Księgarnia internetowa Bonito.pl - Radość z czytania
Wyniki szukania

„mikolaj marcela”

(6):
Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem
25,90
wydawnictwo: Muza, rok wydania: 2020, oprawa: broszurowa
Kolejna książka autora bestsellera Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku. Wszystko, co możesz zrobić, żeby edukacja miała sens.Po co waszym dzieciom edukacja i jakiej edukacji wymaga od nas wszystkich przyszłość? Jak uczy się mózg dziecka? Od czego zależy motywacja wewnętrzna? Jak tworzyć dzieciom warunki do uczenia się?...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 1000 egz.)Do koszyka
Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku. Edukacja
24,43
wydawnictwo: Muza, rok wydania: 2020, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Jak sprawić, by szkoła stała się miejscem przygotowującym dzieci do życia we współczesnym świecie? Jaki model edukacji wybrać? Co zrobić, żeby nauka nie nudziła? Czy warto interesować się alternatywnymi modelami edukacji? Jak uniknąć u dziecka lęku przed porażką? To tylko kilka z dziesiątek pytań, na które wyczerpująco, a...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 1000 egz.)Do koszyka
Best Seler i tajemnica rodu Kokosów
21,53
wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie, rok wydania: 2019, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Pamiętacie nieustraszonego szeryfa Jarzynowa? Mamy dla was dobre wieści – Best Seler wraca do akcji! Tym razem nasz warzywny detektyw będzie miał nie lada orzech do zgryzienia… Los postawi przed nim trudne zadanie odnalezienia siostrzenicy opływającego w dostatki Henryka Kokosa, którego potężny ród trzęsie Owoc...
Dostępność: pozycja dostępna (20 egz.)Do koszyka
Bycie w śmierci
24,43
wydawnictwo: Pascal, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
Trzymająca w napięciu powieść dla fanów „The Last of Us”, „Westworld”, „World War Z”. Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek. „...
Dostępność: pozycja dostępna (19 egz.)Do koszyka
Best Seler i zagadka znikających warzyw
20,16
wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie, rok wydania: 2018, oprawa: miękka
Poznaj duchowe życie warzyw. Odwiedź „Zwierzogród” w wersji vege! Niezwykła powieść grozy i kryminał dla najmłodszych w jednym! Tej nocy niemal całe Jarzynowo przybyło na urodziny Melki Brukselki. Miejscowy bajarz, Hilary Czosnek, do późnego wieczora zabawia młode warzywka swoimi opowieściami grozy o wampiju. N...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 09.07.2020 10:39)
Niemartwi
24,43
wydawnictwo: Pascal, rok wydania: 2015, oprawa: miękka
Rok 2019 Nastąpiło nieuniknione, ale czy ktokolwiek mógł przypuszczać, że apokalipsa przybierze właśnie taki kształt? Michał Sander był lekarzem, ale od czterech lat żyje samotnie w Bieszczadach. Jego domem jest własnoręcznie zbudowana chata, a jedynym towarzyszem i przyjacielem biały wilk. W czasie polowania słyszy wstrzą...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 19.02.2020 15:24)
Wyszukiwarka
Wpisz tytuł, autora lub wydawcę
tylko w dostępnych
tylko z wyprzedaży
Skorzystaj z rabatu 35% na całą ofertę wydawnictwa Publicat!
Ostatnio oglądane
KOblicza geografii 2. Podręcz...
KPoznać przeszłość 2. Podręcz...
KW centrum uwagi. Podręcznik ...
KKrok w przedsiębiorczość. Po...
KKwestia ceny
KJadłonomia po polsku
KOd jednego Lucypera
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Gry - 54
© 2006-2020 Bonito.pl – Radość z czytania Polityka prywatności i plików cookies Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!