hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2012.03.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w niedzielę 25 marca 2012 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Extreme English 2012. Poziom zaawansowany i biegły C1-C2 + gramatyka, CD (PC), na drugim Joga snu i praktyka naturalnego światła (Norbu Czogjal Namkhai). Kolejny produkt to Sens życia z buddyjskiej perspektywy (Dalaj Lama XIV, Gjatso Tenzin) oraz Zabawy z bajkami część 1.
1
Extreme English 2012. Poziom zaawansowany i biegły C1-C2 + gramatyka, CD - Gry i programy
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Extreme English 2012. Poziom zaawansowany i biegły C1-C2 + gramatyka, ...
PC
NiedostępnyBrak

Kurs multimedialny do samodzielnej nauki słownictwa angielskiego. Nauka słownictwa oparta na najskuteczniejszym i jedynym na świecie algorytmie powtórek potwierdzonym badaniami naukowymi – metodzie SuperMemo. Pakiet Extreme English. Poziom zaawansowany i biegły to zbiór ponad 15 000 słów na poziomie zaawansowanym (Advanced) i biegłym (Proficiency). Pakiet zawiera również kurs gramatyki angielskiej, czasowników złożonych, czasowników nieregularnych oraz idiomów. W edycji 2012 z myślą o kibicach zawarto kurs słownictwa piłkarskiego. Korzystanie z pakietu Extreme English poziom zaawansowany i biegły zapewnia opanowanie bardzo obszernego zasobu słownictwa angielskiego, a także podniesienie kompetencji gramatycznych. Charakterystyka pakietu: • program SuperMemo UX do nauki słówek z wielokrotnie nagradzaną metodą powtórek, której skuteczność potwierdzają wyniki badań, • ponad 15 000 słów na poziomie podstawowym i średnim, • gramatyka i idiomy do nauki poprzez różnorodne ćwiczenia, • zaawansowany słownik do nauki z tłumaczeniami na język polski, definicjami angielskimi, synonimami, przykładami użycia, ilustracjami i nagraniami, • łatwe wyszukiwanie i dołączanie do nauki wybranych słówek, m.in. według: - kategorii tematycznych, np. Food and drinks, Education, Science and technology, - egzaminów, - częstotliwości występowania w języku, - słów często występujących w sąsiedztwie, • w kursach słówkowych możliwość doboru typów ćwiczeń, pozwalających na opanowanie różnych umiejętności, np.: wykorzystania w wypowiedzi, poprawnej pisowni, rozumienia ze słuchu, • w kursach gramatycznych nauka oparta na ćwiczeniach o wzrastającym poziomie trudności ćwiczeń • od najprostszych do najbardziej zaawansowanych, • trener wymowy, który analizuje i ocenia akcent, intonację oraz inne ważne parametry wymowy, • gratis – aplikacja na komórki, dzięki której słownik masz zawsze pod ręką, • tłumaczenie z menu kontekstowego wszystkich wyrazów w kursie, • synchronizacja nauki: możliwość nauki na komputerze lub na iPhonie, online lub offline, i przenoszenia swoich postępów pomiędzy tymi platformami. Nowości w edycji 2012: • kurs słownictwa piłkarskiego nie tylko dla fanów piłki nożnej, • samodzielne konfigurowanie wyświetlanych treści kursu, • możliwość dodawania własnych notatek w kursach. W skład pakietu wchodzi 7 kursów: • Advanced • Proficiency • English Grammar • English Idioms • Phrasal Verbs I• rregular Verbs • Football Wymagania systemowe: • Windows XP SP2 PL/EN, Windows Vista PL/EN, Windows 7 PL/EN, • Internet Explorer 7.0 lub nowszy, • 512 MB RAM, • napęd DVD-ROM, • karta dźwiękowa, • 2,5 GB miejsca na dysku, • kurs wymaga aktywacji, podczas której konieczne jest połączenie z Internetem.

79,90 zł
64,72 zł

Rabat 19,0%
oszczędzasz 15,18 zł

2
Joga snu i praktyka naturalnego światła - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Joga snu i praktyka naturalnego światła
Dostępny50 szt.

W Jodze snu i praktyce naturalnego światła Czogjal Namkhai Norbu udziela instrukcji rozwijania przejrzystej świadomości podczas snu. Wykracza poza praktyki świadomego śnienia (lucid dreaming) spopularyzowane na Zachodzie, przedstawiając metody kierowania stanem snu, będące częścią większego systemu rozwoju ciągłej świadomości, zwanego dzogczen. W tej tradycji, kultywowanie świadomości snu występuje w szerszym kontekście rozwijania bezpośredniej obecności (tyb. rigpa), prowadzącego do osiągnięcia ostatecznego celu, jakim jest wyzwolenie. To poprawione i poszerzone wydanie Jogi snu i praktyki naturalnego światła zawiera dodatkowy materiał pochodzący z osobistych i dogłębnych zapisków, jakie Czogjal Namkhai Norbu prowadził przez wiele lat. Materiał ten rozszerza pierwsze wydanie, kładąc większy nacisk na specjalne ćwiczenia służące do rozwijania świadomości podczas snu. W książce znajduje się również tekst napisany przez Mifama, XIX-wiecznego mistrza dzogczen, który oferuje dodatkowy wgląd w tę wyjątkową formę medytacji. Czogjal Namhkai Norbu, tybetański mistrz tradycji dzogczen, założyciel międzynarodowej Wspólnoty Dzogczen, zrzeszającej praktykujących na całym świecie i profesor Instytutu Orientalistyki Uniwersytetu w Neapolu jest autorem wielu książek, spośród których Kryształ i ścieżka światła oraz Dzogczen, stan doskonałości samej w sobie zostały wydane w Polsce przez Wydawnictwo A. Obecnie nieprzerwanie udziela nauk w licznych ośrodkach dzogczen, jak też i poprzez Internet.

48,00 zł
36,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,00 zł

3
Sens życia z buddyjskiej perspektywy - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Sens życia z buddyjskiej perspektywy
Dostępny14 szt.

Światowy bestseller! Książka zawiera cykl wykładów wygłoszonych przez Dalaj Lamę w Wielkiej Brytanii dotyczących najbardziej fundamentalnych kwestii - przyczyn cierpienia i możliwości tegoż cierpienia pokonania. Dlaczego znajdujemy się w takich a nie innych okolicznościach? Dokąd zmierzamy? Jak powinniśmy żyć? Czy nasze życie ma sens? W książce Sens życia z buddyjskiej perspektywy Jego Świątobliwość Dalaj Lama omawia te zagadnienia w kontekście podstawowej dla buddyzmu zasady współzależnego powstawania (pratityasamutpada), której symbolicznym wyobrażeniem jest wizerunek Koła życia i śmierci. Dalaj Lama objaśnia dwanaście ogniw współzależnego powstawania, ukazując jak wskutek niewiedzy istoty skazane są na kołowrót cyklicznej egzystencji. Istnieje jednak możliwość przerwania tego procesu, możliwość przemiany więzienia ego w źródło szczęścia. Jego Świątobliwość Dalaj Lama rozpatruje w tej książce również wiele innych i trudnych problemów, z jakimi spotykamy się w naszym życiu: jak radzić sobie z agresją wewnętrzną i zewnętrzną?, jak pogodzić osobistą odpowiedzialność z doktryną braku jaźni?, jak stawić czoła śmiertelnej chorobie?, jak pomóc umierającemu?, jak pogodzić miłość do rodziny z miłością do wszystkich istot?, jak zintegrować buddyjską praktykę z codziennym życiem?

48,00 zł
36,00 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 12,00 zł

4
Zabawy z bajkami część 1 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zabawy z bajkami część 1
NiedostępnyBrak

Książeczka zawiera zabawy i malowanki dla dzieci oraz kolorowe naklejki z bajkowymi motywami. Z tyłu na okładce książeczki znajduje się strona do wielokrotnego rysowania. Pozwala ona dziecku na ćwiczenie umiejętności rysowania szlaczków.

3,80 zł
2,74 zł

Rabat 27,9%
oszczędzasz 1,06 zł

5
Czarnoksiężnik z krainy OZ i inne bajki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Czarnoksiężnik z krainy OZ i inne bajki
Dostępny5 szt.

Czarnoksiężnik z Krainy Oz: Dawno temu żyła dziewczynka o imieniu Dorotka. Mieszkała razem z wujkiem i ciocią. Pewnego ranka niebo spowiły chmury i zaczął wiać silny wiatr. Nagle cały dom zaczął się trząść. Dorotka zdążyła złapać pieska Toto i wtedy budynek wzleciał w powietrze... Pozostałe bajki: Śpiąca Królewna Złotowłosa i trzy niedźwiadki

15,00 zł
11,40 zł

Rabat 24,0%
oszczędzasz 3,60 zł

6
Polska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Polska prezydencja w Radzie Unii Europejskiej
Dostępny3 szt.

Prezentowana książka przedstawia wybrane zagadnienia związane ze sprawowaniem przez Polskę prezydencji w Radzie Unii Europejskiej na tle szerszych procesów politycznych i społecznych zachodzących obecnie we Wspólnocie oraz powodujących nowe wyzwania dla jej integracji. Zamysłem autorów była przede wszystkim ocena polskiej prezydencji w różnych jej aspektach, a także pokazanie różnic między nią a sprawowaną wcześniej prezydencją węgierską.

39,00 zł
32,37 zł

Rabat 17,0%
oszczędzasz 6,63 zł

Wróć do góry