Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 144 618 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 144 618 osób!
Black Weekend + cyber week
Księgarnia » Książki » Podręczniki » LA A Study in Scarlet książka + CD A1
Facebook Twitter

LA A Study in Scarlet książka + CD A1

Miniaturka
Nasza cena:
29,90 zł
Autor: Sir Arthur Conan Doyle
Wydawnictwo: Eli
Rok wydania:2016
Format:150 x 210
Numer ISBN:9788853621078
Kod paskowy (EAN):9788853621078
Dostępność: nie (ostatnio dostępna: 25.11.2021 12:17)

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

LA A Study in Scarlet książka + CD A1 – opis wydawcy

Poziom zaawansowania: Stage 1 Elementary (600 headwords) A1

Treść:

Kiedy Sherlock Holmes i Dr Watson otrzymują list od policji muszą sprostać wyzwaniu i rozwikłać tajemniczą sprawę. Kim jest bogaty mężczyzna w pustym domu? W jaki sposób umarł? I przede wszystkim - kto go zabił?

Struktura:

Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały, poprzedzona obrazkową prezentacją bohaterów oraz sekcją Before You Read Activities zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki.

W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony. Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja After-Reading Activities podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania.

W końcowej części książki znajduje się czterostronicowa sekcja Focus on prezentująca ciekawe informacje związane z autorem oraz cywilizacją i kulturą anglojęzyczną.

Książkę zamyka jednostronicowa sekcja Test yourself sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Syllabus zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.

Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe młodzieży i dorosłych obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.

Sir Arthur Conan Doyle - pozostałe pozycje w naszej księgarni:
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!