Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 143 360 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 143 360 osób!
Black Weekend + cyber week

Medycyna ciała i ducha

Miniaturka
Nasza cena:
28,30 zł (zawiera rabat 28 %)
Cena rynkowa: 39,30 zł (oszczędzasz 11,00 zł)
Autor: Alberto Villoldo
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania:2015
Oprawa:broszurowa
Liczba stron:280
Format:4.5 x 20,.5 cm
Numer ISBN:9788373777354
Kod paskowy (EAN):9788373777354
Waga:344 g
Dostępność: nie (ostatnio dostępna: 10.06.2021 13:17)

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Medycyna ciała i ducha – opis wydawcy

Coraz więcej lekarzy przekonuje się do podejścia zakładającego, że prawdziwe uzdrowienie może zostać osiągnięte wyłącznie dzięki zaangażowaniu w proces leczenia sfery mentalnej pacjenta. Słyszy się o tym, że ktoś pokonał śmiertelną chorobę tylko dzięki wierze w to, że może się to udać. Teraz nasza wiedza poszła o krok dalej, ponieważ dr Alberto Villoldo opracował podstawy medycyny łączącej uzdrowienie ciała z przywróceniem duchowej harmonii.

W tej przełomowej książce starożytna mądrość potwierdzana jest językiem biologii. Autor łączy postępy medyczne z praktykami duchowymi i życiowymi, należącymi do tradycji szamańskich. W efekcie powstaje jedna medycyna, której wszyscy potrzebujemy, by odnowić ciało, umysł i duszę. Dr Villoldo przedstawia burzącą stare paradygmaty syntezę tradycyjnej mądrości i nowoczesnej nauki, nakłaniając czytelnika do wyjścia z pozycji biernej ofiary i stania się mistrzem własnego przeznaczenia i zdrowia.

Z tej książki dowiesz się, jak odkryć swojego wewnętrznego uzdrowiciela i dlaczego dla procesu uzdrawiania tak istotny jest stan jelit. Poznasz wskazówki, do przeprowadzenia wewnętrznej detoksykacji i unikania najpowszechniejszych toksyn z pożywienia. Znajdziesz tu szczegółowy opis superżywności i metod skutecznej suplementacji w diecie. Nauczysz się cofać wskazówki zegara biologicznego i eliminować czynniki stresu negatywnie wpływające na zdrowie. Na poziomie duchowym odetniesz się od przeszłości i uzdrowisz wszystkie mentalne rany. Pomogą Ci w tym ćwiczenia oddechowe i medytacyjne.

Skorzystaj z medycyny przyszłości.

Opinie czytelników o „Medycyna ciała i ducha”
Średnia ocena: 4,0 na bazie 1 ocen z 1 opiniiOcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Autor:
Data: 02.05.2016 10:21
Ocena: 4,0 OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

Medycyna ciała i ducha

Z twórczością dr Alberto Villoldo miałam już do czynienia w przypadku jego innej książki, „Aktywuj pełną moc mózgu”. Bardzo dobrze ją wspominam, dlatego chętnie sięgnęłam po jego kolejną publikację, która w dużej mierze skupia się na podobnej tematyce. W końcu uzdrawianie ciała zaczyna się właśnie w mózgu, to nasz umysł ma siłę sprawczą. A jeżeli dodatkowo mam do tego otrzymać nieco informacji z medycyny szamańskiej, to jestem jak najbardziej na tak!

Autor rozpoczyna swoją książkę od krótkiego wstępu, w której opowiada naprawdę zaskakującą historię ze swojego życia. To jeden z lepszych wstępów, jakie w życiu czytałam, a zazwyczaj przymykam na nie oko. Jednak w tym przypadku naprawdę warto się z nią zapoznać. Villoldo jest również szamanem i również w tej książce nie zapomniał o tej stronie swojej osobowości, bowiem w każdej możliwej sytuacji nawiązuje do wiedzy szamańskiej i swoich przygód z innymi szamanami – nie da się ukryć, że jest to bardzo ciekawa tematyka. „Medycyna ciała i ducha” stanowi połączenie wiedzy pierwotnych plemion z dzisiejszą wiedzą na temat ludzkiego ciała. Idealna harmonia.

Nie da się ukryć, że podobnych książek na rynku jest już mnóstwo, ale pozycje wychodzące spod pióra Alberto Villoldo są wyjątkowo przyjemne w odbiorze. Pierwszy rozdział skupia się na rozeznaniu w sytuacji i delikatnie wprowadza nas w dalsze, nieco bardziej skomplikowane elementy tej publikacji. Na czym polega metoda uzdrawiania prezentowana przez autora? Pozwolę sobie na to, żeby posłużyć się tutaj cytatem: „Działanie Medycyny Jednego Ducha polega na aktualizowaniu informacji w polu energetycznym, co umożliwia formowanie się nowych sieci neuronalnych.”. Czyli innymi słowy chodzi o to, aby informacja o zdrowiu została zaakceptowana przez nasze ciało i wniosła pozytywne zmiany – brzmi prosto, choć nie zawsze jest to takie proste.

To kolejna książka, która uświadamia nam, jak ważne jest nasze spojrzenie na świat i zdrowie. Osobiście uważam, że każdy sam jest sobie winny za wszystkie choroby i dolegliwości, z którymi się mierzy. Porzucenie negatywnego nastawienia jest pierwszym krokiem w uzdrawianiu ciała i ducha. Jednak czasami to nie wszystko. Zgodnie z zasadą, że szczęściu trzeba dopomóc, autor w wyczerpujący sposób prezentuje sposoby na detoksykację naszego ciała – skupiając się przede wszystkim na jelitach (już nawet naukowcy udowodnili wpływ zaburzonej flory jelitowej na stan naszego umysłu i samopoczucia!). Pojawiają się tutaj informacje na temat odpowiedniej diety i suplementacji. Kolejnym istotnym punktem jest uwolnienie się od wszelkich czynników stresowych – wiem, że czasami jest to niemożliwe, ale wtedy właśnie trzeba zmienić swoje postrzeganie.

„Medycyna ciała i ducha” to dobra i łatwa w odbiorze pozycja, z którą warto się zapoznać. Świetną sprawą są wszystkie przypowieści, które opisuje autor – to właśnie z nich można czerpać wiedzę i zobaczyć wiele przykładów starożytnej mądrości. Czy informacje zawarte w tej książce faktycznie mogą być pomocne? Owszem, myślę, że jak najbardziej, a przynajmniej mogą stanowić dobry podkład i wstęp do bardziej zaawansowanych działań. Bądź co bądź były takie chwile, w których całkowicie nie zgadzałam się z autorem – chociażby w sprawach GMO i genetyki – ale jestem w stanie przymknąć na to oko. Wiem, co potrafią zrobić media i propaganda. Chociaż akurat ludzie z otwartymi umysłami nie powinni ulegać takim wpływom…

www.bookeaterreality.blogspot.com
Alberto Villoldo - pozostałe pozycje w naszej księgarni:
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!