Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 143 164 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 143 164 osób!
Black Weekend + cyber week
Księgarnia » Książki » Poradniki » Psychologia, motywacja » Zaburzenie obsesyjno-kompulsywne. Terapia ekspozycji i powstrzymania reakcji
Facebook Twitter

Zaburzenie obsesyjno-kompulsywne. Terapia ekspozycji i powstrzymania reakcji

Miniaturka
Nasza cena:
17,71 zł (zawiera rabat 11 %)
Cena rynkowa: 19,90 zł (oszczędzasz 2,19 zł)
Autor: Edna B. Foa, Elna Yadin, Tracey K. Lichner
Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne - Naukowe
Rok wydania:2016
Oprawa:miękka
Liczba stron:72
Format:16.5x23.5 cm
Numer ISBN:9788374896740
Kod paskowy (EAN):9788374896740
Dostępność: nie (ostatnio dostępna: 17.06.2021 11:17)

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Zaburzenie obsesyjno-kompulsywne. Terapia ekspozycji i powstrzymania reakcji – opis wydawcy

Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne to przewlekła choroba wpływającą na codzienne funkcjonowanie i jakość życia. Książka ta to doskonały poradnik, który został napisany z myślą o osobach, które pragną uzyskać kontrolę nad swoimi obsesyjnymi myślami i kompulsywnymi rytuałami za pomocą terapii, której skuteczność została potwierdzona klinicznie. Autorki w przystępny sposób wyjaśniają, czym cechuje się zaburzenie OCD, jakie są przyczyny i jak sobie radzić z objawami. Opisują, najskuteczniejszy w przypadku tego rodzaju zaburzenia, program terapii ekspozycji i powstrzymywania reakcji w tym jego cele, strategie oraz opis poszczególnych sesji. Poradnik dla pacjenta, stanowiący uzupełnienie Podręcznika terapeuty, zawiera wszystkie formularze wykorzystywane podczas sesji, także te do wykonywania zadań domowych. Formularze te służą do tworzenia hierarchii ekspozycji, codziennego monitorowania rytuałów, przeprowadzania ekspozycji in vivo i ekspozycji wyobrażeniowej oraz prowadzenia zapisu samodzielnych ekspozycji in vivo w ramach pracy domowej. Są niezbędne do zapisywania codziennych zmagań z powstrzymywaniem rytuałów, notowania obserwacji podczas wykonywania zadań domowych oraz utrwalania tego, czego pacjenci dowiedzieli się podczas spotkania z terapeutą. Publikacja stanowi źródło rzetelnych informacji, które są istotnym wsparciem dla osób korzystających z terapii poprzez podtrzymywanie ich działań pomiędzy sesjami.

Klienci, którzy kupili Zaburzenie obsesyjno-kompulsywne. Terapia ekspozycji i powstrzymania reakcji, wybrali również:
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!