hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2013.06.06

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 6 czerwca 2013 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Komunikacja w pracy z dziećmi i młodzieżą (Pat Petrie), na drugim Pierwszy między równymi (Jeffrey Archer). Kolejny produkt to Markiza de Pompadour. Audiobook (Leo Belmont) oraz Przyroda. Biologia, geografia. Karty pracy ucznia. Liceum ogólnokształcące i technikum (Joanna Kobyłecka, Alina Nowakowska, Agnieszka Pieszalska).
1
Komunikacja w pracy z dziećmi i młodzieżą - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyprzedaż
Komunikacja w pracy z dziećmi i młodzieżą
Dostępny
1 szt.

Relacje stanowią istotę pracy z dziećmi i młodzieżą w różnego rodzaju instytucjach: żłobkach, przedszkolach, świetlicach, szkołach i domach dziecka. Ten praktyczny przewodnik uczy budowania relacji przez efektywną komunikację z dziećmi oraz dorosłymi w zgodzie z zasadami pedagogiki społecznej. Książka omawia komunikację werbalną i niewerbalną, empatię, rozwiązywanie konfliktów i pracę w grupach. Wyjaśnia, na czym polega komunikacja holistyczna, w której używa się głowy, rąk i serca, tłumaczy, jak rozpoznać emocjonalne, poznawcze i praktyczne potrzeby dziecka. Uczy także rozróżniać sferę osobistą, zawodową i prywatną w pracy pedagoga. Książka może być używana indywidualnie i w grupach. Zawiera ćwiczenia, propozycje tematów do refleksji i dyskusji w grupie oraz sugestie obserwacji. Jest znakomitym źródłem porad i pomysłów dla wszystkich ludzi zajmujących się wychowaniem dzieci. „Wyjątkowo przystępna i zajmująca książka, która z pewnością znajdzie uznanie wśród szerokiego kręgu profesjonalistów pracujących z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami”. – Mary Fawcett, autorka książki Learning Through Child Observation

29,90 zł
17,34 zł

Rabat 42,0%
oszczędzasz 12,56 zł

2 osoby kupiły
2
Pierwszy między równymi - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Pierwszy między równymi
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.10.17

Czterech młodych, dobrze zapowiadających się polityków – dwóch torysów i dwóch laburzystów – zajmuje po raz pierwszy miejsca w parlamencie. Dzielą ich pochodzenie, status społeczny, wykształcenie i poglądy, ale łączy jedno: nieopanowana ambicja. Przed nimi trzy dziesięciolecia wzlotów i upadków w bezwzględnym wyścigu do władzy, w którym siłą rzeczy biorą też udział ich najbliżsi. Gra toczy się o najwyższą stawkę, ale tylko jeden z nich zdobędzie upragnioną nagrodę – stanowisko premiera. Jeffrey Archer to jeden z najpopularniejszych obecnie pisarzy na świecie. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał też jako poseł w Izbie Gmin i w Izbie Lordów. Debiutował powieścią Co do grosza, która zyskała popularność w Wielkiej Brytanii. Kolejna, Kane i Abel, stała się wielkim bestsellerem. Obie książki zostały sfilmowane. Sławę Archera ugruntowały następne powieści i opowiadania: Córka marnotrawna, Stan czwarty, Więzień urodzenia, Synowie fortuny, Sprawa honoru, Ścieżki chwały oraz Ale to nie wszystko. Jego najnowszy cykl to „Kroniki Cliftonów”: Czas pokaże, Za grzechy ojca, Sekret najpilniej strzeżony (ukaże się w listopadzie 2013 roku).

39,90 zł
29,93 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 9,97 zł

3
Markiza de Pompadour. Audiobook - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Markiza de Pompadour. Audiobook
Leo Belmont, Lissner Studio
Dostępny
6 szt.

„Markiza de Pompadour” to opowieść o życiu jednej z najpiękniejszych, najbardziej interesujących i kontrowersyjnych kobiet XVIII wieku. Utrzymana w lekkim, beletrystycznym tonie, oddaje realia historyczne czasów panowania Ludwika XV- czasów rozpusty, rozluźnienia obyczajów i skandali. Jedna z najlepszych biografii historycznych autora.

30,45 zł
21,92 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,53 zł

4
Przyroda. Biologia, geografia. Karty pracy ucznia. Liceum ogólnokształcące i technikum - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przyroda. Biologia, geografia. Karty pracy ucznia. Liceum ogólnokształ...
Dostępny
18 szt.

Karty pracy ucznia „Przyroda” ułatwiają opanowanie najważniejszych treści. Ponadto: • kształcą ważne umiejętności, takie jak analiza tekstu źródłowego czy odczytywanie informacji zapisanych w postaci wykresu lub schematu, • zachęcają do poznawania zależności występujących w otaczającym nas świecie za pomocą ciekawych i zróżnicowanych zadań wzbogaconych o liczne ilustracje oraz fotografie, • zastępują zeszyt przedmiotowy dzięki miejscom na notatki z lekcji.

21,90 zł
19,99 zł

Rabat 8,7%
oszczędzasz 1,91 zł

5
Świat przyrody. Atlas ilustrowany dla klas 4-6 szkoły podstawowej - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat przyrody. Atlas ilustrowany dla klas 4-6 szkoły podstawowej
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.02.14

To nieoceniona pomoc w nauce przyrody oraz uzupełnienie treści zawartych w podręczniku. Nowa, wzbogacona i udoskonalona wersja atlasu zawiera m.in.: • treści biologiczne i geograficzne, • mapy, schematy, wykresy, fotografie, • czytelne mapy przygotowane według najlepszej polskiej szkoły kartografii, • unikalne kalki tworzące wielowymiarowy obraz środowiska naturalnego oraz organizmu człowieka.

36,50 zł
32,85 zł
Powiadomienie

Rabat 10,0%
oszczędzasz 3,65 zł

6
Szczawno Stadt und Bad - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szczawno Stadt und Bad
Dostępny
7 szt.

"Szczawno. Miasto i zdrój. Przewodnik" to kieszonkowa encyklopedia o jednym z najpiękniejszych dolnośląskich uzdrowisk. Szczawno-Zdrój to malowniczo położone u stóp góry Chełmiec miasteczko, hojnie obdarzone przez przyrodę krajobrazem, klimatem i leczniczymi wodami. Choć obecnie nie tak popularne jak inne dolnośląskie uzdrowiska, zaskoczyć może swą bogatą historią życia kulturalnego i tradycjami. Przewodnik opowiada historię miejscowości i drogi, jaką przebyła by stać się znanym w Europie uzdrowiskiem. Przedstawia sławnych szczawieńskich gości. Pomaga nam zwiedzić miejscowość opisując poszczególne obiekty architektoniczne i przyrodnicze. Zapoznaje nas również z atrakcjami turystycznymi znajdującymi się w pobliżu Szczawna-Zdroju jak: góra Chełmiec, zamek Książ, Stado Ogierów „Książ”, Palmiarnia w Lubiechowie, zamek Cisy, rezerwat „Jeziorko Daisy” oraz sąsiedni Wałbrzych. Przewodnik jest bogato ilustrowany (ponad 90 zdjęć, w tym ryciny archiwalne) i zawiera aktualne i rzetelne dane. Uzupełniają go: plan centrum Szczawna-Zdroju z przebiegiem szlaków turystycznych mapa samochodowa z dojazdem do Szczawna przypisy, bibliografia i praktyczne informacje dla zwiedzających.

17,00 zł
12,99 zł

Rabat 23,6%
oszczędzasz 4,01 zł

7
Książ das Schloss und die Terrassen - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książ das Schloss und die Terrassen
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.04.24

"Książ. Zamek i tarasy. Przewodnik" to kompendium wiedzy o Perle Architektonicznej Dolnego Śląska w wersji kieszonkowej. Zamek Książ należy do najpiękniejszych i największych rezydencji arystokratycznych w Polsce i Europie. Ceniony jest również jako wybitny zabytek architektury obronnej. Zachwyca swym ogromem, bogactwem pomysłów architektonicznych, burzliwą historią oraz uroczym położeniem. Przewodnik przedstawia wielowiekową historię tej niezwykłej budowli oraz znamienitego rodu Hochbergów - właścicieli Książa. Opisuje architekturę zamku i całego kompleksu. Prowadzi zwiedzających przez zamkowe wnętrza - sale i korytarze, następnie przez wszystkie tarasy ogrodowe. Przedstawia obiekty godne uwagi znajdujące się w pobliżu zamku: Stado Ogierów Książ, Palmiarnię w Lubiechowie i zamek Stary Książ. Przybliża walory przyrodnicze Książańskiego Parku Krajobrazowego i opisuje zamkowe podziemia. Przewodnik jest bogato ilustrowany (ponad 70 zdjęć) i zawiera najbardziej aktualne i rzetelne dane. Uzupełniają go: mapa Książańskiego Parku z najnowszymi szlakami pieszymi i rowerowymi mapa samochodowa z dojazdem do Książa plan kompleksu Książ przypisy, bibliografia i praktyczne informacje dla zwiedzających.

14,20 zł
10,99 zł
Powiadomienie

Rabat 22,6%
oszczędzasz 3,21 zł

8
Dogadać się z dzieckiem - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dogadać się z dzieckiem
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.08.22

Ta książka nie jest kolejnym zbiorem przemądrzałych, dobrych rad na temat: jak być lepszym rodzicem. To głęboko zakorzeniony w osobistym doświadczeniu, przemyślany, dynamiczny i praktyczny podręcznik wewnętrznej podróży ku nieznanym krainom naszych serc i umysłów. Nie są one zbyt odległe ani trudne do osiągnięcia – a rozpoznanie ich i uświadomienie decydują o harmonii związków nie tylko z naszymi dziećmi, ale z ludźmi w ogóle. Ze wszech miar warto podjąć tę wyprawę. Tym bardziej, że na każdym etapie – w stylu wysokiej klasy coachingu – wspierać nas będą i dopingować, pełne empatii Autorki. Wojciech Eichelberger

34,00 zł
24,48 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,52 zł

9
Świat Świstów - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Świat Świstów
Dostępny
3 szt.

Świsty to przemiłe, nikomu nie wadzące stworki, które zamieszkują swój zielony świat. Czas upływa im na skubaniu bujnej trawy, kąpielach w kryształowo czystych jeziorach oraz na sielskim odpoczynku w cieniu drzew. Do czasu! Pewnego ranka budzi je niespotykany dotąd huk. Ich cudowny świat nawiedzają Brudoni z planety Brudonia... Bill Peet opowiada na pozór zabawną historię o losie, jaki może nas spotkać, jeśli w porę nie zaczniemy dbać o nasza planetę.

29,90 zł
20,93 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 8,97 zł

10
S/N - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
S/N
Dostępny
20 szt.

-S/N to stosunek natężenia żądanego sygnału do poziomów szumu tła. Stosunek wyższy niż 1:1 oznacza mocniejszy sygnał od hałasu. -S/N może być stosowany do wszystkich rodzajów sygnału. -S/N to nowy album Michała Rzecznika. -S/N składa się z komiksów krótkich (1-2 kadry), średnich (3 kadry) i długich (4-5 kadrów). -Michał Rzecznik wyrusza w S/N w poszukiwania najśmieszniejszych żartów na świecie. Niestety po drodze znajduje zupełnie inne.

36,65 zł
25,66 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,99 zł

11
Książ Castle and surroundings - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Książ Castle and surroundings
Dostępny
10 szt.

„Zamek Książ i okolice” - to najlepiej sprzedający się przewodnik dotyczący zamku Książ od 2004 roku Zamek Książ należy do najpiękniejszych i największych rezydencji arystokratycznych w Polsce i Europie. Jest również wybitnym zabytkiem architektury obronnej. Zachwyca swym ogromem, bogactwem pomysłów architektonicznych, burzliwą historią oraz uroczym położeniem. Przewodnik przedstawia wielowiekową historię tej niezwykłej budowli oraz znamienitego rodu Hochbergów - właścicieli Książa. Opisuje architekturę zamku i całego kompleksu. Prowadzi zwiedzających przez zamkowe wnętrza - sale i korytarze, następnie przez tarasy ogrodowe aż po zamkowe podziemia. Przedstawia obiekty znajdujące się w pobliżu zamku: kaplicę grobową, Stado Ogierów „Książ”, Palmiarnię w Lubiechowie i zamek Stary Książ oraz pobliskie miejscowości: Świebodzice, Wałbrzych, Szczawno-Zdrój. Przybliża walory przyrodnicze Książańskiego Parku Krajobrazowego. Szczególny charakter nadaje Przewodnikowi wnikliwa obserwacja prowadzona okiem obiektywu fotograficznego oraz bogata szata graficzna. Publikacja ta pomoże zaplanować Państwu kilkudniowy pobyt w jednym z najciekawszych miejsc w Europie. Przewodnik zawiera: ponad 120 kolorowych fotografii współczesnych zdjęcia i ryciny archiwalne mapę Książańskiego Parku i plan zamku rzetelny rys historyczny dokładne opisy wnętrz, tarasów i pozostałych obiektów poza zamkiem przykładowe szlaki i propozycje wycieczek po Książańskim Parku Krajobrazowym ciekawostki, dodatki, legendy i przypisy praktyczne informacje dla zwiedzających

29,90 zł
22,72 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 7,18 zł

12
Matura Explorer 5. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres rozszerzony + DVD - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Matura Explorer 5. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres roz...
Dostępny
4 szt.

Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych, który doskonale przygotowuje do matury na poziomie rozszerzonym. Ponadto: • umożliwia wszechstronne przygotowanie do egzaminu maturalnego, obejmujące wszystkie obowiązujące tematy z podstawy programowej, • pozwala w praktyce poznać techniki rozwiązywania zadań maturalnych dzięki ćwiczeniom wykorzystującym wszystkie typy zadań maturalnych (w tym na środki językowe), • pozwala zaznajomić się z formatem matury pisemnej i ustnej dzięki przykładowym pełnym zestawom egzaminacyjnym, • umożliwia powtórzenie i utrwalenie gramatyki dzięki sekcji „Grammar Reference” (zawierającej wyjaśnienia gramatyki po polsku), • umożliwia opanowanie trudnej sprawności pisania dzięki sekcji „Writing Bank” opracowanej przez doświadczonego egzaminatora maturalnego, która zawiera przykładowe teksty ze wskazówkami, • pozwala utrwalać poznane słownictwo dzięki słowniczkom po każdym rozdziale, • umożliwia poznanie świata i poszerzanie horyzontów dzięki autentycznym tekstom z magazynu „National Geographic”. Numer dopuszczenia: 262/5/2013

74,90 zł
67,41 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 7,49 zł

Wróć do góry