hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2013.11.17

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 17 listopada 2013 roku.
1
Prezydent Lech Kaczyński. Odwaga i wizja + DVD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Prezydent Lech Kaczyński. Odwaga i wizja + DVD
Dostępny29 szt.

Przedstawiona publikacja to próba podsumowania dorobku współtwórcy „Solidarności” i zarazem jednego z najwybitniejszych polityków wyzwolonej spod komunizmu Polski. Pierwszego Prezydenta III Rzeczpospolitej, który podjął się wyzwania uwolnienia naszego państwa od wpływów postkomunizmu. Proponowana publikacja prezentuje Jego drogę od Wolnych Związków Zawodowych i „Solidarności” do prezydentury w wolnej Polsce, którą kreślą wytrawni publicyści. Do książki dołączona jest płyta DVD.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

2
Perełka 19. Zimowe zdziwienie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Perełka 19. Zimowe zdziwienie
Niedostępny
Brak

W klimat bożonarodzeniowy wprowadza nas siedem krótkich scenek z życia wziętych. Czy coś jeszcze może nas zadziwić, czy możliwa jest w życiu zmiana na lepsze? Cuda życia pokrywa zwyczajność, tak jak zimą wszystko przykrywa jednostajna biel. Ale od zdziwienia zaczyna się zachwyt, wiara, miłość... Zdziwieniem żywi się nadzieja (Tadeusz Ruciński). Do tej perełki można włożyć opłatek i wysłać bliskiej nam osobie. Na pewno ucieszy się, że o niej pamiętamy.   Trudno zdziwić się zimą, gdy wszystko przykrywa jednostajna biel, jak cud życia pokrywa zwyczajność. Ale od zdziwienia zaczyna się zachwyt, wiara, miłość...

4,99 zł
Powiadomienie
Wróć do góry