Księgarnia internetowa Bonito.pl - Radość z czytania
Mamy dla Ciebie apkę! Pobierz z:
Zimowa wyprzedaż Zielonej Sowy!
Wyniki szukania

„mikolaj marcela”

(7):
Jak zapewnić swojemu dziecku najlepszy start. Edukacja i rozwój zgodne z naturalnymi potrzebami przedszkolaka
25,90
wydawnictwo: Muza, rok wydania: 2021, oprawa: miękka ze skrzydełkami
W jakim wieku posłać dziecko do przedszkola i na co zwrócić uwagę przy jego wyborze? Czy warto inwestować w zajęcia dodatkowe? O co pytać wychowawców w przedszkolu? Jak znaleźć dla dziecka równowagę między nauką a zabawą? To tylko niektóre z pytań, które zadają sobie rodzice każdego z maluchów. A może najważniejsze jest to...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 1000 egz.)Do koszyka
Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem
25,90
wydawnictwo: Muza, rok wydania: 2020, oprawa: miękka
Kolejna książka autora bestsellera Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku. Wszystko, co możesz zrobić, żeby edukacja miała sens. Po co waszym dzieciom edukacja i jakiej edukacji wymaga od nas wszystkich przyszłość? Jak uczy się mózg dziecka? Od czego zależy motywacja wewnętrzna? Jak tworzyć dzieciom warunki do uczenia się...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 1000 egz.)Do koszyka
Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku. Edukacja
24,43
wydawnictwo: Muza, rok wydania: 2020, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Jak sprawić, by szkoła stała się miejscem przygotowującym dzieci do życia we współczesnym świecie? Jaki model edukacji wybrać? Co zrobić, żeby nauka nie nudziła? Czy warto interesować się alternatywnymi modelami edukacji? Jak uniknąć u dziecka lęku przed porażką? To tylko kilka z dziesiątek pytań, na które wyczerpująco, a...
Dostępność: pozycja dostępna (414 egz.)Do koszyka
Best Seler i tajemnica rodu Kokosów
21,53
wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie, rok wydania: 2019, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Pamiętacie nieustraszonego szeryfa Jarzynowa? Mamy dla was dobre wieści – Best Seler wraca do akcji! Tym razem nasz warzywny detektyw będzie miał nie lada orzech do zgryzienia… Los postawi przed nim trudne zadanie odnalezienia siostrzenicy opływającego w dostatki Henryka Kokosa, którego potężny ród trzęsie Owoc...
Dostępność: pozycja dostępna (6 egz.)Do koszyka
Bycie w śmierci
24,43
wydawnictwo: Pascal, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
Trzymająca w napięciu powieść dla fanów „The Last of Us”, „Westworld”, „World War Z”. Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek. „...
Dostępność: pozycja dostępna (16 egz.)Do koszyka
Niemartwi
24,43
wydawnictwo: Pascal, rok wydania: 2015, oprawa: miękka
Rok 2019 Nastąpiło nieuniknione, ale czy ktokolwiek mógł przypuszczać, że apokalipsa przybierze właśnie taki kształt? Michał Sander był lekarzem, ale od czterech lat żyje samotnie w Bieszczadach. Jego domem jest własnoręcznie zbudowana chata, a jedynym towarzyszem i przyjacielem biały wilk. W czasie polowania słyszy wstrzą...
Dostępność: pozycja dostępna (11 egz.)Do koszyka
Best Seler i zagadka znikających warzyw
20,16
wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie, rok wydania: 2018, oprawa: miękka
Poznaj duchowe życie warzyw. Odwiedź „Zwierzogród” w wersji vege! Niezwykła powieść grozy i kryminał dla najmłodszych w jednym! Tej nocy niemal całe Jarzynowo przybyło na urodziny Melki Brukselki. Miejscowy bajarz, Hilary Czosnek, do późnego wieczora zabawia młode warzywka swoimi opowieściami grozy o wampiju. N...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 09.07.2020 10:39)
Wyszukiwarka
Wpisz tytuł, autora lub wydawcę
tylko w dostępnych
tylko z wyprzedaży
Skorzystaj z 35% rabatu na całą ofertę wydawnictwa Marginesy!
Ostatnio oglądane
KPięć Stawów. Dom bez adresu
KCzuły narrator
KJesteś ważny, Pinku! Książka...
KKicia Kocia u dentysty
KRysowanie krok po kroku. Kot...
KKicia Kocia. Zima
KGorzko, gorzko
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Gry - 56
© 2006-2021 Bonito.pl – Radość z czytania Polityka prywatności i plików cookies Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!