Księgarnia internetowa Bonito.pl - Radość z czytania
Skorzystaj z rabatów do 50% na wybraną ofertę wydawnictwa Wielka Litera!
Wyniki szukania

„david walliams”

(35):
Najgorsze dzieci świata 2
34,30
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2020, oprawa: twarda z obwolutą
Odważysz się stanąć oko w oko z najgorszymi dziećmi świata? W tej książce znajdziesz dziesięć nowych opowiadań o pięciu upiornych dziewczynach i pięciu rozbestwionych chłopakach. Spotkasz Grzesia Głodomora, który w kilka sekund splądruje lodówkę, a także zadrżysz podczas czytania o Odrażającej Oldze, robiącej najohydniejs...
Dostępność: pozycja dostępna (259 egz.)Do koszyka
Demoniczna dentystka
28,00
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2020, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Strzeżcie się! Ta opowieść to horror ze sporą dawką zmyślonych słów Miasto spowiły ciemności. Pod osłoną nocy działy się dziwne rzeczy. Przed snem dzieci wkładały swoje mleczaki pod poduszki i czekały, aż Zębowa Wróżka zostawi im pieniążek. Ale rankiem znajdowały same okropieństwa. Zdechłego ślimaka. Żywego pająka. Całe se...
Dostępność: pozycja dostępna (258 egz.)Do koszyka
Babcia Rabuś
31,50
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2019, oprawa: twarda
Drogi czytelniku! Oddajemy w twoje ręce wyjątkowe wydanie jednej z najbardziej lubianych książek Davida Walliamsa. Z fantastycznymi kolorowymi ilustracjami i specjalnym wstępem autora, który wyjaśnia, dlaczego napisał tę opowieść. Babcia Rabuś skradła serca dzieci i dorosłych na całym świecie, a także zdobyła uznanie kry...
Dostępność: pozycja dostępna (436 egz.)Do koszyka
Mały miliarder, wydanie 2
24,50
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2019, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Józek Burak jest najbogatszym chłopcem na świecie. Może pływać w pieniądzach. Dosłownie. Ma zjeżdżalnię wodną, która prowadzi z jego sypialni wprost do ogromnego basenu. Własny tor wyścigowy w ogrodzie. Kolejkę górską na tyłach domu. Krokodyla. W dniu dwunastych urodzin dostaje od swojego Taty czek na dwa miliony funtów. ...
Dostępność: pozycja dostępna (139 egz.)Do koszyka
The World's Worst Teachers
48,88
wydawnictwo: HarperCollins, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
You've met the World's Worst Children – now prepare yourselves for something much, much worse in The World's Worst Teachers! There have been three volumes of The World's Worst Children. Now it is time for the kids to get their revenge, with The World's Worst Teachers. I think this is my funniest book yet, and I hope ...
Dostępność: pozycja dostępna (5 egz.)Do koszyka
Szczuroburger
23,10
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2019, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Zoe nie ma łatwego życia: • jej okropna macocha jest tak leniwa, że męczy się nawet przy zmienianiu kanałów telewizyjnych, • przywódczyni szkolnego gangu wykorzystuje każdą okazję, by ją gnębić, • a na dodatek podły sprzedawca burgerów czyha na życie jej malutkiego przyjaciela. Wymyślił nikczemny plan...
Dostępność: pozycja dostępna (224 egz.)Do koszyka
Boy in the Dress
42,30
wydawnictwo: HarperCollins, rok wydania: 2019, oprawa: pudełko cd
The sparkling debut children's novel from David Walliams, co-creator and co-star of the multi-award-winning Little Britain. Dennis was different. Why was he different, you ask? Well, a small clue might be in the title of this book! Charming, surprising and hilarious -- The Boy in the Dress is everything you would expect fr...
Dostępność: pozycja dostępna (4 egz.)Do koszyka
Gangsta Granny
42,30
wydawnictwo: HarperCollins, rok wydania: 2019, oprawa: pudełko cd
We?re celebrating ten wonderful Walliams years with a spectacularly special gift edition of GANGSTA GRANNY, one of David Walliams? best-loved and critically acclaimed books. GANGSTA GRANNY has gone FULL COLOUR in a brand-new gift book in celebration of David Walliams' 10th anniversary as a bestselling children's author. Th...
Dostępność: pozycja dostępna (5 egz.)Do koszyka
Trefny Tatuś
26,60
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
Powieść z gatunku szybcy i wściekli! Ojców można spotkać we wszystkich kształtach i rozmiarach. Zdarzają się grubi i chudzi, wysocy i niscy. Bywają też hałaśliwi lub spokojni. Ale są również tacy, którzy zadają się z typami spod ciemnej gwiazdy. I właśnie o tym jest ta historia...
Dostępność: pozycja dostępna (265 egz.)Do koszyka
Fing
47,94
wydawnictwo: HarperCollins, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
The new children's book from No. 1 bestselling author David Walliams – a deliciously daft Tall Story of a child who had everything, but still wanted more. Illustrated by artistic genius, Tony Ross. Meet the Meeks! Myrtle Meek has everything she could possibly want. But everything isn't enough. She wants more, more, m...
Dostępność: pozycja dostępna (22 egz.)Do koszyka
Grandpas Great Escape
31,02
wydawnictwo: HarperCollins, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
David Walliams, hailed as ?the heir to Roald Dahl? by The Spectator, burst onto the American scene with the New York Times bestseller Demon Dentist. Now the UK?s #1 bestselling children?s author is back with this high-flying adventure about a boy and his grandfather, perfect for fans of Jeff Kinney and Rachel Renee Russell...
Dostępność: pozycja dostępna (3 egz.)Do koszyka
The Ice Monster
56,40
wydawnictwo: HarperCollins, rok wydania: 2018, oprawa: miękka
From No. 1 bestselling children?s author, David Walliams comes his biggest and most epic adventure yet! Illustrated by the artistic genius Tony Ross. This is the story of a ten-year-old orphan and a 10,000-year-old mammoth? Read all about it! Read all about it! ICE MONSTER FOUND IN ARCTIC! When Elsie, an orphan on the stre...
Dostępność: pozycja dostępna (3 egz.)Do koszyka
The Midnight Gang
31,02
wydawnictwo: HarperCollins, rok wydania: 2018, oprawa: miękka
Welcome to the Midnight Gang! Midnight is the time when all children are fast asleep, except of course for the Midnight Gang. That is when their adventures are just beginning... When Tom gets hit on the head by a cricket ball, he finds himself at Lord Funt Hospital, and is greeted by a terrifying-looking porter. Things go ...
Dostępność: pozycja dostępna (3 egz.)Do koszyka
Najgorsze dzieci świata
34,30
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2018, oprawa: twarda
Chodźcie tu! No chodźcie! Poznajcie pięciu paskudnych chłopaków i pięć podłych dziewczyn! Jest wśród nich Kanapowa Kryśka, wielbicielka wszelkich programów telewizyjnych i Stach Ślinotok tonący w kłopotach podczas szkolnej wycieczki. A także Wicio Wszarz, który chciał zostać superłotrem! Do waszych rąk trafiła cała kolekc...
Dostępność: pozycja dostępna (321 egz.)Do koszyka
Gang Godziny Duchów
26,60
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2018, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Kiedy zegar na wieży wybija północ, a wszystkie dzieci pogrążone są we śnie... Czas na Gang Godziny Duchów! Najlepsi z najlepszych. Błyskotliwi, bezszelestni, brawurowi. Wszyscy w piżamach. Niektórzy w bandażach. Mają tylko jeden cel. Spełniać marzenia pacjentów szpitalnego oddziału dziecięcego. Herbatka u królowej czy wyp...
Dostępność: pozycja dostępna (61 egz.)Do koszyka
123
następna strona
Wyszukiwarka
Wpisz tytuł, autora lub wydawcę
tylko w dostępnych
tylko z wyprzedaży
Najlepsza sensacja teraz taniej o 40%!
Ostatnio oglądane
KKwestia ceny
KOblicza geografii 2. Podręcz...
KPoznać przeszłość 2. Podręcz...
KW centrum uwagi. Podręcznik ...
KOsiedle RZNiW
KJadłonomia po polsku
KKrok w przedsiębiorczość. Po...
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Gry - 54
© 2006-2020 Bonito.pl – Radość z czytania Polityka prywatności i plików cookies Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!