Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 128 265 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 128 265 osób!
Skorzystaj z rabatu do 50% na całą ofertę wydawnictwa Wilga!
Księgarnia » Muzyka » Alternatywna » Stars Are Our Home, CD
Facebook Twitter

Stars Are Our Home, CD

Miniaturka
Nasza cena:
70,90 zł
Wykonawca:Black Hearted Brother
Rok wydania:2013
Nośnik:CD
Kod paskowy (EAN):730003647024
Dostępność: nie

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Stars Are Our Home, CD – opis produktu

Black Hearted Brother to swoista supergrupa, którą stworzyli: znany z Slowdive i Mojave 3 wokalista Neil Halstead, Nick Holton z Opulent Oog oraz założyciel Seefeel Mark Van Hoen. Drogi całej trójki przecinały się w różnych momentach, pracowali też razem już w przeszłości, jednak dopiero za sprawą Black Hearted Brother ich współpraca nabrała charakteru zespołu. Łączy on dźwięki spod znaku space rocka i bogatego, przestrzennego brzmienia, z których każdy był znany za sprawą różnych własnych wcieleń. Neil i Nick pracowali już od kilku miesięcy, zanim zaprosili mnie na tę imprezę - mówi Van Hoen. Myślę, że mieli kilka utworów do zrobienia i potrzebowali dodatkowych rąk, które dodałyby trochę zabawnych hałasów i wprowadziły odrobinę chaosu - albo wprowadziły odrobinę porządku do chaosu.

Wyjątkowo eksperymentalny album Stars Are Our Home jest debiutem formacji. Pomysł był taki, aby stworzyć album, który w pewnym sensie będzie "nieedytowalny" - mówi Halstead. Bez zastanawiania się nad b

Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!