Księgarnia internetowa Bonito.pl - Radość z czytania
Książka Wirus Judasza
James Rollins
Skorzystaj z 40% rabatu na ofertę Wydawnictw Aha!, Feeria, Feeria Young, JK oraz Ravi!

Wirus Judasza

Nasza cena:
28,50 zł (zawiera rabat 25 %)
Wirus Judasza - Dodaj do koszyka
Cena rynkowa: 38,00 zł (oszczędzasz 9,50 zł)
Autor: 

James Rollins

Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania:2017
Oprawa:miękka
Liczba stron:480
Format:14.5 x 20.5 cm
Numer ISBN:978-83-7985-949-8
Kod paskowy (EAN):9788379859498
Dostępność: pozycja dostępna (ponad 100 egz.)
Wysyłka
RuchOdbiór w kiosku RUCHu 2,99 zł
wysyłka w następny dzień roboczy (98 egz. w magazynie)
PocztaPoczta Polska od 4,99 zł
wysyłka w następny dzień roboczy (98 egz. w magazynie)
PaczkomatyPaczkomaty 7,99 zł
wysyłka w następny dzień roboczy (98 egz. w magazynie)
KurierKurier 9,99 zł
wysyłka w następny dzień roboczy (98 egz. w magazynie)
Bezpłatny odbiór osobisty w punkcie:
Katowice
ul. Staromiejska 6 50 m od Rynku
do odbioru w następny dzień roboczy
Kraków
al. Daszyńskiego 8 blisko Hali Targowej
do odbioru w następny dzień roboczy
ul. Batorego 15B przecznica od ul. Karmelickiej
do odbioru w następny dzień roboczy
ul. Kalwaryjska 67 250 m od ronda Matecznego
do odbioru w następny dzień roboczy
ul. M. Dąbrowskiej 17A 50 m od CH Czyżyny
do odbioru w następny dzień roboczy
ul. Pawia 34 naprzeciwko Galerii Krakowskiej
do odbioru w następny dzień roboczy
Rzeszów
ul. Jana III Sobieskiego 2D/2 300 m od Galerii Rzeszów
do odbioru w następny dzień roboczy
Warszawa
al. KEN 51 skrzyżowanie z ul. Płaskowickiej
do odbioru w dniu 2017.04.25
al. KEN 88 Ursynów - metro Stokłosy
do odbioru w dniu 2017.04.25
ul. Chmielna 4 50 metrów od ul. Nowy Świat
do odbioru w dniu 2017.04.25
ul. Czapelska 48 200 m od ronda Wiatraczna
do odbioru w dniu 2017.04.25
ul. Pańska 96 300 m od ronda Daszyńskiego
do odbioru w dniu 2017.04.25
ul. Stawki 8 450 m od CH Arkadia
do odbioru w dniu 2017.04.25
ul. Wspólna 27 przecznica Marszałkowskiej
do odbioru w dniu 2017.04.25
ul. Żeromskiego 1 przy stacji metra Słodowiec
do odbioru w dniu 2017.04.25
Wrocław
ul. ks. Piotra Skargi 22 200 m od Galerii Dominikańskiej
do odbioru w następny dzień roboczy
ul. Plac Grunwaldzki 25 w budynku Grunwaldzki Center
do odbioru w następny dzień roboczy
ul. Ruska 2 przy Placu Solnym
do odbioru w następny dzień roboczy
Zamów przez telefon! (od poniedziałku do piątku):
Telefon12 210 09 02 (linia czynna w godzinach 8.00–20.00)

Wirus Judasza – opis wydawcy

Światu grozi zagłada biologiczna wywołana wirusem Judasza, który przybył z otchłani Oceanu Indyjskiego. Ludzkość przetrwa, jeśli uda się odkodować wiadomość zapisaną w pradawnym języku aniołów, pochodzącym sprzed ery starożytnego Egiptu, a więc starszym od pierwszego oficjalnego języka świata...

Powieść sensacyjno-przygodowa jednego z najpopularniejszych pisarzy tego gatunku, autora m. in. „Czarnego zakonu“, „Burzy piaskowej“ i „Amazonii“. Dla fanów Kena Folleta, Clive'a Cusslera, Wilbura Smitha oraz filmów z Indianą Jonesem. Zapierająca dech w piersiach akcja, starcie dobra ze złem, archeologiczne i medyczne zagadki oraz opisy egzotycznych miejsc to najważniejsze walory książek Rollinsa.

FacebookTwitter
Wirus Judasza - Dodaj do schowka
Dodawanie do schowka jest możliwe tylko po zalogowaniu na swoje konto.
Data ukazania się w księgarni: 2017.02.01
Wirus Judasza - opinie
Recenzja
Opinie czytelników o Wirus Judasza
Średnia ocena: 5,0 na bazie 1 ocen z 1 opiniiOcenaOcenaOcenaOcenaOcena
Autor: Sheti, data: 19.04.2017 19:25, ocena: 5,0  OcenaOcenaOcenaOcenaOcena

Rollins zawsze w formie

James Rollins urzeka mnie swoimi powieściami za każdym razem. W swoich książkach łączy wszystko to, czego oczekuję od dobrej powieści sensacyjnej. Czy ten człowiek w ogóle kiedykolwiek miał coś takiego jak spadek formy? Szczerze w to wątpię! Wirus Judasza to już moje kolejne spotkanie z jego twórczością i ponownie zostałam porwana do świata genialnie napisanej historii, od której ciężko było mi się oderwać. Wiecie… Sięganie po książki Rollinsa wiąże się z pewnym ryzykiem. Możecie przepaść na kilka godzin, możecie stracić kontakt z rzeczywistością, możecie zapomnieć o tym, że właśnie gotujecie wodę na herbatę – obyście tylko nie spalili kuchni! Tak… Istnieje spore ryzyko, że jak już otworzycie którąś z jego książek, to jej tak łatwo nie zamkniecie. Chyba że dopiero na sam koniec.
Na Wyspach Bożego Narodzenia wybucha tajemnicza epidemia. Wszystko wskazuje na to, że źródło choroby wywodzi się z dna oceanu. Coś sprawia, że symbiotyczna bakteria staje się groźnym patogenem. Przekształcony w szpital statek wycieczkowy zostaje splądrowany i zrabowany przez uzbrojonych napastników pracujących dla Gildii. Gildia szuka leku na tę tajemniczą chorobę, ale nie dlatego, aby uratować świat. W tym samym czasie zaczynają ginąć archeolodzy. A w watykańskich archiwach zostaje odkryty symbol sekty, którą już dawno uznano za pokonaną. Wiele wskazuje na to, że Gildia również i w tych zdarzeniach maczała palce… Największy wróg Sigmy ponownie mobilizuje jej agentów do działania. W pierwszej kolejności będą musieli odnaleźć związek pomiędzy epidemią a niejasnymi losami floty wielkiego odkrywcy, Marca Polo.
Główną zaletą książek Jamesa Rollinsa jest jego niezwykła umiejętność łączenia faktów z fikcją literacką. Oczywiście gdyby czytelnik miał pewne wątpliwości, co do prawdziwości pewnych elementów, jakie Rollins zawiera w swoich książkach, w tym oczywiście również w przypadku Wirusa Judasza, to autor wychodzi mu naprzeciw – na koniec doskonale skrojonej historii wyjaśnia, co jest fikcją, a co faktem. Niesamowite jest również to, w jak wspaniały i logiczny sposób autor łączy ze sobą poszczególne elementy. Tutaj mamy do czynienia ze śmiertelną chorobą, tajemnicą starożytnego obelisku, z podróżami Marca Polo, z pismem starszym niż sama ludzkość… Wydawałoby się, że nie mogą one mieć ze sobą nic wspólnego i ciężko byłoby je połączyć w rozsądną całość. Ale James Rollins jest w stanie to zrobić! Kto jak nie on?
Wirus Judasza to książka, która gwarantuje nam podróż pełną akcji i przygody. Niejednokrotnie jest to wyścig z czasem i igranie z niebezpieczeństwem. Agenci Sigmy muszą szybko podejmować decyzje, działając pod presją, czasami nie mając chwili do namysłu czy przeanalizowania sytuacji. Tutaj wszystko ma swoje konsekwencje, a ludzie Gildii to osoby, które po trupach dążą do celu. Z płynnością przeskakujemy pomiędzy różnymi miejscami akcji i nie pojawia się tutaj problem z odnalezieniem się danej sytuacji. Ta historia naprawdę wciąga i intryguje. Czyta się ją z pasją i zaangażowaniem. No i nie można odmówić autorowi jeszcze jednej rzeczy – niepowtarzalnej lekkości pióra, co stanowi idealne uzupełnienie poprzednich zalet.
Ciężko byłoby mi tutaj przeprowadzić dokładniejszą analizę tej historii bez uniknięcia spoilerów, a przecież nie chcę nikomu odbierać przyjemności płynącej z tak dobrej lektury. Trzeba jednak pamiętać o tym, że James Rollins jest doskonały w swoim fachu. Zdecydowanie stawia na jakość, gdyż każda jego książka jest w pełni przemyślana i dopracowana. Wirus Judasza to wciągająca opowieść, która w pełni angażuje czytelnika. No i trzeba przyznać, że wszystkie książki tego autora mają genialne, niesamowicie klimatyczne okładki! Tak idealnie dopasowane do swojej równie klimatycznej zawartości… Jeżeli szukacie naprawdę dobrej sensacji, w której nie brakuje dynamicznej akcji i jej zaskakujących zwrotów, to trafiliście idealnie! James Rollins na pewno Was nie zawiedzie.
James Rollins
- pozostałe pozycje w naszej księgarni:
Diabelska krew James Rollins, Rebecca Cantrell
Diabelska krew
James Rollins, Rebecca Cantrell, 29,93
Czarny Zakon James Rollins
Czarny Zakon
James Rollins, 29,93
Labirynt kości James Rollins
Labirynt kości
James Rollins, 30,68
Niewinna krew. Cykl Zakon sangwinistów. Część 2 James Rollins, Rebecca Cantrell
Niewinna krew. Cykl Zakon sangwinistów. Część 2
James Rollins, Rebecca Cantrell, 30,68
Kolonia diabła. Cykl Sigma Force. Tom 7 James Rollins
Kolonia diabła. Cykl Sigma Force. Tom 7
James Rollins, 29,63
Mapa trzech mędrców James Rollins
Mapa trzech mędrców
James Rollins, 30,68
Twarzą w twarz David Baldacci, Douglas Preston, Ian Rankin, James Rollins, Joseph Finder, Lee Child, Lincoln Child, Michael Conn
Twarzą w twarz
David Baldacci, Douglas Preston, Ian Rankin, James Rollins, Joseph Finder, Lee Child, Lincoln Child, Michael Connelly, Jeffrey Deaver, Dennis Lehane, 31,43
Szósta apokalipsa, Cykl Sigma Force. Tom 10 James Rollins
Szósta apokalipsa, Cykl Sigma Force. Tom 10
James Rollins, 28,50
Burza piaskowa. Cykl Sigma Force. Tom 1 James Rollins
Burza piaskowa. Cykl Sigma Force. Tom 1
James Rollins, 29,93
Kolonia diabła pocket 2016 James Rollins
Kolonia diabła pocket 2016
James Rollins, 11,24
Oko Boga. Cykl Sigma Force. Tom 9 James Rollins
Oko Boga. Cykl Sigma Force. Tom 9
James Rollins, 28,50
Podziemny labirynt James Rollins
Podziemny labirynt
James Rollins, 28,50
Linia krwi James Rollins
Linia krwi
James Rollins, 29,93
Ekspedycja James Rollins
Ekspedycja
James Rollins, 28,50
Ewangelia krwi James Rollins, Rebecca Cantrell
Ewangelia krwi
James Rollins, Rebecca Cantrell, 30,45
Jake Ransom i Wyjący Sfinks James Rollins
Jake Ransom i Wyjący Sfinks
James Rollins, 26,25
Klienci, którzy kupili Wirus Judasza, wybrali również:
Czarny Zakon James Rollins
Czarny Zakon
James Rollins, 29,93
Diabelska krew James Rollins, Rebecca Cantrell
Diabelska krew
James Rollins, Rebecca Cantrell, 29,93
Labirynt kości James Rollins
Labirynt kości
James Rollins, 30,68
Alicja w krainie czasów. Tom 3. Czas odzyskany Ałbena Grabowska
Alicja w krainie czasów. Tom 3. Czas odzyskany
Ałbena Grabowska, 27,68
Tylko kochanka Hanna Cygler
Tylko kochanka
Hanna Cygler, 26,18
Pragnienie Jo Nesbo
Pragnienie
Jo Nesbo, 29,93
Oko Boga. Cykl Sigma Force. Tom 9 James Rollins
Oko Boga. Cykl Sigma Force. Tom 9
James Rollins, 28,50
Steczkowscy. Miłość wbrew regule Agata Steczkowska, Beata Nowicka
Steczkowscy. Miłość wbrew regule
Agata Steczkowska, Beata Nowicka, 37,49
Czternasta kolonia Steve Berry
Czternasta kolonia
Steve Berry, 29,93
Za zamkniętymi drzwiami B.A. Paris
Za zamkniętymi drzwiami
B.A. Paris, 24,68
Krwawe zwierciadło Brent Weeks
Krwawe zwierciadło
Brent Weeks, 36,75
Dziewczyna, którą kochałeś Jojo Moyes
Dziewczyna, którą kochałeś
Jojo Moyes, 29,93
Antykwariat spełnionych marzeń Dorota Gąsiorowska
Antykwariat spełnionych marzeń
Dorota Gąsiorowska, 26,18
Kochanka Danielle Steel
Kochanka
Danielle Steel, 29,93
Werdykt John Grisham
Werdykt
John Grisham, 28,50
Ścieżki nadziei Richard Paul Evans
Ścieżki nadziei
Richard Paul Evans, 26,18
Wyszukiwarka
Wpisz tytuł, autora lub wydawcę
tylko w dostępnych
tylko z wyprzedaży
Skorzystaj z 40% rabatu na całą ofertę Wydawnictwa Zysk i S-ka!
Ostatnio oglądane
KWirus Judasza
KDuchowe życie zwierząt (edyc...
KDuchowe życie zwierząt
KKicia Kocia na rowerze
KNela i skarby Karaibów
KMali bogowie. O znieczulicy ...
KPragnienie
Pokaż ofertę tytułów z wyprzedaży
Księgarnia internetowa - Mapa kategorii
Księgarnia internetowa - Mapa kategorii
Księgarnia internetowa - Mapa kategorii
Księgarnia internetowa - Mapa kategorii
Księgarnia internetowa - Mapa kategorii
Księgarnia internetowa - Mapa kategorii
Księgarnia internetowa - Mapa kategorii
Księgarnia internetowa - Mapa kategorii
Księgarnia internetowa - Mapa kategorii
Gry - 5
Sprawdź szczegółowe koszty dostawy...
Zespół nienasyconego czytelnictwa
PayU
Sprawdź szczegółowe koszty dostawy...
© 2006-2017 Bonito.pl  Polityka prywatności i plików cookies Tania książka, tania księgarnia, książki dla dzieci i dla dorosłych Bestsellery