Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 129 053 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 129 053 osób!
Razem z Rebisem tniemy ceny!
Księgarnia » Filmy » DVD Łowcy skarbów
Facebook Twitter

DVD Łowcy skarbów

Miniaturka
Nasza cena:
5,84 zł (zawiera rabat 27 %)
Cena rynkowa: 8,00 zł (oszczędzasz 2,16 zł)
Dystrybutor:Propaganda
Producent:Propaganda
Kod paskowy (EAN):5904833991663
Waga:89 g
Dostępność: nie

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

DVD Łowcy skarbów – opis produktu

\"Magiczna Rękawica\"Trop zaginionej rękawicy mistrza baseballu sprzed lat wiedzie w tajemnicze podziemia współczesnego Bostonu. Według legendy, rękawica posiada magiczną moc gwarantującą sukcesy każdemu graczowi. Nic dziwnego, że wielu chciałoby ją odszukać. Kto wygra pełen pułapek i magii wyścig z czasem ? zwykli awanturnicy, adepci baseballu czy nasi Łowcy Skarbów?\"Gitara Elvisa\"
Poszukiwania oryginalnej gitary Elvisa Presleya przenoszą Łowców Skarbów do Niemiec, gdzie muszą stoczyć walkę z byłymi agentami wywiadu NRD. Drogi do bezcennego instrumentu strzegą zarówno byli funkcjonariusze Stasi, jak i amerykańscy szpiedzy. W tej wojnie nerwów, podstępów i zasadzek zwycięzca może być tylko jeden.
\"Śmierć i życie wieczne\"Diament Faraona nie jest zwykłym kamieniem. Posiada nadprzyrodzoną moc i odpowiednio użyty może przyczynić się do zagłady całej ludzkości. Odzyskanie skradzionej relikwii, zanim nie zostanie wykorzystana przeciwko światu, to zadanie dla Łowców Skarbów. Pełna tajemnic wędrówka po egipskich grobowcach i amsterdamskich uliczkach kończy się zaskakująco, nawet dla samych zainteresowanych.\"Dziewięć wcieleń\"
Bogini Mafdet to przewodniczka po świecie reinkarnacji. Zniknięcie jej posążka z egipskiej świątyni to początek serii niesamowitych wydarzeń. Łowcy Skarbów odkrywają ślad staroegipskiego zakonu, który przetrwał do dnia dzisiejszego. Próbując odzyskać posążek, kroczą magiczną ścieżką klątw, przepowiedni i wędrówki dusz faraonów.

Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!