hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2011.09.01

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 1 września 2011 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Podstawy nagłośnienia i realizacji nagrań + CD (Krzysztof Sztekmiler), na drugim Zwierzęta nad jeziorem (Paruszewska Joanna, Stocka Katarzyna). Kolejny produkt to Biżuteria z koralików (Agnieszka Zientek) oraz Jądro ciemności Josepha Conrada (Matella-Pyrek Monika).
1
Podstawy nagłośnienia i realizacji nagrań + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Podstawy nagłośnienia i realizacji nagrań + CD
Dostępny109 szt.

Podręcznik opisujący podstawy nagłośnienia i realizacji nagrań dźwiękowych z uwzględnieniem kryteriów słuchowej oceny jakości dźwięku, opisu urządzeń do przetwarzania i obróbki dźwięku, podstawowych zasad realizacji nagłośnienia oraz licznych praktycznych uwag dotyczących montażu, realizacji i końcowej obróbki materiału dźwiękowego. Pytania zamieszczone na końcu poszczególnych rozdziałów ułatwiają przyswojenie materiału. Załączona do książki płyta CD zawiera przykłady ilustrujące wpływ różnych czynników na realizację nagrania dźwiękowego. Odbiorcy książki: akustycy, operatorzy i realizatorzy dźwięku, uczniowie szkół średnich i policealnych o profilu realizacji dźwięku oraz wszyscy zainteresowani podstawami nagłośnienia i realizacji nagrań dźwiękowych.

67,00 zł
51,59 zł

Rabat 23,0%
oszczędzasz 15,41 zł

2
Zwierzęta nad jeziorem - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zwierzęta nad jeziorem
NiedostępnyBrak

Doskonała książeczka edukacyjna dla dzieci - zabawne rymowane historyjki o zwierzątkach, atrakcyjna szata graficzna, duża czcionka.

2,90 zł
2,67 zł

Rabat 7,9%
oszczędzasz 0,23 zł

3
Biżuteria z koralików - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Biżuteria z koralików
Dostępny150 szt.

Praktyczny poradnik, który uczy wykonywania biżuterii z koralików. Krok po kroku autorka wyjaśnia w prosty sposób oraz przedstawia na licznych zdjęciach, jak zrobić oryginalne kolczyki, spinki, sznurkowe korale czy bransoletki. Na początku książki znajduje się wykaz materiałów niezbędnych do wykonania zaprezentowanych wzorów biżuterii.

9,50 zł
8,74 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 0,76 zł

4
Jądro ciemności Josepha Conrada - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Jądro ciemności Josepha Conrada
NiedostępnyBrak

Szczegółowe i przystępnie napisane streszczenie wraz z omówieniem problematyki zgodnie z aktualnym programem nauczania. Opracowanie zawiera również m.in.: plan wydarzeń, charakterystykę bohaterów (Charlesa Marlowa, Kurtza, dyrektora stacji centralnej, Rosjanina, narzeczonej Kurtza), wyjaśnienie znaczenia tytułu, słowniczek ważnych terminow (np. kolonializm, marynizm, ambiwalentny, relatywizm), przykładowy model wypracowania maturalnego (Diagnoza cywilizacji europejskiej i ocena kolonializmu), istotne cytaty, zadania sprawdzające. Pomoc w przygotowaniu do lekcji, sprawdzianów i matury. Treść opracowania konsultowana z nauczycielami języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

2,90 zł
2,67 zł

Rabat 7,9%
oszczędzasz 0,23 zł

5
Skok za burtę - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Skok za burtę
Dostępny7 szt.

Jeśli chcesz być przygotowany do duchowej walki o dusze swoich dzieci, to należy ci się solidne ostrzeżenie. Pytanie, na które szukam odpowiedzi w tej książce, brzmi: Co mogę zrobić, by mieć pewność, że moje dzieci nie „wyskoczą za burtę”, mając 16 czy 18 lat? Pozwól, że powtórzę to pytanie kilka razy na różne sposoby, aby udzielić ci wskazówki w poszukiwaniu odpowiedzi.

19,90 zł
14,73 zł

Rabat 26,0%
oszczędzasz 5,17 zł

6
Kiedyś wrócisz tu... Część 2. By szukać swoich dróg i gwiazd + CD - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Kiedyś wrócisz tu... Część 2. By szukać swoich dróg i gwiazd + CD
NiedostępnyBrak

To podręcznik do nauki języka polskiego jako obcego dla cudzoziemców na poziomie zaawansowanym (C1). Składa się z ośmiu lekcji, a każda z trzech części: komunikacyjnej, tekstowej i gramatycznej, związanych ze sobą tematycznie. Na końcu zamieszczono klucz do ćwiczeń.

56,00 zł
40,88 zł

Rabat 27,0%
oszczędzasz 15,12 zł

7
Schowek
Edulatki Przedszkolak na szóstkę
NiedostępnyBrak

Książka jest rodzajem przewodnika dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, który przybliża im środowisko społeczne i przyrodnicze otaczającego je świata. Staranna szata graficzna, proste, łatwe do zapamiętania teksty literackie, wiele zadań plastycznych - to wszystko zdecydowanie ułatwia dziecku zdobywanie wiedzy.

19,90 zł
14,33 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 5,57 zł

Wróć do góry