Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 143 502 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 143 502 osób!
Black Weekend + cyber week

Gra luster

Miniaturka
Nasza cena:
24,48 zł (zawiera rabat 28 %)
Cena rynkowa: 34,00 zł (oszczędzasz 9,52 zł)
Autor: Andrea Camilleri
Wydawnictwo: Noir sur Blanc
Rok wydania:2019
Oprawa:miękka ze skrzydełkami
Liczba stron:208
Format:14.5 x 23.5 cm
Numer ISBN:978-83-7392-654-7
Kod paskowy (EAN):9788373926547
Waga:306 g
Dostępność: nie (ostatnio dostępna: 21.05.2021 17:16)

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Gra luster – opis wydawcy

Gdy Montalbano postanawia pomóc swojej nowej sąsiadce, Lilianie Lombardo, po tym jak silnik jej samochodu odmawia posłuszeństwa, nie domyśla się nawet jakie będą konsekwencje tego niewinnego i życzliwego gestu. Wkrótce okaże się, że inteligentna, piękna i dość oszczędna w dzieleniu się informacjami o swoim mężu kobieta ma również swoich zaciekłych wrogów. Czy w tej sytuacji rosnące zainteresowanie Liliany osobą komisarza Montalbano to na pewno zasługa wyłącznie jego osobistego uroku? A może stara się go zmylić lub nawet wpędzić w poważne kłopoty?

W międzyczasie uwagę Montalbano przyciąga również zagadka bomby, która wybuchła przed opuszczonym magazynem w Vigacie. Dla kogo miała być przeznaczona? I dlaczego podłożono ją właśnie w tym miejscu? Gdy Montalbano i jego koledzy podejmują śledztwo, przesłuchując kolejnych mieszkańców okolicy – z których wielu ma powiązania z mafią – natrafiają na coraz to nowe fałszywe tropy.

W miarę jak zachowanie Liliany staje się coraz bardziej nieprzewidywalne, a jej niedyskrecja zagraża reputacji Montalbano, powoli zagęszcza się poczucie zagrożenia. Komisarz zaczyna zdawać sobie sprawę, że został zaprowadzony do swoistego gabinetu luster, w którym niebezpieczeństwo może czaić się wszędzie i nic nie jest oczywiste…

Opinie czytelników o „Gra luster”
Średnia ocena: 5,0 na bazie 1 ocen z 1 opiniiOcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Autor:
Data: 29.11.2019 21:41
Ocena: 5,0 OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

Gra luster

Andrea Camilleri autor Cykl: Komisarz Montalbano (tom 18) pt. ''Gra luster'' ma niezwykłą umiejętność tworzenia głównego bohatera, który ma w sobie to ''coś''.

Od samego początku spodobało mi się odpowiednie podejście Komisarza Montalbano do tego stopnia, że potrafi, mieć on właściwe i dzielne podejście wraz ze swoimi kolegami z pracy do pracy zawodowej, a którzy to wspólnie z nim pomagają mu rozwiązać kryminalne zagadki kryjące się w świecie przestępczym, a który to skrywa wiele do odkrycia tajemnic nieznanych dotąd mieszkańcom.

Nie każdy podjąłby się pomocy obcej kobiecie, a on pomaga swojej sąsiadce, której praktycznie nie zna.

Cykl: Komisarz Montalbano (tom 18) pt. ''Gra luster'' składa się z 18 rozdziałów, a napisane zostały językiem zrozumiałym.

Na temat czym zajmują, się sąsiedzi jedynie ma informacje od swoich kolegów z pracy. Nie utrzymuje z nimi na co dzień relacji.

Komisarz Montalbano lubi być komunikatywny w relacjach, czujnie obserwować każdą nadarzającą się okazję zawodową, by móc z niej korzystać wówczas i uruchomić swój punkt myślenia, plan działania, z którym dzieli się z zaufanymi kolegami z pracy.

Podoba mi się w nim odwaga i to, że umie wyciągnąć wnioski ze swoich działań również w tych mających na celu powiązanie i związek we wspólnym działaniu.

Nie zabraknie w tekście zamieszczonego dobrego poczucia humoru trafnie dobranego przez autora, który udziela się, co niektórym bohaterom, w różnego rodzaju sytuacjach zawodowych, jak i tych prywatnych.

Elementami dodatkowym w tej oto powieści są: dobrze dobrana czcionka w tekście ułatwiająca jej czytanie oraz okładka nawiązująca do jej tytułu.

W towarzystwie komisarza Montalbano można czuć się bezpiecznie.

Polecam przeczytać ten cykl powieści kryminalnej o komisarzu Montalbano.
Andrea Camilleri - pozostałe pozycje w naszej księgarni:
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!