hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2010.07.08

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w czwartek 8 lipca 2010 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się Hodowla koni (Roman Prawocheński), na drugim Domowy teatrzyk. Zrób to sam (Marzena Riegel). Kolejny produkt to Język czeski od A do Z. Repetytorium (Szymon Kasperek) oraz Dzieje kolei doliny Bystrzycy (Weistritzhalbahn) Świdnica-Jedlina Zdrój (Przemysław Dominas).
1
Hodowla koni - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Hodowla koni
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2021.06.23

"Hodowla koni" prof. Romana Prawocheńskiego jest reprintem podręcznika, który ukazał się w latach 1947-1950 nakładem Biblioteki Puławskiej. Jest to zarazem kolejna pozycja z serii "Klasyka literatury hipologicznej". Z upływem czasu wiedza przedstawiona w tym dziele nie tylko nie uległa dezaktualizacji, ale podręcznik stał się jeszcze ciekawszy i cenniejszy ze względu na swój, niespotykany dzisiaj, kompleksowy, wszechstronny charakter, szeroką bazę biologiczną oraz doświadczenia naukowe i niezwykle bogatą praktyczną wiedzę Autora. Dlatego też każdy studiujący hodowlę koni, zajmujący się nią praktycznie, powinien się z nim zapoznać i mieć w swojej bibliotece.

70,00 zł
66,50 zł
Powiadomienie

Rabat 5,0%
oszczędzasz 3,50 zł

2
Domowy teatrzyk. Zrób to sam - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Domowy teatrzyk. Zrób to sam
Dostępny
5 szt.

Nasz Mały teatrzyk przeznaczony jest dla dzieci, aby w domowych warunkach wzbogacać ich wyobraźnię, wyrabiać umiejętności manualne i dawać powód do wesołej zabawy. Jak każdy teatr lalek, tak i ten dysponuje dużymi możliwościami uzyskiwanymi dość skromnymi środkami.

34,90 zł
9,07 zł

Rabat 74,0%
oszczędzasz 25,83 zł

3
Język czeski od A do Z. Repetytorium - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Język czeski od A do Z. Repetytorium
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.02.27

Repetytorium przeznaczone jest dla wszystkich osób zainteresowanych językiem czeskim. Mogą z niego korzystać zarówno osoby znające już język, jak i zupełnie początkujący. Książka jest jedynym na polskim rynku wydawniczym dostępnym kompendium gramatyki czeskiej. Okaże się pomocna dla osób chcących ugruntować swoją znajomość języka czeskiego, a także dla tych, które niedawno zaczęły się uczyć i potrzebują szybkiego powtórzenia.

25,00 zł
18,99 zł
Powiadomienie

Rabat 24,0%
oszczędzasz 6,01 zł

4
Dzieje kolei doliny Bystrzycy (Weistritzhalbahn) Świdnica-Jedlina Zdrój - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Dzieje kolei doliny Bystrzycy (Weistritzhalbahn) Świdnica-Jedlina Zdró...
Dostępny
15 szt.

Linia kolejowa Świdnica – Jedlina Zdrój zwana koleją doliny Bystrzycy (Weistritzthalbahn) stanowi wyjątkowe dzieło sztuki inżynieryjnej początku XX wieku. W latach 1902-1904 na stokach Gór Sowich i Wałbrzyskich zrealizowano szlak, który wymagał użycia licznych przepraw mostowych. Ich forma oraz wykonanie wyróżniają się na tle innych linii kolejowych Śląska. Imponująco prezentują się również obiekty architektoniczne. Ceglane dworce częściowo wykonane w konstrukcji szkieletowej, zdobione bogatą snycerką, doskonale oddają ducha modnej wówczas secesji. Książka powstała w oparciu o niepublikowane dotąd materiały źródłowe archiwów niemieckich i polskich oraz przedwojenną prasę. Napisana została przez doktora historii, specjalizującego się w problematyce kolejowej przełomu XIX i XX wieku. Pozycję wzbogacają liczne ilustracje, przedwojenne pocztówki, plany techniczne obiektów mostowych oraz kolorowe zdjęcia współczesne.

59,90 zł
43,13 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 16,77 zł

5
Cookie and friends. Classbook A - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Cookie and friends. Classbook A
Dostępny
7 szt.

Bardzo kolorowy podręcznik do nauki angielskiego dla dzieci, poziom A. Proponuje naukę języka angielskiego poprzez zabawę. Książka jest wycinanką, kolorowanką, rymowanką itp.

142,20 zł
127,98 zł

Rabat 10,0%
oszczędzasz 14,22 zł

Wróć do góry