Księgarnia internetowa Bonito.pl - Radość z czytania
Książka Wirus Judasza
James Rollins
Cała oferta Wydawnictwa Smak Słowa 40% taniej!

Wirus Judasza

Nasza cena:
28,50 zł (zawiera rabat 25 %)
Wirus Judasza - Dodaj do koszyka
Cena rynkowa: 38,00 zł (oszczędzasz 9,50 zł)
Autor: 

James Rollins

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2017
Oprawa: miękka
Liczba stron: 480
Format: 
14.5 x 20.5 cm
Numer ISBN: 978-83-7985-949-8
Kod paskowy (EAN): 9788379859498
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)
Wysyłka
RuchOdbiór w kiosku RUCHu 2,99 zł
wysyłka w następny dzień roboczy (129 egz. w magazynie)
PocztaPoczta Polska od 4,99 zł
wysyłka w następny dzień roboczy (129 egz. w magazynie)
PaczkomatyPaczkomaty 7,99 zł
wysyłka w następny dzień roboczy (129 egz. w magazynie)
KurierKurier 9,99 zł
wysyłka w następny dzień roboczy (129 egz. w magazynie)
Bezpłatny odbiór osobisty w punkcie:
Katowice
ul. Staromiejska 6 50 m od Rynku
do odbioru w dniu 2017.03.30
Kraków
al. Daszyńskiego 8 blisko Hali Targowej
do odbioru w następny dzień roboczy
ul. Batorego 15B przecznica od ul. Karmelickiej
do odbioru w następny dzień roboczy
ul. Kalwaryjska 67 250 m od ronda Matecznego
do odbioru w następny dzień roboczy
ul. M. Dąbrowskiej 17A 50 m od CH Czyżyny
do odbioru w następny dzień roboczy
ul. Pawia 34 naprzeciwko Galerii Krakowskiej
do odbioru w następny dzień roboczy
Warszawa
al. KEN 51 skrzyżowanie z ul. Płaskowickiej
do odbioru w dniu 2017.03.30
al. KEN 88 Ursynów - metro Stokłosy
do odbioru w dniu 2017.03.30
ul. Chmielna 4 50 metrów od ul. Nowy Świat
do odbioru w dniu 2017.03.30
ul. Czapelska 48 200 m od ronda Wiatraczna
do odbioru w dniu 2017.03.30
ul. Pańska 96 300 m od ronda Daszyńskiego
do odbioru w dniu 2017.03.30
ul. Stawki 8 450 m od CH Arkadia
do odbioru w dniu 2017.03.30
ul. Wspólna 27 przecznica Marszałkowskiej
do odbioru w dniu 2017.03.30
ul. Żeromskiego 1 przy stacji metra Słodowiec
do odbioru w dniu 2017.03.30
Wrocław
ul. ks. Piotra Skargi 22 200 m od Galerii Dominikańskiej
do odbioru w dniu 2017.03.30
ul. Plac Grunwaldzki 25 w budynku Grunwaldzki Center
do odbioru w dniu 2017.03.30
ul. Ruska 2 przy Placu Solnym
do odbioru w dniu 2017.03.30
Zamów przez telefon! (od poniedziałku do piątku):
Telefon12 210 09 02 (linia czynna w godzinach 8.00–20.00)

Wirus Judasza – opis wydawcy

Światu grozi zagłada biologiczna wywołana wirusem Judasza, który przybył z otchłani Oceanu Indyjskiego. Ludzkość przetrwa, jeśli uda się odkodować wiadomość zapisaną w pradawnym języku aniołów, pochodzącym sprzed ery starożytnego Egiptu, a więc starszym od pierwszego oficjalnego języka świata...

Powieść sensacyjno-przygodowa jednego z najpopularniejszych pisarzy tego gatunku, autora m. in. „Czarnego zakonu“, „Burzy piaskowej“ i „Amazonii“. Dla fanów Kena Folleta, Clive'a Cusslera, Wilbura Smitha oraz filmów z Indianą Jonesem. Zapierająca dech w piersiach akcja, starcie dobra ze złem, archeologiczne i medyczne zagadki oraz opisy egzotycznych miejsc to najważniejsze walory książek Rollinsa.

FacebookTwitter
Wirus Judasza
Wirus Judasza - Dodaj do schowka
Dodawanie do schowka jest możliwe tylko po zalogowaniu na swoje konto.
Data ukazania się w księgarni: 2017.02.01
Wirus Judasza - opinie
Recenzja
James Rollins
- pozostałe pozycje w naszej księgarni:
Diabelska krew James Rollins, Rebecca Cantrell
Diabelska krew
James Rollins, Rebecca Cantrell, 29,93
Czarny Zakon James Rollins
Czarny Zakon
James Rollins, 29,93
Labirynt kości James Rollins
Labirynt kości
James Rollins, 30,68
Niewinna krew. Cykl Zakon sangwinistów. Część 2 James Rollins, Rebecca Cantrell
Niewinna krew. Cykl Zakon sangwinistów. Część 2
James Rollins, Rebecca Cantrell, 30,68
Kolonia diabła. Cykl Sigma Force. Tom 7 James Rollins
Kolonia diabła. Cykl Sigma Force. Tom 7
James Rollins, 29,63
Mapa trzech mędrców James Rollins
Mapa trzech mędrców
James Rollins, 30,68
Twarzą w twarz David Baldacci, Douglas Preston, Ian Rankin, James Rollins, Joseph Finder, Lee Child, Lincoln Child, Michael Conn
Twarzą w twarz
David Baldacci, Douglas Preston, Ian Rankin, James Rollins, Joseph Finder, Lee Child, Lincoln Child, Michael Connelly, Jeffrey Deaver, Dennis Lehane, 31,43
Szósta apokalipsa, Cykl Sigma Force. Tom 10 James Rollins
Szósta apokalipsa, Cykl Sigma Force. Tom 10
James Rollins, 28,50
Burza piaskowa. Cykl Sigma Force. Tom 1 James Rollins
Burza piaskowa. Cykl Sigma Force. Tom 1
James Rollins, 29,93
Kolonia diabła pocket 2016 James Rollins
Kolonia diabła pocket 2016
James Rollins, 11,24
Oko Boga. Cykl Sigma Force. Tom 9 James Rollins
Oko Boga. Cykl Sigma Force. Tom 9
James Rollins, 28,50
Podziemny labirynt James Rollins
Podziemny labirynt
James Rollins, 28,50
Linia krwi James Rollins
Linia krwi
James Rollins, 29,93
Ekspedycja James Rollins
Ekspedycja
James Rollins, 28,50
Ewangelia krwi James Rollins, Rebecca Cantrell
Ewangelia krwi
James Rollins, Rebecca Cantrell, 30,45
Jake Ransom i Wyjący Sfinks James Rollins
Jake Ransom i Wyjący Sfinks
James Rollins, 26,25
Klienci, którzy kupili Wirus Judasza, wybrali również:
Diabelska krew James Rollins, Rebecca Cantrell
Diabelska krew
James Rollins, Rebecca Cantrell, 29,93
Czarny Zakon James Rollins
Czarny Zakon
James Rollins, 29,93
Oko Boga. Cykl Sigma Force. Tom 9 James Rollins
Oko Boga. Cykl Sigma Force. Tom 9
James Rollins, 28,50
Apteka Pana Boga. Porady i praktyka stosowania ziół leczniczych Maria Treben
Apteka Pana Boga. Porady i praktyka stosowania ziół leczniczych
Maria Treben, 18,75
Spóźnieni kochankowie William Wharton
Spóźnieni kochankowie
William Wharton, 24,68
Encyklopedia uzdrawiania Edgara Cayce`a Reba Ann Karp
Encyklopedia uzdrawiania Edgara Cayce`a
Reba Ann Karp, 29,25
W ogrodzie bestii Erik Larson
W ogrodzie bestii
Erik Larson, 31,50
Pola krwi. Religia i przemoc praca zbiorowa
Pola krwi. Religia i przemoc
praca zbiorowa, 52,49
Szalupy z „Glen Carrig” William Hope Hodgson
Szalupy z „Glen Carrig”
William Hope Hodgson, 22,50
Stacja Zodiak Tom Harper
Stacja Zodiak
Tom Harper, 29,18
Niebieska Gwiazda Jan Guillou
Niebieska Gwiazda
Jan Guillou, 28,50
Honor Harrington. Czas ognia David Weber
Honor Harrington. Czas ognia
David Weber, 22,43
Dobra matka Małgorzata Rogala
Dobra matka
Małgorzata Rogala, 27,68
Biblioteka dusz Ransom Riggs
Biblioteka dusz
Ransom Riggs, 29,25
Aniołowie chaosu Graham Masterton
Aniołowie chaosu
Graham Masterton, 26,18
Czternasta kolonia Steve Berry
Czternasta kolonia
Steve Berry, 29,93
Wyszukiwarka
Wpisz tytuł, autora lub wydawcę
tylko w dostępnych
tylko z wyprzedaży
Skorzystaj z 30% rabatu na całą ofertę Wydawnictwa Epideixis!
Ostatnio oglądane
KWirus Judasza
KBaśnie Barda Beedle'a
KInwigilacja
KFantastyczne zwierzęta i jak...
KTu byłem. Tony Halik
KPost Daniela z uzdrawiającą ...
KZa zamkniętymi drzwiami
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Księgarnia internetowa - Mapa kategorii
Księgarnia internetowa - Mapa kategorii
Księgarnia internetowa - Mapa kategorii
Księgarnia internetowa - Mapa kategorii
Księgarnia internetowa - Mapa kategorii
Księgarnia internetowa - Mapa kategorii
Księgarnia internetowa - Mapa kategorii
Księgarnia internetowa - Mapa kategorii
Sprawdź szczegółowe koszty dostawy...
Zespół nienasyconego czytelnictwa
PayU
© 2006-2017 Bonito.pl  Polityka prywatności i plików cookies Tania książka, tania księgarnia, książki dla dzieci i dla dorosłych Bestsellery