Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 145 301 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 145 301 osób!
Odkryj najlepszą literaturę na prezent. Bestsellery od Prószyński i S-ka!
Księgarnia » Książki » Literatura naukowa » Biznes i ekonomia » Zarządzanie » Praktyczne zarządzanie zmianą w firmie czyli nie taki diabeł straszny
Facebook Twitter

Praktyczne zarządzanie zmianą w firmie czyli nie taki diabeł straszny

Miniaturka
Nasza cena:
38,17 zł (zawiera rabat 15 %)
Cena rynkowa: 44,90 zł (oszczędzasz 6,73 zł)
Autor: Beata Kozyra
Wydawnictwo: MT Biznes
Rok wydania:2017
Oprawa:miękka ze skrzydełkami
Liczba stron:250
Format:14.1x21.8cm
Numer ISBN:9788380871243
Kod paskowy (EAN):9788380871243
Waga:592 g
Dostępność: nie (ostatnio dostępna: 24.09.2021 20:16)

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Praktyczne zarządzanie zmianą w firmie czyli nie taki diabeł straszny – opis wydawcy

Ucz się na błędach innych i zostań skutecznym liderem zmian.

Bazując na swojej ponad 18-letniej praktyce i współpracy z ponad 50 firmami w zakresie projektów doradczych i szkoleniowych, Beata Kozyra stworzyła praktyczny przewodnik dla osób, które wprowadzają zmiany w organizacji lub mają taki zamiar niezależnie od wielkości i złożoności zmian oraz niezależnie od szczebla, na którym te zmiany mają być wprowadzane.

Z niniejszej książki dowiesz się m.in. o tym:

? w jaki sposób przygotować organizację, zespół i siebie na zmiany, ? jak radzić sobie z różnymi rodzajami oporu wobec zmiany, ? w jaki sposób pokonywać własne ograniczenia w sytuacji zmian, ? jak dobrać skuteczne działania do poszczególnych faz oraz do indywidualnej charakterystyki pracowników, ? w jaki sposób stosować narzędzia motywacyjne w sytuacji zmian, ? jak budować sprzyjającą kulturę organizacyjną i otwartą komunikację wspierające zmianę, ? dlaczego i jak monitorować i kontrolować przebieg zmian, ? w jaki sposób budować ciągłą gotowość i otwartość na zmiany, ? jak unikać błędów i wprowadzać zmiany z sukcesem.

?Źródłem inspiracji do napisania tej książki były przede wszystkim różnego rodzaju problemy w osiąganiu założonych celów, zwłaszcza nowych, które zaobserwowałam w różnych organizacjach lub zgłaszały mi firmy, z którymi współpracowałam, czy to w zakresie projektów doradczych, czy też szkoleniowych. U podłoża większości tych trudności leżały: brak komunikacji, pomijanie aspektu ludzkiego oraz nieznajomość narzędzi i strategii zarządzania zmianą. Widząc, jak wszelkie nowe propozycje, cele, narzędzia, rozwiązania, produkty czy projekty padają na mało podatny czy wręcz wrogi grunt, zrozumiałam, że przygotowanie organizacji do zmiany jest kluczowym aspektem jej powodzenia.

Współpracując z firmami, byłam również świadkiem wielu innych błędów, które doprowadziły je do mało efektywnych zmian (wydłużonych w czasie, z przekroczonym budżetem) lub wręcz do rezygnacji z nich. Efektem tych wieloletnich obserwacji i poszukiwań oraz popełnionych również przez mnie błędów i podjętych prób ich naprawienia jest niniejsza książka. Mam nadzieję, że pozwoli ona wam uniknąć większości błędów i wprowadzać zmiany z sukcesem?.

[ze wstępu]

***

Dr Beata Kozyra trener biznesu oraz coach, wykładowca, konsultant i menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem. Specjalista w dziedzinie innowacyjnego zarządzania strategicznego. Współpracowała z ponad 50 firmami, dla których realizowała zarówno projekty doradcze związane z wdrażaniem strategii, jak i projekty szkoleniowe oraz coachingowe.

Jest autorką książek: Alians strategiczny jako wstęp do fuzji i przejęcia, Komunikacja bez barier, czyli wilk syty i owca cała oraz Zarządzanie sobą. Zrozum siebie i zrealizuj marzenia.

Beata Kozyra - pozostałe pozycje w naszej księgarni:
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!