Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 168 137 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 168 137 osób!
Bestsellery w najlepszych cenach!
Księgarnia » Książki » Literatura naukowa » Psychologia » Asertywność. Sięgaj po to, czego chcesz, nie raniąc innych (wyd. 2020)
Facebook Twitter

Asertywność. Sięgaj po to, czego chcesz, nie raniąc innych (wyd. 2020)

Miniaturka
Nasza cena:
40,92 zł (zawiera rabat 18 %)
Cena rynkowa: 49,90 zł (oszczędzasz 8,98 zł)
Autor: Alberti Robert, Emmons Michael
Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Rok wydania:2020
Oprawa:miękka
Liczba stron:336
Format:14.5 x 20.5 cm
Numer ISBN:978-83-7489-855-3
Kod paskowy (EAN):9788374898553
Waga:410 g
Dostępność: nie (ostatnio dostępna: 31.12.2021 04:15)

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Asertywność. Sięgaj po to, czego chcesz, nie raniąc innych (wyd. 2020) – opis wydawcy

Nowe wydanie światowego bestsellera! Bezczelna czy pewna siebie? Asertywny czy agresywny? Granica między tymi postawami jest cienka i nieoczywista. Jak więc wyrażać swoje uczucia i potrzeby, nie raniąc innych ludzi? Jak komunikować swoje racje i przekonania, jednocześnie uwzględniając prawa drugiej strony? Jak obronić swoje stanowisko bez przekrzykiwania i poniżania rozmówcy? Asertywność to umiejętność zdrowego wyrażania siebie oraz tworzenia pozytywnych, równorzędnych relacji, której trzeba się po prostu nauczyć. W tym pomoże ten bestsellerowy poradnik, który został przetłumaczony na kilkanaście języków. Pokazano tu, krok po kroku, jak pokonać przeszkody na drodze do asertywnego myślenia i działania. To polecany przez psychologów najbardziej kompletny i praktyczny trening asertywności. W książce znajdziesz techniki, które pomogą ci wzmocnić poczucie własnej wartości i naprawić relacje z ludźmi. Nie musisz dłużej ukrywać nieprzyjemnych uczuć ani obawiać się ich wyrażania. Nie musisz wykrzykiwać swoich racji ani zachowywać się agresywnie. Nie musisz również zgadzać się na wszystko ani pozwalać na to, by inni źle cię traktowali. Porady zawarte w książce są bardzo praktyczne. Dzięki nim: opanujesz skuteczne techniki asertywnych zachowań; nauczysz się wyrażać emocje i potrzeby w zdrowy sposób; zapanujesz nad złością i frustracją w codziennym życiu; nawiążesz pozytywne relacje, oparte na wzajemnym szacunku i akceptacji.

Tłumaczenie: Michalski Maciej, Pacyniak Patrycja

Alberti Robert, Emmons Michael - pozostałe pozycje w naszej księgarni:
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!