hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2013.11.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 6 listopada 2013 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Wyścigi Samochodowe, na drugim FISZKI język niemiecki Starter Poziom podstawowy. Kolejny produkt to Calvin i Hobbes. Tom 7. Atak obłąkanych, zmutowanych śnieżnych potworów zabójców (Bill Watterson) oraz Thorgal Kriss de Valnor 4. Sojusze (Yves Sente, Giulio de Vita).
1
Wyścigi Samochodowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyścigi Samochodowe
Dostępny14 szt.

W grze może uczestniczyć od dwóch do czterech graczy w wieku od 4 do 104 lat. Wyścigi Samochodowe to gra bardzo uniwersalna i w pełni elastyczna. Wspiera rozwój myślenia twórczego, strategicznego i rozbudza ducha walki sportowej zapewniając na każdym etapie rozgrywki masę dobrej zabawy oraz zdrowej konkurencji. WS jest kontrapunktem dla gier tradycyjnych. WS ściśle i rzetelnie nawiązuje do atmosfery oraz specyfiki zawodów F1, a wiele zasad gry stworzono na bazie oryginalnego regulaminu Formuły 1. Przed przystąpieniem do gry należy wykreować planszę, czyli z elementów puzzli utworzyć tor wyścigowy. Można go budować wg własnego uznania, ale również przy pomocy gotowych przykładów.

66,42 zł
47,82 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,60 zł

4 osoby kupiły
2
FISZKI język niemiecki Starter Poziom podstawowy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
FISZKI język niemiecki Starter Poziom podstawowy
Dostępny30 szt.

Tytuł zawiera 550 słów i zwrotów niezbędnych każdej osobie rozpoczynającej naukę języka niemieckiego. Materiał ujęto w 14 lekcjach, które stopniowo wprowadzają nowe zagadnienia leksykalne i gramatyczne. Te ostatnie ujęte są w formie przystępnych i krótkich komentarzy, pozwalających zrozumieć podstawy gramatyki języka niemieckiego. Dzięki temu samodzielnie, bez potrzeby sięgania do podręcznika, opanować można podstawy języka niemieckiego, umożliwiające poprawną komunikację. zobacz lekcje Hasła zaprezentowano na 300 trwałych kartonikach, które zaprojektowano ze szczególną dbałością o prostotę i przejrzystość.

49,00 zł
34,30 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 14,70 zł

3 osoby kupiły
3
Calvin i Hobbes. Tom 7. Atak obłąkanych, zmutowanych śnieżnych potworów zabójców - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Calvin i Hobbes. Tom 7. Atak obłąkanych, zmutowanych śnieżnych potworó...
Dostępny14 szt.

„Zaczynam się trochę denerwować przed świętami” – mówi sześcioletni Calvin do swojego przyjaciela – tygrysa Hobbesa, podczas ich kolejnego szaleńczego zjazdu na sankach. – „Martwisz się, czy byłeś grzeczny?” - dopytuje Hobbes. – „Oto jest pytanie. Wszystko jest względne”Albumy o przygodach Calvina i Hobbesa tworzą historie, które w formie komiksowych pasków ukazywały się wcześniej w ponad dwóch tysiącach gazet na całym świecie. Same książeczki z ich przygodami znalazły ponad 30 milionów odbiorców i wiernych czytelników. Kiedy Bill Watterson zaczynał rysować przygody Calvina i jego pluszowego przyjaciela Hobbesa, który ożywa, kiedy nikt nie patrzy, nie spodziewał się zapewne takiego sukcesu.

29,99 zł
23,09 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,90 zł

3 osoby kupiły
4
Thorgal Kriss de Valnor 4. Sojusze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thorgal Kriss de Valnor 4. Sojusze
Dostępny6 szt.

Czwarta część serii rozgrywającej się w świecie Thorgala, a poświęconej losom pięknej i wojowniczej Kriss de Valnor. Kriss zawładnęła jednym z państw wikingów, a teraz planuje zdobyć tytuł królowej wszystkich ludów Północy. By jednak mieć do niego prawa, musi spełnić warunki wymagane przez Althing - wiec wolnych wojowników.

23,00 zł
17,99 zł

Rabat 21,8%
oszczędzasz 5,01 zł

2 osoby kupiły
5
Ostatnie słowa Jezusa w mistycznych wizjach... - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ostatnie słowa Jezusa w mistycznych wizjach...
Dostępny14 szt.

Catalina Rivas - wezwana i natchniona przez Jezusa Chrystusa - wprowadza nas w kontemplacje ostatnich Siedmiu Słów Jezusa na Krzyżu. Pamiętaj o tym, co mówiłem ci na początku - powtórzył Pan - ze zbliża się godzina ciemności dla świata, która wstrząśnie jego posadami, zburzy wszelkie ludzkie konstrukcje, a razem z nimi zgubi wielu ludzi. Również Mój Kościół będzie musiał przejść te bolesna drogę, która już się rozpoczęła, ponieważ zostało napisane: Pamiętajcie jednak, ze to Ja zwyciężyłem świat". Fragment wizji Cataliny Rivas

10,99 zł
2 osoby kupiły
6
... Chyba nie mogę Pani posądzić o demonizm. Witkacy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
... Chyba nie mogę Pani posądzić o demonizm. Witkacy
Dostępny2 szt.

Akcja książki pozwala zajrzeć poza zasłony czasu lat trzydziestych życia zakopiańskiej bohemy, zwanej przez wielu dekadencją, jak również kręgów intelektualnej prosperity przedwojennej Polski. Postacie autentycznie wówczas żyjących, a często nieznanych lub zapomnianych osób mieszają się z prominentami jak Słonimski, Gombrowicz, Boy-Żeleński, Tatarkiewicz, no i oczywiście Stanisław Ignacy Witkiewicz, który jest jednym z głównych postaci książki. Napisano bardzo wiele prac o tym wielce kontrowersyjnym artyście, dramaturgu i filozofie, lecz liczba pozycji zbeletryzowanych dotyczących jego życia codziennego, zmagania się z ówczesną rzeczywistością czy pracy jako artysta sprowadza się zaledwie do kilku tytułów. To na tle ostatnich sześciu lat życia Witkacego zostaje tu wskrzeszona jedna z jego wysoce medialnych modelek, nieznanych ogółowi. Jest nią Genia Wyszomirska (babka autora), zwana też „Asymetryczną Damą”. Zostawiła ona wnukowi w spadku bardzo bogaty materiał informacyjny o swoich koneksjach zarówno z Witkacym, jak i z resztą ówczesnej intelektualnej elity lat poprzedzających wojnę, którym autor dzieli się z czytelnikiem. Powieść oddaje nastrój ówczesnej epoki z dużą dozą humoru, opisów piękna Tatr, jak również nutą dyskretnej erotyki. Jest tu również próba rozładowania narosłych przez lata utartych i często krzywdzących szablonów wartościowania ówczesnego zakopiańskiego środowiska. Należy również podkreślić, że książka jest utrzymana w stylu językowym tamtych lat i pisana w konstrukcji scenariusza filmowego.

45,00 zł
32,85 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 12,15 zł

2 osoby kupiły
7
Moje pagóry - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Moje pagóry
Dostępny10 szt.

Dzięki temu kilka razy urodziłem się na nowo. Zbigniew Piotrowicz znany jest w środowisku górskim głównie jako niestrudzony organizator kultowego już Festiwalu Filmów Górskich w Lądku Zdroju. Tym razem na wesoło wspomina swoje liczne górskie przygody. Jest więc o pierwszych fascynacjach Sudetami, Bieszczadami, Tatrami, a potem o wyprawach alpinistycznych i trekkingowych w góry wysokie. Lecz nie sama relacja jest istotna, a bardziej ujmujący humor autora, w oczach którego otaczający go świat mieni się jako katalog rzeczy dziwnych i ulotnych. Jednym słowem - porządna dawka rasowej literatury górskiej. Wydanie drugie.?

34,90 zł
25,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,77 zł

1 osoba kupiła
8
Pieski - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pieski
Dostępny26 szt.

"Pieski" seria edukacyjna Poznajemy zwierzęta została wydana z myślą o najmłodszych dzieciach.

9,80 zł
7,99 zł

Rabat 18,5%
oszczędzasz 1,81 zł

1 osoba kupiła
9
Ludzkie ciało z modelem 3D - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ludzkie ciało z modelem 3D
Wydawnictwo Debit
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.05

Jak działają nasze oczy, a jak uszy i zmysł węchu? Dlaczego musimy oddychać, aby żyć? Co się dzieje z pokarmem od momentu, kiedy go weźmiemy do ust? I w jaki sposób te wszystkie procesy są ze sobą powiązane i doskonale zestrojone? Nasze ciało to nadzwyczaj sprawne, skomplikowane urządzenie, zawierające liczne ważne części (narządy) i ich zespoły (układy). Z tej książki dowiecie się, jak to wszystko działa, jak jest zbudowane od środka i jak połączone w jeden doskonale funkcjonujący organizm. W trakcie zdobywania tej wiedzy sami zbudujecie trójwymiarowy, wysoki na pół metra model ludzkiego ciała: szkielet i najważniejsze narządy wewnętrzne.

49,90 zł
36,93 zł
Powiadomienie

Rabat 26,0%
oszczędzasz 12,97 zł

10
Zaklinacz czasu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zaklinacz czasu
Niedostępny
Brak

Spróbujcie wyobrazić sobie życie bez odmierzania czasu. Pewnie nie potraficie. Zawsze wiecie, jaki jest miesiąc, rok, dzień tygodnia. A jednak przyroda nigdy nie zwraca uwagi na czas. Ptaki się nie spóźniają. Pies nie patrzy na zegarek. Sarny nie martwią się kolejnymi urodzinami. Tylko człowiek odmierza czas. Tylko człowiek odlicza godziny. I właśnie dlatego jedynie człowiek doświadcza paraliżującego strachu, którego nie zniosłoby żadne inne stworzenie. Strachu przed tym, że zabraknie mu czasu. Zaklinacz czasu to piękna opowieść na miarę Alchemika – książka, która dla wielu czytelników na całym świecie stała się inspiracją i impulsem do życiowych zmian.

32,90 zł
25,33 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 7,57 zł

11
Cuzco 1536-1537 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cuzco 1536-1537
Niedostępny
Brak

Zmagania wokół Cuzco w latach 1536-1537 bez wątpienia były najważniejszą bitwą rozgrywającą się między Inkami i kastylijskimi konkwistadorami podbijającymi Peru. Była to batalia, która mogła odmienić los konkwisty - zatrzymać ją na długie lata, a w rezultacie zmodyfikować późniejsze dzieje południowoamerykańskiego kontynentu. Inkowie teoretycznie mieli wszystkie dane ku temu, by uwięzionych w Cuzco Hiszpanów wybić do nogi, a pozostałych ich kompanów w innych częściach kraju dosłownie zepchnąć do oceanu. Tak się jednak nie stało. Jakie więc były powody największej inkaskiej klęski w czasie podboju? – na to pytanie w przekonujący sposób odpowiada znawca Ameryki Łacińskiej Roman Warszewski. Akcja książki toczy się wartko, jej bohaterowie są postaciami z krwi i kości. Autor, opierając się na dostępnych dokumentach, stara się odtworzyć sposób myślenia głównych bohaterów opisywanych zdarzeń. A na koniec docieka, co mogłoby się stać, gdyby pod Cuzco Inkowie jednak zwyciężyli.

28,00 zł
22,40 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 5,60 zł

12
Pierwsza Dywizja Pancerna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwsza Dywizja Pancerna
Dostępny192 szt.

Bogato ilustrowana publikacja o jednym z najlepszych związków operacyjnych Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie. Na przełomie lipca i sierpnia dywizja wylądowała w Normandii w składzie 2 korpusu 1 Armii Kanadyjskiej. Walczyła pod Falaise (8-21 sierpnia), wyzwoliła Axel i inne miejscowości belgijskie, potem holenderskie: Baarle-Nassau, Alphen, Gilze. Toczyła walki o sforsowanie kanałów Mark i Wilhelminy (1-3 listopada), uczestniczyła w boju o likwidację niemieckiego przedmościa u ujścia Mozy, po czym przeszła do obrony wzdłuż rzeki na szerokim froncie na północ od Bredy. 7 kwietnia 1945 r. wkroczyła na ziemie niemieckie, po sforsowaniu Renu rozpoczęła działanie we Fryzji, potem natarcie w kierunku Wilhemshaven (zajęte 6 maja).

79,00 zł
63,20 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 15,80 zł

13
Zimowe łamigłówki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zimowe łamigłówki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.23

Wspaniale ilustrowane zagadki, łamigłówki, labirynty i kolorowanki pozwolą dzieciom ciekawie spędzić czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Podczas zabawy połączonej z ćwiczeniem logicznego myślenia i spostrzegawczości dzieci nawet nie zorientują się, jak szybko nadejdą święta.

8,00 zł
6,99 zł
Powiadomienie

Rabat 12,6%
oszczędzasz 1,01 zł

14
Bajeczki naszego dzieciństwa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bajeczki naszego dzieciństwa
Niedostępny
Brak

Pięknie ilustrowany tom klasycznych bajek i baśni naszych dziadków na pewno stanie się ulubioną lekturą naszych dzieci.

20,00 zł
16,99 zł
Powiadomienie

Rabat 15,1%
oszczędzasz 3,01 zł

15
Przerwane oczekiwanie. Poradnik dla kobiet po poronieniu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przerwane oczekiwanie. Poradnik dla kobiet po poronieniu
Niedostępny
Brak

„Serce nie bije, ciąża obumarła”. Te słowa przynoszą ogromny ból kobietom, które doświadczają straty ciąży na różnych jej etapach. Poronienie pozostawia rozczarowanie, niedowierzanie, gorycz, poczucie pustki. Przerwane oczekiwanie dostarcza odpowiedzi na wiele spośród pytań, które stawiają sobie kobiety po stracie. Dlaczego tak się stało? Czy mogłam temu zapobiec? Czy to się powtórzy? Jakie badania powinnam zrobić? Dzięki współpracy wielu specjalistów – psychologów, położników, ginekologów, neonatologów – daje klucz do zrozumienia fizycznych i emocjonalnych reakcji kobiety. Cisza, która zbyt często otacza problem poronienia, czyni je tematem tabu. Wyjście z kręgu milczenia może być bardzo pomocne nie tylko dla kobiety, ale także tych wszystkich – partnera, rodziny, przyjaciół – którzy chcą jej zapewnić wsparcie po trudnych przeżyciach. Niezwykle emocjonalne świadectwa rodziców, wzruszające opowieści o osobistych przeżyciach mogą sprawić, że przejście przez te ciężkie chwile będzie choć odrobinę lżejsze.

34,90 zł
25,48 zł
Powiadomienie

Rabat 27,0%
oszczędzasz 9,42 zł

16
Wytrzymałość materiałów dla mechaników - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wytrzymałość materiałów dla mechaników
Dostępny8 szt.

Współczesne nauczanie przedmiotów kierunkowych na studiach technicznych jest dużym wyzwaniem, przede wszystkim ze względu na lawinowy przyrost wiedzy technicznej, konieczność włączania nowych przedmiotów do planów studiów, podział studiów na studia pierwszego stopnia (inżynierskie) i drugiego stopnia (magisterskie), konieczność nauczania w systemie audiowizualnym ze względu na znaczne ograniczenia liczb godzin zajęć dydaktycznych w ramach poszczególnych przedmiotów. Niniejszy podręcznik akademicki jest przeznaczony do nauczania w systemie audiowizualnym przedmiotu Wytrzymałość Materiałów na studiach pierwszego stopnia. Podręcznik jest przeznaczony dla studentów wydziałów mechanicznych wyższych uczelni technicznych, na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Może stanowić pozycję uzupełniającą˛ dla studentów innych wydziałów uczelni technicznych. Książka obejmuje następujące działy klasycznej wytrzymałości materiałów: charakterystyki geometryczne figur płaskich, modelowanie płaskie i przestrzenne układów mechanicznych, rozwiązywanie płaskich i przestrzennych układów prętowych, podstawy wytrzymałości materiałów, płaski i przestrzenny stan naprężenia i odkształcenia, związki fizyczne i hipotezy wytężenia materiału izotropowego, proste i złożone przypadki wytrzymałościowe, zastosowanie zasady prac przygotowanych do wyznaczania przemieszczeń, twierdzenia energetyczne, metoda sił, wyboczenie prętów prostych smukłych. Podręcznik ma oryginalną strukturę. Wyodrębniono w nim treści główne, które umieszczono w ramkach (slajdy), przeznaczone do wyświetlania na wykładach i do opanowania pamięciowego przez studentów oraz treści komentarzowe (wyjaśniające i uzupełniające) umieszczone pod slajdami. Zasady redakcyjne przyjęte w podręczniku odbiegają od podręczników klasycznych. Przede wszystkim zastosowano czcionkę prostą Arial w częściach slajdowych. Wzory są numerowane i omawiane w komentarzu, natomiast rysunki są omawiane w komentarzu i nie są numerowane. Komentarz do slajdów jest redagowany w sposób zachęcający studenta do analizowania treści części slajdowych. Cześć przykładów jest bez komentarza. Do podręcznika załączono prezentacje˛ wykładów w formie pliku na płycie CD przeznaczoną dla wykładowców i studentów. Podręcznik został opracowany na podstawie wieloletnich wykładów autora z Wytrzymałości Materiałów na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej (1995-2007) oraz na Wydziale Mechanicznym Wojskowej Akademii Technicznej (od 2007). Autor pragnie podziękować wszystkim osobom, które pomogły w opracowaniu podręcznika, a w szczególności mgr. inż. Danielowi Nyczowi za komputerową edycję tekstu i rysunków.

58,80 zł
49,39 zł

Rabat 16,0%
oszczędzasz 9,41 zł

17
Kultura współczesna a zdrowie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kultura współczesna a zdrowie
Niedostępny
Brak

Książka zespołu psychologów z Zakładu Psychologii Zdrowia i Jakości Życia Uniwersytetu Śląskiego, zajmujących się naukowo psychologią zdrowia z różnych perspektyw, przedstawia zagadnienia związane z rozumieniem zdrowia i choroby w dzisiejszym świecie, podejmowaniem zachowań pro- i antyzdrowotnych oraz radzeniem sobie z chorobą. Punktem odniesienia rozważań jest specyfika mentalności. W poszczególnych rozdziałach omówiono: • definicję pojęcia i funkcji mentalności na tle pięciu filarów współczesnej kultury; • rozumienie zdrowia we współczesnym świecie; • zdrowie w relacji do innych wartości i celów życiowych; • percepcję choroby i funkcjonowanie w roli chorego; • ból (także społeczny) i radzenie sobie z nim w kontekście współczesnej mentalności; • zachowania związane ze zdrowiem; • źródła wiedzy o zdrowiu i chorobie, z jakich czerpie współczesny człowiek.

64,90 zł
57,76 zł
Powiadomienie

Rabat 11,0%
oszczędzasz 7,14 zł

18
Ups... No to wpadłam! - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ups... No to wpadłam!
Niedostępny
Brak

"Kiedy początkująca dziennikarka Marisa dostaje pierwsze poważne zlecenie czuje, że jej los wreszcie się odmieni. Nie podejrzewa nawet jak bardzo. W pogoni za sensacją staje się naocznym świadkiem morderstwa i musi natychmiast zniknąć. Z pomocą przychodzi jej rozpieszczony i nieznośny syn szefa mafii, który porywa ją w szaloną podróż po Europie. Mimo tęsknoty za dotychczasowym życiem, Marisa szybko adaptuje się do nowej sytuacji. Zmieniając mieszkania i twarze, zdaje się być bezpieczna. Czy jednak mężczyzna, któremu zaufała, jest wobec niej szczery i rzeczywiście chce wybawić ją z opresji?"

29,90 zł
21,53 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

19
Operacja Mamba - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Operacja Mamba
Dostępny5 szt.

W Krakowie tajemniczy mężczyzna zaczyna wyręczać nieskuteczne organa ścigania i wymierzać sprawiedliwość. Stosuje przy tym niekonwencjonalne metody likwidacji groźnych przestępców, wykorzystując do tego doświadczenie nabyte podczas pobytu w Afryce, gdzie zajmował się odłowem dzikiej zwierzyny. Staje się przez to niezwykle niebezpieczny dla miejscowego półświatka. Przeciwko tajemniczemu mścicielowi staje nie tylko policja, lecz również zatrudniony przez bossów mafii płatny zabójca.

29,00 zł
21,17 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 7,83 zł

20
Ściąga - liceum - przed reformą - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ściąga - liceum - przed reformą
Niedostępny
Brak

Ściąga do liceum to nowość na rynku, wychodząca naprzeciw potrzebom uczniów, którzy chcą mieć w jednym miejscu treści potrzebne na lekcjach języka polskiego we wszystkich trzech klasach. Eliminuje ona konieczność kupowania wielu różnych pomocy naukowych. Zawiera całość materiału wymaganego w obowiązującej podstawie programowej. Zamieszczono w niej analizy i interpretacje wszystkich najczęściej omawianych wierszy, a także szczegółowe opracowania lektur wymaganych na maturze z języka polskiego oraz omówienia fragmentów Biblii; całość uzupełniają notki biograficzne autorów. Oprócz tego omówiono cechy charakterystyczne każdej epoki literackiej. Książka napisana została przystępnym, zrozumiałym językiem, nie ma w niej niepotrzebnych, ponadprogramowych treści. Będzie doskonałą pomocą przed odpowiedzią, sprawdzianem i egzaminem maturalnym.

15,00 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 26,7%
oszczędzasz 4,01 zł

21
Lektury dla klasy 3 z ćwiczeniami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lektury dla klasy 3 z ćwiczeniami
Niedostępny
Brak

"Lektury dla klasy 3 z ćwiczeniami" to zbiór utworów proponowanych w podstawie programowej MEN do omówienia podczas zajęć z dziećmi. Tekstom towarzyszą ciekawe ćwiczenia pomagające zrozumieć utwór oraz ocenić bohaterów literackich. Zabawnie i barwnie ilustrowane zadania przekonają uczniów, że lektura nie musi być ani nudna, ani trudna. Spis treści: Maria Konopnicka: O krasnoludkach i sierotce Marysi (fragmenty) Czesław Centkiewicz: Anaruk, chłopiec z Grenlandii (fragmenty) Roman Pisarski: O psie, który jeździł koleją (fragmenty) Astrid Lingren: Dzieci z Bullerbyn (fragmenty) Wanda Chotomska: Dzieci pana Astronoma (fragmenty) Hans Christian Andersen: Brzydkie kaczątko Hanna Zdzitowiecka: Legenda o Wiśle Dorota Gellner: Kryształowe straszydełko, Domek W serii: "Lektury dla klasy 1 z ćwiczeniami", "Lektury dla klasy 2 z ćwiczeniami", "Lektury dla klasy 3 z ćwiczeniami".

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

22
Lektury dla klasy 1 z ćwiczeniami - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Lektury dla klasy 1 z ćwiczeniami
Niedostępny
Brak

Lektury dla klasy 1 z ćwiczeniami to zbiór utworów proponowanych w podstawie programowej MEN do omówienia podczas zajęć z dziećmi. Tekstom towarzyszą ciekawe ćwiczenia pomagające zrozumieć utwór oraz ocenić bohaterów literackich. Zabawnie i barwnie ilustrowane zadania przekonają uczniów, że lektura nie musi być ani nudna, ani trudna. Spis treści: • Julian Tuwim: Słoń Trąbalski, Lokomotywa • Janina Parazińska: Szewczyk Dratewka • Charles Perrault: Kopciuszek • Hans Christian Andersen: Calineczka • Jan Brzechwa: Skarżypyta, Leń, Kwoka • Kornel Makuszyński: 120 przygód koziołka Matołka W serii: Lektury dla klasy 1 z ćwiczeniami, Lektury dla klasy 2 z ćwiczeniami, Lektury dla klasy 3 z ćwiczeniami.

10,00 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,1%
oszczędzasz 2,01 zł

23
Bóg, kasa i rock'n'roll. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Bóg, kasa i rock'n'roll. Audiobook
Szymon Hołownia, Marcin Prokop, Znak
Dostępny1127 szt.

Uwaga: zawiera treści, których nie znajdziesz w wersji papierowej! Hołownia i Prokop w elektryzującej, spontanicznej rozmowie. Zderzenie dwóch odmiennych spojrzeń na religię, kulturę i świat mediów. Jezus jako marketingowiec, pożytki płynące z noszenia habitu, różnica między Bogiem a idolem, urok pieniędzy i problemy z wolną wolą – to tylko niektóre wątki tej zaskakującej konfrontacji. Ponad 120 000 sprzedanych egzemplarzy książki w wersji papierowej. „Prowadząc te rozmowy, robimy po prostu to samo co taksówkarz wiozący pasażera na lotnisko, fryzjer zakręcający klientce loki, babcie gderające w kolejce do laryngologa czy kumple spotykający się po robocie przy piwie. Przedstawiamy nasz punkt widzenia. Dyskutujemy. Spieramy się. Mówimy, co nam się wydaje. Wywalamy na stół to, co nam prywatnie w duszy gra. Tyle, że zamiast o najnowszym serialu, biuście Dody czy bieżącym kursie franka szwajcarskiego częściej gadamy o rzeczach, które mimo wszystko wydają nam się ważniejsze” – Marcin Prokop. „Po tych rozmowach boję się bardziej niż kiedykolwiek, że stosowną lekcję kontemplacji dadzą mi kiedyś aniołowie. Ja będę chciał toczyć z nimi teologiczne dysputy, oni – pogrążeni w słuchaniu Morrisseya – zacytują mi trzydziesty drugi rozdział Mądrości Syracha: – Przemów, starcze, tobie to bowiem przystoi, jednak z dokładnym wyczuciem, abyś nie przeszkadzał muzyce. A kiedy jej słuchają, nie rozwódź się mową ani nie okazuj swej mądrości w niestosownym czasie” – Szymon Hołownia.

29,90 zł
23,02 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,88 zł

24
Krzyżówka - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Krzyżówka
Jawa
Dostępny37 szt.

Planszowa gra słowna przeznaczona jest dla dzieci powyżej 6 lat, młodzieży i dorosłych. W grze może uczestniczyć od 2 do 5 graczy, można również tworzyć zespoły. Gra polega na układaniu z liter słów, za które uzyskuje się odpowiednią ilość punktów. Słowa układane są za pomocą kartoników na planszy, na której zaznaczone są pola premiowe.

49,20 zł
35,42 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,78 zł

25
Śmiałe warzywa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmiałe warzywa
Dostępny16 szt.

Układanka dla pięciolatków. Dzieci wybierają elementy, z których układają warzywne obrazki. Pod obrazkami powstają nazwy układanych warzyw. Gra pomocna w poznawaniu budowy wyrazów, rozwija funkcje niezbędne do nauki i czytania.

23,90 zł
17,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 5,91 zł

26
Super Kibic - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Super Kibic
Jawa, od 5 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.11.16

Gra planszowa dla 2 do 4 graczy w wieku od lat pięciu do stu pięciu. Przygotowana z myślą o kibicach i sympatykach piłki nożnej. Kibice odwiedzają piłkarskie obiekty sportowe. Jadą kibicować swojej drużynie, a po drodze mogą sprawdzić swoją wiedzę na temat przepisów i zasad gry w piłkę nożną. • Co to jest spalony? • Kiedy sędzia może przyznać rzut karny? • Jakie są wymiary boiska? Za prawidłowe odpowiedzi gracze otrzymują piłkarskie gadżety Kibica. Czapka, szalik czy koszulka w narodowych barwach – to marzenie każdego. Kto zbierze najwięcej gadżetów zdobywa tytuł Super Kibica.

66,42 zł
47,82 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,60 zł

27
Miasteczko - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Miasteczko
Dostępny42 szt.

Gra dla 2 do 4 graczy w wieku od lat 4 do 104. Miasteczko jest grą składającą się z puzzli „uliczek”, po których gracze poruszają się samochodami służb miejskich zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Przed grą kierowcy łączą elementy puzzli i tworzą uliczki. Do gry dołączone są makiety budynków, które wizualizują miejsce akcji. Rolę kostki pełni prędkościomierz z sygnalizatorem . Na niektórych polach umiejscowione są pola ze znakiem "?" lub "!" , które zobowiązują gracza do wylosowania karty z odpowiedniej talii i wykonania zadania. Na kartach znajdują się podstawowe znaki drogowe oraz ich objaśnienia . Każde wykona-nie zadania z Kart Znaków Drogowych oraz Kart Przygód Drogowych wzbogaca początkującego kierowcę o doświadcze-nie i pozwala pozbyć się kartonika z "Zielonym Listkiem". Wygrywa ten , kto pozbędzie się wszystkich kartoników z "Zielonym Listkiem" i pierwszy dotrze na metę, czyli sprawnie i zgodnie z przepisami ruchu drogowego przejedzie uliczkami Miasteczka .

66,42 zł
47,82 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,60 zł

28
Małe Zoo - Zabawki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małe Zoo
Jawa
Dostępny3 szt.

Układanka dla pięciolatków. Dzieci wybierają elementy, z których układają obrazki przedstawiające dzikie zwierzątka. Pod obrazkami powstają nazwy tych zwierząt. Gra pomocna w poznawaniu budowy wyrazów, rozwija funkcje niezbędne do nauki i czytania.

23,90 zł
17,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 5,91 zł

29
Śmiałe owoce - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śmiałe owoce
Dostępny4 szt.

Układanka dla pięciolatków. Dzieci wybierają elementy, z których układają owocowe obrazki. Pod obrazkami powstają nazwy układanych owoców. Gra pomocna w poznawaniu budowy wyrazów, rozwija funkcje niezbędne do nauki i czytania.

23,90 zł
17,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 5,91 zł

30
Małe zwierzęta - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Małe zwierzęta
Dostępny16 szt.

Układanka dla pięciolatków. Dzieci wybierają elementy, z których układają obrazki przedstawiające zwierzęta domowe. Pod obrazkami powstają nazwy tych zwierząt. Gra pomocna w poznawaniu budowy wyrazów, rozwija funkcje niezbędne do nauki i czytania.

23,90 zł
17,99 zł

Rabat 24,7%
oszczędzasz 5,91 zł

31
Telefon 112. Wszyscy na pomoc! - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Telefon 112. Wszyscy na pomoc!
Jawa, od 6 lat
Dostępny11 szt.

Pomaga w rozpoznawaniu i klasyfikowaniu podstawowych zagrożeń z najbliższego otoczenia, oraz kojarzeniu ważnych numerów alarmowych do Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego, Policji czy ENA. Podczas gry dzieci podejmują decyzje które służby ratownicze należy powiadomić. Szczególne elementy gry: telefony komórkowe pomagają zapamiętać numery 999, 998, 997 i 112. Za prawidłowo wykonane zadania dzieci otrzymują postaci ratowanych ludzi. Zwycięża ten, kto uratuje więcej osób.

66,42 zł
47,82 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 18,60 zł

32
Wesoła Rodzinka - wiem wszystko gra elektroniczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wesoła Rodzinka - wiem wszystko gra elektroniczna
Niedostępny
Brak

Gra edukacyjna dla dzieci w wieku przedszkolnym. Na 12 planszach przy każdym rysunku znajduje się punkt. Należy skojarzyć ze sobą dwa punkty dotykając jednocześnie dwoma długopisami. Przy prawidłowej odpowiedzi zapali się lampka.

45,90 zł
33,05 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,85 zł

33
Edukacja zdrowotna Podręcznik akademicki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Edukacja zdrowotna Podręcznik akademicki
Niedostępny
Brak

Podręcznik przedstawia teorię i metodykę współczesnej edukacji zdrowotnej. Omawia głowne definicje, podejścia i koncepcje zdrowia oraz sposoby promocji prozdrowotnego stylu życia. Przybliża też historię, ewolucję i podstawy teoretyczne dyscypliny. Ponadto książka zawiera przykłady ćwiczeń i scenariuszy zajęć, narzędzia do ewaluacji wyników oraz literaturę przedmiotu, w tym dostępne programy edukacyjne. Podręcznik ujmuje edukację zdrowotną w szerokim kontekście współczesnej promocji zdrowia. Dostarcza praktycznych wskazówek metodycznych ze szczególnym uwzględnieniem zdrowia psychicznego, zapobiegania zachowaniom ryzykownym i edukacji seksualnej.

69,00 zł
60,72 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 8,28 zł

34
Thorgal Kriss de Valnor 4. Sojusze - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Thorgal Kriss de Valnor 4. Sojusze
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.10

Czwarta część serii rozgrywającej się w świecie Thorgala, a poświęconej losom pięknej i wojowniczej Kriss de Valnor. Kriss zawładnęła jednym z państw wikingów, a teraz planuje zdobyć tytuł królowej wszystkich ludów Północy. By jednak mieć do niego prawa, musi spełnić warunki wymagane przez Althing - wiec wolnych wojowników.

30,00 zł
23,10 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 6,90 zł

35
Szczęśliwa ziemia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczęśliwa ziemia
Niedostępny
Brak

Pragniesz bogactwa? Szukasz miłości? A może głosy w głowie nie dają ci żyć? Wypowiedz życzenie i patrz, co się stanie. Ostatni dzień lata. Szymon i jego przyjaciele postanawiają w niezwykły sposób pożegnać się z dzieciństwem. Wkrótce ich drogi się rozchodzą, a każdy z nich wkracza w dorosłość z brzemieniem wspólnej tajemnicy. W kopenhaskim wietrze i pośród zgiełku Warszawy, w krakowskich kawiarniach i na sennej dolnośląskiej prowincji – w różnych miejscach i różnymi metodami czterej młodzi mężczyźni uparcie szukają tego, co pozwoli im uwolnić się od przeszłości: prawdy lub zapomnienia. Łukasz Orbitowski przedstawia swoją najbardziej dojrzałą i zaskakującą powieść. Szczęśliwa ziemia to podróż po rzeczywistości spotworniałej i zarazem niebywale pociągającej. Porusza i prowokuje do dyskusji o potrzebie miłości i stałości, uzależnieniu od stanu posiadania i wszechobecnej pustki. Na historii czterech przyjaciół związanych tajemnicą Orbitowski buduje opowieść o współczesnych trzydziestoparolatkach, ich dylematach i cieniach przeszłości. Bezsprzecznie potwierdza swoją klasę, a jeśli jeszcze pisze fantastykę, to flirtuje z nią równie urzekająco jak Palahniuk czy Vonnegut.

39,90 zł
30,72 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 9,18 zł

36
Przegląd Końca Świata. Tom 2. Deadline - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przegląd Końca Świata. Tom 2. Deadline
Niedostępny
Brak

Żywa czy martwa, prawda nie odpoczywa. Powstańcie, póki możecie Po dramatycznych wydarzeniach ostatnich miesięcy Shaun Mason stał się wrakiem, zaledwie cieniem człowieka, jakim był kiedyś. Igranie ze śmiercią przestało być już tak zabawne, a życie straciło swój słodki, lekko zgniły smak. Kiedy w drzwiach mieszkania Shauna pojawia się pewien naukowiec, który według ostatnich doniesień powinien być martwy, wszystko staje na głowie. Zwłaszcza że chwilę później wybucha kolejna epidemia. Przypadek? Wiedza nieoczekiwanego gościa jest ekstremalnie niebezpieczna. Co więcej, to jedyna nadzieja na pokonanie potworności, która zagraża całemu życiu na Ziemi. Tym razem nie będzie to jednak powłóczący nogami umarlak, ale wciąż żywy spisek. Shaun musi wyruszyć w drogę, by sprawdzić, jaka prawda objawi mu się na końcu jego shotguna. Deadline to znakomita kontynuacja hitowego Feed, gdzie horror miesza się z humorem, a wszystko to opakowane jest w zgrabny thriller polityczny.

34,90 zł
26,87 zł
Powiadomienie

Rabat 23,0%
oszczędzasz 8,03 zł

37
Słownik ortograficzny PWN - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik ortograficzny PWN
Niedostępny
Brak

• 50 000 haseł, wśród nich bogaty wybór nazw własnych, skrótów i skrótowców • Formy odmiany wyrazów • Zalecane miejsca podziału wyrazu przy przenoszeniu do nowej linii • Zasady pisowni i interpunkcji w opracowaniu prof. Edwarda Polańskiego • Informacje w ramkach wyjaśniające i utrwalające pisownię trudniejszych wyrazów oraz pytania skłaniające ucznia do aktywnego korzystania ze słownika • Wyróżnione kolorem wyrazy warte zapamiętania, których pisownia może sprawiać kłopoty.

24,00 zł
21,12 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 2,88 zł

38
Zupa z gwoździa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zupa z gwoździa
Niedostępny
Brak

Tę wnikliwą, dowcipną i mądrą książkę powinna przeczytać każda normalna kobieta, która chce zrozumieć przeciętnego współczesnego mężczyznę i każdy współczesny mężczyzna, który i tak nigdy nie zrozumie, w jaki sposób się w to wszystko wpakowujemy. I oczywiście wszyscy pozostali (bez względu na płeć), których codziennie rozczarowuje brak efektownego i natychmiastowego końca świata.

32,00 zł
23,04 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,96 zł

39
Wellness SPA i Anti-Aging - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wellness SPA i Anti-Aging
Dostępny4 szt.

Jest to pierwsza na rynku polskim oraz jedna z niewielu w Europie i na świecie publikacja omawiająca kompleksowo najnowsze metody używane w wellness, spa i anti-aging, z uwzględnieniem metodyki zabiegów oraz wskazań i przeciwwskazań do ich stosowania. W książce przedstawiono m.in. takie zagadnienia, jak: zabiegi wodolecznicze, zabiegi małoinwazyjne (mezoterapia, peelingi, terapia botulinowa) i inwazyjne (lifting twarzy, korekcja piersi, liposukcja, plastyka brzucha), zabiegi stomatologiczne w anti-aging, terapia hormonalna, termostymulacja, masaż, kinesio taping, drenaż limfatyczny, magnetoterapia, magnetostymulacja i światłolecznictwo, a także zasady zdrowego stylu życia i wiele innych. Książka przeznaczona jest dla fizjoterapeutów, rehabilitantów, lekarzy różnych specjalności, zwłaszcza dermatologów, stomatologów i specjalistów medycyny estetycznej oraz kosmetologów, a także dla studentów fizjoterapii, medycyny i kosmetologii,. W sposób szczególny jest również adresowana do pracowników i właścicieli ośrodków wellness, spa i anti-aging. Będzie także pomocna dla wszystkich osób zainteresowanych możliwościami i metodyką wspomnianych zabiegów oraz utrzymaniem jak najdłużej dobrego stanu zdrowia i jakości życia. Wartość książki podnosi bogaty wybór aktualnego piśmiennictwa światowego

149,00 zł
138,57 zł

Rabat 7,0%
oszczędzasz 10,43 zł

40
Funky biznes - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Funky biznes
Dostępny7 szt.

Funky biznes mówi o tym, że nasz świat jest inny. Zapomnijmy o starym porządku. Zapomnijmy o tym, co widzieliśmy wczoraj. Oto rewolucyjna rzeczywistość. 1,3 kilograma mózgu zawiera klucz do przyszłości. Przewaga nad konkurencją leży w inności. Różnice w coraz większym stopniu wynikają z tego, co ludzie myślą, a nie z tego, jak kształtują ich rozmaite instytucje. Obecnie jedynie talent sprawia, że kapitał zaczyna tańczyć.

119,00 zł
98,77 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 20,23 zł

41
Karetką na ratunek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karetką na ratunek
Niedostępny
Brak

Zapraszamy na wyprawę! Będziesz świetną miał zabawę. Powitają Cię pojazdy, każdy gotów jest do jazdy! Każdy pięknie Ci opowie o swej pracy i o sobie.

10,40 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 23,2%
oszczędzasz 2,41 zł

42
Słownik frazeologiczny PWN - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Słownik frazeologiczny PWN
Niedostępny
Brak

Słownik przeznaczony jest przede wszystkim dla uczniów starszych klas szkół podstawowych i gimnazjów. Pozwoli uczniom lepiej poznać bogactwo językowe polszczyzny, sposób użycia związków frazeologicznych i ich funkcjonowanie we współczesnym języku. Pomoże w lekturze tekstów, a także w ich tworzeniu. Słownik zawiera: - około 6000 związków wyrazowych ilustrowanych przykładami z Korpusu Języka Polskiego PWN - cytaty z różnorodnych tekstów literackich i prasowych, gwarantujące słownikowi wiarygodność - ujęte w ramki objaśnienia wybranych związków frazeologicznych oraz pytania skłaniające uczniów do aktywnego korzystania ze słownika - wyróżnione kolorem związki frazeologiczne szczególnie warte zapamiętania.

39,00 zł
34,32 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,68 zł

43
Śledztwo w sprawie szatana - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Śledztwo w sprawie szatana
Dostępny5 szt.

Nowe poprawione i uzupełnione wydanie głośnej książki "Śledztwo w sprawie Szatana". Opętanie, czary, składanie ofiar z ludzi na cześć Szatana – to tylko niektóre ze zjawisk, z jakimi słynny egzorcysta walczy już od dłuższego czasu i odprawia egzorcyzmy nad ludźmi z całego świata. Opętanie dotyka nie tylko młodzież czy ludzi dorosłych, ale również małe dzieci, które zostały już w chwili narodzin “oddane” Szatanowi. W książce, oprócz rozmowy ze znanym egzorcystą, ks. Gabrielem Amorthem, znajdziemy również opinię słynnego psychiatry, prof. Simone Morabito, znanego socjologa religii, Massimo Introvigne, oraz Vittorio Messoriego – wybitnego intelektualisty, badacza sytuacji Kościoła i jego problemów w naszych czasach. Wszyscy oni dzielą się nie tylko swoją wiedzą, ale przede wszystkim doświadczeniem. Zdradzają przypadki opętania osób, dla których życie stało się dramatem. Książka porusza temat, który w kręgach kościelnych jest uważany za mocno przesadzony, ale czy naprawdę Szatan nie ma wpływu na nasze codzienne życie? Największym sukcesem Szatana jest zaszczepienie w ludziach wiary w to, że on nie istnieje... A on naprawdę przecież jest. Sięgnij po tę książkę, a przekonasz się o tym.

33,90 zł
25,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 8,47 zł

44
Zasady wykonywania zawodu biegłego rewidenta na przestrzeni 95 lat - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zasady wykonywania zawodu biegłego rewidenta na przestrzeni 95 lat
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.12.13

Książka Zasady wykonywania zawodu biegłego rewidenta na przestrzeni 95 lat to jedyna pozycja na rynku, która w sposób niezwykle czytelny, a zarazem zwięzły prezentuje historię zawodu biegłego rewidenta w Polsce. Prezentuje mięzy innymi chronologiczną analizę zdarzeń związanych z próbą wprowadzenia obligatoryjnego badania sprawozdań finansowych przez niezależnych ekspertów z dziedziny rewizji finansowej, zestawienie aktualnie obowiązujących wymagań kwalifikacyjnych oraz powrównanie polskich i europejskich wymogów kwalifikacyjnych dla kandydatów na biegłych rewidentów.

34,00 zł
29,92 zł
Powiadomienie

Rabat 12,0%
oszczędzasz 4,08 zł

45
Soczewki kontaktowe - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Soczewki kontaktowe
Dostępny140 szt.

Książka stanowi nowoczesny przewodnik, w którym omówiono wszelkie aspekty związane z prawidłowym doborem soczewek kontaktowych. W przejrzysty sposób przedstawiono informacje dotyczące m.in.: rodzajów soczewek kontaktowych, zasad ich doboru i dopasowania, rodzajów płynów pielęgnacyjnych, powikłań występujących podczas ich używania, a także zastosowania soczewek kontaktowych u dzieci. W podręczniku omówiono również najistotniejsze kwestie z zakresu anatomii i fizjologii oka, zasad badania pacjenta, a także oprzyrządowania wykorzystywanego w trakcie doboru soczewek kontaktowych. Pozycja adresowana jest do studentów optometrii, praktykujących optometrystów, a także lekarzy okulistów i optyków.

99,00 zł
46
Psychologia zdrowego rozsądku - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychologia zdrowego rozsądku
Dostępny7 szt.

Gdyby psychologia gwarantowała osiągnięcie sukcesu, tylko psycholodzy osiągaliby spektakularne sukcesy Zanim zgłębisz się w ten tekst, powiem Ci tylko, że ta książka nie zagwarantuje Ci osiągnięcia sukcesu. Jednak jeżeli zrozumiesz jej główne przesłanie, które brzmi: „zdrowy rozsądek pozwala osiągać w życiu więcej niż wiedza psychologiczna”, sukces pojawi się tak naturalnie, że prawdopodobnie trudno będzie Ci go od razu zauważyć. Za chwilę otrzymasz szansę na to, aby poznać psychologię zdrowego rozsądku z ust człowieka, który nigdy nie był psychologiem (chociaż wielu tak o nim myśli). Pewnie pomyślisz sobie teraz: Dlaczego mam słuchać osoby, która nie jest psychologiem, a co za tym idzie, nie zna się na ludzkiej psychice? Jak On może mi pomóc? Prawdziwym atutem Witolda Wójtowicza (który napisał m.in. 46 zasad zdrowego rozsądku i Sukces a praca) jest umiejętność kierowania się w swoim życiu właśnie zdrowym rozsądkiem, co pozwoliło mu osiągnąć niebywałe efekty. Ciekaw jestem, czy też chcesz mieć takie życie?

27,90 zł
22,88 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 5,02 zł

47
Kolorowanka świąteczna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kolorowanka świąteczna
Niedostępny
Brak

Kolorowanka-harmonijka w kartonowej kopercie z świątecznymi obrazkami.

12,90 zł
9,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,6%
oszczędzasz 2,91 zł

48
Skarbnica bajek - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skarbnica bajek
Dostępny3 szt.

Zestaw trzech płyt CD z bajkami dla dzieci: Śpiąca Królewna O krasnoludkach i sierotce Marysi Baśnie Andersena

42,70 zł
30,74 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 11,96 zł

49
Karmieni słowem Kazania na rok A - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Karmieni słowem Kazania na rok A
Dostępny2 szt.

Zbiór rozważań na niedziele i święta roku A. Stanowią znakomitą inspirację dla głoszących Słowo Boże, a także dla wszystkich czytelników, którzy tym Słowem pragną żyć. Ks. Artur Seweryn jest kapłanem diecezji sosnowieckiej. Pracuje w duszpasterstwie parafialnym i jako rekolekcjonista. W 2010 roku uzyskał na Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie tytuł doktora teologii w zakresie homiletyki, przedstawiając pracę pt.: Teologia męczeństwa w przepowiadaniu św. Augustyna.

29,90 zł
22,43 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 7,47 zł

50
Zimowy prezent cz.2 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zimowy prezent cz.2
Dostępny10 szt.

"Zimowy prezent" zawiera 3 książeczki: 1. Zbiór łamigłówek o tematyce świątecznej z naklejkami dla przedszkolaków 2. Ćwiczenia w czytaniu połączone z kolorowaniem i zabawą naklejkami 3. Zestaw ośmiu tekturowych zabawek i ozdób do złożenia bez użycia kleju i nożyczek

19,90 zł
15,99 zł

Rabat 19,6%
oszczędzasz 3,91 zł

Wróć do góry