Księgarnia internetowa Bonito.pl - Radość z czytania
Podręczniki do 37% taniej!
Wyniki szukania

„david walliams”

(31):
The World's Worst Teachers
39,00
wydawnictwo: HarperCollins, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
You've met the World's Worst Children – now prepare yourselves for something much, much worse in The World's Worst Teachers! There have been three volumes of The World's Worst Children. Now it is time for the kids to get their revenge, with The World's Worst Teachers. I think this is my funniest book yet, and I hope ...
Dostępność: pozycja dostępna (4 egz.)Do koszyka
Szczuroburger
23,10
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2019, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Zoe nie ma łatwego życia: • jej okropna macocha jest tak leniwa, że męczy się nawet przy zmienianiu kanałów telewizyjnych, • przywódczyni szkolnego gangu wykorzystuje każdą okazję, by ją gnębić, • a na dodatek podły sprzedawca burgerów czyha na życie jej malutkiego przyjaciela. Wymyślił nikczemny plan...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Trefny Tatuś
26,60
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2019, oprawa: broszurowa
Powieść z gatunku szybcy i wściekli!Ojców można spotkać we wszystkich kształtach i rozmiarach. Zdarzają się grubi i chudzi, wysocy i niscy. Bywają też hałaśliwi lub spokojni. Ale są również tacy, którzy zadają się z typami spod ciemnej gwiazdy.I właśnie o tym jest ta historia.
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Fing
38,25
wydawnictwo: HarperCollins, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
The new children's book from No. 1 bestselling author David Walliams – a deliciously daft Tall Story of a child who had everything, but still wanted more. Illustrated by artistic genius, Tony Ross. Meet the Meeks! Myrtle Meek has everything she could possibly want. But everything isn't enough. She wants more, more, m...
Dostępność: pozycja dostępna (3 egz.)Do koszyka
Ratburger
28,05
wydawnictwo: Harper Collins, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
The fifth screamingly funny novel from David Walliams, number one bestseller and fastest growing children’s author in the country, now available in paperback. From the bestselling author of Gangsta Granny and Demon Dentist comes another hilarious, action-packed and touching novel – the story of a little girl ca...
Dostępność: pozycja dostępna (3 egz.)Do koszyka
Grandpas Great Escape
24,75
wydawnictwo: HarperCollins, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
David Walliams, hailed as ?the heir to Roald Dahl? by The Spectator, burst onto the American scene with the New York Times bestseller Demon Dentist. Now the UK?s #1 bestselling children?s author is back with this high-flying adventure about a boy and his grandfather, perfect for fans of Jeff Kinney and Rachel Renee Russell...
Dostępność: pozycja dostępna (20 egz.)Do koszyka
The Midnight Gang
24,75
wydawnictwo: HarperCollins, rok wydania: 2018, oprawa: miękka
Welcome to the Midnight Gang! Midnight is the time when all children are fast asleep, except of course for the Midnight Gang. That is when their adventures are just beginning... When Tom gets hit on the head by a cricket ball, he finds himself at Lord Funt Hospital, and is greeted by a terrifying-looking porter. Things go ...
Dostępność: pozycja dostępna (9 egz.)Do koszyka
-33%
World's Worst Children
45,00 30,15
wydawnictwo: HarperCollins Publishers UK, rok wydania: 2018, oprawa: pudełko cd
READ BY DAVID WALLIAMS, with Nitin Ganatra as Raj - listen to David perform these ten cautionary tales introducing a delightfully dreadful cast of characters. Are you ready to listen to the World's Worst Children? Five beastly boys and five gruesome girls! * Like Sofia Sofa - a TV super-fan so stuck to the sofa that she's ...
Dostępność: pozycja dostępna (1 egz.)Do koszyka
Najgorsze dzieci świata
34,30
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2018, oprawa: twarda
Chodźcie tu! No chodźcie! Poznajcie pięciu paskudnych chłopaków i pięć podłych dziewczyn! Jest wśród nich Kanapowa Kryśka, wielbicielka wszelkich programów telewizyjnych i Stach Ślinotok tonący w kłopotach podczas szkolnej wycieczki. A także Wicio Wszarz, który chciał zostać superłotrem! Do waszych rąk trafiła cała kolekc...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Gang Godziny Duchów
26,60
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2018, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Kiedy zegar na wieży wybija północ, a wszystkie dzieci pogrążone są we śnie... Czas na Gang Godziny Duchów! Najlepsi z najlepszych. Błyskotliwi, bezszelestni, brawurowi. Wszyscy w piżamach. Niektórzy w bandażach. Mają tylko jeden cel. Spełniać marzenia pacjentów szpitalnego oddziału dziecięcego. Herbatka u królowej czy wyp...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Bad Dad
31,35
wydawnictwo: HarperCollins Publishers UK, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
It's his biggest and best book yet! Bad Dad is all about a father and son who take on the villainous Mr Big. It's a riches to rags story that will have you on the edge of your seat and roaring with laughter. Here's a little flavour of the new novel, in David Walliams' own words: „Bad Dad is about a boy named Frank wh...
Dostępność: pozycja dostępna (5 egz.)Do koszyka
Bad Dad
38,25
wydawnictwo: HarperCollins, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
Read David Walliams – latest bestselling children's book, Bad Dad, a fast and furious adventure for boys and girls aged 7-12. Beautifully illustrated by artistic genius Tony Ross. David Walliams' riches-to-rags story will have you on the edge of your seat and howling with laughter! Bad Dad is a fast and furious, hear...
Dostępność: pozycja dostępna (5 egz.)Do koszyka
Cwana ciotuchna
24,50
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2017, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Najlepsza brytyjska książka dla dzieci w roku 2014! Ciotka Alberta to najstraszniejsza ze wszystkich cwanych ciotek, jakie chodziły po ziemi. Nosi czapkę myśliwską, pali fajkę i ma oswojoną bawarską sowę górską. A do tego zamierza pozbawić majątku swoją bratanicę Stellę! Czy jest ktoś, kto przyjdzie dziewczynce z pomocą...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Mały miliarder
21,70
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2017, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Józek Burak jest najbogatszym chłopcem na świecie. Może pływać w pieniądzach. Dosłownie. Ma zjeżdżalnię wodną, która prowadzi z jego sypialni wprost do ogromnego basenu. Własny tor wyścigowy w ogrodzie. Kolejkę górską na tyłach domu. Krokodyla. W dniu dwunastych urodzin dostaje od swojego Taty czek na dwa miliony funtów. ...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
The World's Worst Children
57,00
wydawnictwo: HarperCollins Publishers UK, rok wydania: 2016, oprawa: miękka
Are you ready to meet the World?s Worst Children? Five beastly boys and five gruesome girls! Like Sofia Sofa – a TV super-fan so stuck to the sofa that she's turning into one! Or Dribbling Drew – a boy whose drool gets him into trouble on a school trip! And not forgetting Blubbering Bertha – a girl who ba...
Dostępność: pozycja dostępna (3 egz.)Do koszyka
123
następna strona
Wyszukiwarka
Wpisz tytuł, autora lub wydawcę
tylko w dostępnych
tylko z wyprzedaży
Skorzystaj z 40% rabatu na całą ofertę Wydawnictwa Mando!
Ostatnio oglądane
KBiologia na czasie 1. Podręc...
KW centrum uwagi 1. Podręczni...
KOblicza geografii 1. Podręcz...
KPoznać przeszłość 1. Podręcz...
KTo jest chemia 1. Chemia ogó...
KOdkryć fizykę 1. Podręcznik ...
KPonad słowami 1. Podręcznik ...
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Awangarda - 390
Blues - 454
Country - 154
Dubstep - 236
Etniczna - 217
Filmowa - 575
Hardcore - 166
Hip-hop - 1007
Jazz - 2187
Kabaret - 28
Klasyczna - 2821
Metal - 7004
Pakiety - 69
Pop - 7800
Punk - 334
Religijna - 197
Retro - 38
Rock - 5903
Soul - 126
Swing - 19
Gry - 102
© 2006-2019 Bonito.pl – Radość z czytania Polityka prywatności i plików cookies Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!