Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 145 472 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 145 472 osób!
Odkryj najlepszą literaturę na prezent. Bestsellery od Prószyński i S-ka!

Magija enochiańska

Miniaturka
Nasza cena:
35,93 zł (zawiera rabat 28 %)
Cena rynkowa: 49,90 zł (oszczędzasz 13,97 zł)
Autor: DUQUETTE LON MILO
Wydawnictwo: Illuminatio
Rok wydania:2013
Liczba stron:345
Format:15.0 x 20.5 cm
Numer ISBN:978-83-63965-00-6
Kod paskowy (EAN):9788363965006
Dostępność: nie

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Magija enochiańska – opis wydawcy

Magija enochiańska, czyli system magiczny, który opiera się na przekazach od aniołów, spisany przez elżbietańskiego maga Johna Dee i jego współpracownika, medium Edwarda Kelleya - została rozpropagowana przez Aleistera Crowleya i jego Hermetyczny Zakon Złotego Brzasku.

 Oto publikacja, która wprowadza w arkana tego systemu i porządkuje wiedzę o nim, na dodatek opierając się wyłącznie na oryginalnych manuskryptach. Książka prezentuje bardzo obszerny materiał, wzbogacony kilkudziesięcioma ilustracjami, a wszystko przekazane w bardzo przystępny sposób, co jest zasługą autora - Lon Milo DuQuette`a, który znany jest z lekkości języka i umiejętności przekazywania wiedzy. Dzięki temu ta publikacja to harmonijne połączenie klasycznej naukowości, praktycznych instrukcji magicznych i anegdotycznych opowieści.

 Z książki dowiesz się między innymi: jakie były okoliczności powstania magiji enochiańskiej, czym jest księga Soyga czy anielski alfabet, czym są i jak pracować z Lamenem, Świętym Stołem czy Chorągwiami Wszechświata. Oprócz odpowiedniej podstawy teoretycznej, publikacja dostarcza także narzędzi do skutecznego rozpoczęcia życiowej przygody.

 To przystępny, interesujący, osobisty jednak przede wszystkim praktyczny podręcznik do magiji enochiańskiej i doskonały przewodnik po labiryncie tego systemu.

Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!