Księgarnia internetowa Bonito.pl - Radość z czytania
Płyta CD Kolory Świąt. The Colors of Christmas, CD
różni wykonawcy
Zapoznaj się z nowymi tytułami wydawnictwa Czarne!
Księgarnia » Muzyka » Religijna » Kolory Świąt. The Colors of Christmas, CD

Kolory Świąt. The Colors of Christmas, CD

Nasza cena:
33,74 zł (zawiera rabat 25 %) (produkt niedostępny)
Cena rynkowa: 44,99 zł (oszczędzasz 11,25 zł)
Wykonawca:

różni wykonawcy

Dystrybutor:Agora - multimedia
Rok wydania:2019
Nośnik:CD
Opakowanie:digipack
Kod paskowy (EAN):5903111493301
Dostępność: produkt niedostępny
Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:
E-Mail:

Kolory Świąt. The Colors of Christmas, CD – opis produktu

Płyta „Kolory świąt / The Colors of Christmas” to piękna, świąteczna podróż.

Wykonawcami są dzieci z różnych krajów, które nie znają podziałów kulturowych i religijnych. Wspólnie zaśpiewały najpiękniejsze polskie kolędy w wersjach dwujęzycznych, udowadniając, że święta nie mają granic.

Święta to wspaniała okazja, żeby choć na chwilę zatrzymać się w tym coraz szybciej pędzącym świecie. To okazja, żeby spojrzeć z życzliwością na drugiego człowieka. Okazja, żeby zrobić coś dobrego. Poprzez nasze kolędowanie promujemy ideę otwartości na świat i zwracamy uwagę na potrzeby dzieci biednych i chorych. Album z kolędami, będzie płytą CHARYTATYWN. Dochód ze sprzedaży przeznaczymy Fundacji Spełnionych Marzeń, wspierającej dzieci cierpiące na chorobę nowotworową.

Dzieci są wolne od podziałów, które stwarzają dorośli. Podziały kulturowe, religijne ich nie dotyczą. Nie mówiąc o politycznych. Kolor skóry i języki obce też dla nich nie stanowią żadnych barier. Stąd pomysł, aby właśnie DZIECI były posłańcami czystej miłości, dobroci, i żeby to ONE, przy świątecznym stole, przekazały nam wszystkim znak pokoju.

„Podziały to sprawy dorosłych. Radość to sprawa dzieci. Małymi oczami widzi się tyle cudów. Drobnymi rączkami sięga się wysokości. I to właśnie tak raduje Dzieciątko”.

Filip Łobodziński

Powstaniu płyty towarzyszyło mnóstwo historii i przeżyć. Od pomysłu do realizacji minął okrągły rok. Był to cudowny rok spotkań z ludźmi. Dla dzieci - wychowawczy, edukacyjny, bo kilkadziesiąt dzieciaków uczestniczyło w tym przedsięwzięciu. Nagrywaliśmy w studiach nagraniowych w Europie i w obu Amerykach, w domach prywatnych, salkach przykościelnych i szkołach, między koncertami, w salach prób i hotelach. W jednej kolędzie zabrzmiał język arabski i hebrajski, w drugiej zaśpiewało dziecko hinduskie, a w innej tureckie. W trakcie Ramadanu nagraliśmy karmiącą mamę z Bangladeszu, która ze starszym synkiem śpiewała kołysanki świeżo narodzonemu maleństwu.

Kolędy w naszych aranżacjach, wykorzystują różne elementy muzyki świata, charakterystyczne instrumenty dla danych regionów. Są też lekcją kultury i instrumentoznawstwa.

Dzieci śpiewają w towarzystwie wokalistów Karimski Club - Sylwii Wiśniewskiej, Ricky Liona, Nicka Sincklera, Eldisa La Rosa i Antara Jacksona, a także z gośćmi specjalnymi - Czesławem Mozilem, Wojciechem Waglewskim, Milo Kurtisem oraz najbardziej znanym polskim Św. Mikołajem – Szymonem Majewskim. Czasami otuchy dodają rodzice, jednak dorośli na tej płycie pełnią funkcje zdecydowanie pomocnicze, albowiem... Dzieci są najważniejsze!

Lista utworów:

1. Św. Mikołaju

2. Bracia patrzcie yo!!!

3. Bóg się rodzi

4. Pójdźmy wszyscy do stajenki

5. Gdy śliczna Panna

6. Wśród nocnej ciszy

7. Jezus "Peqenito" malusieńki

8. Dzisiaj w Betlejem

9. Do szopy hej pasterze

10. Lulajże Jezuniu

11. Wesołą nowinę

12. W żłobie leży

13. Gdy się Chrystus rodzi

14. Anioł pasterzom mówił

15. Mędrcy świata, monarchowie - Welcome To My Kingdom

FacebookTwitter
Kolory Świąt. The Colors of Christmas, CD - Dodaj do schowka
Dodawanie do schowka jest możliwe tylko po zalogowaniu na swoje konto.
Data ukazania się w księgarni: 2019.11.20
Recenzja
Wyszukiwarka
Wpisz tytuł, autora lub wydawcę
tylko w dostępnych
tylko z wyprzedaży
Skorzystaj z 40% rabatu na cała ofertę M Wydawnictwa!
Ostatnio oglądane
KKolory Świąt. The Colors of ...
KPowrót z Bambuko
KKicia Kocia u dentysty
KProsta sprawa
KZdarzyło się w Watykanie. Ni...
KDziki łubin
KPokora
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Gry - 69
© 2006-2020 Bonito.pl – Radość z czytania Polityka prywatności i plików cookies Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!