Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 129 347 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 129 347 osób!
Razem z Rebisem tniemy ceny!

Trzy klucze

Miniaturka
Nasza cena:
20,93 zł (zawiera rabat 30 %)
Cena rynkowa: 29,90 zł (oszczędzasz 8,97 zł)
Autor: Jagna Kraszewska
Wydawnictwo: Psychoskok
Rok wydania:2021
Oprawa:miękka
Liczba stron:74
Format:15.0 x 21.0 cm
Numer ISBN:9788381198127
Kod paskowy (EAN):9788381198127
Dostępność: nie (ostatnio dostępna: 17.08.2021 13:18)

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Trzy klucze – opis wydawcy

Dlaczego nagle, w środku lata, zaczyna padać śnieg? Co się dzieje, gdy zadzwoni dzwoneczek? Gdzie podziało się słońce? I z jakiego powodu w szkole nigdy nie mówili, że dobre duszki istnieją?

Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te i inne pytania, łapcie tę książkę i zacznijcie czytać!

Tosia mieszka w domu z rodzicami, babcią oraz kotem. Wiedzie spokojne i dość nudne życie, do którego pewnego dnia wkracza magia. Dziewczynka odkrywa, że istnieją dobre i złe duszki, spełniają się przepowiednie… Tosia zostaje ukąszona przez Złą Duszkę Psujkę. Jej jad powoduje, że grzeczna dotąd dziewczynka staje się zła. Popełnia trzy niewybaczalne uczynki, przez co nastaje Wieczna Zima. Aby ocalić świat Tosia musi odbyć trudną misję – ma zdobyć Trzy Klucze, dzięki którym uwolni słońce. W niebezpiecznej podróży towarzyszą jej przyjaciele – Pomocek i Pan Kot. Czeka ją wiele zadań do wykonania i zagadek do rozwiązania.

Czy misja Tosi zakończy się powodzeniem? Przekonajcie się sami!

Książka ilustrowana obrazami Katarzyny Krazue-Romejko.

Opinie czytelników o „Trzy klucze”
Średnia ocena: 5,0 na bazie 3 ocen z 3 opiniiOcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Autor:
Data: 13.07.2021 10:40
Ocena: 5,0 OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

proszę przepraszam dziękuję

Labirynt pełen tajemnic i zagadek prowadzi do rozwiązania sprawy. Dzieciom w tej niebezpiecznej wędrówce będzie pomagał Pan Pies i Dobry Duszek, Pomocek. Warto spróbować, bo komu uda się dotrzeć do końca, stanie się silniejszy i mądrzejszy.
Główna bohaterka tej opowieści to mieszkająca w białym domku, zazwyczaj grzeczna Tosia. Niestety, przepowiednia mówiłam, że Pewnego dnia doprowadzi ona do niekorzystnej sytuacji. Niewielkie przewinienie nie byłoby niczym strasznym, bo przecież dzieci czasem psocą. Tosia, która została ukąszona przez Złą Duszkę, popełniła jednak Niewybaczalne Błędy. W konsekwencji słońce zostało uwięzione w klatce, zabezpieczonej kłódkami, więc zachwiany został Porządek Świata, a nawet wszechświata. W niebezpieczeństwie znalazła się również Mama, Babcia i kilku znajomych bohaterki. Musiało więc dojść do odważnych, mądrych kroków. Przyjaźń pomoże Tosi zwalczyć złe moce.
Mała dziewczynka bez wsparcia Dobrego Duszka oraz Pana Psa, nie byłaby w stanie pokonać wszystkich przeszkód. Bohaterowie przeżyją wspólnie wiele chwil. Najważniejsze jednak, że Magiczne Klucze zostaną odnalezione, a dzięki nim słońce ma szansę odzyskać wolność.
Ta mądra książeczka bawi i uczy. Podkreśla bowiem znaczenie, trzech słów, które mogą wiele zmienić w codziennym życiu: proszę, przepraszam, dziękuję.
Autor:
Data: 28.06.2021 08:04
Ocena: 5,0 OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

Bawi i uczy

Ta książeczka na ciekawym przykładzie wskazuje, dlaczego należy używać słów: przepraszam, proszę, dziękuję. One naprawdę mają magiczne właściwości.
Autor:
Data: 23.06.2021 07:59
Ocena: 5,0 OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

Czy dobo wygra ze złem?

Piękna książka dla dzieci, ucząca jak się zachowywać aby dobro zwyciężyło, napisana ładnym i czystym językiem polskim.
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!