Księgarnia internetowa Bonito.pl - Radość z czytania
Zapoznaj się z nowymi tytułami wydawnictwa Czarne!
Wyniki szukania

„matthew j gilbert”

(5):
Księga pamiątkowa. Gimnazjum / Liceum Hawkins 1985
20,65
wydawnictwo: Feeria Young, rok wydania: 2019, oprawa: twarda
Kolejny must have dla fanów kultowego serialu produkcji Netflixa – „Stranger Things”! Ta dwustronna książka ma dwie okładki i zawiera dwie księgi pamiątkowe – Mike'a i Nancy Wheelerów. Daj im się porwać w podróż w czasie! Teleportuj się do Gimnazjum Hawkins za czasów Mike'a Wheelera. Zgadnij, kto zo...
Dostępność: pozycja dostępna (90 egz.)Do koszyka
Jak przetrwać w świecie Stranger Things
24,35
wydawnictwo: Feeria Young, rok wydania: 2019, oprawa: twarda
Must have dla fanów kultowego serialu „Stranger Things” produkcji Netflixa! Chcesz wiedzieć, jak przetrwać w mrocznym świecie Willa, Mike’a, Lucasa, Dustina, Jedenastki i innych? A może masz czasem wrażenie, że twoje życie także przypomina serię dziwnych zdarzeń? Jeśli tak, to ta książka jest dla ciebie! ...
Dostępność: pozycja dostępna (86 egz.)Do koszyka
Pechowa klasa nr 13. Tom 3. Sława słaba sprawa
13,93
wydawnictwo: Jaguar, rok wydania: 2018, oprawa: miękka
Trzeci tom opowieści o przygodach uczniów pewnej bardzo pechowej klasy Zabawna i mądra seria, zarówno dla fanów Kapitana Majtasa i Dzienników cwaniaczka, jak i dla dzieci, które nie przepadają za czytaniem. Sławna agentka Lucy LaRvaux składa uczniom z klasy numer 13 propozycję nie do odrzucenia: gwarantuje, że wszyscy stan...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 1000 egz.)Do koszyka
Pechowa klasa nr 13. Tom 2. Nieszczęsne życzenia
13,93
wydawnictwo: Jaguar, rok wydania: 2017
Kiedy nieszczęsna pani Andżelika Szczęsna znajduje starą lampę, mieszkający w niej Dżinn może spełnić po jednym życzeniu każdego ucznia z klasy numer 13. Wydaje wam się, że to świetna sprawa? O nie! To katastrofalna katastrofa. Magiczne życzenia ściągają na głowy uczniów z klasy 13 wygłodniałe dinozaury, namolnych paparazz...
Dostępność: pozycja dostępna (782 egz.)Do koszyka
Pechowa klasa nr 13. Tom 1. Przegrane wygrane
13,93
wydawnictwo: Jaguar, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
Kiedy wyjątkowo pechowa nauczycielka Andżelika Szczęsna wygrywa los na loterii, postanawia podzielić się pieniędzmi ze swoimi uczniami. W ten oto sposób każde dziecko z klasy numer 13 zostaje obdarowane czekiem na ponad miliard złotych. Jeśli myślicie, że to miły gest, jesteście w błędzie. To początek katastrofy! Razem z w...
Dostępność: pozycja dostępna (670 egz.)Do koszyka
Wyszukiwarka
Wpisz tytuł, autora lub wydawcę
tylko w dostępnych
tylko z wyprzedaży
Skorzystaj z 40% rabatu na całą ofertę wydawnictwa M!
Ostatnio oglądane
KPowrót z Bambuko
KBaśń o wężowym sercu, albo w...
KKicia Kocia u dentysty
KProsta sprawa
KZdarzyło się w Watykanie. Ni...
KDziki łubin
KMecz to pretekst. Futbol, wo...
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Gry - 67
© 2006-2020 Bonito.pl – Radość z czytania Polityka prywatności i plików cookies Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!