

37
Ustrój polityczny RP w świetle Konstytucji z 1997 r. - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ustrój polityczny RP w świetle Konstytucji z 1997 r.
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.03.07

Uaktualnione, siódme już wydanie podręcznika obejmuje szczegółowe i przystępne omówienie m.in.: – zasad ustroju politycznego, – regulacji prawnych dotyczących organizacji, podstaw funkcjonowania i kompetencji organów władzy państwowej oraz – zasad i funkcji prawa wyborczego. W najnowszym wydaniu przedstawiono m.in. zmiany wynikające z Kodeksu wyborczego oraz z nowelizacji Konstytucji RP wprowadzającej zakaz wyboru na posła lub senatora osoby skazanej prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego. Podręcznik przeznaczony jest przede wszystkim dla studentów prawa, administracji i politologii, studentów studiów podyplomowych, a także przedstawicieli nauki i wszystkich zainteresowanych problematyką prawa konstytucyjnego. Będzie również pomocny działaczom politycznym, parlamentarzystom oraz dziennikarzom.

49,00 zł
44,10 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 4,90 zł

38
Malowanki wodne. Pojazdy - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Malowanki wodne. Pojazdy
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.02.20

Kolorowe malowanie bez farb! W każdej z książeczek dzieci znajdą konturowe obrazki zwierząt, owoców lub warzyw. Do wspaniałej zabawy wystarczy dodać tylko pędzelek i naczynie z wodą. Każde dziecko może poczuć się prawdziwym artystą!

4,00 zł
3,99 zł
Powiadomienie

Rabat 0,2%
oszczędzasz 0,01 zł

39
Harry Kocham Cię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Harry Kocham Cię
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.08.11

CZY WIESZ O NIM WSZYSTKO? Nie ma wątpliwości, że należysz do rzeszy fanów i fanek One Direction i pilnie śledzisz zawrotną karierę chłopaków – od skromnych początków w X Factorze, po triumfalny pochód przez sceny całego globu! Choć kochasz ich wszystkich, jeden wprawia cię w drżenie bardziej niż inni. Który? To proste – och-jakże-uroczy Harry Styles! Jak dużo wiesz o numerze jeden w 1D? Sprawdź swoją wiedzę w książce, która jest prawdziwą petardą quizów, testów, zagadek i łamigłówek. W trakcie umysłowych zmagań możesz jednak odświeżyć mózg, poznając mnóstwo faktów z jego życia. Poznaj całą prawdę o przystojniaczku z głową w lokach i przekonaj się, jak fantastycznym jesteś jego fanem albo jak idealną fanką! Tylko dla Harrymaniaków!

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

40
Wehrmacht. Odznaczenia bojowe 1942-1944 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wehrmacht. Odznaczenia bojowe 1942-1944
Dostępny
37 szt.

Oddaję w Państwa ręce książkę, która ma spełnić rolę przewodnika, zawierającego zarys genezy odznak ze szczególnym zwróceniem uwagi na charakterystykę, rozwiązania graficzne i wyjaśnienie zawartych w nich symboli oraz kodu kolorystycznego. W oparciu o zebrane materiały archiwalne, źródłowe i własną interpretację faktów z historii bojowej Wehrmachtu, starałem się wyjaśnić, co wyrażać miały odpowiednio ukształtowane i ozdobione odznaki bojowe noszone na mundurach przez niemieckich żołnierzy.

46,50 zł
33,48 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,02 zł

41
Rób to, co kochasz, a znajdziesz w sobie siłę - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rób to, co kochasz, a znajdziesz w sobie siłę
Dostępny
2 szt.

Trener motywacyjny Bob Doyle, jeden z bohaterów występujących w filmie „Sekret”, prostuje błędne wyobrażenia i mity na temat prawa przyciągania, oferując praktyczny i łatwy do zastosowania program tworzenia dostatku, powodzenia i radości w życiu. Doyle odnosi się wprost do obiekcji, pytań i wątpliwości, jakie nadal wiele osób ma w stosunku do przyciągania bogactwa i szczęścia. Książka Rób to, co kochasz, a znajdziesz w sobie siłę przedstawia praktyczne podejście do przejęcia kontroli nad swoim życiem i realizacji pragnień. Bob Doyle wyjaśnia krok po kroku, jak możesz świadomie tworzyć swoje życie. Udowadnia, że prawo przyciągania nie jest narzędziem rozwoju osobistego, które można dobrze lub źle zastosować, tylko głęboką zasadą działania energii we wszechświecie. Skuteczne wykorzystanie tego prawa wymaga bacznej uwagi, świadomości swojego miejsca i zdecydowanego dążenia do realizacji naszych pragnień. Bo najważniejsza jest pasja, wizja i cel.

39,00 zł
28,08 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 10,92 zł

42
Przedksiężycowi III - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przedksiężycowi III
Dostępny
118 szt.

Lunapolis - ostatnia metropolia na samotnej planecie. Miasto artystów i morderców, którzy z zabijania uczynili sztukę, niezwykły tygiel mechanoidów, duszoinżynierów projektujących dzieci na zamówienie rodziców, eksperymentów z ciałem, które pozwalają osiągnąć perfekcję i dają szansę na przetrwanie. Oto Lunapolis - miejsce oczekiwania na Skok, który szczęśliwców przybliży do Przebudzenia, a niegodnych strąci w otchłań przeszłości. Czy Finnen, niespełniony malarz, zdoła wreszcie uczynić dzieło sztuki ze swojego życia? Jaki los zaprojektował ociec dla Kairy, dziewczyny tak zwyczajnej, że aż niebezpiecznej, w mieście w którym wszyscy starają się wyróżniać za wszelką cenę? Dokąd tak naprawdę doleciał wraz z międzygwiezdną załogą Daniel Pantalekis? Anna Kańtoch - pisarka i orientalistka (specjalność: arabistyka), autorka m.in. Diabła na wieży, Miasta w zieleni i błękicie, powieści niesamowitej Czarne. W 2007 laureatka nagrody Europejskiego Stowarzyszenia Science Fiction dla najbardziej obiecującego młodego twórcy. Trzykrotna zdobywczyni nagrody Zajdla, najważniejszego wyróżnienia dla polskich fantastów.

42,00 zł
33,18 zł

Rabat 21,0%
oszczędzasz 8,82 zł

43
Szachy Solo - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szachy Solo
Egmont - gry
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.11.27

Wśród różnych dostępnych na rynku planszówek, łamigłówek i gier logiczno-strategicznych zestaw „Szachy Solo” wyróżnia oparcie na zasadach szachowych. Dzięki temu gra firmy Egmont może być wspaniałym wsparciem i uzupełnieniem nauki gry w szachy oraz rozwijać wyobraźnię przestrzenną i logiczne myślenie. To jednak nie wszystko – „Szachy Solo” są również świetną rozrywką dla entuzjastów królewskiej gry o różnych poziomach zaawansowania. Honorowy patronat nad grą objął Polski Związek Szachowy,który skonsultował merytorycznie polską wersję językową. Liczba graczy: 1 osoba Wiek: od 8 lat

74,90 zł
56,18 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 18,72 zł

44
Plecak szkolny Violetta - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Plecak szkolny Violetta
Paso
Niedostępny
Brak

Plecak szkolny Violetta. Plecak posiada dwie duże komory zapinane na zamek oraz mniejszą kieszeń na froncie wykonana z brokatowego PVC. Dodatkowo po bokach znajdują się dwie kieszenie z siatki. Plecy są usztywniane, pokryte siatką. Uchwyty gumowe, szerokie, profilowana szelki, oraz elemanty odblaskowe. Materiał Polyester 420D/PVC Rozmiar 43x31x20 cm

95,82 zł
Powiadomienie
45
Siedem grzechów głównych. Zazdrość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Siedem grzechów głównych. Zazdrość
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.11.12

Gdy w grę wchodzą nieczystość i zazdrość, tragedia zwykle czeka tuż za rogiem... Adam i Beth są idealną parą. On to typowy amerykański przystojniak, ona – ideał o blond włosach. Wszyscy ich kochają. No, może nie wszyscy. Harper od dawna ostrzy sobie zęby na Adama, a Kane chce zdobyć Beth. Małe miasteczko, sześciu bohaterów i nieskończenie wiele intryg...

39,90 zł
27,93 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 11,97 zł

46
Zayn. Kocham Cię - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zayn. Kocham Cię
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.06.18

Czy wiesz o nim wszystko? Kiedy chłopcy z One Direction stali się sensacją półfinałów słynnego X_Factor, Zayn Malik wypowiedział prorocze słowa: „To jeszcze nie koniec One Direction”. I miał rację! Dziś zespół ma fanów i fanki na całym świecie, a jego członkowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Każdy fan i każda fanka mają swojego faworyta w tej kapeli, a jeśli imię twojego brzmi: Zayn – to ta książka jest dla ciebie! Znajdziesz tu mnóstwo faktów z jego życia, doprawionych atrakcyjnymi anegdotami, a do tego czeka cię łamigłówkowy zawrót głowy, z quizami, testami i grami. Jeśli zaliczysz ten sprawdzian wiedzy o swoim idolu, śmiało możesz uznać się za superfana lub superfankę! Czego Zayn szuka w dziewczynach? Jaki jest jego styl? Co lubi najbardziej i jak może wyglądać randka z nim? Pochłaniaj stronę za stroną i poznawaj zaynmujące fakty! Tylko dla Zaynjomków!

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

47
Cztery pory baśni Zima część 3 Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cztery pory baśni Zima część 3 Audiobook
Dostępny
24 szt.

Zimowa piłka Rybna gwiazdka Aniołek Łabędzi śpiew Pingwin królewski Spadochron Kruk samotnik Pączek Najdziwniejszy dzień Przedwiośnie Sople Dwa pierwiosnki Ostatki Popielec Kotki Pompuś Dzień Kobiet Pieśń nad łąkami Zajęcza Skałka Garniec Ucieczka Zielone pojęcie Basen Rogi Śniadanie motylka Przeganianie zimy Koło Ślepa miłość Zima odchodzi czyta Bożena Stachura.

24,90 zł
17,99 zł

Rabat 27,8%
oszczędzasz 6,91 zł

48
Pieśń o poranku - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieśń o poranku
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2019.10.03

Larissa Stark ma cudownego męża, piękne dzieci i dom, który uwielbia. Ale czasami, gdy ma się wszystko, przestaje to wystarczać. Przypadkowe spotkanie z młodszym nieznajomym mężczyzną odmienia jej idylliczne życie. Larissa zadaje sobie pytanie , czy to, w co do tej pory wierzyła, jest prawdą, i rozważa to, co dotychczas wydawało się nie do pomyślenia. Ale jeśli odważy się na niemożliwy krok, czym stanie się jej życie? Cokolwiek wybierze, ktoś zostanie zdradzony…

39,90 zł
31,92 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,98 zł

49
Progetto Italiano Nuovo 1B. Podręcznik w 2013 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
107,50 zł
98,90 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 8,60 zł

Wróć do góry