hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2012.01.25

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w środę 25 stycznia 2012 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Gra. Wzory, kolory, memory (Alexander), na drugim Rozmówki polsko-angielskie (Urszula Michalska). Kolejny produkt to Niezawodne sposoby osiągania orgazmów (Susan Crain Bakos) oraz Wojna kompanii Morozowa (Żebrowski Józef).
1
Gra. Wzory, kolory, memory - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gra. Wzory, kolory, memory
Alexander, od 5 lat
Dostępny16 szt.

Na 55 kartach znajdują się wzory złożone z figur, które odpowiadają kształtom plastikowych żetonów. Po krótkiej prezentacji karty należy jak najszybciej ułożyć z żetonów zapamiętany wzór. W drugiej wersji gry, jej uczestnicy muszą jak najprędzej nawlec na linkę żetony tak, by kolor, kształt i ich liczba były zgodne z pokazanym na chwilę wzorem. Gra jest bardzo emocjonująca, rozwija pamięć, uczy spostrzegawczości i koncentracji. Jest świetną zabawą dla całej rodziny. Zawartość pudełka: – 36 żetonów, – 55 kart wzoru, – 4 linki, – 4 podkłady, – instrukcja. Rozmiar opakowania: 19.5 x 18.5 x 5.5 cm

22,89 zł
19,99 zł

Rabat 12,7%
oszczędzasz 2,90 zł

9 osób kupiło
2
Rozmówki polsko-angielskie - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Rozmówki polsko-angielskie
Dostępny26 szt.

Rozmówki polsko-angielskie adresowane są nie tylko do polskich turystów i przedsiębiorców wyjeżdżających za granicę, lecz także do wszystkich osób uczących się języka angielskiego, gdyż opracowano w nich słownictwo potrzebne w różnych fazach nauki języka obcego. Wypowiedziom w języku angielskim towarzyszy zawsze zapis fonetyczny. Rozmówki obejmują zwroty potoczne oraz pytania i odpowiedzi, które ułatwiają komunikację w zakresie podstawowym w różnych sytuacjach, np. w podróży, na przejściu granicznym, w hotelu, w sklepie, w restauracji, na poczcie, u lekarza itp. Opis różnych zdarzeń, z jakimi może spotkać się turysta za granicą, poprzedzony został wstępem poświęconym podstawom angielskiej gramatyki. Wyrazista kolorystyka Rozmówek oraz ich przejrzysty układ z pewnością pomogą w przyswojeniu wszelkich potrzebnych terminów i zwrotów.

14,90 zł
10,99 zł

Rabat 26,2%
oszczędzasz 3,91 zł

1 osoba kupiła
3
Niezawodne sposoby osiągania orgazmów - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezawodne sposoby osiągania orgazmów
Dostępny524 szt.

Autorka opracowała nową technikę, łączącą działanie ciała i umysłu, którą nazwała pętlą orgazmów. Pętla orgazmów integruje metody wizualizacji, naprzemiennego napinania i rozluźniania mięśni okolic miednicy oraz ćwiczeń oddechowych wywodzących się z tradycji tantrycznej i dalekowschodnich sztuk walki. Choć technika ta adresowana jest przede wszystkim do kobiet, którym ma za zadanie umożliwić lub ułatwić przeżywanie orgazmów, to i mężczyznom może przynieść wiele korzyści.

43,00 zł
34,40 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 8,60 zł

1 osoba kupiła
4
Wojna kompanii Morozowa - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wojna kompanii Morozowa
Niedostępny
Brak

Książka przedstawia losy Polaka, syna zesłańców z 1940 roku do Kazachstanu. Nasz bohater, Jan Wierzejski, czuje się Polakiem. Kiełkują w nim wspomnienia o dalekiej Polsce, przekazane przez rodziców, zakotwiczone gdzieś w podświadomości. Urodzony już w ZSRR, obywatel sowiecki, żołnierz Armii Czerwonej, walczy w Afganistanie z partyzantami zwanymi przez Rosjan duszmanami. Rzucony w krainę dzikich, niebotycznych gór Afganistanu i przepastnych wąwozów, walczy o przetrwanie. Zabija, aby samemu przeżyć. Ciągłe zasadzki, własne ataki i odpieranie ataków duszmanów przetrawiają umysły i każą stawiać pytania o sens tej wojny.

63,00 zł
50,40 zł
Powiadomienie

Rabat 20,0%
oszczędzasz 12,60 zł

5
Niezwykłe zalety  zwykłej sody - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Niezwykłe zalety zwykłej sody
Dostępny33 szt.

Soda to całkowicie naturalna, ekologiczna substancja o wielkich możliwościach. Jest bardzo skuteczna, tania, niezastąpiona na co dzień w gospodarstwie domowym, przyjazna dla środowiska i dobroczynna dla naszego zdrowia. Jak żaden inny środek ma wszechstronne zastosowanie. Ten szczególny bioporadnik, adresowany do osób preferujących model życia w stylu eko, zawiera ważne informacje, cenne porady, ciekawe pomysły i przepisy. Odkrywają one mało znane, a naprawdę niezwykłe zalety zwykłej sody. Warto poznać, docenić i wykorzystać w praktyce wszystkie jej dobrodziejstwa.

19,99 zł
13,99 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 6,00 zł

6
Psychosomatyczne, emocjonalne i duchowe aspekty chorób ze stresu - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Psychosomatyczne, emocjonalne i duchowe aspekty chorób ze stresu
Dostępny5 szt.

Wyjątkowa książka, pozwalająca zrozumieć głębokie korzenie wielu chorób cywilizacyjnych wywołanych stresem. Przynosi fundamentalne zrozumienie przyczyn ? jakimi są zdeponowane w ciele emocje, przechowywane przez lata (często od dzieciństwa), będące ?bombą? ze spóźnionym zapłonem, działających z ukrycia autodestrukcyjnych ładunków. Dlatego choroby te noszą coraz częściej nazwę ?chorób energetycznych?. Bazując na własnym doświadczeniu życiowym oraz profesjonalnym jako naukowiec w różnych dziedzinach medycyny oraz pierwszy w Polsce psychosyntetyk, Autorka sięga do dzieciństwa, ukazując jak jego sytuacje tworzą wzorce reakcji i zachowań w życiowych problemach, rozwiązywania ich oraz budowania relacji z ludźmi. Całą indywidualną historię mamy bowiem zakodowaną w ?pamięci ciała? (w jego komórkach) i emocjonalnej (energetycznej) reakcji na wszystkie podobne sytuacje, gdyż reagujemy jak automat (autopilot). Wyjątkowo cenną jest zarówno część teoretyczna, oparta na najnowszych światowych doniesieniach naukowych, jak i część praktyczna (w postaci opisu wielu stosowanych technik i ich efektów), która potwierdza zawarte w pierwszej części teorie. Najważniejszym jest jednak własny przykład Autorki, ?będący ?żywym autorytetem tego? co opisuje. Uzdrowienie tego rodzaju chorób jest wieloaspektowym oddziaływaniem na wszystkich poziomach siebie (fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym). Tylko od nas zależy wybór ? zdrowia czy choroby i tylko my możemy siebie z nich uzdrowić ? poprzez podjęcie decyzji, co z tym zrobić i dedykowanie siebie tej pracy. Książka jest częścią ?tercetu?- publikacji Autorki dedykowanych zagadnieniom medycznym (oprócz niej wchodzi do niego FIBROMIALGIA; CZŁOWIEK KWANTOWY oraz EDUKACJA ZDROWOTNA W PRAKTYCE) oraz ma swe odniesienia w innych jej licznych książkach i naukowych artykułach pedagogicznych, poświęconych edukacji opartej o zasady psychosyntezy, ?aby potem nie trzeba było terapii?, a szczególnie w książkach PSYCHOSYNTEZA W EDUKACJI (Wydawnictwo ENETEIA) czy ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ DZIECKA W ŚWIETLE NOWYCH WYZWAŃ (Wydawnictwo IMPULS), ale przede wszystkim ma swe odniesienie w refleksyjnej książce Autorki O SENSIE ŻYCIA (też w obecnych zapowiedziach). Ma też odniesienia w naukowych artykułach pedagogicznych, poświęconych edukacji opartej o zasady psychosyntezy, ?aby potem nie trzeba było terapii?. Bezcenna książka dla środowiska lekarzy, psychologów, jak i wszystkich, którzy chcą zrozumieć siebie, odzyskać/zachować zdrowie i zależy im na zdrowiu własnych dzieci/wnuków i kolejnych pokoleń.

84,00 zł
58,80 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 25,20 zł

7
O sensie życia - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
O sensie życia
Dostępny12 szt.

Wyjątkowa książka - refleksja nad życiem autentycznym, pozwalająca wejść głębiej w korzenie problemów życiowych i zdrowotnych, uformowane w dzieciństwie - w przeżyciach i wzorcach jednostkowych i sposobach reagowania dziecka na sytuacje trudne. Poprzez krótkie i dłuższe fragmenty narracyjne, zarówno subiektywne jak i obiektywne, prowadzi systematycznie Czytelnika w ogląd konsekwencji życiowych doświadczeń w różnych sferach życia. Jakość narracji na przestrzeni kartek wciąga go w dramat jednostkowego życia. Gdzieś od połowy książki uważny Czytelnik może uchwycić przebijające się gdzieś na obrzeżach "światło w tunelu", ukazujące mądrość organizmu do regeneracji, odradzania, uruchamiania mechanizmów autoregulacyjnych,...dawania życiu kierunku i celu... Refleksje nad życiem i jego sensem (spisane kilkanaście lat temu, ale nie publikowane) znalazły swe praktyczne zastosowanie w osobistym życiu i aktywności na polu medycyny i pedagogiki i odzwierciedlenie w kolejnych książkach: EDUKACJA INTEGRUJCA: ALTERNATYWA CZY KONIECZNOŚĆ? (IMPULS), PSYCHOSYNTEZA W EDUKACJI. Wzrastanie samoświadomości człowieka (ENETEIA); ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ DZIECKA W ŚWIETLE NOWYCH WYZWAŃ (IMPULS); a przede wszystkim w odkodowaniu traumatycznych doświadczeń i chorób w tercecie medycznym: CZŁOWIEK KWANTOWY; EDUKACJA ZDROWOTNA W PRAKTYCE; PSYCHOSOMATYCZNE, EMOCJONALNE I DUCHOWE ASPEKTY CHORÓB ZE STRESU czy wreszcie FIBROMIALGIA. A jeśli istnieje nadzieja na wyzdrowienie? Bezcenna książka, głęboko refleksyjna, poruszająca do spodu swego istnienia, inspirująca do dzielenia się ?swoją historią? dla znajdowania swego sensu.

52,00 zł
36,40 zł

Rabat 30,0%
oszczędzasz 15,60 zł

8
Komparatystyka dla humanistów. Podręcznik akademicki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Komparatystyka dla humanistów. Podręcznik akademicki
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2023.01.25

Podręcznik, przygotowany przez starannie dobrany zespół złożony z wytrawnych i sprawdzonych autorów, wybitnych i kompetentnych komparatystów, doświadczonych w praktyce dydaktycznej wykładowców z kilku różnych krajowych ośrodków uniwersyteckich. Najbardziej uderzającą swoistością tego podręcznika jest to, że każdy pomieszczony w nim artykuł, mimo różnic tematycznych i problemowych, które są niezbędne i wzajemnie świetnie się uzupełniają, odznacza się niebywałym rozmachem teoretycznym i metodologicznym, sięgając swobodnie po argumenty epistemologiczne i ontologiczne. Oferuje on bardzo szeroką, uporządkowaną i sfunkcjonalizowaną wiedzę o sytuacji współczesnej komparatystyki, w czytelny sposób ukazuje jej znaczenie. Komparatystyka przynosi rewizję tradycyjnych dyskursów naukowych, gdyż wkracza na obszar filozofii kultury jako dziedziny badań interdyscyplinarnych oraz uruchamia badanie paradygmatów, łączących literaturę z innymi dyskursami kultury. Podręcznik posiada pewną właściwość „interaktywną”: wiele oferując, wymaga także od Czytelnika zaangażowania i intelektualnej aktywności.

49,00 zł
41,16 zł
Powiadomienie

Rabat 16,0%
oszczędzasz 7,84 zł

9
Diversity Management - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Diversity Management
Dostępny7 szt.

Praca stanowi szczególny wkład w uporządkowanie oraz poszerzenie wiedzy dotyczącej zarządzania różnorodnością oraz jego wpływu na biznes, wskazując zarówno teoretykom, jak i praktykom nowe kierunki optymalizacji procesu zarządzania. W części teoretycznej szczególną uwagę poświęcono omówieniu istoty zarządzania różnorodnością, zalet i wad tej strategii, także jej miejsca w procesie szerzej pojętego procesu zarządzania organizacją, w tym zarządzania ludźmi. W części empirycznej dokonano prezentacji wyników własnych badań, poświęconych analizie skuteczności wybranych narzędzi motywowania, przyjmując jako wiodącą kategorię dywersyfikacji pracowników ? ich płeć.

40,00 zł
32,80 zł

Rabat 18,0%
oszczędzasz 7,20 zł

10
Dziennik. Tom 2. 1970–1979 - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dziennik. Tom 2. 1970–1979
Niedostępny
Brak

Drugi tom Dziennika Sławomira Mrożka obejmuje lata 1970–1979. Pisarz przebywa w tym czasie na emigracji - podróżuje po Europie, zwiedza Stany Zjednoczone, po raz pierwszy też odwiedza Amerykę Południową. Z pewnością wielu czytelników będzie zaskoczonych obrazem pisarza, jaki wyłania się z kart tej książki. Mrożek z niespotykaną szczerością pisze o swych grzechach, kompleksach i nocach spędzonych w towarzystwie butelek wina lub whisky. Z dystansu patrzy na sprawy polskie, najczęściej krytykuje i wyśmiewa, ale i przeżywa momenty uniesienia, jak wtedy, gdy papieżem zostaje Karol Wojtyła. Prywatne zapiski pomagają także zajrzeć w prywatny świat dramaturga - dzięki Dziennikowi z lat 70-tych odkrywamy Mrożka-kochanka, który tak samo często porzucał, jak i był porzucany. W końcu Dziennik to kopalnia wiedzy o genezie jego dzieł - właśnie wtedy powstaje słynna sztuka Emigranci - Mrożek obszernie analizuje książki, które czyta, spiera się ze znanymi pisarzami i filozofami. Jedno jest pewne, przed czytelnikami kolejny etap fascynującej intelektualnej przygody. Wydanie pierwszego tomu Dziennika Sławomira Mrożka było najważniejszym wydarzeniem literackim 2010 roku. Książka zdobyła nagrodę czytelników Nike 2011. "Lornetka sprawia mi wiele radości" – notuje Mrożek. Dzięki niej mógł podglądać ludzi, nie będąc przez nich widzianym. Każdy wzrok go bowiem peszył, musiał udawać i zakładać jakąś maskę. A tak, obserwował bezkarnie i do woli. W dzienniku sam siebie obserwuje jakby przez lornetkę. Pierwszy tom jest rzeczywiście czymś wyjątkowym na tle dzienników innych polskich pisarzy. Przynosi zapis bardzo dogłębnej i bezlitosnej autoanalizy. Tutaj świat zewnętrzny, spotkania, ludzie, zdarzenia są tylko dodatkiem do zmagań wewnętrznych: "Świat przeszkadza mi w życiu" – notuje. – Justyna Sobolewska "Polityka" "Dziennik" Mrożka warto czytać, bo to historia nie tylko jednego pisarza, ale całej generacji intelektualistów ze wschodniej Europy, którzy podobnie jak on stanęli przed dylematem: zachowanie tożsamości za cenę kompromisu czy wolność połączona z ryzykiem utraty korzeni. Szczery do bólu, przepełniony goryczą, chwilami ekshibicjonistyczny jest jednym z najbardziej gorzkich świadectw ludzkiego dążenia do wolności. – Roman Pawłowski "Gazeta Wyborcza" Kto wie, czy dla dzisiejszej i jutrzejszej publiczności kulturalnej to nie dzieła dramaturgiczne lecz pisma prywatne Sławomira Mrożka okażą się najbardziej atrakcyjne. – Dariusz Nowacki, "Tygodnik Powszechny" Sławomir Mrożek (1930–2013), dramatopisarz, prozaik, satyryk. Prawdopodobnie najczęściej grywany w kraju i za granicą polski dramaturg współczesny. Jeden z najbardziej poczytnych polskich prozaików. Jego twórczość przekładana była na kilkanaście języków.

69,90 zł
52,43 zł
Powiadomienie

Rabat 25,0%
oszczędzasz 17,47 zł

11
Zjedz tę żabę. Audiobook - Audiobooki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zjedz tę żabę. Audiobook
Brian Tracy, MT Biznes
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy książkę dla ludzi biznesu. Ta przekonująca metafora, „ogromna żaba” czekająca na zjedzenie, to twoje największe, najważniejsze zadanie, z którego realizacją będziesz prawdopodobnie zwlekał, jeśli nie zajmiesz się nim od razu. Jest ona również tym zadaniem, które w danym momencie może mieć najkorzystniejszy wpływ na twoje życie i pomóc ci w szybkim osiągnięciu oczekiwanych rezultatów. Rozpoczęcie pracy od połknięcia „żaby” gwarantuje przez cały dzień poczucie zadowolenia wynikającego ze świadomości, że już nic gorszego nie może ci się dzisiaj przytrafić. Dwadzieścia jeden opisanych tu metod osiągania sukcesu ma za cel poprawę ogólnej wydajności i wzmocnienia twojej pozycji w pracy. Wiele z podanych pomysłów można też zastosować w życiu prywatnym. Prezentowane strategie to rodzaj szwedzkiego stołu technik pomocnych w osiągnięciu lepszych wyników i poprawy wydajności, których możesz użyć w każdej chwili, w dowolnej kolejności i sekwencji, jaką uznasz za właściwą. Im szybciej je opanujesz i zaczniesz stosować, tym szybciej zaczniesz osiągać sukcesy w karierze zawodowej.

29,90 zł
25,42 zł
Powiadomienie

Rabat 15,0%
oszczędzasz 4,48 zł

12
Wyliczanki z pustej szklanki - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Wyliczanki z pustej szklanki
Dostępny157 szt.

Dobra zabawa nie może obejść się bez wyliczanek! Do takiej właśnie zabawy zaprasza nas ta książka. Znajdziemy tu kilkadziesiąt nowych, arcyśmiesznych rytmicznych dziecięcych rymowanek, pełnych absurdalnego humoru prostych wierszyków, które łatwo wpadają w ucho i od razu zostają w głowie. Wymyśliła je znakomita poetka i mistrzyni języka polskiego, Małgorzata Strzałkowska. Przydadzą się w przedszkolu i w szkole, na podwórku, na wycieczce, na biwaku, kiedy trzeba rozpocząć grę, wskazać, kto pierwszy, a kto ostatni, wybrać coś lub kogoś. Służą do losowania podobnie jak orzeł czy reszka. To także prawdziwa gratka dla dzieci i dorosłych lubiących „wierszyki łamiące języki”, słowne żarty i inne zabawy językowe tej Autorki – z fantazją odmalowane w książce przez Kacpra Dudka.

29,90 zł
21,53 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 8,37 zł

13
Klucz i się ucz - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klucz i się ucz
Alexander, od 5 lat
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy edukacyjną grę łączącą emocjonującą zabawę z ćwiczeniem spostrzegawczości, pamięci oraz prawidłowego kojarzenia pokrewieństwa kształtów. Gra zmusza również do ćwiczeń zręczności i manualnej precyzji. Zawartość opakowania: • klucze – 4 szt., • paletka – 1 szt., • linka – 1 szt., • karty „kształtów” – 30 szt., • karty „kolorów” – 25 szt., • klepsydra – 1 szt., • żetony – 90 szt., • instrukcja.

20,90 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 9,1%
oszczędzasz 1,91 zł

14
Klucz i się ucz, maxi - Gry planszowe
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Klucz i się ucz, maxi
Alexander, od 5 lat
Niedostępny
Brak

Przedstawiamy wyjątkową grę z rekwizytami. Gracze otrzymują do dyspozycji paletki z otworami o różnym kształcie oraz 8 kolorowych kluczy. W pierwszym wariancie gry zadanie polega na odpowiednim dopasowaniu właściwego klucza do otworu zgodnie ze wskazaniem karty. Drugi wariant to nawlekanie kluczy na sznureczek we wskazanej przez karty kolejności. Gra jest doskonałym ćwiczeniem motoryki małej, spostrzegawczości, integracji sensorycznej. Sprawdza się jako pomoc przy nauce kolorów. Zawartość opakowania: • 8 kluczy, • 2 paletki, • 2 linki, • 30 kart kształtów, • 25 kart kolorów, • klepsydra, • 90 żetonów, • instrukcja.

25,90 zł
22,53 zł
Powiadomienie

Rabat 13,0%
oszczędzasz 3,37 zł

15
Autoportrety - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Autoportrety
Niedostępny
Brak

Książka zawiera kilkadziesiąt wierszy dających wyraz intelektualnej świadomości dojrzałego poety, z jednej strony zgłębiającego problematykę moralną i echatologiczną, z drugiej zaś - odważnie prezentującego doświadczenia zmysłowe. To summa przemyśleń autora oraz transformacji formalnych materii poetyckiej.

24,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 20,9%
oszczędzasz 5,01 zł

16
Chemia ogólna - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Chemia ogólna
Dostępny8 szt.

Skrypt przeznaczony jest dla słuchaczy Studium Języka Polskiego dla Cudzoziemców, którzy przygotowują się do podjęcia wyższych studiów w Polsce w Akademii Medycznej, Akademii Rolniczej, Politechnice lub Uniwersytecie; kierunek - chemia lub biologia.

34,90 zł
30,01 zł

Rabat 14,0%
oszczędzasz 4,89 zł

17
Język C++ - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język C++
Niedostępny
Brak

W książce opisano sposoby poprawnego rozwiązywania typowych problemów, pojawiających się przy tworzeniu oprogramowania. Sposoby te, nazywane wzorcami projektowymi, rozszerzają zestaw akcesoriów dostarczanych przez język programowania, którymi możemy się posługiwać. Znajomość wzorców nie oznacza umiejętności programowania, ale dobry programista powinien mieć świadomość ich istnienia, aby unikać ponownego odkrywania znanych rozwiązań. Wiedza o przedstawionych technikach pozwala na lepszą komunikację w zespole, ponieważ można porozumiewać się na wyższym poziomie abstrakcji. Książka jest przeznaczona dla osób, które miały wcześniej styczność z programowaniem i językiem C++. Zawiera ona opis mechanizmów dostarczanych przez ten język, ale bazują one na znajomości podstawowych pojęć. Rozdział pierwszy można traktować jako przypomnienie i uzupełnienie wiadomości o C++.

73,00 zł
68,62 zł
Powiadomienie

Rabat 6,0%
oszczędzasz 4,38 zł

18
Akademia sześciolatka Jesień - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia sześciolatka Jesień
Dostępny151 szt.

Kolorowanka i książka edukacyjna zawierająca różnorodne łamigłówki związane z jesienią. Znajdziesz tu zestaw ćwiczeń i łamigłówek, które dzięki ciekawej i zabawnej formie zachęcą twoje dzieci do zabawy, nauki i pierwszej samodzielnej pracy. W prezencie 16 naklejek ze zwierzątkami.

7,99 zł
19
Akademia sześciolatka Lato - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Akademia sześciolatka Lato
Dostępny13 szt.

Kolorowanka i książka edukacyjna zawierająca różnorodne łamigłówki związane z latem. Znajdziesz tu zestaw ćwiczeń i łamigłówek, które dzięki ciekawej i zabawnej formie zachęcą twoje dzieci do zabawy, nauki i pierwszej samodzielnej pracy. W prezencie 16 naklejek ze zwierzątkami.

7,99 zł
Wróć do góry