hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2013.11.02

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 2 listopada 2013 roku.
1
Nieważne, jak dobry jesteś, ważne, jak dobry chcesz być - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Nieważne, jak dobry jesteś, ważne, jak dobry chcesz być
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2020.01.01

Nieważne, jak dobry jesteś… to zwięzły poradnik o tym, jak w pełni wykorzystać własne możliwości – to kieszonkowa biblia dla ludzi utalentowanych, a przy tym nieśmiałych. Dzięki niej niewykonalne będzie wykonalne, a niemożliwe stanie się możliwe. Po kilku dekadach spędzonych na szczycie branży, w której panuje niezwykle zacięta konkurencja, Paul Arden dzieli się swoimi spostrzeżeniami na rozmaite tematy: poczynając od zalet bycia wyrzuconym z pracy aż po powody, dla których często lepiej jest się mylić, niż mieć rację. Nieważne, czy jesteś świeżo upieczonym absolwentem, prezesem firmy, czy może pracujesz na własny rachunek – ta książka jest nieocenioną pomocą dla każdego, kto pragnie odnieść sukces.

35,00 zł
28,00 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 7,00 zł

2
Rymowanki wujka Jacka Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rymowanki wujka Jacka Część 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.03.09

Kolejna książka znanego autora książek dla dzieci Jacka Daniluka. Tym razem Autor w zabawnych wierszach zachęca do sumienności, roztropności i dbania o zdrowie.

9,70 zł
7,99 zł
Powiadomienie

Rabat 17,6%
oszczędzasz 1,71 zł

3
Astrologia porównawcza - synastry + CD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Astrologia porównawcza - synastry + CD
Dostępny
8 szt.

Dzięki analizie horoskopu możemy dowiedzieć się, czy jesteśmy w stanie wykształcić w sobie cechy, które sprawią, że nasze relacje z innymi będą zawsze harmonijne. Poprzez wiedzę uzyskaną z interpretacji horoskopu, świadomie rozwijamy niezależność myślenia, inicjatywę, wiarę we własne siły, ambicję i samozrozumienie. rozumiejąc siebie, łatwiej zrozumiemy swego partnera. Do książki dołączony został program Horoskop v.3.0, umożliwiający wykonanie horoskopu porównawczego dla Twojego związku.

56,20 zł
42,15 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 14,05 zł

Wróć do góry