Księgarnia internetowa Bonito.pl - Radość z czytania
Mamy dla Ciebie apkę! Pobierz z:
Skorzystaj z rabatu 30% na całą ofertę wydawnictwa Publicat!
Wyniki szukania

„jessie burton”

(7):
Wyznanie
35,93
wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie, rok wydania: 2020, oprawa: twarda
Miłość, która odurza i niszczy. Decyzja, która zmienia życie wielu osób. Słabość, która okazuje się siłą. Trzy kobiety i jedna tajemnica, która je połączy. Na zawsze. Pewnego zimowego popołudnia 1980 roku w londyńskim parku Hampstead Heath Elise Morceau poznaje Constance Holden i w okamgnieniu traci dla niej głowę. Connie ...
Dostępność: pozycja dostępna (130 egz.)Do koszyka
Marzycielki
28,73
wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie, rok wydania: 2019, oprawa: twarda
Siostrzana miłość, siła wyobraźni, dziewczęca odwaga i walka o niezależność... Jessie Burton, autorka światowych bestsellerów: Miniaturzystka oraz Muza, powraca z zachwycającą i przepięknie ilustrowaną baśnią dla tych, w których drzemie dziecko. Dla dwunastu córek króla Alberta śmierć królowej Laurelii oznacza nie tylko ...
Dostępność: pozycja dostępna (126 egz.)Do koszyka
Miniaturzystka
34,56
wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie, rok wydania: 2014, oprawa: twarda
Miłość, pożądanie, zdrada i mroczne sekrety bogatych kupców w siedemnastowiecznym Amsterdamie Jest październikowe popołudnie 1686 roku, gdy osiemnastoletnia Nella Oortman staje na progu wielkiego domu w bogatej dzielnicy Amsterdamu. Miesiąc wcześniej poślubiła zamożnego kupca, Johannesa Brandta, i teraz przybywa, by wpro...
Dostępność: pozycja dostępna (34 egz.)Do koszyka
The Confession
33,15
wydawnictwo: Pan MacMillan, rok wydania: 2020
'Dazzlingly good, utterly engrossing . . . Without doubt one of the best novels of recent years' - Elizabeth Day, author of How To Fail The sensational Sunday Times bestseller from Jessie Burton, the million-copy bestselling author of The Miniaturist and The Muse. One winter's afternoon on Hampstead Heath in 1980, Elise ...
Dostępność: pozycja niedostępna
The Muse
28,90
wydawnictwo: Pan MacMillan, rok wydania: 2017
Dostępność: pozycja niedostępna
Muza
34,56
wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie, rok wydania: 2016, oprawa: twarda
Świat wielkiej sztuki, jeszcze większych namiętności i tajemniczy obraz, który skrywa więcej niż tysiąc słów. Po jednej stronie płótna dziewczyna trzyma odciętą głowę swojej siostry, po drugiej − lew, który za chwilę poderwie się do zabójczego skoku... Obraz, który latem 1967 roku trafia do renomowanej galerii w Lo...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 09.12.2020 18:17)
The Miniaturist
23,80
wydawnictwo: Picador, rok wydania: 2015, oprawa: miękka
Set in seventeenth century Amsterdam--a city ruled by glittering wealth and oppressive religion--a masterful debut steeped in atmosphere and shimmering with mystery, in the tradition of Emma Donoghue, Sarah Waters, and Sarah Dunant. "There is nothing hidden that will not be revealed . . ." On a brisk autumn day in 1686, ei...
Dostępność: pozycja niedostępna (ostatnio dostępna: 18.06.2020 15:16)
Wyszukiwarka
Wpisz tytuł, autora lub wydawcę
tylko w dostępnych
tylko z wyprzedaży
Książki Znaku dla dzieci i nie tylko. Trwa wyprzedaż wybranych pozycji – upoluj tę wymarzoną z 55% rabatem!
Ostatnio oglądane
KOsiecka. Nikomu nie żal pięk...
KPięć Stawów. Dom bez adresu
KChorzy ze stresu. Problemy p...
KZaczarowana zagroda
KCzuły narrator
KCo robić przed końcem świata
KKicia Kocia u dentysty
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Gry - 54
© 2006-2021 Bonito.pl – Radość z czytania Polityka prywatności i plików cookies Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!