hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Książki - wyszukiwanie
Książki
Zabawki
Puzzle
Gry planszowe
Audiobooki
Muzyka
Filmy

Kalendarz premier z dnia 2011.06.13

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w poniedziałek 13 czerwca 2011 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Baśnie (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) (Charles Perrault), na drugim Gratka dla małego niejadka (Emilia Dziubak). Kolejny produkt to Stara baśń (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) (Józef Ignacy Kraszewski) oraz Zapomniane miejsca Łodzi i okolic. Przewodnik (praca zbiorowa).
1
Baśnie (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Baśnie (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Dostępny34 szt.

Wydanie Baśni kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika – „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów. Baśnie Charlesa Perraulta znają na pewno wszystkie dzieci – są to bowiem najpiękniejsze historie, uwielbiane przez czytelników na całym świecie. Kanoniczny wybór Baśni Charlesa Perraulta, starannie wyselekcjonowany przez najlepszych nauczycieli, składa się na wspaniały zestaw, opowiadający o najważniejszych wartościach w życiu, przekazujący prawdy moralne, wzory postępowania. Prosty, przystępny język Baśni, wspaniałe historie, opowiedziane sprawie i barwnie sprawiają, iż jest to ulubiona lektura wszystkich dzieci. Szczegółowe i dokładne opracowanie zaś pomoże uczniom w pełni zrozumieć sens i przesłanie każdej z opowieści. Serdecznie polecamy!

10,98 zł
7,99 zł

Rabat 27,2%
oszczędzasz 2,99 zł

5 osób kupiło
2
Gratka dla małego niejadka - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Gratka dla małego niejadka
Dostępny32 szt.

"Gratka dla małego niejadka" to książka dla najmłodszych w całości poświęcona jedzeniu. Znajdziecie w niej nie tylko w humorystyczny sposób zilustrowane przepisy na smaczne dania, ale także zabawy edukacyjne, gry i inne pomysły pobudzające wyobraźnię każdego małego niejadka. Maluch nauczy się dzięki niej przyrządzać potrawy, zarówno te trudne, jak i łatwe, rozpoznawać poszczególne składniki potrawy, nadawać im charakterystyczne cechy, dowie się, czym są witaminy, dlaczego należy myć warzywa, nauczy się postrzegać w jedzeniu nie tylko codzienny posiłek, ale także świetną zabawę.

45,00 zł
36,00 zł

Rabat 20,0%
oszczędzasz 9,00 zł

2 osoby kupiły
3
Stara baśń (wydanie z opracowaniem i streszczeniem) - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Stara baśń (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)
Dostępny20 szt.

Wydanie Starej baśni kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów. Ziemie polskie w czasach, kiedy na tronie w Kruszwicy zasiada okrutny Pepełek i jego żona - Niemka - Brunhilda. Spokojne życie starego Wisza przerywają niespokojne wieści. Nadszedł czas rozprawy z Pepełkiem, czas zemsty za jego krwawe rządy. Tylko Doman jest pochłonięty jeszcze jedną myślą - jak zdobyć piękną Dziwę, która postanowiła służyć bogom. Czy uda się pogodzić zemstę i miłość?

11,99 zł
8,99 zł

Rabat 25,0%
oszczędzasz 3,00 zł

4
Zapomniane miejsca Łodzi i okolic. Przewodnik - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Zapomniane miejsca Łodzi i okolic. Przewodnik
Niedostępny
Brak

Odkryj zapomniane miejsca województwa łódzkiego! Ponad 130 opuszczonych miejsc wartych zobaczenia. Zapomniane zabytki Łodzi, ruiny zamków i pałaców fabrykanckich, stare kina. Położone na uboczach wioski, a w nich dwory, pałace, ruiny kościołów. Cmentarze ewangelickie i żydowskie – ślady wielokulturowości tych terenów. Poza tym: bunkry, osobliwości Łodzi, nietypowe pomniki.

35,60 zł
25,63 zł
Powiadomienie

Rabat 28,0%
oszczędzasz 9,97 zł

5
Ziemianie wobec wojny - Książki
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ziemianie wobec wojny
Niedostępny
Brak

Książka Marcina Chorązkiego jest próbą naukowego opisu ostatnich lat ziemiaństwa w Krakowskiem. Poszukiwaniem odpowiedzi na szereg pytań związanych z postawami ziemian w tym czasie, i okolicznościami, z którymi przyszło im się zmierzyć. Autor szeroko przedstawiając losy indywidualne konsekwentnie osadza je w kontekście historycznym i mentalnym lat okupacji na ziemi krakowskiej. Dzięki temu w wielu miejscach ukazuje fakty i zjawiska przełamujące rozpowszechnione stereotypy. Nie unikając tematów kontrowersyjnych, przybliża nam realia przeszłości nie tak bardzo odległej, ale niemal całkowicie zapomnianej.

35,00 zł
24,50 zł
Powiadomienie

Rabat 30,0%
oszczędzasz 10,50 zł

Wróć do góry