Księgarnia internetowa Bonito.pl - Radość z czytania
Książka Grandpas Great Escape
Walliams David
Skorzystaj z rabatów do 50% na wybraną ofertę wydawnictwa Wielka Litera!
Księgarnia » Pozostałe » Grandpas Great Escape

Grandpas Great Escape

Nasza cena:
31,02 zł (zawiera rabat 6 %)
Grandpas Great Escape - Dodaj do koszyka
Cena rynkowa: 33,00 zł (oszczędzasz 1,98 zł)
Autor: 

Walliams David

Wydawnictwo: HarperCollins
Rok wydania:2019
Oprawa:miękka
Liczba stron:464
Format:12.5x22.0cm
Numer ISBN:9780008183424
Kod paskowy (EAN):9780008183424
Waga:405 g
Dostępność: pozycja dostępna (3 egz.)
Wysyłka
PocztaPoczta Polska od 7,99 zł
wysyłka już jutro
RuchOdbiór w kiosku RUCHu 7,99 zł
wysyłka już jutro
KurierKurier 11,99 zł
wysyłka już jutro
PaczkomatyPaczkomaty 10,99 zł
wysyłka już jutro
Bezpłatny odbiór osobisty w punkcie:
Bielsko-Biała
ul. 11 Listopada 60 przy Placu Wolności
do odbioru w dniu 2020.08.05
Chorzów
ul. Jagiellońska 4 przecznica ul. Wolności
do odbioru w dniu 2020.08.05
Gdańsk
ul. Dmowskiego 12 obok stacji Gdańsk Wrzeszcz
do odbioru w dniu 2020.08.05
ul. Kartuska 149 dzielnica Siedlce
do odbioru w dniu 2020.08.05
Gdynia
ul. Świętojańska 14 przy skwerze Kościuszki
do odbioru w dniu 2020.08.05
Gliwice
ul. Zwycięstwa 32 250 m od DTŚ
do odbioru w dniu 2020.08.05
Katowice
al. Korfantego 51 blisko Spodka
do odbioru w dniu 2020.08.05
ul. Staromiejska 6 50 m od Rynku
do odbioru w dniu 2020.08.05
Kraków
al. Daszyńskiego 8 blisko Hali Targowej
do odbioru już jutro
ul. Batorego 15B przecznica od ul. Karmelickiej
do odbioru już jutro
ul. Dobrego Pasterza 122 Prądnik Czerwony
do odbioru już jutro
ul. Josepha Conrada 79 obok stacji BP
do odbioru już jutro
ul. Kalwaryjska 67 250 m od ronda Matecznego
do odbioru już jutro
ul. Kobierzyńska 93 osiedle Ruczaj-Zaborze
do odbioru już jutro
ul. M. Dąbrowskiej 17A 50 m od CH Czyżyny
do odbioru już jutro
ul. Pawia 34 naprzeciwko Galerii Krakowskiej
do odbioru już jutro
ul. Pilotów 2E 300 m od ronda Młyńskiego
do odbioru już jutro
ul. Wielicka 28 200 m od Cmentarza Podgórskiego
do odbioru już jutro
ul. Wysłouchów 3 Kurdwanów
do odbioru już jutro
Lublin
ul. Narutowicza 11 przy przystanku Plac Wolności 01
do odbioru w dniu 2020.08.05
Łódź
ul. Piotrkowska 193 200 m od Politechniki Łódzkiej
do odbioru w dniu 2020.08.05
ul. Pojezierska 1A skrzyżowanie z ul. Zgierską
do odbioru w dniu 2020.08.05
ul. Retkińska 119 osiedle Retkinia
do odbioru w dniu 2020.08.05
Poznań
ul. Święty Marcin 47 250 m od Zamku Cesarskiego
do odbioru w dniu 2020.08.05
Rzeszów
ul. Jana III Sobieskiego 2D/2 300 m od Galerii Rzeszów
do odbioru w dniu 2020.08.05
Warszawa
al. KEN 51 skrzyżowanie z ul. Płaskowickiej
do odbioru w dniu 2020.08.05
al. KEN 88 Ursynów - metro Stokłosy
do odbioru w dniu 2020.08.05
al. Niepodległości 54 przy stacji metro Wierzbno
do odbioru w dniu 2020.08.05
ul. Chmielna 4 50 metrów od ul. Nowy Świat
do odbioru w dniu 2020.08.05
ul. Czapelska 48 200 m od ronda Wiatraczna
do odbioru w dniu 2020.08.05
ul. Kondratowicza 37 blisko Szpitala Bródnowskiego
do odbioru w dniu 2020.08.05
ul. Pańska 96 300 m od ronda Daszyńskiego
do odbioru w dniu 2020.08.05
ul. Powstańców Śląskich 3 obok restauracji McDonald's
do odbioru w dniu 2020.08.05
ul. Stawki 8 450 m od CH Arkadia
do odbioru w dniu 2020.08.05
ul. Wspólna 27 przecznica Marszałkowskiej
do odbioru w dniu 2020.08.05
ul. Żeromskiego 1 przy stacji metra Słodowiec
do odbioru w dniu 2020.08.05
Wrocław
al. Armii Krajowej 12 Budynek Centrum AB
do odbioru w dniu 2020.08.05
ul. Jedności Narodowej 122 blisko Parku Słowiańskiego
do odbioru w dniu 2020.08.05
ul. ks. Piotra Skargi 22 200 m od Galerii Dominikańskiej
do odbioru w dniu 2020.08.05
ul. Plac Grunwaldzki 25 w budynku Grunwaldzki Center
do odbioru w dniu 2020.08.05
ul. Ruska 2 przy Placu Solnym
do odbioru w dniu 2020.08.05
Zamów przez telefon! (od poniedziałku do piątku):
Telefon12 210 09 02 (linia czynna w godzinach 8.00–20.00)

Grandpas Great Escape – opis wydawcy

David Walliams, hailed as ?the heir to Roald Dahl? by The Spectator, burst onto the American scene with the New York Times bestseller Demon Dentist. Now the UK?s #1 bestselling children?s author is back with this high-flying adventure about a boy and his grandfather, perfect for fans of Jeff Kinney and Rachel Renee Russell.

Grandpa is Jack?s favorite person in the world. It doesn?t matter that he wears his slippers to the supermarket, serves Spam a la Custard for dinner, and often doesn?t remember Jack?s name. But then Grandpa starts to believe he?s back in World War II, when he was a Spitfire fighter pilot, and he?s sent to live in an old folk?s home run by the sinister Matron Swine. Now it?s up to Jack to help Grandpa plot a daring escape!

FacebookTwitter
Grandpas Great Escape - Dodaj do schowka
Dodawanie do schowka jest możliwe tylko po zalogowaniu na swoje konto.
Data ukazania się w księgarni: 2019.05.24
Recenzja
Walliams David
- pozostałe pozycje w naszej księgarni:
Najgorsze dzieci świata 2 David Walliams
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams, 34,30
Demoniczna dentystka David Walliams
Demoniczna dentystka
David Walliams, 28,00
Babcia Rabuś David Walliams, Tony Ross
Babcia Rabuś
David Walliams, Tony Ross, 31,50
Mały miliarder, wydanie 2 David Walliams
Mały miliarder, wydanie 2
David Walliams, 24,50
The World's Worst Teachers David Walliams
The World's Worst Teachers
David Walliams, 48,88
Szczuroburger David Walliams
Szczuroburger
David Walliams, 23,10
Boy in the Dress Walliams David
Boy in the Dress
Walliams David, 42,30
Gangsta Granny Walliams David
Gangsta Granny
Walliams David, 42,30
Trefny Tatuś David Walliams
Trefny Tatuś
David Walliams, 26,60
Fing David Walliams
Fing
David Walliams, 47,94
The Ice Monster Walliams David
The Ice Monster
Walliams David, 56,40
The Midnight Gang David Walliams
The Midnight Gang
David Walliams, 31,02
Najgorsze dzieci świata David Walliams, Tony Ross
Najgorsze dzieci świata
David Walliams, Tony Ross, 34,30
Gang Godziny Duchów David Walliams
Gang Godziny Duchów
David Walliams, 26,60
Cwana ciotuchna David Walliams
Cwana ciotuchna
David Walliams, 24,50
Awful Auntie David Walliams
Awful Auntie
David Walliams, 31,02
Wielka ucieczka Dziadka David Walliams
Wielka ucieczka Dziadka
David Walliams, 24,50
Szczuroburger David Walliams
Szczuroburger
David Walliams, 21,70
Demoniczna dentystka David Walliams
Demoniczna dentystka
David Walliams, 24,50
Chłopak w sukience David Walliams
Chłopak w sukience
David Walliams, 21,70
Pan Smrodek David Walliams
Pan Smrodek
David Walliams, 21,70
Gangsta Granny Walliams David
Gangsta Granny
Walliams David, 31,02
The Boy in the Dress David Walliams
The Boy in the Dress
David Walliams, 31,02
Klienci, którzy kupili Grandpas Great Escape, wybrali również:
Cwana ciotuchna David Walliams
Cwana ciotuchna
David Walliams, 24,50
Gang Godziny Duchów David Walliams
Gang Godziny Duchów
David Walliams, 26,60
The Midnight Gang David Walliams
The Midnight Gang
David Walliams, 31,02
Wyszukiwarka
Wpisz tytuł, autora lub wydawcę
tylko w dostępnych
tylko z wyprzedaży
Najlepsza sensacja teraz taniej o 40%!
Ostatnio oglądane
KGrandpas Great Escape
KKwestia ceny
KOd jednego Lucypera
KOsiedle RZNiW
KJadłonomia po polsku
KWyzwanie stoika
KOsobisty przewodnik po Pradz...
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Gry - 54
© 2006-2020 Bonito.pl – Radość z czytania Polityka prywatności i plików cookies Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!