Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 144 438 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 144 438 osób!
Black Weekend + cyber week

Nieosiągalna

Miniaturka
Nasza cena:
26,57 zł (zawiera rabat 28 %)
Cena rynkowa: 36,90 zł (oszczędzasz 10,33 zł)
Autor: Madeline Sheehan
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Rok wydania:2017
Oprawa:miękka
Liczba stron:392
Format:13.5x20.5 cm
Numer ISBN:9788379766888
Kod paskowy (EAN):9788379766888
Waga:396 g
Dostępność: nie (ostatnio dostępna: 04.11.2021 15:16)

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Nieosiągalna – opis wydawcy

Miłość nie naprawia złamanych serc.

Miłość nie zmienia ludzi.

Tegen Matthews jest córką Dorothy Kelley, dziwki z klubu motocyklowego Hell's Horsemen. Dorasta w twardym świecie harleyowców. Kiedy poznaje miłego, troskliwego chłopca, instynktownie lgnie do niego i ogrzewa się w cieple jego uczucia. Cage West jest synem prezesa Hell's Horsemen. Wysoki, jasnowłosy i o brązowych oczach, w miarę dorastania staje się coraz bardziej świadomy tego, jak wielkie wrażenie robi jego czarujący uśmiech i teksański akcent. Jedno przypadkowe spotkanie na zawsze wiąże Tegen z Cage'em. Ich relacje stają się pełne żalu, nieporozumień i cierpienia. Zaciekle ze sobą walczą, ale jeszcze mocniej się kochają. Jak zakończy się opowieść o dziewczynie i chłopaku, którzy od zawsze byli dla siebie bliscy?

To nie jest klasyczna historia miłosna. To opowieść chaotyczna, bezlitosna i tragiczna. Opowieść o śmierci niewinnej miłości, utracie czystości i bólu zranionych serc. Historia rozpoczynająca się w dzieciństwie pewnej dziewczyny i chłopaka, sprawdzająca siłę ich miłości, raniąca, wyniszczająca i wiodąca ku zagładzie.

Opinie czytelników o „Nieosiągalna”
Średnia ocena: 5,0 na bazie 1 ocen z 1 opiniiOcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Autor:
Data: 27.06.2019 18:22
Ocena: 5,0 OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

przez-zamrożone-okulary.blogspot.com

„Nieosiągalna” to kolejna, trzecia już książka z cyklu Niepokorna autorstwa Madeline Sheehan, po którą sięgam. Mierzę się ze światem odzianych w skórę mężczyzn, którzy uznają prawo pięści i brzęczącą stal. To nie wycieczka z misiem pysiem, to pełni mroku mężczyźni, którzy słyną ze swojej bezwzględności. Brak im skrupułów, ogłady, a mimo wszystko przyciągają chętne kobiety, zwłaszcza te, które się nie szanują. Są lojalni względem siebie tworząc silną tarczę, kiedy któremuś dzieje się krzywda. Cenią honor ponad wszystko niczym żołnierze idący na misję. Czyją historię tym razem zechce nam opowiedzieć autorka?

"Zawsze będę pamiętać chwilę, gdy po raz pierwszy go ujrzałam, tę zmorę mojego życia".

Tegen Matthews jest bohaterka „Nieosiągalnej”, nie ma szczęśliwego i łatwego życia. Jej matka jest jedną z łatwych kobiet w klubie, dlatego nie było jej lekko. Musiała szybko dorosnąć i nauczyć się sobie radzić, nie mogła liczyć na ciepło. Jest złożoną postacią, której trudno jest zaufać ludziom, chociaż czasem to wydaje się nie do pomyślenia reaguje absurdalnie, jednak trudno jej się temu dziwić, nie miała zbyt solidnych wzorców i oparcia. Czy potrafi kochać? Łaknie jakiegoś głębszego uczucia, emocji, która zapewni jej stabilizację, jednak świat, w którym dorastała nie pozwoli o sobie zapomnieć.

"Ale podobnie jak nie wybieramy sobie rodziców, nie wybieramy również ludzi, w których
się zakochujemy. Wszyscy dźwigamy jakiś krzyż: nasze historie, nasze miłości, nasze straty."

Los na jej drodze stawia Cag’a West’a, syna przywódcy klubu Jeźdźców z Hell's Horseman, przystojnego doskonale zdającego sobie sprawę ze swojego uroku. Łamacz kobiecych serc nie stroni od żeńskiego towarzystwa, które chętnie ogrzewa jego łóżko. Nie traktuje ich w jakiś specjalny sposób, nie przywiązuje wagi do ich towarzystwa, tak jakby tego chciały. Cage jest inny od poprzednich bohaterów serii początkowo jest wykreowany na wrażliwego człowieka, który poszukuje swojej własnej drogi, jak każdy młody człowiek. Był przyjacielem Tegen, potrafił ją rozumieć i otoczyć wsparciem, którego potrzebowała, jednak popełnił błąd, którego nie potrafi mu wybaczyć, nawet jeśli serce wystukuje swój bieg w rytm jego imienia. Co takiego się stało? Czy Tegen jeszcze spojrzy inaczej na Cage’a? Czy relacja pełna bólu może doprowadzić do miłości? Czy West zrozumie, jaki popełnił błąd? Czy nie będzie dla nich za późno?

"Można kochać kogoś za to, jaki jest, i żyć z nim w idealnej harmonii."

Chaos emocjonalny trawiący serce, właśnie w ten sposób można opisać relację bohaterów, wzniesieni na wyżyny namiętności spadają na samo dno, wprost w objęcia cierpienia. „Nieosiągalna” nieco burzy poprzedni schemat opowieści Sheehan, buduje go na nowo, umacniając stopniowo uczucie odradzające się z popiołów. W świecie pełnym brutalności, nałogów, używek prowadzących prosto do piekła nie doszukasz się szczęścia. Miłość nie ma zasad, nie ma reguł, które wyznaczą ci kogoś, kogo możesz pokochać. Tragedia wydaje się być tutaj nieunikniona, czy mimo wszystko znajdziemy szansę, aby odzyskać nikłe okruchy szczęścia? Uczucie między bohaterami jest bardzo zawiłe, jednak nie jest w stanie tak po prostu wygasnąć. Kłótnie, niedopowiedzenia, starcie się twardych charakterów znajduje ujście w sypialni.
„Nieosiągalna” to nie tylko historia Tegen i Cage’a, ale także innych bohaterów, których zaczynamy dzięki temu poznawać. Mowa tutaj o Elli, która jest przyjaciółką naszej bohaterki oraz Dirty’ego, jednego z członków motocyklowego klubu. Spotykają w trudnej chwili, z czasem rodzi się między nimi uczucie, są jak dwie bratnie dusze. To bardzo ciekawa historia, myślę, że mogła by z powodzeniem zostać odrębną historią zamieszczoną w kolejnym tomie cyklu Niepokorna.
W twórczości Madeline Sheehan można zaobserwować pewną korzystną zmianę, a mianowicie kładzie większy nacisk na psychice bohaterów i emocjach z tym związanych, przez co wszystko nabiera większego realizmu. Czasem wystarczy niewiele złych przeżyć, jednak rzutują na tyle mocno, że odciskają swe piętno na przyszłości, na dalszym życiu człowieka.
Madeline Sheehan - pozostałe pozycje w naszej księgarni:
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!