Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 128 822 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 128 822 osób!
Razem z Rebisem tniemy ceny!
Księgarnia » Książki » Podręczniki » Języki obce » Practice Tests Plus B1 Preliminary. Cambridge Exams 2020. Student's Book without key
Facebook Twitter

Practice Tests Plus B1 Preliminary. Cambridge Exams 2020. Student's Book without key

Miniaturka
Nasza cena:
87,52 zł (zawiera rabat 13 %)
Cena rynkowa: 100,60 zł (oszczędzasz 13,08 zł)
Autor: Helen Chilton, Mark Little, Helen Tiliouine, Michael Black, Russell Whitehead
Wydawnictwo: Pearson
Rok wydania:2019
Format:210 x 270
Numer ISBN:9781292282152
Kod paskowy (EAN):9781292282152
Dostępność: nie (ostatnio dostępna: 18.10.2021 12:16)

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Practice Tests Plus B1 Preliminary. Cambridge Exams 2020. Student's Book without key – opis wydawcy

Seria Practice Tests Plus to obowiązkowa pozycja książkowa dla nauczycieli przygotowujących uczniów do międzynarodowych certyfikatów i wszystkich osób, które chcą sprawdzić swoje umiejętności przed właściwym egzaminem Cambridge English Qualifications. Practice Tests Plus First (B2) i Advanced (C1) Vol. 1 oraz Young Learners English do wszystkich trzech poziomów (Starter, Movers, Flyers) - zgodne z obowiązującymi wymogami egzaminów Cambridge English Qualifications!NOWOŚĆ 2019! Practice Tests Plus A2 Key, B1 Preliminary i B1 Preliminary for Schools zgodne ze specyfikacjami 2020 dostępne już niebawem.Seria Practice Tests Plus zawiera kompletne zestawy testów do egzaminów Cambridge English Qualifications: Key, Preliminary, First, Advanced oraz IELTS, jak również do trzech poziomów egzaminów Young Learners (Starters, Movers, Flyers). Do każdego z poziomów opracowane zostały wskazówki egzaminacyjne, materiał wideo prezentujący część ustną z komentarzem egzaminatora, arkusze z ćwiczeniami i modelowe odpowiedzi do części Writing. Dlaczego warto skorzystać z serii Practice Tests Plus?gruntownie zaznajamia z zadaniami występującymi na egzaminach,prezentuje strategie egzaminacyjne i rozwiązywania zadań testowych,oswaja ze strukturą egzaminu i jego przebiegem,zwiększa szanse na sukces egzaminacyjny i uzyskanie satysfakcjonującego wyniku.Gdzie znajdują się dodatkowe materiały do serii Practice Tests Plus?Wszystkie nagrania audio, filmy z przykładowym egzaminem ustnym i komentarzem, zapis nagrań, dodatkowe pomysły dla nauczyciela, Writing File, Student Worksheets, OMR Answer Sheet w zależności od edycji kursiu i poziomu znajdują się na płycie multi-ROM lub na Pearson English Portal. 1. Practice Tests Plus First i Advanced Vol. 1 (edycja 2018)Materiały znajdują się na Pearson English Portal. W celu skorzystania z materiałów zarejestruj się na english.com/portal i zeskanuj kod do Pearson English Portal znajdujący się na wewnętrznej stronie okładki. 2. Practice Tests Plus First i Advanced Vol. 2Materiały znajdują się online na Pearson English Portal. Wybierz odpowiednie pole Dla słuchacza lub Dla lektora i wypełnij formularz. Na adres mailowy podany w formularzu otrzymasz indywidualny kod do portalu. Po zarejestrowaniu kodu uzyskasz dostęp do zasobów.

Helen Chilton, Mark Little, Helen Tiliouine, Michael Black, Russell Whitehead - pozostałe pozycje w naszej księgarni:
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!