Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 144 438 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 144 438 osób!
Black Weekend + cyber week
Księgarnia » Książki » Literatura naukowa » Psychologia » Zaburzenia seksualne a psychoterapia poznawczo-behawioralna
Facebook Twitter

Zaburzenia seksualne a psychoterapia poznawczo-behawioralna

Miniaturka
Nasza cena:
125,90 zł (zawiera rabat 16 %)
Promocja
Cena rynkowa: 149,00 zł (oszczędzasz 23,10 zł)
Autor: praca zbiorowa
Wydawnictwo: PZWL
Rok wydania:2018
Oprawa:twarda
Liczba stron:256
Format:17.0x20.5 cm
Numer ISBN:9788320055962
Kod paskowy (EAN):9788320055962
Dostępność: nie (ostatnio dostępna: 23.04.2021 14:16)

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Zaburzenia seksualne a psychoterapia poznawczo-behawioralna – opis wydawcy

Dysfunkcje seksualne są powszechne, zwłaszcza jeśli są ujęte jako zaburzenia współwystępujące z innymi zaburzeniami psychologicznymi, takimi jak niepokój czy depresja. Można się więc spodziewać, że udanemu leczeniu tych zaburzeń będzie towarzyszyć poprawa, a nawet remisja drugorzędowych dysfunkcji seksualnych.

Jak do tej pory techniki terapii poznawczo-behawioralnej okazały się być najskuteczniejszymi w leczeniu zaburzeń seksualnych.

Czytelnicy, oprócz informacji o samej terapii seksualnej i psychoterapii poznawczo-behawioralnej, znajdą w książce ważne informacje o farmakoterapii w seksuologii, modelach terapeutycznych w zaburzeniach psychicznych, zachowaniach i dysfunkcjach seksualnych w depresji, zaburzeniach lękowych, obrazu ciała, odżywiania czy osobowości, a także trudnościach seksualnych w uzależnieniach.

W modelach terapeutycznych będzie można przeczytać o psychoterapii awersji seksualnej, hipolibidemii, zaburzeniach orgazmu i erekcji u mężczyzn, leczeniu wytrysku przedwczesnego, anorgazmii, zespołach bólowych u kobiet oraz hiperseksualności. W publikacji poruszono również takie zagadnienia, jak: fizjoterapia jako element kompleksowego postępowania w dysfunkcjach seksualnych u kobiet, trudności seksualne w psychoterapii par, terapia EMDR, elementy seksuologii w praktyce ginekologicznej i urologicznej.

Publikacja została przygotowana przez cenionych specjalistów zajmujących się psychoterapią zaburzeń seksualnych i terapeutów poznawczo-behawioralnych (psychologów i lekarzy). Książka jest skierowana zarówno do specjalistów zajmujących się leczeniem zaburzeń natury psychicznej, jak i pacjentów. Opracowanie ma za zadanie pokazać, czym jest dobrze prowadzona psychoterapia i co wolno terapeucie, a czego nie.

Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!