Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 167 644 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 167 644 osób!
Bestsellery w najlepszych cenach!
Księgarnia » Muzyka » Alternatywna » Heaven Is Whenever, CD
Facebook Twitter

Heaven Is Whenever, CD

Miniaturka
Nasza cena:
58,90 zł
Wykonawca:Hold Steady, The
Rok wydania:2010
Nośnik:CD
Kod paskowy (EAN):883870060028
Dostępność: nie

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Heaven Is Whenever, CD – opis produktu

Osiadły dziś na nowojorskim Brooklynie zespół zasłynął malowniczymi, epickimi pejzażami Ameryki podłych barów, łatwych kobiet, notorycznych pijaków i ćpunów, pławiących się w wątpliwych rozkoszach, ale też lękających się swych grzechów i wiecznego potępienia. Finn swoje utwory zaludnił imponującą galerią nieudaczników, nieprzystosowanych i outsiderów, a swoistymi majstersztykami jego narracyjnych talentów były piosenki z dwóch wcześniejszych, doskonale dopełniających się albumów: "Boys And Girls In America" i "Stay Positive".
"Heaven Is Whenever" przynosi zasadniczą zmianę. Epicki rozmach wcześniejszych płyt zastępuje tu bardziej osobisty, introspektywny ton, sugerujący, że oto jedna z tych wielu zagubionych dusz - w domyśle, sam Finn - wyrwała się z otchłani życia w grzechu i znalazła zaciszną przystań i spokój ducha, a nawet szczęście. Jednocześnie zmieniło się też brzmienie zespołu, co tylko po części jest zasługą wieloletniego producenta Deana Baltulonisa. The Hold Steady opuś

Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!