Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 142 631 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 142 631 osób!
Black Weekend + cyber week
Księgarnia » Książki » Rozrywka, hobby » Ezoteryka i parapsychologia » Twoje nadprzyrodzone zdolności. Sprawdź, jak wiele potrafisz
Facebook Twitter

Twoje nadprzyrodzone zdolności. Sprawdź, jak wiele potrafisz

Miniaturka
Nasza cena:
50,11 zł (zawiera rabat 28 %)
Cena rynkowa: 69,60 zł (oszczędzasz 19,49 zł)
Autor: Joe Dispenza
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania:2018
Oprawa:miękka
Liczba stron:524
Format:14.6 x 20.4 cm
Numer ISBN:978-83-7377-911-2
Kod paskowy (EAN):9788373779112
Waga:644 g
Dostępność: nie (ostatnio dostępna: 12.11.2021 13:18)

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Twoje nadprzyrodzone zdolności. Sprawdź, jak wiele potrafisz – opis wydawcy

Sensacyjne odkrycia znanego naukowca

Autor tej książki – lekarz, naukowiec i współczesny mistyk – zebrał w jednym tomie zmieniające dotychczasowy paradygmat odkrycia fizyki kwantowej oraz prastare nauki i przedstawił je w bezpośredni i łatwy do zrozumienia sposób. Dzięki tej publikacji dowiesz się, jak pokonać ograniczenia, które narzuca ci przeszłość – włącznie z wyzwaniami zdrowotnymi – oraz stworzyć zupełnie nowe ciało i w pełni wykorzystać siłę umysłu. Te sensacyjne i niezwykle praktyczne informacje są w stanie zmienić życie!

Dostrojenie do nowej rzeczywistości

Wszechświatem steruje samoorganizująca się inteligencja, istniejąca w formie energii. To ona utrzymuje porządek we wszystkich układach słonecznych i galaktykach. To również moc o nieograniczonych możliwościach. Możesz się do niej dostroić i uzyskać siłę, dzięki której zbudujesz swoje życie na nowo i skorzystać z możliwości, jakie daje kwantowe uzdrawianie. Można to zrobić w prosty sposób – myśląc o tworzącym nowe możliwości nieznanym. Im dłużej jesteś w stanie trwać bez koncentrowania się na ciele, rzeczach, ludziach, miejscach i czasie, tym więcej nowych doświadczeń i możliwości uda ci się wygenerować.

Przeprogramowanie ciała na nowy umysł

Autor przedstawia techniki oddechowe, dzięki którym możliwe jest przejęcie kontroli nad własną świadomością. Dzięki nim uda ci się zrozumieć, że emocje stanowią tylko zapis przeszłych doświadczeń. Myślenie o nich wyłącznie zakotwicza cię w przeszłości, blokując twój potencjał. Twoje ciało ma jednak możliwość stania się umysłem, dzięki czemu uda ci się przejąć kontrolę nad myślami i uczuciami. W ten sposób rozwiniesz również inteligencję serca, która pomoże ci głębiej przeżywać miłość.

Medytacja w ruchu

Tradycyjne metody, takie jak medytację na siedząco i stojąco, możesz połączyć również z technikami medytacji w ruchu. W ten sposób najłatwiej jest uwolnić się od nieświadomych ograniczeń umysłu oraz utrzymać energię i czujność w ciągu dnia. Dzięki prezentowanym przez autora nowatorskim metodom poczujesz się pobudzony i wzmocniony, twój umysł stanie się bardziej klarowny, a ty będziesz w stanie otworzyć się na nową, jaśniejszą przyszłość.

Przesuń granice swoich możliwości!

Joe Dispenza - pozostałe pozycje w naszej księgarni:
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!