Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 145 937 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 145 937 osób!
Odkryj najlepszą literaturę na prezent. Bestsellery od Prószyński i S-ka!
Księgarnia » Książki » Podręczniki » Szkoła podstawowa » Klasa 8 » Chemia Nowej Ery. Podręcznik dla klasy 8 szkoły podstawowej
Facebook Twitter

Chemia Nowej Ery. Podręcznik dla klasy 8 szkoły podstawowej

Miniaturka
Nasza cena:
33,29 zł (zawiera rabat 10 %)
Promocja
Cena rynkowa: 36,90 zł (oszczędzasz 3,61 zł)
Autor: Jan Kulawik, Teresa Kulawik, Maria Litwin
Wydawnictwo: Nowa Era
Rok wydania:2018
Oprawa:miękka
Liczba stron:264
Format:17.0 x 24.0 cm
Numer ISBN:9788326732775
Kod paskowy (EAN):9788326732775
Waga:406 g
Dostępność: nie (ostatnio dostępna: 01.12.2021 11:43)

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Chemia Nowej Ery. Podręcznik dla klasy 8 szkoły podstawowej – opis wydawcy

Podręcznik dla klasy 8 szkoły podstawowej Chemia Nowej Ery obejmuje treści z chemii nieorganicznej i organicznej. Rozpoczyna go powtórzenie informacji z klasy 7 o tlenkach i wodorotlenkach. Podręcznik w atrakcyjny sposób łączy wiedzę o właściwościach związków chemicznych z ich zastosowaniami.

– Ułatwia opanowanie podstaw chemii tym, którym nauka sprawia trudność, dzięki przykładom rozwiązanych zadań problemowych oraz infografikom „Przeczytaj – zrozumiesz!”, przedstawiającym procesy krok po kroku i kształcącym kluczowe umiejętności.

– Kształci umiejętność projektowania i opisywania doświadczeń chemicznych poprzez precyzyjne instrukcje zilustrowane schematem i fotografią, z czytelnie wyróżnionymi obserwacjami i wnioskami.

– Ułatwia znalezienie najważniejszych treści dzięki celom lekcji przygotowanym do każdego tematu oraz pojęciom zebranym w „Zapamiętaj!”

– Jest pomocny w utrwaleniu ważnych informacji dzięki takim elementom jak „Skojarz i zapamiętaj!” oraz „Podobieństwa i różnice”.

– Budzi zainteresowanie przedmiotem i przedstawia chemię jako naukę nowoczesną, silnie związaną z życiem codziennym dzięki wiadomościom wyróżnionym jako „Chemia wokół nas” oraz licznym infografikom „Zastosowania”.

– Jest pomocny w sprawdzeniu wiadomości i ćwiczeniu umiejętności przed sprawdzianem, dzięki podsumowaniom oraz przekrojowym zadaniom „Sprawdź, czy wiesz?”, „Sprawdź, czy umiesz?”, na końcu każdego działu.

– Rozwija umiejętności uczniów starających się o ocenę celującą dzięki treściom „Dla dociekliwych” i zadaniom o podwyższonym stopniu trudności.

Jan Kulawik, Teresa Kulawik, Maria Litwin - pozostałe pozycje w naszej księgarni:
Klienci, którzy kupili Chemia Nowej Ery. Podręcznik dla klasy 8 szkoły podstawowej, wybrali również:
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!