Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 123 597 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 123 597 osób!
Tniemy ceny! Wybrane książki wydawnictwa Muza za 19,99!
Księgarnia » Książki » Pozostałe » Grandpas Great Escape
Facebook Twitter

Grandpas Great Escape

Miniaturka
Nasza cena:
29,37 zł (zawiera rabat 11 %)
Cena rynkowa: 33,00 zł (oszczędzasz 3,63 zł)
Autor: Walliams David
Wydawnictwo: HarperCollins
Rok wydania:2019
Oprawa:miękka
Liczba stron:464
Format:12.5x22.0cm
Numer ISBN:9780008183424
Kod paskowy (EAN):9780008183424
Waga:405 g
Dostępność: nie (ostatnio dostępna: 20.09.2021 10:17)

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Grandpas Great Escape – opis wydawcy

David Walliams, hailed as ?the heir to Roald Dahl? by The Spectator, burst onto the American scene with the New York Times bestseller Demon Dentist. Now the UK?s #1 bestselling children?s author is back with this high-flying adventure about a boy and his grandfather, perfect for fans of Jeff Kinney and Rachel Renee Russell.

Grandpa is Jack?s favorite person in the world. It doesn?t matter that he wears his slippers to the supermarket, serves Spam a la Custard for dinner, and often doesn?t remember Jack?s name. But then Grandpa starts to believe he?s back in World War II, when he was a Spitfire fighter pilot, and he?s sent to live in an old folk?s home run by the sinister Matron Swine. Now it?s up to Jack to help Grandpa plot a daring escape!

Walliams David - pozostałe pozycje w naszej księgarni:
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!