Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 146 134 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 146 134 osób!
Skorzystaj z rabatu do 35% na całą ofertę wydawnictwa Wilga!
Księgarnia » Książki » Literatura obcojęzyczna » Beletrystyka » A Midsummer Night's Dream, książka + CD, poziom A2
Facebook Twitter

A Midsummer Night's Dream, książka + CD, poziom A2

Miniaturka
Nasza cena:
29,90 zł
Autor: William Shakespeare
Wydawnictwo: Compass Publishing
Seria wydawnicza:Young Adult ELI Readers
Rok wydania:2013
Oprawa:miękka
Liczba stron:64
Format:15.0 x 21.0 cm
Numer ISBN:9788853615909
Kod paskowy (EAN):9788853615909
Dostępność: nie (ostatnio dostępna: 09.11.2021 00:17)

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

A Midsummer Night's Dream, książka + CD, poziom A2 – opis wydawcy

A Midsummer Night's Dream – sztuka po angielsku dla młodzieży i dorosłych - uproszczona językowo lektura typu reader z serii Young Adult ELI Readers do nauki języka angielskiego z nagraniem audio online.

Przeznaczenie: Książka dla młodzieży i dorosłych do wykorzystania w nauce indywidualnej oraz na zajęciach z języka.

Poziom zaawansowania: A2 (800 słów)

Treść: Adaptacja sztuki Williama Shakespeare'a. Ateńczyk Tezeusz nie może się doczekać ślubu z Hipolitą, królową Amazonek. Jednak dwie inne młode pary nie są tak szczęśliwe: Hermia chce poślubić Lizandra, ale jej ojciec sprzeciwia się. Helena kocha Demetriusza, lecz ten chce pojąc za żonę Hermię. Także miłość Oberona i Tytanii, króla i królowej elfów, już uschła, toteż zaczynają knuć przeciwko sobie różne intrygi, w które wplątują swoje elfy, młodych zakochanych i grupę ateńskich robotników pragnących zostać aktorami. To bardzo dziwna noc letnia, być może nawet - to sen...

Kluczowe zagadnienia językowe: Pronouns, Relative, Reciprocal, Adverbs, Connectives, Modal verbs, Verb forms and patterns, Simple reported speech.

Struktura książki: Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją Before You Read Activities zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w treść książki pod kątem słownictwa i gramatyki. W lepszym przyswojeniu tekstu lektury pomagają ćwiczenia sprawdzające zrozumienie fabuły poszczególnych rozdziałów oraz form gramatycznych i słownictwa, a ponadto wspomagające rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania. W końcowej części książki znajduje się sekcja Focus on prezentująca ciekawe informacje związane z autorem, cywilizacją i kulturą anglojęzyczną. Lekturę zamyka jednostronicowa sekcja Test yourself sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Syllabus zawierająca zwięzły opis kluczowych zagadnień językowych realizowanych w książce.

Liczne ilustracje stanowią doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyjają lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Rozwój sprawności językowych: Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje językowe dorosłych czytelników obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.

Nagranie audio mp3: Uzupełnieniem lektury jest materiał audio zawierający nagranie tekstu książki. Materiały dostępne są online do pobrania ze strony www lub za pośrednictwem darmowej aplikacji EliLink.

Słowo o serii: Raedersy do angielskiego dla młodzieży i dorosłych Young Adult ELI Readers to kolekcja książek beletrystycznych na 6 poziomach trudności prezentująca adaptacje dzieł literatury angielskiej na następujących poziomach trudności językowej:

• poziom 1 Elementary (600 headwords) A1

• poziom 2 Pre-Intermediate (800 headwords) A2 KET

• poziom 3 Intermediate (1000 headwords) B1 PET

• poziom 4 Upper intermediate (1800 headwords) B2 FCE

• poziom 5 Advanced (2500 headwords) C1 CAE

• poziom 6 Profi ciency Unabridged Texts C2 CPE

William Shakespeare - pozostałe pozycje w naszej księgarni:
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!