hamburger
Menu
Kategorie
Kategorie
Wyszukaj książkę, grę, puzzle, zabawkę
Książki
Zabawki
Gry
Puzzle
Papiernicze i szkolne
Muzyka
Audiobooki

Kalendarz premier z dnia 2010.07.03

Poniżej znajduję się lista książek oraz innych produktów, które ukazały się tego dnia, czyli w sobotę 3 lipca 2010 roku. Na pierwszym miejscu znajduje się U źródeł zdrowia (Nikołaj Szerstiennikow), na drugim Umysł przewidujący przyszłość (David Loye). Kolejny produkt to Ortografia i gramatyka Smyka. Klasa 1. Część 2 (Teresa Malepsza) oraz Przekładniki (Leśniewska-Komęza Elżbieta).
1
U źródeł zdrowia - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
U źródeł zdrowia
Dostępny
22 szt.

Organizm ludzki – to system wyjątkowy. Potrafi zwalczyć każdą chorobę. Długość życia narządów i układów ciała jest wprost niebywała. Wątroba może funkcjonować około 500 lat, w przybliżeniu tyle samo trwa czas nieprzerwanej pracy innych narządów wewnętrznych. Jednak człowiek w ciągu 50-60 lat potrafi tak zniszczyć swoje ciało, że lekarstwa stają się niezbędne do życia. Nawet w poważnych stanach chorobowych organizm ma jeszcze szansę na regenerację i normalną pracę. Należy mu tylko pomóc. Trzeba nauczyć się rozumieć język ciała, umieć wsłuchiwać się w sygnały narządów i układów wewnętrznych, aby pomóc organizmowi walczyć z chorobami. Treścią niniejszej książki są niekonwencjonalne metody szybkiej samopomocy. System uzdrawiania i odnowy organizmu, doprowadzenia go do stanu równowagi stanowi połączenie pradawnych sposobów leczenia, metod wiejskich znachorów, mędrców i uzdrowicieli z oryginalnymi autorskimi praktykami. Tysiące ludzi zna system praktyk uzdrawiających. Dzięki niemu chorzy otrzymują możliwość powrotu do zdrowia, zdrowi – zatrzymania procesu przekwitania i starzenia się. Celowe i systematyczne działania pomogą na nowo odzyskać utraconą energię, witalność, radość życia, odkryć wewnętrzne możliwości, nauczyć się pomagać innym. Takie zadanie warte jest osobistego wysiłku.

45,00 zł
32,40 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 12,60 zł

2
Umysł przewidujący przyszłość - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Umysł przewidujący przyszłość
Dostępny
7 szt.

Funkcjonowanie ludzkiego mózgu to problem, który od wieków wprawia ludzkość w zakłopotanie. Fascynujące badania tego, jak pracuje prawa, a jak lewa półkula mózgu, poznawanie funkcji płatów czołowych oraz nowe odkrycia w zakresie idei holograficznego mózgu ujawniają ekscytujące i nieoczekiwane odpowiedzi. Korzystając z odkryć neuropsychologii, psychologii, parapsychologii i fizyki teoretycznej, Loye odsłania tajemnice umysłu i jego unikalnych mocy przewidywania – od przeczuć, ESP i jasnowidzenia, po zdolność rzeczywistego przewidywania przyszłych zdarzeń. Dzięki zrozumieniu i wykorzystaniu mocy „umysłu przewidującego” będziemy znacznie lepiej przygotowani do tego, co nastąpi.

49,00 zł
35,28 zł

Rabat 28,0%
oszczędzasz 13,72 zł

3
Ortografia i gramatyka Smyka. Klasa 1. Część 2 - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Ortografia i gramatyka Smyka. Klasa 1. Część 2
Niedostępny
Brak
ostatnio dostępny: 2022.01.29

Druga część materiałów pomocniczych zawiera wiele ciekawych ćwiczeń, których wykonanie ułatwi pierwszoklasistom opanowanie i zapamiętanie poprawnej pisowni. Proponowane ćwiczenia uczniowie mogą wykonywać pod kierunkiem nauczyciela na lekcjach i na zajęciach wyrównawczych, a w domu samodzielnie lub z pomocą rodziców.

15,00 zł
13,99 zł
Powiadomienie

Rabat 6,7%
oszczędzasz 1,01 zł

4
Przekładniki - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Przekładniki
Dostępny
11 szt.

W książce zaprezentowano zastosowanie metod polowych przy ocenianiu przekładników na etapie projektowania. Metody numeryczne stwarzają możliwość dokładniejszego obliczania parametrów niż metody analityczne i umożliwiają lepszą ocenę właściwości metrologicznych przekładników przed wykonaniem (często bardzo kosztownego) prototypu i jego badań. Wyniki otrzymane metodami polowymi zostały zweryfikowane doświadczalnie na modelach fizycznych. Książka jest przeznaczona dla inżynierów konstruktorów przekładników. Może być także wykorzystana jako pozycja uzupełniająca w programie studiów elektrotechnika w zakresie nauczania metrologii elektrycznej, jako rozszerzenie wykładu na temat transformatorów specjalnych ? pomiarowych, jako ilustracja zastosowań metod numerycznych w obliczeniach elektromagnetycznych w przedmiotach związanych z modelowaniem i symulacją zjawisk elektromagnetycznych.

69,00 zł
63,48 zł

Rabat 8,0%
oszczędzasz 5,52 zł

5
Szepty - zdjęcie
Schowek
Księgarnia - Przybliżenie
Szepty
Dostępny
14 szt.

Rewelacyjny debiut gdańskiego pisarza! Weteran wojen o kolonie w Afryce, którego spokojną starość zakłócają wspomnienia przerażających wydarzeń z przeszłości, piękna uwodzicielka ściągająca nieszczęście na przygodnych turystów wypoczywających nad Zatoką Gdańską, Żyd zmuszony do ucieczki za ocean, mały chłopiec, który staje naprzeciw okropieństw wojny, kobiety, którym wojna odebrała nie tylko ukochanych, ale również sens życia, nowi mieszkańcy miasta niemogący uwolnić się od śladów dawnych emocji i uczuć? Wszyscy ci ludzie tworzą wzruszająco prosty i dramatyczny świat opowiadań Marka Adamkowicza rozgrywających się w wielokulturowej scenerii Gdańska i okolic na przestrzeni niemalże wieku. Szepty to wspaniała nostalgiczna opowieść o życiu, napisana w sposób oszczędny i niepokojący jednocześnie. Opowieść o nas wszystkich?

24,90 zł
18,99 zł

Rabat 23,7%
oszczędzasz 5,91 zł

Wróć do góry