Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Bonito - Bo liczą się dobre chwile
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 147 248 osób!
Pobierz aplikację Bonito!
Google PlayHuawei AppGallery
Aplikację zainstalowało już 147 248 osób!
Skorzystaj z rabatu do 35% na całą ofertę wydawnictwa Wilga!

Między nami

Miniaturka
Nasza cena:
33,68 zł (zawiera rabat 25 %)
Cena rynkowa: 44,90 zł (oszczędzasz 11,22 zł)
Autor: Małgorzata Tusk
Wydawnictwo: Znak
Rok wydania:2013
Oprawa:twarda
Liczba stron:400
Format:14.0x20.5 cm
Numer ISBN:978-83-240-2857-3
Kod paskowy (EAN):9788324028573
Waga:506 g
Dostępność: nie (ostatnio dostępna: 04.05.2021 15:15)

Jeśli chcesz dostać powiadomienie, gdy pozycja będzie dostępna, podaj swój e-mail:

E-Mail:

Między nami – opis wydawcy

Życie z moim mężem często przypomina ostry rajd z przeszkodami

Wychodząc za mąż po trzech miesiącach znajomości, nie kalkulowałam,

jak będzie wyglądało nasze życie, skąd weźmiemy pieniądze i gdzie zamieszkamy.

Miłość i młodość skłaniały nas do ryzyka.

Nigdy nie wyobrażałam sobie życia poza Sopotem. Mój mąż miał być nauczycielem, a ja od zawsze chciałam zajmować się historią. Szybko przekonałam się jednak, że życie lubi zaskakiwać.

Wzięliśmy ślub na studiach i choć minęło tyle lat, nadal jesteśmy razem. Pamiętam, jak biegałam z brzuchem na manifestacje, stałam w kolejkach do pustych sklepów, robiłam dzieciom rosół na kości ze schabu, jak woziliśmy z Donkiem stoczniowcom arbuzy. Polityka zawsze była pasją mojego męża, a z pasją nie da się konkurować. Kiedy pojawił się Michał, potem Kasia, dwa największe szczęścia w moim życiu, a ja zorientowałam się, że całymi dniami siedzę w domu, postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i żyć tak, jak chcę. Bez dopasowywania się, bez poświęcania, bez życia w cieniu. Zbudowałam sobie własny świat.

Na Parkowej zaczęłam życie po raz drugi. Nauczyłam się walczyć o swoje małżeństwo, rodzinę i przyjaźnie. Życie z moim mężem często przypomina ostry rajd z przeszkodami, ale ja zachowuję w tym wszystkim własną przestrzeń.

Teraz mam swój świat i - tak między nami - nie zamierzam z niego rezygnować.

Opinie czytelników o „Między nami”
Średnia ocena: 5,0 na bazie 9 ocen z 9 opiniiOcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Autor:
Data: 13.12.2013 20:44
Ocena: 5,0 OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

Małgorzata Tusk od kuchni

Pani Tusk od kuchni - czasem nawet dosłownie, bo pojawiają się też anegdoty o tym, jak pani Małgorzata nie umiała kiedyś ugotować rosołu i jak dla odmiany teraz przyrządza swoje popisowe potrawy. Dzięki "Między nami" mamy okazję zerknąć za kulisy życia na Parkowej i bliżej poznajemy osobę żony premiera, która opowiada o swoim dzieciństwie, młodości i życiu u boku Donalda Tuska. Całkiem ciekawa książka.
Autor:
Data: 10.12.2013 00:44
Ocena: 5,0 OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

na tak!

Sięgnęłam po tę książkę, bo jestem stałą czytelniczką bloga Kasi Tusk i to ona zachęciła swoje czytelniczki do zakupu książki jej mamy. I nie zawiodłam się - bardzo ciekawie było poczytać o Kasi, o pani Małgorzacie, o Premierze i w ogóle o całej rodzinie Tusków z innego punktu widzenia. Książka jest bardzo szczera, bardzo ciepła i naprawdę szybko się czyta.
Autor:
Data: 25.11.2013 15:08
Ocena: 5,0 OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

Jak to jest być żoną polityka.

Bardzo ciekawa książka, z której dowiemy się jak to jest być żoną premiera, z czym to się wiąże podczas wyjazdów dyplomatycznych i że BOR-owiki tak strzegą bezpieczeństwa premiera, że na początku kazali się pani Tusk legitymować ;-) ale to tylko część tej książki – pani Małgorzata pisze, że nawet będąc żoną polityka da się postawić na swoim, zwłaszcza gdy chodzi o swoje własne szczęście. Polecam.
Autor:
Data: 22.11.2013 17:22
Ocena: 5,0 OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

Trudne czasy i życie.

Przed przeczytaniem tej książki myślałam... Co ona może wiedzieć o życiu. Bogata i z mężem premierem kobietka z wyższych sfer... Skonfrontowałam tę opinię z książką i odmieniła ona moje poglądy na rodzinę Tusków. Nie mieli lekko, kryzysy małżeńskie, komuna i ciągłe tułanie się po klitkach wystawiały miłość Małgorzaty i Donalda Tusków na wielkie próby, ale przetrwali i są razem do dziś. To napawa mnie wielką energią co do mojego związku, który też miewa częste kryzysy, z których coraz trudniej nam się wychodzi. Mam nadzieję, że tak jak u Tusków skończy się u nas wszystko dobrze.
Autor:
Data: 22.11.2013 17:11
Ocena: 5,0 OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

Sekrety i sekreciki

Jeśli jesteście ciekawi jak Małgorzata Tusk nazywa Kasię - swoją córkę w nieoficjalnych sytuacjach lub chcielibyście wiedzieć co czyta autorka tej barwnej autobiografii, koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Mnie urzekła okładka - dlatego kupiłam, ale zawartość jest jeszcze lepsza : )
Autor:
Data: 21.11.2013 18:06
Ocena: 5,0 OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

Wszystko nam wolno.

W swojej autobiografii Małgorzata Tusk pokazuje, że kobietom współczesnym wszystko wolno. Można zakochać się będąc mężatą, stawiać opór dystrykcjom rodziców i walczyć o siebie mimo wszystko. Bez wątpienia jest kobietą mądrą i światłą i ma zupełne prawo i przyzwolenie na pisanie książek, bo z pewnością ma coś do przekazania n ie tylko kobietom, ale też światu.
Autor:
Data: 21.11.2013 12:30
Ocena: 5,0 OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

Przyjemna i łatwa lektura.

Fajna lektura na jesienne wieczory. Małgorzata Tusk dzieli się z nami swoim życiem, od dzieciństwa, przez młodość, studia, wychowywanie dzieci, aż po bycie żoną premiera. Opowiada o swoich problemach, jak to np. po ślubie mało co nie odeszła od Donalda, swoich sukcesach, dzieli się na bieżąco przemyśleniami na temat życia. Polecam.
Autor:
Data: 20.11.2013 11:36
Ocena: 5,0 OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

Elegancka i urzekająca.

Może to banał ale absolutnie urzekła mnie ta historia. Kobieta, która po trzech miesiącach znajomości wyszła za mąż za chłopaka, który nie mógł znieść rygoru jej domu i tego, że musiała wracać o 22. Ci młodzi ludzie musieli szybko skonfrontować się z rzeczywistością i to wielka klasa, że udało im się i są dzisiaj tu, gdzie są. Warto.
Autor:
Data: 19.11.2013 21:26
Ocena: 5,0 OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

Odnaleźć siebie na nowo.

Podziwiam kobiety, które potrafią odciąć się od życia ich mężów i iść swoją drogą. To tylko pozornie łatwa sztuka, taka podróż swoją ścieżką. Mnie ta książka przekonała, że warto, i że jest możliwe odnalezienie się w nowej rzeczywistości mimo wyjątkowych okoliczności. Dziękuję.
Pobierz naszą aplikację!
Aplikacja Bonito w Google Play Aplikacja Bonito w App Store Aplikacja Bonito w AppGallery
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!