Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 144 284 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 144 284 osób!
Black Weekend + cyber week
Księgarnia » Muzyka » Rock » The Lstory, CD
Facebook Twitter

The Lstory, CD

Miniaturka
Nasza cena:
37,17 zł (zawiera rabat 8 %)
Cena rynkowa: 40,40 zł (oszczędzasz 3,23 zł)
Wykonawca:L.Stadt
Dystrybutor:Mystic Production
Rok wydania:2017
Nośnik:CD
Format:audio
Opakowanie:digipack
Kod paskowy (EAN):5902643880139
Dostępność: nie (ostatnio dostępna: 03.09.2021 07:13)

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

The Lstory, CD – opis produktu

Płyta L.Stadt zawiera 8 utworów do tekstów Konrada Dworakowskiego.

To pierwsza w pełni polskojęzyczna płyta zespołu, który powraca z nowym materiałem po ponad 3 letniej przerwie.

To materiał zaskakujący i różnorodny. Po doświadczeniach z różnymi odmianami alt rocka, surf i country zespół sięgnął po nowe dla siebie środki wyrazu. Na płycie pojawia się m.in. łódzki Wielki Chór Małej Chorei, a eklektyzm materiału spaja tematyka tekstów Konrada Dworakowskiego.

– Ta płyta powstawała w trudnym dla mnie momencie. – mówi lider L.Stadt Łukasz Lach – Na moich oczach gasła najbliższa mi osoba i odbicie tego czasu znajdowałem w tekstach Konrada. Patrzyłem na moje miasto, które dumnie trwało w czasie kiedy mój osobisty świat kruszał. I choć to płyta o przemijaniu, dla mnie ważniejszy był aspekt odnajdywania siły właśnie w artefaktach przeszłości, które mieszały się z płynną i nieuchwytną rzeczywistością.

Współpraca L.Stadt i Dworakowskiego rozpoczęła się w kwietniu 2016 roku z inicjatywy łódzkiego Teatru Pinokio. Z początku jednorazowy projekt – wykonanie piosenek wspólnie z Chórem Chorei w ramach Koalicji Miast dla Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu – przerodził się jednak w wydawnictwo.

– To dla mnie materiał ważny osobiście, ale czuję w nim wiele uniwersalnych treści. – mówi Lach – Widziałem we Wrocławiu jak mocno działa na publiczność. Weszliśmy z materiałem do studia i powstała z tego barwna płyta. Te piosenki są inne od tego, co robiliśmy wcześniej, a o to mi zawsze chodziło. Nie powtarzać się i na każdej płycie pokazywać L.Stadt z nieznanej dotąd strony.

Materiał w dużej części zarejestrowano w studio Henryka Debicha w Radiu Łódź pod okiem realizatora Kamila Bobrukiewicza. Za miksy, jak przy poprzedniej płycie L.Stadt, odpowiada Cyrille Champagne oraz Sean Beresford.

Na okładce płyty wykorzystano collage Laury Paweli Past Present Continous z 2010 roku, a projektem graficznym zajął się Kuba „Hakobo” Stępień.

Klienci, którzy kupili The Lstory, CD, wybrali również:
Ten (Reedycja)
Ten (Reedycja)
Cena: 17,36
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!