Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 142 470 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 142 470 osób!
Black Weekend + cyber week
Księgarnia » Książki » Literatura piękna » Powieść » Obyczajowa » Siedlisko gorących serc
Facebook Twitter

Siedlisko gorących serc

Miniaturka
Nasza cena:
28,73 zł (zawiera rabat 28 %)
Cena rynkowa: 39,90 zł (oszczędzasz 11,17 zł)
Autor: Roma J. Fiszer
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania:2018
Oprawa:miękka
Liczba stron:512
Format:13.5x21.5 cm
Numer ISBN:9788381175456
Kod paskowy (EAN):9788381175456
Waga:440 g
Dostępność: nie (ostatnio dostępna: 31.07.2021 17:16)

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Siedlisko gorących serc – opis wydawcy

Anna, Kasia i Eliza goszczą w „Iskierce”, stojącej na pełnym słońca i otulonym ciszą wzgórzu. Ono jest źródłem siły i energii kobiet do kolejnych stających przed nimi wyzwań. Dobro oraz optymizm całej trójki są zaraźliwe; przyciągają licznych, poznanych na Kaszubach przyjaciół, więc „Iskierka” tętni życiem jak nigdy dotąd. Tuż obok trwa budowa siedliska, którego centralnym elementem będzie ich przyszły dom. Anna wraz z Ryszardem, w którym kocha się z wzajemnością, zajmują się jego budową. Kasia podczas wesela z Maciejem oznajmia, że pod sercem nosi jego dziecko, zaś najmłodsza bohaterka, Eliza, rozpoczyna drugi rok studiów w Gdyni. Czas tam spędzony, to dla niej również okres poważnych rozterek sercowych. Gdy pojawi się w Parchowie z dyplomem ukończenia uczelni wydarzy się coś, co ostatecznie wyjaśni tajemnicę pochodzenia Anny, ale także spowoduje, że serce Elizy zdecyduje się wreszcie, dla kogo ma bić mocniej.

Siedlisko gorących serc to ciepła, rodzinna powieść, która wywoła prawdziwą wiosnę w waszych sercach.

Opinie czytelników o „Siedlisko gorących serc”
Średnia ocena: 3,0 na bazie 1 ocen z 1 opiniiOcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Autor:
Data: 11.05.2018 17:48
Ocena: 3,0 OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

Nowy rozdział w życiu

Życie wciąż pokazuje, że każda pora jest dobra, by zacząć wszystko od nowa, że można zmienić swoje życie niezależnie od tego, jaka data urodzenia widnieje w naszym dowodzie. Co więcej, każda pora jest dobra, by spotkać kogoś, kto zagości u naszego boku na dłużej (może nawet na stałe), by się zakochać, a nawet, by sprowadzić na ten świat nowego człowieka. Łatwiej jest jednak wprowadzać takie zmiany, kiedy wokół siebie mamy wspaniałych ludzi, kiedy mamy bliskich, na których zawsze możemy liczyć.
Anna, Kasia i Eliza, to przedstawicielki trzech pokoleń wspaniałych kobiet, z których każda w pensjonacie „Iskierce” rozpoczyna swoje życie na nowo, z energii którego czerpią siłę, by podejmować nowe wyzwania. Losy tych bohaterek możemy śledzić w kolejnym tomie im poświęconym, autorstwa Romy J.Fiszer. Powieść „Siedlisko gorących serc” znów przenosi nas na Kaszuby, do Parchowa – miejsca, które emanuje wyjątkowo pozytywną energią. Opublikowana nakładem Wydawnictwa Edipresse książka, to jednak nie tylko kolejna okazja do odwiedzin u znanych już i lubianych bohaterek czy – dla tych, którzy po tę rodzinną powieść sięgają po raz pierwszy – szansa na poznanie ich losów. To również dowód na to, że los niejednokrotnie potrafi nas zaskoczyć, że trzyma dla nas w zanadrzu wspaniałe niespodzianki, jak i wywołujące ból wydarzenia. To jednak od nas, naszego podejścia do świata i ludzi zależy, jak nisko upadniemy i jak szybko będziemy się podnosić. Od nas samych, ale i od udzielonego nam wsparcia.
Patrząc na stosunki panujące w „Iskierce”, a właściwie w całym Parchowie można odnieść wrażenie, że ta pozytywna energia leczy złamane serca, a także wypełnia miłością te, które już zapomniały, co znaczy kochać. Dowodem na to jest Anna, która znalazła szczęście u boku Ryszarda, a co więcej, wspólnie planują budowę siedliska, które ma być wstępem do nowego etapu w ich życiu. Swoje miejsce na ziemi znalazła również Kasia. Choć Maciej, mężczyzna którego wybrała, jak każdy naukowiec jest nieco oderwany od rzeczywistości, to jednak jest świadoma siły jego miłości.
Co więcej, teraz parę łączy nie tylko uczucie – Kasia jest bowiem w ciąży. Na moment powiadomienia Macieja o tym, że zostanie ojcem, wyciera ich wesele, choć zapewne gdyby znała rozwój wypadków, poczekałaby z tym do chwili, kiedy zostaną sami. Okazuje się bowiem, że mężczyzna nie może uwierzyć w swoje ojcostwo – zgodnie z opinią lekarską jest bowiem bezpłodny. Poznamy też dalsze losy Elizy, która po wakacjach spędzonych w rodzinnym gronie, znów wraca do Gdyni na kolejny rok studiów. To będzie czas nie tylko intensywnej nauki, ale i pewnych wyborów…
O tym, jak potoczą się losy tych silnych i prawych kobiet przekonamy się, sięgając po książkę „Siedlisko gorących serc”. Po raz kolejny zanurzymy się w tajemnicach przeszłości, ale i przekonamy się, jak piękna może być teraźniejszość. Wspólnie z bohaterkami będziemy przeżywać zarówno rozterki, jak i chwile szczęścia, uniesienia, doświadczymy także niezwykłego cudu, jakim jest pojawienie się na świecie małej Jagódki.
Niestety, naszym udziałem stanie się również rozczarowanie, bowiem to chyba najsłabszy z tomów poświęconych historii trzech pokoleń kobiet, zaś lektura zdaje się być chaotyczną oraz nieprzemyślaną pod względem fabuły, opisów ludzi i zdarzeń czy nawet samych dialogów. Zbyt wiele szczegółów, przywodzących na myśl przewodniki czy opracowania naukowe odbiera historii płynności i sprawia, że tracimy koncentrację i umyka nam to, co jest najistotniejsze - wspaniała historia kobiet, które dzięki „Iskierce” i własnej, wewnętrznej sile, odnalazły swoje miejsce na ziemi.
Roma J. Fiszer - pozostałe pozycje w naszej księgarni:
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!