Księgarnia internetowa Bonito.pl - Radość z czytania
Skorzystaj z 40% rabatu na całą ofertę Zwierciadła!
Wyniki szukania

„david walliams”

(32):
Babcia Rabuś
31,50
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2019, oprawa: twarda
Drogi czytelniku! Oddajemy w twoje ręce wyjątkowe wydanie jednej z najbardziej lubianych książek Davida Walliamsa. Z fantastycznymi kolorowymi ilustracjami i specjalnym wstępem autora, który wyjaśnia, dlaczego napisał tę opowieść. Babcia Rabuś skradła serca dzieci i dorosłych na całym świecie, a także zdobyła uznanie kry...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Mały miliarder, wydanie 2
24,50
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2019, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Józek Burak jest najbogatszym chłopcem na świecie. Może pływać w pieniądzach. Dosłownie. Ma zjeżdżalnię wodną, która prowadzi z jego sypialni wprost do ogromnego basenu. Własny tor wyścigowy w ogrodzie. Kolejkę górską na tyłach domu. Krokodyla. W dniu dwunastych urodzin dostaje od swojego Taty czek na dwa miliony funtów. A...
Dostępność: pozycja dostępna (52 egz.)Do koszyka
The World's Worst Teachers
39,00
wydawnictwo: HarperCollins, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
You've met the World's Worst Children – now prepare yourselves for something much, much worse in The World's Worst Teachers! There have been three volumes of The World's Worst Children. Now it is time for the kids to get their revenge, with The World's Worst Teachers. I think this is my funniest book yet, and I hope ...
Dostępność: pozycja dostępna (12 egz.)Do koszyka
Szczuroburger
23,10
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2019, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Zoe nie ma łatwego życia: • jej okropna macocha jest tak leniwa, że męczy się nawet przy zmienianiu kanałów telewizyjnych, • przywódczyni szkolnego gangu wykorzystuje każdą okazję, by ją gnębić, • a na dodatek podły sprzedawca burgerów czyha na życie jej malutkiego przyjaciela. Wymyślił nikczemny plan...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Trefny Tatuś
26,60
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
Powieść z gatunku szybcy i wściekli! Ojców można spotkać we wszystkich kształtach i rozmiarach. Zdarzają się grubi i chudzi, wysocy i niscy. Bywają też hałaśliwi lub spokojni. Ale są również tacy, którzy zadają się z typami spod ciemnej gwiazdy. I właśnie o tym jest ta historia...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Fing
38,25
wydawnictwo: HarperCollins, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
The new children's book from No. 1 bestselling author David Walliams – a deliciously daft Tall Story of a child who had everything, but still wanted more. Illustrated by artistic genius, Tony Ross. Meet the Meeks! Myrtle Meek has everything she could possibly want. But everything isn't enough. She wants more, more, m...
Dostępność: pozycja dostępna (3 egz.)Do koszyka
Ratburger
28,05
wydawnictwo: Harper Collins, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
The fifth screamingly funny novel from David Walliams, number one bestseller and fastest growing children’s author in the country, now available in paperback. From the bestselling author of Gangsta Granny and Demon Dentist comes another hilarious, action-packed and touching novel – the story of a little girl ca...
Dostępność: pozycja dostępna (9 egz.)Do koszyka
Grandpas Great Escape
24,75
wydawnictwo: HarperCollins, rok wydania: 2019, oprawa: miękka
David Walliams, hailed as ?the heir to Roald Dahl? by The Spectator, burst onto the American scene with the New York Times bestseller Demon Dentist. Now the UK?s #1 bestselling children?s author is back with this high-flying adventure about a boy and his grandfather, perfect for fans of Jeff Kinney and Rachel Renee Russell...
Dostępność: pozycja dostępna (12 egz.)Do koszyka
The Ice Monster
45,00
wydawnictwo: HarperCollins, rok wydania: 2018, oprawa: miękka
From No. 1 bestselling children?s author, David Walliams comes his biggest and most epic adventure yet! Illustrated by the artistic genius Tony Ross. This is the story of a ten-year-old orphan and a 10,000-year-old mammoth? Read all about it! Read all about it! ICE MONSTER FOUND IN ARCTIC! When Elsie, an orphan on the stre...
Dostępność: pozycja dostępna (3 egz.)Do koszyka
The Midnight Gang
24,75
wydawnictwo: HarperCollins, rok wydania: 2018, oprawa: miękka
Welcome to the Midnight Gang! Midnight is the time when all children are fast asleep, except of course for the Midnight Gang. That is when their adventures are just beginning... When Tom gets hit on the head by a cricket ball, he finds himself at Lord Funt Hospital, and is greeted by a terrifying-looking porter. Things go ...
Dostępność: pozycja dostępna (5 egz.)Do koszyka
World's Worst Children
42,75
wydawnictwo: HarperCollins Publishers UK, rok wydania: 2018, oprawa: pudełko cd
READ BY DAVID WALLIAMS, with Nitin Ganatra as Raj - listen to David perform these ten cautionary tales introducing a delightfully dreadful cast of characters. Are you ready to listen to the World's Worst Children? Five beastly boys and five gruesome girls! * Like Sofia Sofa - a TV super-fan so stuck to the sofa that she's ...
Dostępność: pozycja dostępna (3 egz.)Do koszyka
Najgorsze dzieci świata
34,30
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2018, oprawa: twarda
Chodźcie tu! No chodźcie! Poznajcie pięciu paskudnych chłopaków i pięć podłych dziewczyn! Jest wśród nich Kanapowa Kryśka, wielbicielka wszelkich programów telewizyjnych i Stach Ślinotok tonący w kłopotach podczas szkolnej wycieczki. A także Wicio Wszarz, który chciał zostać superłotrem! Do waszych rąk trafiła cała kolekc...
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)Do koszyka
Gang Godziny Duchów
26,60
wydawnictwo: Mała Kurka, rok wydania: 2018, oprawa: miękka ze skrzydełkami
Kiedy zegar na wieży wybija północ, a wszystkie dzieci pogrążone są we śnie... Czas na Gang Godziny Duchów! Najlepsi z najlepszych. Błyskotliwi, bezszelestni, brawurowi. Wszyscy w piżamach. Niektórzy w bandażach. Mają tylko jeden cel. Spełniać marzenia pacjentów szpitalnego oddziału dziecięcego. Herbatka u królowej czy wyp...
Dostępność: pozycja dostępna (64 egz.)Do koszyka
The world's worst children 2
45,00
wydawnictwo: HarperCollins, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
The brilliant follow-up to David Walliams? bestseller The World?s Worst Children! Ten more stories about a brand new gang of hilariously horrible kids from everyone?s favourite children?s author, illustrated in glorious full colour by Tony Ross. If you thought you had read about the World?s Worst Children already, you?re i...
Dostępność: pozycja dostępna (5 egz.)Do koszyka
Bad Dad
38,25
wydawnictwo: HarperCollins, rok wydania: 2017, oprawa: miękka
Read David Walliams – latest bestselling children's book, Bad Dad, a fast and furious adventure for boys and girls aged 7-12. Beautifully illustrated by artistic genius Tony Ross. David Walliams' riches-to-rags story will have you on the edge of your seat and howling with laughter! Bad Dad is a fast and furious, hear...
Dostępność: pozycja dostępna (3 egz.)Do koszyka
123
następna strona
Wyszukiwarka
Wpisz tytuł, autora lub wydawcę
tylko w dostępnych
tylko z wyprzedaży
Skorzystaj z 35% rabatu na całą ofertę Wydawnictwa W.A.B. / GW Foksal!!
Ostatnio oglądane
KPodróż Cilki
KPołożna z Auschwitz
KO krok za daleko
KCzas burz
KPrzyjaciel człowieka
KBieguni, dodruk
KWiedźmin. Tom 1. Ostatnie ży...
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Awangarda - 406
Blues - 496
Country - 180
Dubstep - 238
Etniczna - 205
Filmowa - 732
Hardcore - 161
Hip-hop - 1209
Jazz - 2492
Kabaret - 27
Klasyczna - 3708
Metal - 7321
Pakiety - 128
Pop - 9480
Punk - 356
Religijna - 207
Retro - 27
Rock - 6134
Soul - 122
Swing - 20
Gry - 83
© 2006-2020 Bonito.pl – Radość z czytania Polityka prywatności i plików cookies Obowiązek informacyjny o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy tanią księgarnią internetową. Oferujemy tanie książki i komiksy, muzykę na płytach CD, filmy DVD i Blu-ray, zabawki dla dzieci, puzzle i gry planszowe. Koniecznie sprawdź nasze Bestsellery!