Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 129 960 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 129 960 osób!
Razem z Rebisem tniemy ceny!
Księgarnia » Książki » Literatura naukowa » Biznes i ekonomia » Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny
Facebook Twitter

Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny

Miniaturka
Nasza cena:
27,93 zł (zawiera rabat 30 %)
Cena rynkowa: 39,90 zł (oszczędzasz 11,97 zł)
Autor: Jarosław Gibas
Wydawnictwo: OnePress
Rok wydania:2015
Liczba stron:248
Format:14x20.5 cm
Numer ISBN:978-83-246-9343-6
Kod paskowy (EAN):9788324693436
Waga:347 g
Dostępność: nie

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Życie. Następny poziom. Coaching transpersonalny – opis wydawcy

Bez rozwoju duchowego nie ma dostępu do najsilniejszej a zarazem najgłębszej motywacji osobistej. Odpowiada ona na pytanie: co jest ważne, co nadaje sens nawet prostym działaniom. W tych kilku słowach można by streścić głó,wne przesłanie tej książki, z któ,rym jako coach i autor się utożsamiam. Klasyczne metody coachingu zachowują swoją skuteczność do chwili, kiedy pada pytanie o poczucie sensu podejmowanych działań na planie całego życia. Serdecznie polecam lekturę w głąb transpersonalnej motywacji.

Maciej Bennewicz, menedżer, trener, coach


Mindfulness to słowo, ktore jest już obecne we wszystkich najlepszych światowych podręcznikach zarządzania. Książka Jarka Gibasa pokazuje potęgę działania tych mechanizmów również w coachingu.

Mateusz Grzesiak, międzynarodowy nauczyciel i trener, psycholog


Jarosław Gibas odkrywa przed polskimi czytelnikami kierunek, w któ,rym zmierza dzisiaj światowy coaching. To lektura dla poszukujących , odpowiedzi, na najważniejsze życiowe pytania.

Jacek Walkiewicz, mówca motywacyjny i mentor
Wyrusz w podróż do źródeł rozwoju

Wyobraź sobie, że idziesz przez las. Błądzisz, szukając najlepszej drogi. Raz za razem rozglądasz się za nową ścieżką, wracasz w to samo miejsce, znowu szukasz i znowu się orientujesz, że jednak nie idziesz w dobrą stronę. Nagle nad głową, ponad drzewami widzisz szybującego sokoła. Postanawiasz iść za nim. ścieżki przechodzą jedne w drugie, ale za każdym razem stają się szersze i idzie Ci się łatwiej. W końcu, wciąż za krążącym po niebie sokołem, trafiasz na gościniec prowadzący do ogrodu. Na jego końcu widzisz majaczący w oddali dom. I kiedy się doń zbliżasz, spostrzegasz, że nie ma już sokoła. Zniknął dokładnie w tym momencie, w któ,rym zobaczyłeś swó,j prawdziwy CEL. Zniknął, bo nie był Ci już potrzebny!

Coaching transpersonalny podchodzi do człowieka jako do fizycznej, psychicznej i duchowej całości. Rola coacha polega na upewnieniu się, że wybory, któ,rych dokonuje klient, są rzeczywiście jego wyborami: są dyktowane sercem, płyną z głębi duszy, są zgodne z tym, kim klient jest naprawdę i kim faktycznie chce zostać. Coach musi wiedzieć, że kierunek, w któ,rym klient chce iść, nie jest jedynie mrzonką i nie wynika z presji społecznej. Musi także przekonać się, iż zmiana, któ,ra dokonuje się w kliencie, będzie trwała. Reszta &mdash, autodiagnoza, zdefiniowanie celu i wybó,r właściwej drogi ku przyszłości &mdash, leży po stronie klienta procesu coachingowego. Dlaczego? Ponieważ w coachingu, jak w życiu, naprawdę wszystko zależy od Ciebie!
Jarosław Gibas &mdash, socjolog, trener, coach. W 1995 roku debiutował powieścią Gniazda aniołó,w, wydaną przez gdańskie wydawnictwo Marabut. Dwa lata pó,źniej nakładem Wydawnictwa Literackiego ukazała się kolejna powieść: Salve theatrum. Swoje teksty publikował także na łamach czasopism: &bdquo,FA-art&rdquo,, &bdquo,Opcje&rdquo,, &bdquo,List oceaniczny&rdquo,, &bdquo,Kresy&rdquo,, &bdquo,śląsk&rdquo,, &bdquo,NaGłos&rdquo,, &bdquo,City Magazine&rdquo, i wielu innych. W latach 1992 &ndash, 1996 był redaktorem kwartalnika &bdquo,Opcje&rdquo,, w latach 2005 &ndash, 2007 &mdash, redaktorem naczelnym &bdquo,Echa Miasta Katowice&rdquo,, a ostatnio &mdash, redaktorem naczelnym &bdquo,Nowej Gazety śląskiej&rdquo,. Od lat prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej. Jest też aktywnym coachem. Prywatnie miłośnik dużych motocykli &mdash, prowadzi motocyklowego bloga bigbiker.pl. Mieszka z żoną i psem w Katowicach.

Jarosław Gibas - pozostałe pozycje w naszej księgarni:
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!